|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 12:43:30   
CVRKUTIC
ja svog mm nikad nisam kontrolisala zajedno smo cetiri godine od kojih smo dve u braku 
nisam ljubomorna i mogu da kazem da mu verujem ali ako bi saznala da me vara to bi bio krajuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 12:57:13   
gracija
U braku sam 14 godina.Na pocetku sam imala nekih trenutaka,kad bih ga pocela kontrolisati ali nisam nikad nasla nesto sumnjivo.Tako da vec dugo,dugo vremena to ne radim.Opametila sam se....Ne pada mi na pamet da uzalud tracim svoje vrijeme i zivce na takve stvari,da izigravam policajca.Iako se tako ponasam,on vrlo dobro zna da ja nisam ni slijepa ni glupa da bih zazmirila pred necim i da bih mu oprostila kad bi nesto uradio.Prevaru mu nikad ne bih oprostila,i otisla bih od njega sa svojom djecom,taman da ih imam petero.user posted image

I da...posto ne zavisim ni u cemu od njega,on je svjestan da bih to uradila...E sad ako hoce da se kocka,samo nek izvoliuser posted image


< Poruku je uredio gracija -- 12.7.2009 13:02:07 >

(odgovor članu CVRKUTIC)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 13:16:04   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: gracija



I da...posto ne zavisim ni u cemu od njega,on je svjestan da bih to uradila...E sad ako hoce da se kocka,samo nek izvoliuser posted image



potpisujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 13:33:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ma, užas!
Ali, pročitah postove iznad i ne mogu da verujem sa čime se žene mire.
''Dobro, ako baš mora, neka me vara, ali da mi donese šta da jedem i decu da mi napravi da imam čime da se zanimam. Mene k'o j.. ''
Povraća mi se od ovakvih izjava!!!

Ja nisam vidjela da je ijedna žena ovdje to rekla,možda sam propustilauser posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 14:19:23   
Kiki BG
Nije ni jedna tako napisala, nego je pticica verovatno izvukla iz konteksta!
Tacno je da postoje takve zene ali koliko vidim mi nismo jedne od njih i to je DOBRO!!!
Zene su nesigurne u sebe pa onda postaju opsesivne sa kontrolom. Ne bi me cudio da taj covek, sto zena vristi na njega, na kraju je  i prevari- barem ce onda imati razlog zasto histerise! Ne treba prizivati nesrecu i misliti negativno. Zaista ima istine u tome- ono o cemu razmisljas to ce ti se i desiti! Tako da, drage moje, mi mislimo pozitivno! Ceklalice razmisljaju o tome kako ce dobiti bebicu i dobice je na kraju! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 17:24:53   
Urbana
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

moram ovo da vam ispricam,ja imam jednu jako opsesivnu komsinicu,koja svog muza prati ja mislim i dok spava.sto je najgore da je on frajer pa ni po muke,nego u njemu 130 kg,pola zuba nema itd...medjutim on i mm su odrastali zajedno i ok su.tako ja kad sam radila prvu vto,posla da primim inekciju,prolazim ispred njihove kuce,a on krenuo u grad i naravno poveze me.znaci kad se vratio sve orilo od njegove zene,sta ja imam da se vozim s'njim,jos sam u suknji(texes,ispod koljena),ma sou,a ja ispizdim i svasta joj kazem i dodam,da nema nikakve veze sto sam u suknji i da su bile pantalone lako bi svejedno poso zavrsili..i evo od tata proslo 2 god,a ona i dalje ne prica samnom.


user posted image
Pa moram priznati ovde se ne zna ko je gori da li ti ili opsesivna komsinica.
Reklo bi se da si ti i pre toga znala da je ona "opsesivna", sto znaci da nije bilo potrebe da sedas u auto sa njenim muzom.
Izvini a diskusija sa njom ti je na nivou ciste srpske malogradjanstine.

IZVORNA PORUKA: Ptičica

   
Zašto 90% žena sebe smatraju za krpe?
Normalno je da je  sa strane, ako mi  je napravio decu i kupio mleveno meso za ručak?!?!?! Da li je to normalno?



Pa zato sto smatra da je to normalno, a meni je normalno da ja kupim meso, a on spremi rucak user posted image
Naravno ne uvek, znam i ja da kuvam user posted image

IZVORNA PORUKA: vodolija 82
mada ja stvarno ne razumijem, ljubomorne zene, a ni muskarce,bas mi je to bolesno,ako nema povjerenja i ljubavi cemu onda brak???


Pazi jedno su bolesno ljubomorne osobe, paranoja iz dosade i licno nezadovoljstvo, a drugo je "potrebna" ljubomora kao extra dokaz ljubavi.

A vidim na ovoj temi i na "Zivot ljubavnice" ste vrlo aktivne user posted image


< Poruku je uredio Urbana -- 12.7.2009 17:26:21 >

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 12:05:24   
Anoniman
Oh da. Priznajem. Mobilni telefon povremeno. Ponekad kad mi kaze nesto i pomene neku osobu koju ja znam ja u diskretnom razgovoru proverim sa tom osobom da li su se videli i slicno.

Da, proveravam.

Za sada je sve OK...ali oprez je OK.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 12:27:21   
Anoniman
Apsolutno nikad, ni mobilni, ni facebook, ni ostale gluposti. Ako bude imao nesto da mi kaze reci ce mi. Ako ne bude hteo, nece priznati maltene ni ako ga uhvatim na delu. Nikad ga ne bih proveravala jer je to meni ruzno, iako smo u braku treba da imamo svoju privatnost, jer verujemo jedno drugom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 13:49:56   
bratzz
Kad smo se smuvali meni je mm dao sve sifre na forumima i za mail tako da sam uvek imala uvid u sve (sam mi je reko nisam mu to trazila) i mobilni njegov mogu da pogledam kad hocu i to pred njim. Naravno i on zna sve moje sifre i kad mu treba moj mobilni koristi ga kao da je njegov, jer sve sto imamo je nase, izmedju nas nema tajni. Na pocetku sam mu jasno stavila do znabje sta mu nikad necu oprostiti i on zna da sam smrtno ozbiljna. Bilo je nekih situacija koje sam sasekla u korenu. I ako je on tvrdio zbog toga da sam ljubomorna, ja se nisam obazirala na to i dovela sam ga u red, tako da sto se toga tice nemamo problema. Moram jos da kazem da nisam zena koja bi presla preko prevare pod bilo kojim uslovima, ja imam svoje dostojanstvo i to bi za mene bila uvreda koju ne bi mogla nikad da zaboravim i oprostim,i on za mene vise nikad ne bi bio isti covek posle toga. Kad bi me prevario on bi bio mrtav za mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 14:28:49   
Anoniman
Ma ja imam uvid u sve i nikad me ne laze...Prvi put da imam takvog neko pored sebe...Zbog prethodnog loseg iskustva ja jos ne verujem da imam takvu divnu osobu...
zato ponekad to radim mada me i to prolazi...u braku sam tek dva tri meseca...

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 19:38:14   
sneza24
IZVORNA PORUKA: OTI

Ma ja imam uvid u sve i nikad me ne laze...Prvi put da imam takvog neko pored sebe...Zbog prethodnog loseg iskustva ja jos ne verujem da imam takvu divnu osobu...
zato ponekad to radim mada me i to prolazi...u braku sam tek dva tri meseca...


Ovo ko da sam ja pisala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 20:56:31   
afrodita
Nikad nisam i necu.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
21.9.2009 21:09:16   
2002m
Nebi mi palo na pamet da ga proveravam,i da ceo dan mislim gde je i sta radi?

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
22.9.2009 8:05:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: OTI

Ma ja imam uvid u sve i nikad me ne laze...Prvi put da imam takvog neko pored sebe...Zbog prethodnog loseg iskustva ja jos ne verujem da imam takvu divnu osobu...
zato ponekad to radim mada me i to prolazi...u braku sam tek dva tri meseca...


Ovo ko da sam ja pisala.

Eto Snezo24...sta da ti kazem... sem user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
22.9.2009 9:36:28   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: OTI

Mobilni telefon povremeno.

Da, proveravam.

Za sada je sve OK...ali oprez je OK.


Mi od prvog dana imamo pristup i telefonu i E-mailu i faceu i on mom i ja njegovom...
Ne zato sto smo ja ili on nesto preterano ljubomorni ali sta ima da krijemo... meni ne smeta... nije sad da svaki dan moram da vidim sta je radio i sl. ali kad tako bzvz. pozelim mogu da vidim ... znam da to nista nece resiti ako me vara, ali nezelim nista da me iznenadi ili da prepustam nesto slucaju  ... nisam imala loseg iskustva s njim a zajedno zmo 8 god.  i bas se volimo ali.... to su muskarci ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
1.11.2009 20:16:53   
bolice
telefone ne diramo jedno drugom jer mislimo da to nije pristojno ali i ne krijemo. neko vreme smo imali zajednicki profil na fejsu a onda sam ja otvorila svoj. njega to nista ne zanima. e jesam ga jednom uhvatila da pregledava postu i kako ja naidjem on zatvori stranicu. naravno da mi nije bilo svejedno a opet znam kakav je dobrica, mada nikad se ne zna...
nista ga nisam pitala niti mu preturala po posti da bi me posle 15 dana pitao da li ja uopste proveravam svoju postu. kad ja tamo a on meni poslao da me voli ali ja nikako to da vidim. zato je proveravao ne bi li docekao moj odgovor!!!
I mislim da svaka zena koja pretura po stvarima ipak na nesto sumnja i obicno nesto i nadje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
1.11.2009 20:20:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bolice
........

I mislim da svaka zena koja pretura po stvarima ipak na nesto sumnja i obicno nesto i nadje.



obično kada čačkam sa ciljem da nađem nešto - uvrtim svašta sebi u glavu.. na kraju se smejem sama sebi jer zaista nema potrebe za tim... bar za sada user posted image   ne treba tražiti nevolju ili praviti problem tamo gde ga nema ili svađati se samo zato što ti je dosadno...eh, koliko mi je trebalo vremena da to skontam..user posted image

(odgovor članu bolice)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
1.11.2009 20:31:18   
Anoniman
Ja mog muza oterala u grad, nek se druzi sa ljudima. Bar neko od nas dvoje, a ja cu kad beba malo porasteuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
2.11.2009 8:30:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: bolice
........

I mislim da svaka zena koja pretura po stvarima ipak na nesto sumnja i obicno nesto i nadje.




obično kada čačkam sa ciljem da nađem nešto - uvrtim svašta sebi u glavu.. na kraju se smejem sama sebi jer zaista nema potrebe za tim... bar za sada user posted image   ne treba tražiti nevolju ili praviti problem tamo gde ga nema ili svađati se samo zato što ti je dosadno...eh, koliko mi je trebalo vremena da to skontam..user posted image



Kaliopi ja se slazem..samo ja jos to nisam shvatila....Jos se borim...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
2.11.2009 22:13:00   
Jovanovici
Ne!!!!!!!!!!!!!!
Nema potrebe da ga proveravam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
7.11.2009 2:08:34   
Mašnica
U prošloj vezi sam se opekla o ljubomoru koja je uništila tu ljubav i sravnila je sa zemljom. Nisam nikad provjeravala tog dečka, on mene jeste, al sam zato nabijala sebi nervozu. Sada skroz drugačije razmišljam.

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 15:55:33   
Trcosava
Podigla se tema o mobilnim telefonima i proveri...


Pa evo. Ja mog apsolutno nikad ne proveravam. Mobilni mi ne pada na pamet da uzmem u ruku. Desi se čak i par puta da mi kaže pročitaj poruku, pa to uradim, ali ne baš rado.

Od starta imamo i on i ja imamo lozinke i od jednog i od drugog. Kako se koja promeni, tako obavestimo. Uopšte ne osećam neku povredu privatnosti. Da mi treba mail za prevaru, pa ništa jednostavnije od otvoriti novi mail. Tako da ta vrsta provere mi bezveze. A tek fejs mi je komedija. Tako da, ne proveravam.

A da se razumemo, da ni on ni ja pre 'nas' nismo bili cvećke user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 15:57:59   
Olga75
pa nekad kad tako lupeta pa ga zgazim ispod stola user posted image
a nee , ovo nije tema o tome user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 15:59:12   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa nekad kad tako lupeta pa ga zgazim ispod stola user posted image
a nee , ovo nije tema o tome user posted image


Još ako si u štiklamaaaaa opa miško

p.s. još jedan poJen za mene user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:02:42   
Misha i Ljisha
mm ima sve moje sifre, i ja njegove (ali ja njegove uvek zaboravljam tako da se sad vec nervira ako ga pitam opet a on recimo trazi od mene da se ulogujem umesto njegauser posted image ), on na mom fb nalogu igra igrice, cita mi opusteno poruke, i ja njemu. U telefon ne zveramo jednom drugom u smislu da se proveravamo ali opusteno procitamo poruku jedno drugom, cak npr kad je mm u wc-u ja mu vicem e taj i taj ti je poslao poruku, pa onda on meni "Sta piiiiiise?" pa ja citam i tako i ja njemu.

Smatram da onaj ko zeli da vrda radi to pametno i tu osobu ne mozes ufatiti ni sa sumnjivim porukama u telefonu ili fejsu mailu i td.

Inace moj tata je ubedjen da mene mm vara user posted image i to samo zato sto mm nekad ostane duze na poslu ili ako ide sa kolegom kuci obavezno svrate na kafu ili pivu (al ne mogu ja co'eka ubedjivati)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here