|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:19:47   
Lu
IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: lu

Ih bebać dok dođeš u moje godine i prođeš kroz neke zafrkane situacije a kojih će biti sigurno,




Koje su to godine???user posted image

lete mi lete tridesete...user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:24:06   
mamanp
Meni ce jos mesec dana pa 12 godina braka. Imala sam mnogo prilika i da se razvedem i da odem... Puno treba strpljenja i tolerancije izmedju partnera. Ja i mm smo toliko razliciti da se cesto pitam kako smo izdrzali zajedno ovo godina. Znam da me voli, volim i ja njega...ali nekako smo na razlicitim talasnim duzinama. Mnoge stvari se pretrpi zbog dece. Lako je reci: "Hocu razvod", ali treba pomisliti na posledice tog razvoda i na to da niko ne dobija, razvodom se samo gubi, a najvise gube oni koji su najmanje krivi - deca. Dok nema dece podrzavam razvod, ajde prezivecu bez njega...ali kad dodju deca - mislim da na to ne treba ni pomisljati. Treba sesti razgovati sa suprotnom stranom i razmisliti dobro prije nego se kazu te dve reci.
Ali na kraju krajeva ako je taj brak toliko los, ako je zena pretucena, psihicki zlostavljanja, ako su deca pretucena, ako se o njima ne vodi racuna, - bolje je i razvod nego los brak.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:24:49   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: lu

Ih bebać dok dođeš u moje godine i prođeš kroz neke zafrkane situacije a kojih će biti sigurno,




Koje su to godine???user posted image

lete mi lete tridesete...user posted image



hm,hm...meni trideset i neke...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:27:20   
bebać
Ja imam 23user posted image imal iko mladji na forumu od mene???Nekako mi s ečini da je Eugi mladja,ja i ona ne znamo kud udaramouser posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da se neće naljutit,ali ajd ona je pred porod,a ja sam još u postporodjajnoj faziuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:28:55   
mamanp
E, draga moja, kad sam ja imala tvoje godineuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 13:29:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:30:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Jeste Bebać u pravu si za Lu skroz!!!!!!

Ih saduser posted image
Mamanp slažem se sa tobom i mislim da ni djeca ne trebaju gledati loš i nesretan brak svojih roditelja da im to bude slika obitelji,a muž i žena se trebaju potruditi prvo zbog sebe  pa onda i zbog djece koja će tek doći(ako ide tim redosljedom) da brak naprave sretnim utočištem,jer brak se ne dobiva na poklon i nije samo plod ljubavi ipak se treba i malo potruditi,mislim jauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:32:49   
bebać
Ma malo više potruditi,džaba ii ljubav kad ovamo treba još 1001 faktor da bi to dobro funkcionisalo

Gagi,znači ja sam izgleda najmladja ovdjeuser posted image ajde oprostite mi na mojim djetinjim ispadimauser posted image user posted image user posted image vojim ja vas punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mora neko i ovu ulogu ovdje na rr igratuser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 13:34:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 13:36:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:37:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

Ma malo više potruditi,džaba ii ljubav kad ovamo treba još 1001 faktor da bi to dobro funkcionisalo

Gagi,znači ja sam izgleda najmladja ovdjeuser posted image ajde oprostite mi na mojim djetinjim ispadimauser posted image user posted image user posted image vojim ja vas punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mora neko i ovu ulogu ovdje na rr igratuser posted image user posted image


Ma volimo i mi tebe,pa ko bi nas vraćao u lude godine da nije tebe,vidiš da mi starke samo po ozbiljnim temama udaramouser posted image
E sad nemoj se ni ti naljutiti a ni ove "starke" ja se malo šalim
user posted image user posted image user posted image
Mamanp ja imam konkretno 33,5goduser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:38:07   
mamanp
Bicu malo off-topic al moram:

Moja drugarica je imala muza pijanicu, koji ju je varao, ali sa njim i dva zlatna sina (10 i 5 godina). Prebijana, maltretirana, svekra i svekrvu lenjivce, koji su bili u stanju da ostanu bez jela cekajuci nju s posla da im donese hleb i spremi rucak, nikakav razlog sem te dece nije imala za zivot sa tim covekom. Odlazila od njega, vracala se ne znam koliko puta. Deca su svemu tome bila svedoci.
Pre dva meseca taj njen muz je izvrsio samoubistvo, deca su bila tu.
Sinoc meni moj sin prica da je taj stariji njen sin rekao ovom mom da skoce sa zgrade i da idu u Dzehenem (Pakao). Ja se zabezeknula. Brzo njoj posaljem poruku i ispricam joj, ona mi odgovara da ne zna sta vise sa njim da radi, da mu udovoljava na sve nacine ali da nista ne pomaze. To dijete je cio svoj zivot prozivelo gledajuci roditelje kako se svadjaju, prozivelo ga je u galami, dreci, ponizavanju majke od strane oca i njegovih roditelja. Cesto puta sam je nagovarala da se razvede, ali ona nije mogla zbog dece. I licno mislim da je pogresila sto to nije uradila prije nego je doslo do njegovog samoubistva. Ta deca nikad nece biti "normalna" posle svega sto su prezivela i sinoc sam joj rekla samo da joj Bog pomogne sa njima.

p.s. Nisam off-topic

< Poruku je uredio mamanp -- 6.6.2009 13:40:29 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:39:19   
mamanp
A ja 17.06. punim 35user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 13:40:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:44:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: mamanp

Bicu malo off-topic al moram:

Moja drugarica je imala muza pijanicu, koji ju je varao, ali sa njim i dva zlatna sina (10 i 5 godina). Prebijana, maltretirana, svekra i svekrvu lenjivce, koji su bili u stanju da ostanu bez jela cekajuci nju s posla da im donese hleb i spremi rucak, nikakav razlog sem te dece nije imala za zivot sa tim covekom. Odlazila od njega, vracala se ne znam koliko puta. Deca su svemu tome bila svedoci.
Pre dva meseca taj njen muz je izvrsio samoubistvo, deca su bila tu.
Sinoc meni moj sin prica da je taj stariji njen sin rekao ovom mom da skoce sa zgrade i da idu u Dzehenem (Pakao). Ja se zabezeknula. Brzo njoj posaljem poruku i ispricam joj, ona mi odgovara da ne zna sta vise sa njim da radi, da mu udovoljava na sve nacine ali da nista ne pomaze. To dijete je cio svoj zivot prozivelo gledajuci roditelje kako se svadjaju, prozivelo ga je u galami, dreci, ponizavanju majke od strane oca i njegovih roditelja. Cesto puta sam je nagovarala da se razvede, ali ona nije mogla zbog dece. I licno mislim da je pogresila sto to nije uradila prije nego je doslo do njegovog samoubistva. Ta deca nikad nece biti "normalna" posle svega sto su prezivela i sinoc sam joj rekla samo da joj Bog pomogne sa njima.

p.s. Nisam off-topic

O tome i ja govorim...ako ja brak zaista ovako loš ne treba puno čekati,zlostavljači se ne popravljaju a djeca nauče da žive naopakouser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:45:45   
mamanp
Ona se jadnica stalno nadala necemu boljem, stalno je obecavao da ce se popraviti, ali eto, nista bolje se nije desilo. Zao mi je te dece koja nisu nicemu kriva.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:56:54   
božana
Joj ljudi moji, kad mi neko pomene razvod braka, kosa mi se diže na glavi.Nemate pojma šta se dešava kad se ljudi razvode.I ja kažem bolje dobar razvod nego loš brak.Ej, kad bi razvod bio dobar.Samo da znate kako se bivši supružnici svete jedni drugima i to preko dece.Posle razvoda deca rastrzana izmedju dva roditelja odrastu kao psihički labilne osobe.A nakon okončanja postupka razvoda braka, sledi postupak podele zajedničke imovine, pa i tu bude haosa.A zatim majka podnese predlog za prinudno izvršenje na imovini bivšeg muža, jer isti neće da plaća alimentaciju.Još gore je kad otac uzme dete, a majka presudom dobila dete.Tada majka podnese predlog da se dete prinudnim putem oduzme od oca, pa onda policija upada u očevu kuću i uzima dete,A, dete da umre od straha.(iskustvo sa posla).

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razvod braka
6.6.2009 13:58:26   
mamanp
Sve si u pravu...roditelji se najvise svete preko dece.



_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razvod braka
6.6.2009 14:01:35   
Lu
Ma nije razvod ko razvod dobar,daleko od toga ali treba odabrati manje zlo od većegauser posted image
Svijet u kojem živimo nije idealan nažalost i postaje sve neidealnijiuser posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razvod braka
6.6.2009 14:02:49   
bebać
Ne dao Bog nikome,a što tačno neko može nagrabusitiuser posted image uh

a ove sitne bubice i muve,bolje je naučit živit sa tim,il sebe korigovat ako nemožeš drugu stranu

To je baš za razvoda u startu takvi slučajevi,kao što je tvoja drugarica mamampuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da će se nekako sabrat i nastavit dalje


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razvod braka
6.6.2009 14:04:15   
božana
Nažalost, posao mi je takav da vidim samo razvode, raznorazne tužbe i postupke, pohlepne ljude koji posle smrti nekog bližnjeg razrogače oči i kažu:Daj imovinu meni, to je moje.Užas jedan.Sad se pitam što sam završila prava, rasturiše mi ti predmeti mozak.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razvod braka
6.6.2009 14:07:47   
mamanp
IZVORNA PORUKA: božana

Nažalost, posao mi je takav da vidim samo razvode, raznorazne tužbe i postupke, pohlepne ljude koji posle smrti nekog bližnjeg razrogače oči i kažu:Daj imovinu meni, to je moje.Užas jedan.Sad se pitam što sam završila prava, rasturiše mi ti predmeti mozak.



Ajd malo da se nasmijemo na konto deljenja:

Delila tri brata imovinu posle oceve smrti. Sve podelila ostao traktor. Sva trojica hoce traktor i najstariji brat kaze: "Penji se majko na traktor." Ona se zena popne. "Uzmite i traktor, al sa njim ide i majka." Niko ne htede da uzme traktor.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razvod braka
6.6.2009 15:42:36   
Anoniman
Ne znam da li sam pronasla odgovarajucu temu, jer nas dvoje nismo u braku vec samo zivimo zajedno, ali ajde da bar ovde izbacim to iz sebe... Od malena je bio problematicno dete i sve sam to od pocetka znala ali mislila sam da je sve to prerasao... Dok prosle godine nije opet posegao za tim... Prvo su isle tablete za spavanje... Posle toga je mozda bilo i nesto jace, nisam sigurna... Sigurna sam samo da nikada nije stavio iglu u venu... Iselila sam se iz stana, ostavila sam ga... Patio je i naucio se pameti - bar tako tvrdi... Od tada je proslo i vise od pola godine, ali ja mu vise nista ne verujem... Stalno sam u strahu da ce opet pobeci od nekog problema pomocu tableta, ali se plasim da tu ne dodje u obzir i svaki put sve teza vrsta droge... Sigurna sam u njegovu ljubav, nikada mi nista lose nije uradio, sve do ovoga, a to je unistilo skoro sve u meni... Da li ima svrhe ostati i pokusati ili otici dok je jos vreme, dok nema neduznih koji bi patili zbog svega toga, mislim na decu... Plasim se da donesem neku odluku da se ne bih pokajala, ali isuvise je veliki strah da rizikujem i pokusam da gradim zivot sa takvom osobom... S druge strane, plasim se i da ne podigne ruku na sebe, mene ili moje bliznje ako ga budem ostavila... Znam da mi niko ovde ne moze resiti problem, da je sve to samo moja odluka, ali lakse je ipak se nekome poveriti, makar ovako...

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razvod braka
6.6.2009 16:08:55   
Zoka81
Tesko je napraviti taj korak i otici ako postoji imalo ljubavi jos. Na tvome mestu ne bi ja puno razmisljala samo moras biti sigurna da to zelis. Nemoj kasnije da se kajes. Niko nije savrsen,svako ima nesto sta ovom drugom ne odgovara. Ako vec kazes da mu nista ne verujes sta onda ocekujes od zivota sa njim. Ne znam draga ali razmisli bolje pre nego sto sama sebi upropastis zivot.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razvod braka
6.6.2009 20:30:35   
Lu
Anoniman,ja ću ti reći što bi ja učinila.
Kao prvo ne bih ga tek tako ostavila,jer se volimo a to što ima problem može se riješiti samo mora postojati volja!
Tu dolazi ljubav na ispit,ako prizna da mu treba pomoć , pristane na liječenje i izliječi se  bolju stvar nismo mogli napraviti!
Naravno treba da bude obostrana volja i želja da prođete zajedno kroz taj pakao ali sve je vrijedno ljubavi,ponavljam ukoliko postoji obostrana želja.
Nije to jednostavno to je prava patnja,sram,nevjerica,nerazumijevanje,osuđivanje od bližnjih a daljnih da ne govorim itd...na sve bi morali biti spremniuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here