|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
6.6.2009 20:43:41   
Anoniman
Stvarno je tesko kada izgubis poverenje u nekoga, pa patis i tugujes, zelela bi da oprostis a ne bi volela da pogresis i zakopas sebe. Svako od nas je bio u nekoj slicnoj situaciji da mora da bira, i kao sto kaze Lu,  samo ako postoji obostrana zelja i ljubav moze da se pozitivno resi.
Glavu gore i dobro razmisli, razgovaraj i odluci onako kako mislis da je najbolje za tebe.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razvod braka
6.6.2009 20:46:45   
sosa
imam drugaricu koja sepre par god.udala za decka.bilo je lepo...pravili veliku svadbu.
bili su u braku tri god...ona pojma nije imala da se drogira,narkoman...nisu imali decu jer mu je droga unistila i libido i spermatozoide...kada je pocela da sumnja,bilo je kasno...pronasla je iglu u dzepu...molila ga godinu dana,placala lecenje u hrvatskoj,ali dzaba...plakao je za njom,milion puta obecavao da ce prestati...ali nije....
sva sreca pa nema decu sa njim...takva deca nisu zdrava...
kada je otisla kod psihijatra,rekla joj je da nisi u braku rekla bih ti da bezis od njega sto dalje...posto je brak u pitanju ,razmisli...
u svemu tome je dobro sto nema decu....rastala se,on je [ropao skroz,a ona ima divnu ljubav sada....
strasne su i tablete,to su slabi ljudi...kako neko ko pije tablete jos muskarac sutra da vaspita decu ,uci ih hrabrosti realnosti....
muskarac mora bar da bude psihicki stabilniji,da pruza sigurnost i zastitu,a ne da je kukavica koja za svaku sitnicu guta pilule....to su ljudi kukavice,plase se da se suoce sa zivotom i problemima...

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razvod braka
6.6.2009 20:50:05   
sosa
cak i da nisi mlada....sto dalje ako je droga u pitanju...ako su samo tablete....ne znam ,razmisli i razgovaraj sa njim.ako te voli....izabrace tebe....ko normalan pije tablete....
ako nisi u braku.....dooobro razmisli s kim i kakvu decu ces imati.
moje iskreno misljenje.

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razvod braka
7.6.2009 13:27:51   
Anoniman
Jako teska situacija user posted image Birati izmedju ljubavi i svoje buducnosti. Ja verujem u ljubav i u to da je ona pokretac svega na ovom svetu, razlog za zivot, i savetujem ti da probas da je spasis. Vidim da si mu ti pruzala mnogo prilika da odluci kojim putem krece, ali on ipak nije prelomio. Kao veciti optimista ti kazem da skupis snage i probas zadnji put, a kao realista ti savetujem da bezis dok jos nije kasno! Znam da je tesko, sigurna sam da ga volis do ludila cim prolazis sve to sa njim (nisi otisla cim se prvi put pojavio problem), ali sa iskustvom nekoga ko je osetio na svojoj kozi kako je ziveti uz neku nestabilnu osobu koja upira pistolja u svoju i tvoju glavu svaki put kada kazes da ces ga ostaviti, savetujem ti da je mozda sigurnije da prekines sada, inace ces ceo zivot sebi upropastiti (pod uslovom da se on ne promeni).Pasce na tebe cela kuca, deca, placenje racuna, izdrzavanje dece, a i njega ces ceo zivot da vuces na svojim ledjima. Moja je vera da prava ljubav pobedjuje i da je ipak jaca od svega (sta cu kad sam glupa), ostaje, ali samo ako razjasnite da mu je to zadnja prilika user posted image Ako i nju upropasti, nikada se vise nemoj okrenuti za sobom, promeni i grad ako ti je to potrebno, ali moras utvrdti granicu do koje moze neko da ti upropascuje zivot.

< Poruku je uredio Katjica -- 7.6.2009 13:38:27 >

(odgovor članu sosa)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razvod braka
7.6.2009 13:38:54   
Anoniman
Hvala vam svima na odgovorima… Nisam ni bila svevsna koliko ce mi znaciti da se nekome poverim, pa makar to bili i potpuni stranci, zato – hvala jos jednom! Pazljivo sam procitala svaku napisanu rec i svaka od vas je u pravu na svoj nacin… Ima kod nas i ljubavi i podrske i razumevanja, ali stalno se pitam do kada ce to sve da traje… Nekako osecam da je sa njim sve neizvezno, sve je na neko vreme, voli me, cist je, ne krade, ali ipak ostaje pitanje do kada? Nesto duboko u meni mi stalno govori da ce se on kad tad opet svemu tome vratiti… Razgovarala sam sa njim, plakala, molila, ucenjivala, ostavljala, pretila, ma sve sam probala… Imao je da bira izmedju mene i svih tih sranja, trodona, flormidala itd., navodno je izabrao mene i nasu ljubav, ali meni crv sumnje ipak ne da mira… Znala sam za njegovu burnu proslost, ali sam verovala da je to ipak samo proslost i da je to sve iza njega… Cinjenica da se on svemu tome vratio i kada sam zivela sa njim, govori samo da njemu nije stalo do mene (ustvari stalo mu je do mene kao do osobe od koje moze da ukrade pare ili proda zlato)… Ja sam imala jako lose detinjstvo i zaista se jako plasim da to sve ne priredim svojoj deci, a ako ostanem u ovoj vezi … Sta on moze da pruzi sutradan svojoj deci? Kako on moze da prica i uci decu o suocavanju sa problemima, o moralnim nacelima, o postenju, o postovanju ljudi sa kojima zivi itd.? Nekada imam utisak da ne bih umela da zivim bez njega, ali onda pomislim da od ljubavi ipak niko nije umro… Uhvatim sebe kako me grize savest jer zbog svoje slabosti postoje velike sanse da upropastim svoj zivot i zivot svoje dece… Ipak, mozda sam na dobrom putu sve dok realno uvidjam stvari i pokusavam da uradim pravu stvar. Izvinite na dugom postu, ali potrebno mi je da izbacim sve ovo iz sebe. Ako pisem na pogresnom mestu, molim moderatore da to srede.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razvod braka
7.6.2009 21:57:17   
zvoncicica
Katjice dobro razmisli da li si spremna da u buducnosti nosis raznorazne terete koji vas cekaju kad dodju deca i jos milion drugih situacija koje zivot nosi..da li ti mozes da budes stub porodice??da li si ti toliko psihicki stabilna ili ces i ti jednom puci...ja jesam za ljubav ali draga moja deca se ne hrane i ne odgajaju samo od ljubavi...ja sam u braku 2 god,imam dete od 16 meseci i kako je ona dosla na svet Hvala Dragom Bogu na njoj, nas dvoje smo se izgubili,jer se sva paznja usmeri na dete..ne svadjamo se mi,da me ne razumes pogresno,nego jednostavno vise nemamo onoliko vremena jedno za drugo i svako sad zna sta mu je ciniti nemamo vise vremena da preispitujemo jedno drugo i da se guramo medjusobno..zato ako nisi sigurna u njega idi jer nemoj da dozvolis da iz tvoje slabosti da odes strada jos jedno bice koje treba da bude plod ljubavi i centar i tvog i njegovog sveta i da ce se sve bitke voditi za dobro vaseg deteta a ne za ispravljanje vasih nezrelosti ...jer roditi dete i ne posvetiti mu se maximalno je za mene mnooogo veliki greh!!!jer sam i ja na neki nacin bila zapostavljana....zelim ti svu srecu ovoga sveta i da iz ljubavi rodis jednog malog andjela koji ce i tebi i njemu ,ko god to bio, biti svetinja!!!!  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:15:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: zvoncicica

Katjice dobro razmisli da li si spremna da u buducnosti nosis raznorazne terete koji vas cekaju kad dodju deca i jos milion drugih situacija koje zivot nosi..da li ti mozes da budes stub porodice??da li si ti toliko psihicki stabilna ili ces i ti jednom puci...ja jesam za ljubav ali draga moja deca se ne hrane i ne odgajaju samo od ljubavi...ja sam u braku 2 god,imam dete od 16 meseci i kako je ona dosla na svet Hvala Dragom Bogu na njoj, nas dvoje smo se izgubili,jer se sva paznja usmeri na dete..ne svadjamo se mi,da me ne razumes pogresno,nego jednostavno vise nemamo onoliko vremena jedno za drugo i svako sad zna sta mu je ciniti nemamo vise vremena da preispitujemo jedno drugo i da se guramo medjusobno..zato ako nisi sigurna u njega idi jer nemoj da dozvolis da iz tvoje slabosti da odes strada jos jedno bice koje treba da bude plod ljubavi i centar i tvog i njegovog sveta i da ce se sve bitke voditi za dobro vaseg deteta a ne za ispravljanje vasih nezrelosti ...jer roditi dete i ne posvetiti mu se maximalno je za mene mnooogo veliki greh!!!jer sam i ja na neki nacin bila zapostavljana....zelim ti svu srecu ovoga sveta i da iz ljubavi rodis jednog malog andjela koji ce i tebi i njemu ,ko god to bio, biti svetinja!!!!  


user posted image

(odgovor članu zvoncicica)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:16:55   
Sneža
user posted image user posted image
izmešali se lončići.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:21:01   
Lu
user posted image I ja sam primijetila ali sam čekala Katjicu,
ma žena se zabunila čitala post od "anonimne" a Katjica samo komentiralauser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:21:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sneža

user posted image user posted image
izmešali se lončići.


Lu ispade ljubavnica, a mm narkoman user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:22:41   
Lu
...a trandžu još uvijek tražimouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:22:53   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Katjica
Lu ispade ljubavnica, a mm narkoman user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razvod braka
8.6.2009 23:26:25   
Anoniman
Postade nam forum slucaj za "Trece oko" i "Zonu sumraka" user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razvod braka
9.6.2009 8:14:53   
Anoniman
gdje ja na sabahu naletih na ovakvu temu...jbt

vidim i Bozana je pravnik ...tako da se bar tu razumijemo ako nista vise zakonski ...jbg...sreca pa ne radim tu vrstu posla

mislim i ubijedjena sam da je razvod krajnje riješenje al necega sto je definitivno loše ... mada kako sam ja shvatila svi ovdje govore o tome "ako te fizički zlostavlja"...šta je sa psihičkim zlostavljanjem?!
mislim da ne treba trpiti nista sto je lose .... ali isto tako ne mislim da se treba razvoditi na onaj nacin koji je sad postao moderan.... crijevo na lijevo i hajmo na sud

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:08:29   
božana
Moram da pojasnim da me neko ne bi pogrešno razumeo.Ja ne volim razvode zbog iskustva koje imam s posla.To ne znači da sam za to da jedna strana trpi fizičko ili psihičko zlostavljanje.Evo jedan primer psihičkog zlostavljhanja.Žena traži razvod zato što njen muž traži da ona pre seksa obuče gaće koje su pripadale njegovoj pokojnoj ženi, a da potom te gaće stavi na glavu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:16:35   
Rina
Hahahaha  user posted image user posted image user posted image user posted image

I vi pravnici svasta morate da slusate tamo hihihihi 

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:27:17   
Anoniman
Anoniman, tablete za spavanje nisu droga.
Čak si i naglasila da nikada nije iglu stavio u venu.
Pa toliki svet po nekada popije tablete za spavanje kada od brige (problema) ne može da zaspe, jer ako je nenaspavan - već navedene probleme će teže rešiti.
Ja nikada ne bih ostavila muškarca zbog tableta za spavanje.
Mislim da je tebe uhvatila paranoja zbog toga što znaš kakva mu je bila prošlost (pri tom ne znam na šta si tačno mislila, da li su u pitanju droge, i koje?).

Ja sam se zabavljala sa jednim dečkom (bili smo klinci tada, početak srednje škole), tada je pušio travu. Raskinuli smo posle skoro godinu dana, i nakon toga sam čula da je na dop-u. Onda opet neko vreme nisam čula za njega, i nedavno ga sretnem u gradu. A on: k'o dečačić. Lepo ojačao, zdrav, nasmejan, našao posao, vratio se na fax.

Hoću da kažem da nema pravila.

Neki se skinu sa dop-a, a neki a tableta za spavanje odu na dop.

Sve u svemu nemam savet za tebe, ali znam da ja ne bih ostavljala nekoga koga volim zbog tableta za spavanje.

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:30:55   
Anoniman
jedne od najgorih stvari kojih sam se nagledala i naslusala za vrijeme pripravničkog staža u tužiteljstvu je kada (obično) žena dodje da prijavi zlostavljanje(fizičko) pa čak i silovanje u braku, nakon cijele optuznice i pokretanja postupka POVUČE SVOJ ISKAZ

On nju voli ...jer Bože dragi da je ne voli ne bi je ni tukao!!!!!
e tada bi joj ja noge obije polomila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:33:10   
Sneža
Auuuu da je ne voli ne bi je ni tukao-strasno!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:50:23   
Rina
Strasno, strasno...

Ja sam dete razvedenih roditelja i sje user posted image su me time skroz tada !! Imala sam oko 8 godina..U braku su bili super,verovatno su se uvek iza zatvorenih vrata svadjali da nas decu  toga postede, pa je to saopstenje da se razilaze bio pravi udarac...I tek onda su pocele muke,advokati ,socijalni radnici,sudjenja.... uzas!!!! Moje divno detinjstvo...
To me je sve velikim delom oblikovalo u ono sto sam danas,uticalo na moje glediste na ljubav,brak,poverenje,srecu... i ubilo me i ojacalo ne znam ni sama ...

Ako se razvodite ,ucinite to sto bezbolnije...


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:58:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.



On nju voli ...jer Bože dragi da je ne voli ne bi je ni tukao!!!!!



Pa mene onda mm ne voliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razvod braka
9.6.2009 9:58:33   
NadaR
On nju voli ...jer Bože dragi da je ne voli ne bi je ni tukao!!!!!
e tada bi joj ja noge obije polomila

Joj ,moram malo off samo da kazem sta sam slusala neki dan.
Bila kod komsinice i tamo neka njena prica kako "ne moze zivjeti" a da je muz ne udari. Kze, cacka ga i provocira do te mjere da on ustane i pukne joj samar i tad je njoj sve ok. Bozeeeeeeeuser posted image
I tako svaki dan. Ja pitam- pa sto to?
Ona ce- pa eto, mi se tako volimo.
Slusam i ne vjerujemuser posted image

Sto se tice razvoda, tu se ne zna sta je gore. Stvari koje dovode do toga, sam taj proces pa zivot poslije...user posted image user posted image user posted image user posted image
Daj Boze da nikad ne dodjem u takvu situaciju.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razvod braka
9.6.2009 10:16:09   
božana
Nije to čudo nnaaddoo.Ima žena koje misle da muško nije muško ako je ne udari.Znam jednu takvu.Žena pametna, obrazovana, na položaju, ima mogućnost da muža ostavi kad hoće, a on je tuče i javno se švalera i to svi znaju.Idi probaj da joj kažeš nešto protiv njega, oči će ti iskopati.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razvod braka
9.6.2009 11:02:27   
Modessty
Na žalost svedok sam mnooogo loših brakova završenih razvodom.
Najsvežija je situacija sa mojm dobrom priajteljicom.
Živela je u braku koji je počeo ljubavlju, a onda se nešto u njemu okrenulo. Usledile su prevre i fizičko i psihičko maltretiranje. Još je i varao sa njenom koleginicom! Ma strašne stvari se dešavale. Ona se žena borila nekoliko godina da sačuva brak i porodicu. Sve dok jednog dana gospodin nije došao kući i rekao " Ja tebe ne volim. Hoću da nadjem svoju pravu ljubav i da stvorim pravu porodicu". Rečenica koju je čuo i dečkić od 9. godina! I naravno usledilo pitanje: " mama, a zar mu mi nismo porodica?!"

Ta moja prijateljica videla tada da od braka više nema ništa. Sredila prizemlje svoje kuće i preslila se sa sinom. Prošla je kroz razne faze: prvo je plakala i patila za njim, pa je bila ljuta na sebe, pa ga je mrzela, pa postala apatična. Prošle su skoro dve godine. Podigla se na noge snagom svoje volje i uz pomoć prijatelja. Nisu se zvanično razveli još uvek, ali je postupak u toku.
Najdraže od svega mi je što je našla čoveka koji joj sada pruža sve ono što u braku nikada nije imala. Skoro ga je upoznala sa sinom. Naravno rekla je samo da je to mamin prijatelj. Klinac je oduševljen čovekom koji za razliku od njegovog oca ume da se igra sa njim. Posebno mu se dopalo štio taj čovek ima sina.

Moja prijateljica je procvetala kada je shvatila da je ona lepa žena koja ima još mnogo toga lepog da proživi i pruži, i kada je shvatila da postoje muškarci koji će je poštovati i obasipati pažnjom i jubavlju. Ona i klinac žive super. Srećni su , što je najbitnije. Mali vidja oca kad god to poželi, ali je svestan toga da njegov tata ima svoj život.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razvod braka
9.6.2009 11:21:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: božana

.Ima žena koje misle da muško nije muško ako je ne udari.Znam jednu takvu.Žena pametna, obrazovana, na položaju, ima mogućnost da muža ostavi kad hoće, a on je tuče i javno se švalera i to svi znaju.Idi probaj da joj kažeš nešto protiv njega, oči će ti iskopati.

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here