|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
15.3.2016 14:24:06   
choopa choops
Nemam pametan savjet. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Razvod braka
15.3.2016 14:40:46   
BubaBubica
Ja sam sve ukratko napisala ali sve je to trajalo prilično dugo, tako da budi spremna da neće biti nimalo lako bilo šta da odlučiš. Držim ti palčeve da odlučiš ono najbolje za vas, slobodno traži podršku za što god odlučiš a trebaće ti itekako user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Razvod braka
21.3.2016 23:08:08   
srculence25
Evo mene izvinjavam se nisam imala odakle pisati...Imam pozitivan test ,kod dr jos nisam isla.Jao tako me sve snaslo neznam nisam spremna na sve ovo,nisam spremna na drugo dete.
Popricali smo bila sam u nedoumici danima i pregrizla i vratila se iz razloga sto verujem u bolje sutra da se takve stvari nece desavati,jer ovo sto se desilo desilo se odjednom iznenada.
Donos izmedju nas je za nepoverovati ali bajan kao ponovo zaljubljeni skladan odnos ,vise vremena provodi sa m ,hoce da se angazuje za razliku od pre.A za poztivan test uradila jos 3 i pozitivni a ja imam osecaj sad cu dobiti.Jos sam u neverici nisam spremna ali sam mislila tolike godine smo cekali marka punih 7 godina i ajde nismo se pazili reko nece se desiti jer misleci pazimo se i sta lupam za par god hocemo a nama se neda.Znam nije opravdanje ali eto jos nisam svesna

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Razvod braka
22.3.2016 6:59:42   
serpica
Srculence ja ti iz sveg srca zelim srecu i nadam se da se to vise nece ponoviti,i da vise ne pises u ovoj temi.
ipak ja licno nikad se ne bih vratila muzu pa makar ostala na ulici sa svo cetvoro dece,sama..po meni jednom nasilnik uvek nasilnik,bolje to saeci u korenu nego dozvoliti da se ponovi.
daj Boze da vam se sredi situacija kad si vec resila tako i da u miru docekas bebicu i budete srecni.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Razvod braka
22.3.2016 7:42:54   
nikiteki
Srculence nadam se da ce se sad promeniti zelim ti sve najbolje

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Razvod braka
22.3.2016 8:06:00   
vocicana
Nadam se da si uradila bar nesto od onoga sto smo ti napisale, da si negde prijavila nasilje i da imas bilo kakvu dokumentaciju da ako se ikada ponovi slicno imas argumente i nemas glavobolju oko dece, jer neko je napisao, da ne angazuje nekog sega mega advokata i posle sta...
Svakako ti zelim mnogo srece i neka ti Bog da svakog dana taj osecaj koji imas sada ineka ti se nikada nista lose ne desi.
Potrudi se da sredis stan , da ga ne iritiras stvarima koje su mu tog trenutka ubole oci i navele na udarac. Vidi kako ce to biti. Akko ne stizes, dete u vrtic, nadji nekakvo resenje, mnogo mi je zao sto si ovo dozivela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Razvod braka
22.3.2016 8:27:03   
vonavoj
Srculence,daj Boze da se nikad ne ponovi! Da budes srecna! Eto,i posle toliko godina i da se desi beba,sudbina!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Razvod braka
22.3.2016 9:32:39   
branki*
Srculence,zelim da nikad vise ne dozivis tako nesto!
Ako si resila i dala drugu sansu vama dvoma,nadam se i da je tvoj muz svestan sta si uradila i da je malo falilo da vas oboje izgubi!oboje se trudite za vas brak ,obradujte se sitnicama,odrzavajte odnos i gledajte da ne upadnete u kolotecinu.a,za pozitivan test...eto...sve je moguce.😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Razvod braka
22.3.2016 10:40:01   
emicaa

IZVORNA PORUKA: vocicana

Nadam se da si uradila bar nesto od onoga sto smo ti napisale, da si negde prijavila nasilje i da imas bilo kakvu dokumentaciju da ako se ikada ponovi slicno imas argumente i nemas glavobolju oko dece, jer neko je napisao, da ne angazuje nekog sega mega advokata i posle sta...
Svakako ti zelim mnogo srece i neka ti Bog da svakog dana taj osecaj koji imas sada ineka ti se nikada nista lose ne desi.
Potrudi se da sredis stan , da ga ne iritiras stvarima koje su mu tog trenutka ubole oci i navele na udarac. Vidi kako ce to biti. Akko ne stizes, dete u vrtic, nadji nekakvo resenje, mnogo mi je zao sto si ovo dozivela.

ja se nikako ne slažem sa ovim zadnjim dijelom,čime on doprinosi da bolje funkcionišu,ako mu je sad smetalo što nije sredjen stan onda mu sad treba u svemu ugadjati i igrati po njegovom da nebi opet došlo do toga

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Razvod braka
22.3.2016 11:07:41   
Ana RR
Malopre videh nešto na fb pa me navelo da to napišem i ovde. Kaže "ćuti i trpi zbog dece a onda to isto ostaviš deci u nasleđe". Možda loše napisano ali svakako tema za razmišljanje.

Ja ne bih davala nikakav savet jer hvala bogu imam normalnog muža i nisam bila niti ću ikada biti u ovakvoj situaciji, na mene ni otac nikada nije digao ruku a kamoli muž. Mogu samo da poželim sreću i svako dobro u životu, nadam se da će sve biti ok.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.3.2016 11:09:25 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Razvod braka
22.3.2016 11:09:01   
vonavoj
Devojke,budimo realne,niko nema idealan brak..i mene mm nekad izludjuje, zadavila bih ga,sigurno i ja njega nerviram.. svakodnevnica je teska,puno radi,dodje umoran,i ja umorna,pa oko dece,kuca...ijaoj,za tren se zakacimouser posted image ..ne bijemo seuser posted image
Slazem se sa emicom,da mu ne treba ugadjati sad,sad je prilika da sebi ugodis,da promenis to sto je sve palo na tebe!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Razvod braka
22.3.2016 11:32:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Malopre videh nešto na fb pa me navelo da to napišem i ovde. Kaže "ćuti i trpi zbog dece a onda to isto ostaviš deci u nasleđe". Možda loše napisano ali svakako tema za razmišljanje.



Wiki lajkovala, a ja sam delila na FB to. I jeste tako. Neću da trpim nikakvo iživljvanje. Najmanje fizičko.
Kažem, moooooooooooožda se i promeni. Volela bi da je slučaj kao sa mojom drugaricom.
A sa ovim što je Voci napisala (donji deo) se nikako ne slažem. Zbog čega da živi u strahu? ako misli da živi u strahu, onda joj takav život ne treba.
Evo ja već danima ne kuvam ručak mm. Skuvam za Luku, sebe, a on nek jede kad i šta hoće. I šta sad, treba da me udari jer mu nisam skuvala ručak??? user posted image Pa ruku bi mu odsekla.
No, veća je verovatnoća da ću ja ovog mog da odalamim, nego što će on mene.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Razvod braka
22.3.2016 11:35:17   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Malopre videh nešto na fb pa me navelo da to napišem i ovde. Kaže "ćuti i trpi zbog dece a onda to isto ostaviš deci u nasleđe". Možda loše napisano ali svakako tema za razmišljanje.



Wiki lajkovala, a ja sam delila na FB to. I jeste tako. Neću da trpim nikakvo iživljvanje. Najmanje fizičko.
Kažem, moooooooooooožda se i promeni. Volela bi da je slučaj kao sa mojom drugaricom.
A sa ovim što je Voci napisala (donji deo) se nikako ne slažem. Zbog čega da živi u strahu? ako misli da živi u strahu, onda joj takav život ne treba.
Evo ja već danima ne kuvam ručak mm. Skuvam za Luku, sebe, a on nek jede kad i šta hoće. I šta sad, treba da me udari jer mu nisam skuvala ručak??? user posted image Pa ruku bi mu odsekla.
No, veća je verovatnoća da ću ja ovog mog da odalamim, nego što će on mene.

user posted image user posted image user posted image isto!user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Razvod braka
22.3.2016 11:36:25   
IvanaSK RR
Ni ja se ne slazem sa tim da moram sa razmišljam da li sam sredila stan ili sta vec, pored(uskoro) dvoje dece.
Naravno da necu da zivim u haosu, ali svi dobro znamo koliko je nekad tesko stici nesto uraditi.
Ako mu toliko smeta sta god, nek uradi sam. Nigde ne pise da sam ja ta koja mora da sredjuje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Razvod braka
22.3.2016 12:04:55   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Malopre videh nešto na fb pa me navelo da to napišem i ovde. Kaže "ćuti i trpi zbog dece a onda to isto ostaviš deci u nasleđe". Možda loše napisano ali svakako tema za razmišljanje.

Ja ne bih davala nikakav savet jer hvala bogu imam normalnog muža i nisam bila niti ću ikada biti u ovakvoj situaciji, na mene ni otac nikada nije digao ruku a kamoli muž. Mogu samo da poželim sreću i svako dobro u životu, nadam se da će sve biti ok.




Takodje,zato i ne mogu da prihvatim takve stvari,ali kao sto rece neka im je sa srecom i ne ponovilo se.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Razvod braka
22.3.2016 15:21:21   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: serpica

Srculence ja ti iz sveg srca zelim srecu i nadam se da se to vise nece ponoviti,i da vise ne pises u ovoj temi.
ipak ja licno nikad se ne bih vratila muzu pa makar ostala na ulici sa svo cetvoro dece,sama..po meni jednom nasilnik uvek nasilnik,bolje to saeci u korenu nego dozvoliti da se ponovi.
daj Boze da vam se sredi situacija kad si vec resila tako i da u miru docekas bebicu i budete srecni.


Slažem se.

IZVORNA PORUKA: vocicana
Potrudi se da sredis stan , da ga ne iritiras stvarima koje su mu tog trenutka ubole oci i navele na udarac.


Ne slažem se.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Razvod braka
22.3.2016 16:14:54   
vocicana
Nisam ni mislila da mu ugadja, daleko od toga, ja se ne bi vratila njemu, pokolebala je beba, dosla je, a smatram da treba da pokusa, jer ona ga najbolje poznaje, da se vidi sta bi ga mozda iz taktaa izvelo. Skacem sebi u stomak, ali ne slazem se sa povratkom, a zelim joj sve najlepse u zivotu. Ja sam hiljadu puta bila iznervirana, isfrustrirana i umorna, ali nikada mi nije palo na pamet da se bijem, stavljam svoj stav kao najispravniji, narocito ne za gluposti koje su tako nebitne. Nije smeo da pomisli, ne da uradi, htela sam reci neka proba, da bi na taj nacin izvela zakljucak da li je greska ili pogodak. Razumem vas sve, ja sam se naucila samokontroli, ali ocito " alfa muzjaci" nisu, nekada je uzalud sve, ma koliko se trudile da sve bude ok.
Veoma nezgodno za savet i misljenje, ali treba ga istestirati.
Izvinjavam se ako sam nesto pogresno napisala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Razvod braka
22.3.2016 16:19:07   
Sanjalicaaa
Srculence, da zelim vam svu srecu i da se nikada vise ne nadjete u toj situaciji.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Razvod braka
22.3.2016 16:55:42   
MishMash
Upravo sam pročitala prethodne stranice i ne znam šta bih rekla. Jasno je da je taj nered u kući bio samo izgovor, iza te reakcije stoji nešto drugo. Postoje ljudi koji će uvek naći "nešto" čime će pokušati da opravdaju svoje postupke.

Stoji da u Srbiji žene nisu zaštićene i da je život samohrane majke vrlo težak, ali ne mogu da ne pomislim da je bolje biti gladan nego živeti u strahu...

Srculence, nadam se da se to nikada više neće ponoviti i sve najlepše ti želim.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Razvod braka
23.3.2016 15:18:32   
wivern

IZVORNA PORUKA: vocicana
a smatram da treba da pokusa, jer ona ga najbolje poznaje, da se vidi sta bi ga mozda iz taktaa izvelo.

Šta bi ga izvelo iz takta? Lično nezadovoljstvo, i saznanje da može da se izivljava nad nekim.
Znam da je teško da se prelomi i da kreneš sam u život, ali vi žene imate izbor. Imate izbor da za sebe odaberete najbolje, da uživate u životu, da nadjete nekoga ko će da vas drži kao malo vode na dlanu a ne da vas sikanira. Svako ima pravo da bira šta ce sa sobom, ali su ovde u pitanju i deca koja to gledaju i kojima će to postati model ponašanja pa će isto tako tući nečiju ćerku, sestru.... Ne odobravam nasilje, i mislim da se takvi ljudi nikada neće promeniti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Razvod braka
23.3.2016 15:48:07   
jess021
Ni ja nemam savet, ali se ne slazem sa odlukom, ali jedino to i mogu, da se slozim ili ne.
Sto kaze Ana, ni tata me nikad udario nije, a ne da bi to dozvolila nekom drugom. Zapravo moze, ali samo jednom i nikad vise.
Ono sto me bas nervira u ovakvim situacijama je to odlazenje i vracanje, sledeci put prvo razmislite da li cete se vratiti, pa onda otidjite.
Gruba sam, ali ja ako budemo odlazila sigurno se necu vracati, a pre toga cu dobrooooo razmisliti.

Von, ja mislim da imam idealan brak. Ne u smislu da po ceo dan jedno drugom govorimo cico mico, posvadjamo se oko gluposti za tren oka, ali to su bas to-gluposti!


< Poruku je uredio jess021 -- 23.3.2016 15:50:23 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Razvod braka
23.3.2016 16:08:07   
superm
Srculence, nadam se da ti se ružne stvari neće ponoviti. Srećno! Misli i radi pametno zbog svoje dece a i sebe. A sa mužem, vrlo oprezno. Nemoj se previše opuštati.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Razvod braka
23.3.2016 19:30:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: jess021

Ono sto me bas nervira u ovakvim situacijama je to odlazenje i vracanje, sledeci put prvo razmislite da li cete se vratiti, pa onda otidjite.
Gruba sam, ali ja ako budemo odlazila sigurno se necu vracati, a pre toga cu dobrooooo razmisliti.


Bravo , kao da sam ja napisala, znam zene koje po 200 puta odu i vracaju se.
Pa cini mi se da jednom odem, to bi bila odluka za ceo zivot.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Razvod braka
24.3.2016 0:11:21   
srculence25
Nekim delom se i kajem zasto sam podelila sa vama.Nisam ovde da mi se sudi zasto sam se vratila.Pre ovoga bilo je idealno odnos medju nama ovo mislim da je neponovljiva greska i da naravno ponasam se kao i pre ako stignem uradim ne lomim vrat da sve pod bude pod konac dok ne dodje ako se desi nered posklanjam kad mogu ili mi on pripomogne.
Vratila sam se jer verujem u bolje u one dane pre tog dana kako se poneo i gledam da se vise neosvrcem na taj dan kakav je bio.Hvala vam u svakom slucaju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Razvod braka
24.3.2016 6:42:22   
IvanaSK RR
Srculence, mislim da ti ovde niko ne sudi. Samo iznosimo svoje mišljenje. Ako nešto napises, ocekuje se da ce biti ljudi koji ce misliti isto kao ti, ali i onih koji ce misliti razlicito.
Svaka od nas ti ovde zeli svu sreću!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here