|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
24.3.2016 7:15:50   
wivern

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Srculence, mislim da ti ovde niko ne sudi. Samo iznosimo svoje mišljenje. Ako nešto napises, ocekuje se da ce biti ljudi koji ce misliti isto kao ti, ali i onih koji ce misliti razlicito.
Svaka od nas ti ovde zeli svu sreću!

Upravo tako.
To što se ja ne slažem sa tvojom odlukom ne znači da ti želim zlo. Ne možeš ni očekivati da se svi slažemo, I nema potrebe da budeš ljuta na nas ali to ćeš shvatiti jednog dana, sada je još uvek rano.
A šta ćeš raditi sa svojim životom i životom tvog deteta je tvoja stvar.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Razvod braka
24.3.2016 8:01:37   
Trcosava
Slažem se i sa Ivanom i sa Wiki.

Ne znam da li znaš, ali ja sam razvedena već bila. Nit je bilo dece, niti fizičkog nasilja. Otišla sam jer je gospodinu smetalo što ja ne kuvam (radila od 8 do 4-5) dođem kući oko pola 6 i on očekuje da svaki dan kuvam. Njegova mama radi do 1 i dok mi dođemo ona je spremila već 2 ručka. Nekih 2-3 godine smo živeli svi u jednom stanu (njegovi roditelji, sestra i mi), kasnije smo adaptirali donji deo kuće i prešli.

Jednom smo se posvađali i otišla sam kod mojih, on zajedno samnom znajući da će moji stati na njegovu stranu. Tako je i bilo - pljunuli su mi u lice. Pokojni otac prvi. Sledeći put je bilo opet slično, opet su moji zakukali, ovaj put na maminu bolest.
Sa strane gledajući, svi su mislili da smo idealan par, da se volimo do neba. Kad sam tati rekla šta je razlog, ućutao je. Pitao me što mu nisam nešto rekla, da pomogne. Još mi scena u glavi ''Šta si očekivao da ti kažem? Tata dođi da mu držiš qra* dok me on je*e?'' Ućutao je i sagnuo glavu.

Eto, ja sam otišla konačno posle 2 odlaska, ne zbog udarca, ne zbog psihičkog maltretiranja, zbog SEXA!!!!!! Da me je udario, mislim da bi mu moj otac kosti izlomio. No, on nije takav tip bio. Nikad me ne bi udario.

Niko te ovde ne osuđuje, niti te vređa.
Rekla sam da se nadam da ste vi slučaj kao moja najbolja drugarica. Iskreno se nadam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Razvod braka
24.3.2016 8:10:58   
Anck Su Nmaun
Srculence nemozes se ljutiti na bilo koga ovde ako si javno iznela svoj problem ocekuj razna misljenja, a ne cim ti se ne svidi da se ljutis. Ili si iznela svoj problem samo u nameri da cemo svi podrzati tvoje stavove user posted image

Situacija uopste nije naivna, ali Samo Ti najbolje znas sta ces uraditi ili neces, zar ne? Ne zivimo mi taj zivot nego ti.
Ja vam zelim puno srece, i razumevanja u braku! Ja sam uvek za to da se da sansa braku a ne odmah razvod ali sve zavisi od situacije do situacije.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.3.2016 8:11:48 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Razvod braka
24.3.2016 9:26:39   
jess021
Ni ja ne shvatam sto se ljutis, svi ovde zele najbolje tebi i tvom detetu, a odluke su samo tvoje kao i posledice koje one nose.
Ja ne mogu da razumem idealan odnos, a mm dodje kuci i udari me sakom u glavuuser posted image
Od srca ti zelim da se to nikad vise ne ponovi i da srecno zivite.
Ponavljam i ja, nemoj da se ljutis sto te nismo podrzale sto si se vratila, to je samo iz razloga da ti se ne ponovi ista scena, a ni zbog cega drugog.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Razvod braka
24.3.2016 11:10:18   
emicaa
Cijelo jutro se dvoumim da li da napišem ili ne,izvini Srculence ali moram.
Sama si pisala prije da ti ne pomaže ni oko djeteta niti oko bilo čega u kući,po meni to nije idealan brak.Za mene nije idealno da crkajem po kući i oko djeteta cijeli dan i onda dodje mm sa posla i izvali se da odmara a ti opet sama oko djeteta jer on je umoran.
Drugo,ne možeš očekivati od nas da ti aplaudiramo i dajemo podršku jer si se vratila posle udarca i kako si sama napisala vrijedjana i omaložavanje sa njegove strane.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Razvod braka
24.3.2016 12:24:05   
nata11
Malo ste ga peterale zene. Njen zivot njena stvar.
Ako hoce moze i da je ubije od batina dok ona ne resi da je vreme da ode mozete da piset_e sta hocete.
Svako od nas je razlicit, mozda se zena plasi da krene sama. Nemamo svi isto samopouzdanje, usadjene vrednosti. Licno sto kaze Serpi sa 6-toro dece bih spavala na ulici ali posle prvog udarca bi zavrsili zauvek - ali nismo svi isti.






< Poruku je uredio nata11 -- 24.3.2016 12:25:09 >


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Razvod braka
24.3.2016 13:06:24   
IvanaSK RR
Zašto smo preterale?
Zato što smo dale svoje mišljenje i pozelele joj sve najlepše u zivotu?
Ako nije htela mišljenje drugih, onda nije ni trebala pisati.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Razvod braka
24.3.2016 23:40:01   
bubulence
Srculence je sada malo ranjiva pa je tako napisala ali kada procita jos jednom shvatice da niste mislile nista lose.
Ja nigde nosamasla razlog zbog cega je otisla ali nema ni veze jer se vec i vratila.
Draga, srecno. I u braku i sa novom trudnocom. I molim te samo, ne daj da ljudi oko vas uticu na vas odnos. Opet ponavljam, ne znam zasto ste se sada posvadjali i sta je bilo ali makni babu, dedu, zaovu i ostale jer sam sigurna da vam oni prave takodje veliki problem. (kada kazem da ih maknes ne mislim da ih ubijes nego ignosrisesuser posted image ). Srecno!
Trco sestro slatka, molim te objasni mi sto si se razvela user posted image ? Nije mogao ili nije hteo? I kako si to tati rekla? user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Razvod braka
24.3.2016 23:53:08   
degu
e bubulence baš me nasmeja user posted image
Srculence ti najbolje znaš svoj brak i svog muža i šta se tu desilo. Nikom nije drago što te je udario, svima je žao što si to doživela i niko ne želi da se to ponovi, posebno što se uglavnom u 90% slučajeva nažalost ponovi. Nije jednostavna situacija, niste tu više samo vas dvoje, neću da ti sudim, želim ti sreću i da se nikad više ne ponovi, a radite mnogo na vašem odnosu, razgovarajte, oboje spuštajte loptu, ne histerišite jedno na drugo, kad osetiš bes izbroj do 10 pa pokušaj na miran način da rešavaš probleme, verujem da ima dosta obostrane nervoze. Srećno draga user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Razvod braka
25.3.2016 0:13:30   
BubaBubica
Razumem srculence jer sam bila u istoj situaciji, ponavljam. Ja sam ipak prijavila mm-a policiji iako mi je to teško padalo jer nisam takva ali na nagovor osoba koje su bile u tom trenutku hladne glave uradila sam to. I muž to zna i nije mu bilo svejedno, ljutio se ali onda nije više mogao ni da mi preti da će mi uzeti decu niti da ponovi fizičko nasilje jer bi ga čekala opet prijava i naš odlazak - zauvek. Znam da zvuči okrutno i najteže mi je palo jer ja uopšte nisam za takvo rešavanje problema ali nekad drugo ništa ne pomaže i zaista je pomoglo da se trgne iz svog nekog ubeđenja da je on glavni, sad pere i sudove samo tako! Ne zbog toga što sam trudna jer u prošlim trudnoćama je bio tog stava da je glavni, da su to ženski poslovi itd. Jednostavno je shvatio da je sa takvim stavom potpuni idiot i da ne dobija ništa već gubi. Mora se malo strožije sa njima i da imaš svoje ja i samopouzdanje. Ne osuđujem što si se vratila, i ja sam uvek za da se pokuša da se popravi situacija i brak ako se da. Ali ne dozvoli više da se to ponovi. Pazi na sebe i bebicu i detence i budite uvek na prvom mestu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Razvod braka
25.3.2016 0:16:39   
choopa choops
Bubulence muž je udario, ima u temi Da li vas je ikada muž udario? čini mi se...

Srculence žao mi je, sigurno ti nije lako jer em si prošla sve to, em moraš da se boriš i sa svojima i sa našim mišljenjima i tako dalje. ali sigurna sam da ti niko ne misli loše. Ja npr. ne mogu da prelomim da kažem nekome da se vrati mužu koji je uradio tako nešto (pričala sam već da su već dvije bliske osobe u mome životu imale takvo iskustvo) iz prostog razloga što se bojim da ih ne povrijedi opet ili ne daj Bože učini ono najgore. Nikad sebi ne bih mogla da oprostim da se nešto desi, a ja sam savjetovala "E vrati se, pokušaj ponovo"...Jednostavno ne mogu to da savjetujem nikako. Zato sam ranije i rekla, nemam pametan savjet, ali kad si ti sama već donijela takvu odluku želim ti sve najbolje i da cijela ta situacija bude samo ružan san. Da se nikad ne ponovi!!! Drži se user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Razvod braka
25.3.2016 7:17:52   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: bubulence


Trco sestro slatka, molim te objasni mi sto si se razvela user posted image ? Nije mogao ili nije hteo? I kako si to tati rekla? user posted image


Nije hteo!!! Još smo mi bili u fazonu da pravimo dete, kažem mu ja, ovih nekih dana mi plodni dani ''ne mogu sad, umoran sam''. I to je trajalo duuugo, duuuugo. Pa sine kad nećeš ti, ima ko hoće. A tati sam rekla onako kako sam napisala, samo bez zvezdica user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:23:26   
vonavoj
trco,pa ja sam mislila da takav muskarac ne postoji!!!user posted image user posted image oni su uvek samo za to!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:27:44   
emicaa
Eto Trćo Igor ti je nagrada za to što ovaj nije htio user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:28:57   
Trcosava
Eto ti moja sreća user posted image

Još sam bre tad bila doterana! Zgodna!!!! Pa sredi se, pa izazivaj sexy vešom.

Zato sad ovaj kao mlad majmun, ne mogu da ga skinem sa sebe user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:32:58   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:35:09   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eto ti moja sreća user posted image

Još sam bre tad bila doterana! Zgodna!!!! Pa sredi se, pa izazivaj sexy vešom.

Zato sad ovaj kao mlad majmun, ne mogu da ga skinem sa sebe user posted image

kod tebe ide iz krajnosti u krajnost,jedan neće a drugi ne silazi kao dijete sa trešnje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Razvod braka
25.3.2016 8:40:14   
vonavoj
VOlim kad mi ovako jutro krene,Trca me uvek nasmeje! Sta bih ja bez RRa i vas devojaka...ovako,cim dodjem na posao,neko kukauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Razvod braka
25.3.2016 10:14:59   
jess021

IZVORNA PORUKA: vonavoj

trco,pa ja sam mislila da takav muskarac ne postoji!!!user posted image user posted image oni su uvek samo za to!

Von, i ja mislim tako.
Trco, taj tvoj bivisi ima neke opasne traume od sexa, ko zna sta si mu radilauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Razvod braka
25.3.2016 10:46:40   
eca89

IZVORNA PORUKA: vonavoj

trco,pa ja sam mislila da takav muskarac ne postoji!!!user posted image user posted image oni su uvek samo za to!

Slažem sa sa Von, ja sam mislila da takav ne postoji, oni su uvijek zauser posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Razvod braka
25.3.2016 11:29:53   
IvanaSK RR
Hahaha, Trco, dosta si ga i trpela. user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Razvod braka
25.3.2016 14:22:35   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: vonavoj

trco,pa ja sam mislila da takav muskarac ne postoji!!!user posted image user posted image oni su uvek samo za to!

Von, i ja mislim tako.
Trco, taj tvoj bivisi ima neke opasne traume od sexa, ko zna sta si mu radilauser posted image

Prethodno sam ga cedila kao limun!!! Ipak mene mm zvao mala nimfomanka user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Razvod braka
25.3.2016 16:38:05   
Torbica
Trco, ti si legenda!!!!!!! user posted image
Licno sam protiv bilo kakvog nasilja... I globalno, tesko se ljudi menjaju, jako tesko. Vreme ce sve pokazati. Po meni, otvoren razgovor i nek nadje nacin da leci svoje frustracije.
Licno, ja da ne mogu da kazem - nemam snage da spremim/sklonim, umooooorna sam...i da mm to ne tolerise, ja ne bih bila u braku.
Gadim se likova kojima treba podilaziti i udovoljavati im, zarad toboze, nekog mira. Bolesno.
Srecno u svakom slucaju. Licno, nisam optimista, jer tek sleduje zurka.... I koliko god da zelis ne moze sve uvek biti cakum-pakum.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Razvod braka
25.3.2016 19:10:30   
amelia
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jednom smo se posvađali i otišla sam kod mojih, on !0 samnom znajući da će moji stati na njegovu stranu. Tako je i bilo - pljunuli su mi u lice. Pokojni otac prvi. Sledeći put je bilo opet slično, opet su moji zakukali, ovaj put na maminu bolest.
Sa strane gledajući, svi su mislili da smo idealan par, da se volimo do neba. Kad sam tati rekla šta je razlog, ućutao je. Pitao me što mu nisam nešto rekla, da pomogne. Još mi scena u glavi ''''Šta si očekivao da ti kažem? Tata dođi da mu držiš qra* dok me on je*e?'''' Ućutao je i sagnuo glavu.

Eto, ja sam otišla konačno posle 2 odlaska, ne zbog udarca, ne zbog psihičkog maltretiranja, zbog SEXA!!!!!! Da me je udario, mislim da bi mu moj otac kosti izlomio. No, on nije takav tip bio. Nikad me ne bi udario.

Znaci ja umirem os smeha user posted image kako si bre to rekla tati ja nikad ne bih mogla hahaha
Srculence jako mi je zao zbog svega sto si dozivela nadam se da ce biti sve ok znam da ti nije lako ali zivot nije bajka svasta covek dozivi treba svako dati jos jednu sansu da se spasi brak mozda se popravi i vidi kakvu je gresku napravio i nikad vise ne dopusti da se desi ono sto se desilo imate dete koje ste toliko godina cekali i plus si ugladala dve crtice bas sad. naravno da ne treba trpiti nikakvo nasilje ni izivljanje to nikako ako se jos jednom ponovi ovako nesto svesna si sama sta ces da uradis. moj je savet ne zuriti sa odlukum da se posle ne pokajes .mozda ce ti trebati bas puno vremena da prebrodis i sa oprostis i sve to ali jel te zene oprastaju prevaru sto je po meni to mnogooo mnogo tezi udarac. Naravno ne mislim da je ovo nesto sitno ili malo bas naprotif ali boze moj ljudi smo slabi smo przopleti glupi svasta mozemo u ljutnji uraditi bez razmisljana. Ja mog stalno mlatim odavno bih me trebao ostaviti jadnicak user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 25.3.2016 19:22:11 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Razvod braka
25.3.2016 19:33:04   
nata11

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: vonavoj

trco,pa ja sam mislila da takav muskarac ne postoji!!!user posted image user posted image oni su uvek samo za to!

Von, i ja mislim tako.
Trco, taj tvoj bivisi ima neke opasne traume od sexa, ko zna sta si mu radilauser posted image

Prethodno sam ga cedila kao limun!!! Ipak mene mm zvao mala nimfomanka user posted image


Ja htedoh da pitam Trco da nije gay? Jel se on ozenio posle?

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here