|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
25.3.2016 21:09:29   
bubulence
Trca je moj idol user posted image !
a srculence...neka se vratila... zna da je sve pokusala da spasi brak...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Razvod braka
25.3.2016 21:36:20   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence

Trca je moj idol user posted image !
a srculence...neka se vratila... zna da je sve pokusala da spasi brak...

Izvini Bubi moram nešto da te ppitam, da li bi sutra svoju decu ohrabrivala da spasavasju brak sa nekim ko ih udara?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Razvod braka
25.3.2016 21:36:33   
Torbica
Naravno, neka joj je sa srecom! Ja ne bih smela... iskreno.

< Poruku je uredio Torbica -- 25.3.2016 21:37:40 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Razvod braka
26.3.2016 1:02:03   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Trca je moj idol user posted image !
a srculence...neka se vratila... zna da je sve pokusala da spasi brak...

Izvini Bubi moram nešto da te ppitam, da li bi sutra svoju decu ohrabrivala da spasavasju brak sa nekim ko ih udara?


Ne, nikako, nikada. Ni nju ne bih to savetovala da se nije vratila. Nego kazem za sada. Ok. Otisla je nazad. Ne treba je osudjivati. Hajde da nadjemo nesto dobro u tome. Zato sam to napisala.
Evo ja tvrdim da imam savrsen brak. Najdivnijeg muza na svetu. Bar za sada. (kuc kuc) . Ali kada bi jednom samo podigao ruku na mene, bez da me udari, ne bi me vise video. Ustvari bi, ali na sudu.
Ali nismo svi isti. Znam zene koje se sale na svoj racun. Kao ' mozes misliti udario me, pa nije me ubio'. I to sede sa muzem i pricaju. Smeju se. I odu kuci i opet dobije po nosu i opet sutra na kafi ga opravdava. I jos svaljuje krivicu na sebe. I sto je najgore, deluje srecno.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Razvod braka
26.3.2016 7:03:35   
wivern
Bubi zabrinuh se za trenutak user posted image
Ne osuđujem je ja, meni samo to nije jasno jer na mene rodjena majka nikada nije podigla ruku, kamoli neko drugi.

< Poruku je uredio wivern RR -- 26.3.2016 7:04:58 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Razvod braka
7.10.2016 17:32:03   
Veselimaslacak
Pozdrav svima,

Eto uclanih se i ja da sa nekim podelim moje trenutno stanje i odvijanje zivota. Porodila sam se pre dvaipo meseca, bebac je divan. Otac je poludeo.
Bio je cudan i za vreme trudnoce ali ne toliko kao kad sam se porodila
Nije ulazio u kucu, non stop je radio (radi freelance iz kancelarije web dizajn) non stop je imao posla, isao je cak i na rafting sa drustvom dok sam ja tad imala visoku temperatutu i mastit prvog stepena, bila mi je tu i patronazna da me izmaza celu noc...
Kasnije se izdrao i na moju majku, kasnije i na mog oca, totalno pogubljen i nezainteresovan za bebu. Nije je nijednom presvukao, gadi se pelena
Jedno vece se bukvalno "rascepao" jer mu je bilo vruce...i to sve pred bebom. Pomislila sam da nema neki poremecaj.
Dok sam bila trudna za bozic doziveo je navodno blazi mozdani udar. Posle toga je isao kod neurologa na kontrole... dobio je da pije ksalol i rapidol protiv bolova.
Kasnije je poceo ds bude jos agresivniji i da non stop bezi kada zelim da pricam sa njim.
Ja sam kod mojih vec mesec i par dana i beba je tu. Uzela sam svoje i bebece stvari misleci da ce se opametiti
Medjutim on sam potencira razvod. Ja iskreno mislim da mi ne treba ovakav muskarac. Mnogo mi je tesko. A sve paralelno sa tom situacijom meni se desi i apces na dojci. I morali su da mi seku dojku. Jos uvek zarasta rana. Nosila sam dren dve nedelje i sve vreme sam izmazala dojku da bih davala bebi da pije mleko. Jer je dojila samo na jednoj.
Nemam novca. Kod mojih isto nije sjajna situacija sa finansijama ali imam podrsku od njih - koliko ima za njih imace i za mene i za bebu. Zelela sam sa nekim da podelim sve ovo. Jako sam tuzna i besna i uplasena i prosto ne mogu da shvatim da sam se udala za jednu osobu a ispostavilo se da je sasvim druga... i da mu uopste nije stalo.user posted image
Ko zna zasto je to dobro... ali u ovom trenutku ja ne vidim da cu vise ikad biti srecna...
Imam 26 godina...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Razvod braka
7.10.2016 17:48:22   
Khaleesi
Zaplakala sam citajuci tvoj post.
Verujem da ti je jako teako. Sada treba da si najsrecnija imas malu sebe pored sebe.
Zivi za bebu i sebe i ne osvrci se na budalu.
Bice ti tesko ali neces imati stres i neces se bojati da ce neko da ti naudi.
A onda ce da ti vude lakse i bolje i lepse sa bebom.
Uzivaj u njoj i ne brini se.
Mlada si ceo zivot imas za sebe i svoju bebu.
Nekoga upoznas tek kada pocnes da zivis sa njim....

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Razvod braka
7.10.2016 17:54:28   
emicaa
Maslacak vjerujem da ti nije lako ali mislim na svoje malo blago.A on ako ti nije bio tu kad ti je najvise trebao ne treba ti ni posle.A mlada si,imas cijeli zivot pred sobom.Bices ti srecna i voljena,docice i za to pravo vrijeme user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Razvod braka
7.10.2016 17:55:20   
eca89
Mnogo mi je žaouser posted image !
Nažalost, sve je više takvih, kad te ožene, druga priča!
Imaš svoju bebicu, a i roditelje!
Mnogo si hrabra, kad si otišla, želim ti svu sreću i sve najbolje!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Razvod braka
7.10.2016 18:19:53   
Animsaj9
Maslacak ,samo ti znas kroz cega si prosla,i znaj da si veoma hrabra zena , zivot ide dalje ne osvrci se imas najvece blago kraj sebe .

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Razvod braka
7.10.2016 18:40:08   
isidora88
Maslacak, drzi se, i misli pozitivino. Uz svoju bebu ces biti srecna, srecu cine male stvari...
A za muza, mozda stvarno ima neki psihicki poremecaj ili mu ne odgovara terapija. Kad je vec toliko nezainteresovan za bebu i tebe i bolje vam je samima, a finansije ce biti bolje cim bebac malo poraste pa budes mogla i ti da radis. Bitno je da imate krov nad glavom, od muza trazi alimentaciju obavezno. A drugi muskarac ce doci u tvoj zivot, neces biti sama ne brini seuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Razvod braka
7.10.2016 19:05:52   
vocicana
Sve sto su forumasice napisale, samo se dodajem na listu svega recenog. Jako mi je zao sto sve to prolazis , najzalije sto imas i bebicu, ali kada je takva budala taj covek, sta ces mu. Pametnu si odluku donela, a lubav ce te sacekati kada se najmanje budes nadala. Svi te jakouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Razvod braka
7.10.2016 19:42:18   
Veselimaslacak
Hvala vam svima od srca.
Mnogo je tesko. Nisam ni sanjala da moze ovako nesto da se desi. Zelela sam divnu porodicu mnogo dece i normalnog muza koji me voli. Toliko.
To je smisao u ovom ludilu. Ali eto valjda sto bas sve to toliko zelim toga i nemam... :(
Sem naravno malog andjela koji je divan.
Da... nije tu i nije bio tu kad su tekle suze i kad jos uvek teku... nece mi biti potreban ni kasnije...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Razvod braka
7.10.2016 20:30:11   
IvanaSK RR
Imaces ti divnu porodicu, život je pred tobom! Sve najbolje!

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Razvod braka
7.10.2016 21:03:49   
Anck Su Nmaun
Da je lose , lose je. Verujem da se osecas da izlaza nema. Ali posle svake kise dodje sunce!
Procic ce i to, samo ti ostani dobra i prisebna zbog tog bebceta, ti si mu sve na svetu. Zerlim vam sve najbolje od srca!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Razvod braka
7.10.2016 23:42:03   
choopa choops
Kažu da bi nekoga dobro upoznao, treba da počneš da živiš s njim. U vašem slučaju pokazalo se da on nije bio onakav kakvim se predstavljao. Mozda stvarno jeste nekakav psihicki poremecaj u pitanju, ali mislim da si ispravno postupila što si prešla kod tvojih. sada šta je tu je, ti imaš to stvorenje da se za njega boriš, a ko zna možda mu uskoro i nađeš roditelja. Jer dijete može napraviti svako, ali malo ko mu može biti roditelj. Želim ti svu sreću u daljem životu. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Razvod braka
8.10.2016 2:31:38   
dijana1*
Sve su zene vec rekle, ti si hrabra zena. Kada si najslabija bila napravila si najrezi korak i otisla. Sada je potrebno da prodje vreme i da se rane zalece. Cuvaj to blago sto imas i zelim vam svu srecu sveta. Zasluzujes to, sigurna samuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Razvod braka
8.10.2016 9:00:37   
Veselimaslacak
Hvala jos jednom...
Danas mi je rodjendan. Nikad ruzniji rodjendan! A sa druge strane trebalo bi da se radujem jer je ovo prvi rodjendan sa mojom bebom.
Ljubim vas sve i hvala na podrsci.
Nadam se iskreno da ce doci i za mene bolji dani.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Razvod braka
8.10.2016 9:14:51   
branki*
maslacku,neka ti je srecan rodjendan,zelim ti sve najlepseuser posted image
samo hrabro i samo napred,sve ce doci na svoje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Razvod braka
8.10.2016 9:35:18   
isidora88
Srecan rodjendanuser posted image
Posle kise dodje sunce, jeste klise ali je stvarno istina. I trudi se da budes pozitivna, znam da si razocara ali ne moze samo misliti kako si nesrecna, najtuznija i slicna jer samo mozes u depresiju da zapadnes, misli da je sutra novi dan i svakim danom ce biti sve bolje, videces da ce sve biti u redu iako sad mislis da su ti sve ladje potonule...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Razvod braka
8.10.2016 11:14:48   
Animsaj9
Srecan Rodjus Maslacak!
Mlada si, za tebe tek dolaze bolji dani, ljubav ces naci samo veruj u nju, a ljubav svog života vec imas- svoje voljeno dete.
Tu smo za tebe da nam se pozalis i da te ohrabrimo, toliko mozemo pomoci jedna drugoj


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Razvod braka
8.10.2016 12:28:05   
wivern
Maslacak ne postoje reci kojima bih mogla da te utesim..
Sad ti je tesko, i bice jos neko vreme.. Uzasno tesko...
Ali na kraju si barem okruzena ljudima koji te vole, i koji ti daju podrsku.
A sreca te ceka, negde tamo skrivena i za sada mozda daleka....
user posted image
Zelim vam svu srecu ovoga sveta

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Razvod braka
8.10.2016 12:43:55   
Khaleesi
Maslacak srecan divan danuser posted image
Sve ce da bude super zato ne brini nego proslavi sa svojom dusicom. Najedi se torte i uzivaj!
Ovo i jeste tvoj najlepsi rodjendan jer ga prvi put slavis kao mama user posted image
Izljubi bebca i ne brini.
Zelim ti sve najbolje u zivotuuser posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Razvod braka
8.10.2016 23:37:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Veselimaslacak

Hvala vam svima od srca.
Mnogo je tesko. Nisam ni sanjala da moze ovako nesto da se desi. Zelela sam divnu porodicu mnogo dece i normalnog muza koji me voli. Toliko.
To je smisao u ovom ludilu. Ali eto valjda sto bas sve to toliko zelim toga i nemam... :(
Sem naravno malog andjela koji je divan.



Pazi sta zelis, zelje se ostvaruju. Imaces ti i divnog muza i divan brak i mnogo dece ali daleko od tog coveka. Sada je tesko ali ko zna zasto je to dobro... Mozda bas zbog tog divnog koji treba da se pojavi. Pokusaj da budes pozitivna i uzivaj u svojoj bebi jer brzo rasru.

(odgovor članu Veselimaslacak)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Razvod braka
9.10.2016 0:02:24   
Milena18
Maslačak, ostale Ringerajke su ti već sve rekle. Ja bih samo da ti poželim sreću u životu. Iako ti sada možda ne izgleda tako, bićeš ponovo i srećna i spremna za nove početke. I na ovu fazu života gledaj kao na početak nečeg dobrog jer si uradila veliku stvar za sebe i svoje dete.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here