|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
6.5.2010 2:01:45   
Jellena_Sava
Da, i on kaze da vreme leci sve, pa je zbog toga resio da ide da radi u Rusiju na god. dana, pa taman i jedno drugo da prebolimo. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja se nadam da ce se dozvati pameti, pa cu ga zvati za par dana da se vidimo i popricamo. A do tada se nadam da necu poludeti.user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razvod braka
6.5.2010 2:32:47   
Novosadjanka T.
Zivot je isuvuse kratak da bi se delio sa pogresnom osobom.
Probas, ako valja super!user posted image

Ako ne valja, svako na svoju stranu i gotovo! Ne kazem da olako treba dizati ruke od braka, ali ako te izjeda situacija ili situacije, ne mozes preci preko nekih stvari, onda prijatno i dovidjenja.
Zivci se ne kupuju na rinfuz!!!
A jos ako su i deca tu: nije li bolje da imaju dva roditelja koliko toliko normalna, nego jednu disfuncionalnu porodicu. Sta treba da slusaju svadje, vredjanja, gledaju batine? Ne razumem.
Licno mogu mnogo toga da "progutam", zazmurim na jedno ili oba oka, ne hvatam ga za svaku rec, ne kontrolisem i ne dam da mi ukracuje slobodu na bilo kojji nacin.
Jesmo mi u braku 10 godina, ali to ne znaci da sam ja prvenstveno zena, ne ja sam majka i osoba sa imenom i prezimenom(to stanje je promenljivo), jedinka sa svojim mislima i osecanjima,potrebama i manama, pa tek onda zena.
Najvaznije je da je tu kada treba, da obezbedjuje porodicu na sve nacine. Da toga nema....ne bi bila u braku.
Moja sestra se razvela posle 20g. i procvetala je. Svi su je osudjivali sem mene, ako se razvela i treba. Lenstina, negativac, bezosecajni smor. Kome on treba? Moja sestra se napokon smeje!!!!I njena deca sa njom!!!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Jellena_Sava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razvod braka
6.5.2010 3:46:41   
anuksunamun
razvod je blagoslov za naredni uspesni brak....za ljude koji su naucili iz svojih gresaka

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razvod braka
26.7.2010 20:33:36   
buhla
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Zivot je isuvuse kratak da bi se delio sa pogresnom osobom.
Probas, ako valja super!user posted image

Ako ne valja, svako na svoju stranu i gotovo! Ne kazem da olako treba dizati ruke od braka, ali ako te izjeda situacija ili situacije, ne mozes preci preko nekih stvari, onda prijatno i dovidjenja.
Zivci se ne kupuju na rinfuz!!!
A jos ako su i deca tu: nije li bolje da imaju dva roditelja koliko toliko normalna, nego jednu disfuncionalnu porodicu. Sta treba da slusaju svadje, vredjanja, gledaju batine? Ne razumem.






_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razvod braka
26.7.2010 20:37:21   
Anoniman
Buhla? Šta se desilouser posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razvod braka
26.7.2010 20:40:29   
Anoniman
Buhla???Reci draga sta bi???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razvod braka
26.7.2010 20:46:05   
Anoniman
Ja imam totalno drugačiji ugao iz kojeg posmatram daj đavolji razvod ... Pisala sam negde o tome ... Moji su se roditelji razveli ... Uh ... ne daj Bože ničijem detetu . 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razvod braka
26.7.2010 20:47:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja imam totalno drugačiji ugao iz kojeg posmatram daj đavolji razvod ... Pisala sam negde o tome ... Moji su se roditelji razveli ... Uh ... ne daj Bože ničijem detetu . 
I ja mislim da je samo deci tesko posle toga.Roditelji da li nadju ili ne nadju drugog supruznika,manje vise nebitno,ali deci nastaje rasulo...bar ja tako mislim.Moja tetka je razvedena,ima dvoje vec oooooodrasle dece i unucice,ali eto njih sam ceo zivot gledala...ne zavidim im na tome user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razvod braka
26.7.2010 23:04:30   
Ivanka 75
Bolje dobar razvod nego los brak!!!
Moji su se razveli i hvala im na tome! Najpametnije sto su uradili nakon sto su dobili mene i moju sestruuser posted image
Nas dve nismo patile zbog razvoda, otac nam nije nedostajao jeri onako nikad nije bio sa nama, uvek neki neodlozni poslovi.
I pre nekoliko godina nakon nekih njegovih izjava smo sestra i ja zakljucile i obavestile mamu da smo joj zahvalne sto smo se razvele od njega!!!

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 26.7.2010 23:05:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razvod braka
26.7.2010 23:24:00   
Novosadjanka T.
Buhla?
Zeno, ako imas problem i mislis da ti saveti mogu pomoci reci. Mozda neka od nas i ponesto pametno kaze


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:06:42   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Bolje dobar razvod nego los brak!!!
Moji su se razveli i hvala im na tome! Najpametnije sto su uradili nakon sto su dobili mene i moju sestruuser posted image
Nas dve nismo patile zbog razvoda, otac nam nije nedostajao jeri onako nikad nije bio sa nama, uvek neki neodlozni poslovi.
I pre nekoliko godina nakon nekih njegovih izjava smo sestra i ja zakljucile i obavestile mamu da smo joj zahvalne sto smo se razvele od njega!!!

Slazem se! Moji su se razveli kad sam ja imala 4 godine, i zaista im hvala na tome, imala sam divno detinjstvo, zaista, bolje nego da su ostali zajedno da rastem uz svadje. Stvarno je razvod ponekad najbolje resenje, za mene to nije bauk, niti nesto strasno stvarno bolje je otici i ziveti mirno nego u svadji non stop pod stresom.
Znam zene koje su posle razvoda prosto procvetale.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:12:54   
Anoniman
Misljenja sam da je stvarno bolje dobar razvod nego los brak! imam jedan primer blizak meni: dvoje ne zive zajedno, a jos uvek su u braku, a dvoje dece na dve strane i u tolikom su haosu, da vam ne mogu ni opisati to recima! Mali se zatvorio u sebe, mala postala zmija otrovnica, a roditelje samo briga da li su oni sami depresivni, ni ne razmisljaju kako je toj deci! E zato sam misljenja da je lakse razvesti se, nego da deca trpe sebicluk roditelja... a po meni ostajanje u braku da bi deci bilo bolje je samo izgovor - eto ga primer kako deci nikako nije bolje dok se ne rasciste stvari!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:37:10   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trinny

Misljenja sam da je stvarno bolje dobar razvod nego los brak! imam jedan primer blizak meni: dvoje ne zive zajedno, a jos uvek su u braku, a dvoje dece na dve strane i u tolikom su haosu, da vam ne mogu ni opisati to recima! Mali se zatvorio u sebe, mala postala zmija otrovnica, a roditelje samo briga da li su oni sami depresivni, ni ne razmisljaju kako je toj deci! E zato sam misljenja da je lakse razvesti se, nego da deca trpe sebicluk roditelja... a po meni ostajanje u braku da bi deci bilo bolje je samo izgovor - eto ga primer kako deci nikako nije bolje dok se ne rasciste stvari!

Tako je, mene uvek je nervirala recenica da ostaju u braku zbog dece, cista glupost. Mnoge zene nece da se razvedu jer se plase samoce, onda ostaju po svaku cenu u braku u kom trpe samo ponizenje.
Ja sam za to dok traje traje ako se dalje ne moze pa Boze moj svako na svoju stranu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:39:52   
Anoniman
pa naravno, a deca ce biti zadovoljnija ako se roditelji slazu pa makar i na daljinu, nego ovako... jes da ima ludaka i namcora, al mislim da se sve moze uz razgovor srediti... izem ti takav zivot gde ce se dvoje klati i svadjati svakodnevno, pa to nije normalno okruzenje za razvoj deteta!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:42:34   
Anoniman
Sestra i ja smo mami beskrajno zahvalne sto se razvela! Negde sam to vec pisala. Konacno sam pocela da spavam po celu noc bez trzanja i osluskivanja da li se svadjaju. A pri tom moj tata u zivotu nije digao ruku na mamu, niti na nas. Bila sam u prilici da cujem klinca od 10 godina kako pojacava muziku, kada su mu se roditelji zatvorili u sobu, i kaze: ''Evo ih. opet pocinju i misle da ne cujem!'' Ljudi obicno ne shvataju da deci razvodom kupuju mir, ne time sto ce svi nadrndani biti u kuci.
Uvek sam za dobar razvod i smatram da se treba razvesti sto pre, kada shvatis da nece ici! Da se deca sto mladja pocnu privikavati da stvari tako funkcionisu, da tatu vidjaju tad i tad itd

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:43:40   
Anoniman
Bravo, Nejti, lepo receno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:46:29   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Sestra i ja smo mami beskrajno zahvalne sto se razvela! Negde sam to vec pisala. Konacno sam pocela da spavam po celu noc bez trzanja i osluskivanja da li se svadjaju. A pri tom moj tata u zivotu nije digao ruku na mamu, niti na nas. Bila sam u prilici da cujem klinca od 10 godina kako pojacava muziku, kada su mu se roditelji zatvorili u sobu, i kaze: ''Evo ih. opet pocinju i misle da ne cujem!'' Ljudi obicno ne shvataju da deci razvodom kupuju mir, ne time sto ce svi nadrndani biti u kuci.
Uvek sam za dobar razvod i smatram da se treba razvesti sto pre, kada shvatis da nece ici! Da se deca sto mladja pocnu privikavati da stvari tako funkcionisu, da tatu vidjaju tad i tad itd

Potpuno se slazem sa tobom. Moji su se razveli kada sam imala 4 godine, i ja sam se navikla na to da jednostavno zivim bez oca, nikada ali nikada nisam pozelela da je drugacije, nikada nisam zbog toga patila i jos jednom isticem imala sam divno detinjstvo mnogo bolje nego neko dete sa oba roditelja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:54:48   
Anoniman
Moji kada sam imala 9, a sestra 4. Poceli su da se svadjaju povremeno kada je ona bila beba, zbog kojekakvih gluposti. Nije bilo neizdrzivo, da se razumemo, ali ni idilicno kao u vreme mog najranijeg detinjstva. Elem, moja sestra je to divno prihvatila, ne seca se nicega, nema traume. Da su barem to uradili cim su shvatili da ne ide i mene, a i sebe bi postedeli tog nekog bljak perioda.
Meni je nekako strasno trositi i jedan dan zivota na nesto sto vidis da ne ide. Znam da su mnogi za to da se treba boriti, ja sam stvarno borac za sve u zivotu, ali kada je ljubav u pitanju, mislim da ''krparenje'' nikome srecu nece doneti.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razvod braka
27.7.2010 10:59:53   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Moji kada sam imala 9, a sestra 4. Poceli su da se svadjaju povremeno kada je ona bila beba, zbog kojekakvih gluposti. Nije bilo neizdrzivo, da se razumemo, ali ni idilicno kao u vreme mog najranijeg detinjstva. Elem, moja sestra je to divno prihvatila, ne seca se nicega, nema traume. Da su barem to uradili cim su shvatili da ne ide i mene, a i sebe bi postedeli tog nekog bljak perioda.
Meni je nekako strasno trositi i jedan dan zivota na nesto sto vidis da ne ide. Znam da su mnogi za to da se treba boriti, ja sam stvarno borac za sve u zivotu, ali kada je ljubav u pitanju, mislim da ''krparenje'' nikome srecu nece doneti.

Ja stvarno ne razumem recenicu za brak se treba boriti, opet po meni glupost zasto bi se borila za nesto sto ne valja za nesto sto ne ide jer kad krene naopako nikakva borba tu ne pomaze, zasto kidati zivce trpeti pa zivot je samo jedan glupo. je provesti ga u "borbi" za necim sto ne valja i sto nece biti bolje. Moji roditelji su ostali u super odnosima posle razvoda kad se vide normalno pricaju sale se kao neki stari drugari a da su ostali zajedno mrzeli bi se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:01:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana


Ja stvarno ne razumem recenicu za brak se treba boriti, opet po meni glupost zasto bi se borila za nesto sto ne valja za nesto sto ne ide jer kad krene naopako nikakva borba tu ne pomaze, zasto kidati zivce trpeti pa zivot je samo jedan glupo. je provesti ga u "borbi" za necim sto ne valja i sto nece biti bolje. Moji roditelji su ostali u super odnosima posle razvoda kad se vide normalno pricaju sale se kao neki stari drugari a da su ostali zajedno mrzeli bi se.


Ni ja!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 145
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:02:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:08:18   
Anoniman
ja se slazem da se ne treba boriti za gluposti koje jednostavno ne mogu da funkcionisu.
ali mislim da ponekad ljudi i prelako odustaju od braka...sitnica ih razori kao da je u pitanju veza a ne brak..u tom smislu mislim da treba dati sve od sebe ako stvari mogu da se poprave
ako ne mogu...ajd zdravo

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 147
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:11:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:11:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagi

Kao kod mene sve se vratilo na staru ni ucjena ne pomaze nista .Znaci spremiti mene i djecu i put pod nogu.Jer nemam snage da se vise borim sa njim.Neke cure znaju moju temu i moje probleme od prije pola godineuser posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:14:48   
Anoniman
Gagi user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here