|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.7.2009 23:32:38   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam definitivno ZA golo, bez dlačica, i kod žene i kod muškarca,nimalo mi nisu privlačne dlačiceuser posted image

user posted image
Smrt dlakama!!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.7.2009 23:38:49   
Ptičica
Tako je, Rina!!!!! user posted image
user posted image  

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.7.2009 23:52:37   
Verus
Koje su vam metode uklanjanja?  Da li vam se cini da je jedna bolja od druge?  Brijanje, depilacija, kreme?

Mozda je ovo druga tema....

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.7.2009 23:54:07   
Anoniman
Ja redovno sve a mm nekad sve,pa onda neko vreme ne dira tj. dok deluje podsisano i tako u krug!
Volim sve golo!user posted image
Koristim brijac ali bih pokusala i sa kremom posto mi se iritira koza od cestog drapanja brijacem!A depilaciju se ne bih usudila!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.7.2009 23:55:09 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.7.2009 23:56:41   
2002m
Iskreno da vam kazem nikada se nisam obrija skroz, sem kada sam radjala deteuser posted image ,uvek ostavim malo a kada pocnu da rastu ujedala bih samu sebeuser posted image user posted image user posted image moram preci na kreme.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
27.7.2009 0:01:10   
Delijagirl
Ja isto tako volim sve obrijano bez dlacica jer u suprotnom primeru sam nerovzna. Neznam gde sam jos kao 16 godisna devojka procitala da se tu skuplja sve i svasta i od tada brijem se svake nedelje. Ali ako ima neka neki dobar savet sta posle toga jer se meni stalno prave bubuljiceuser posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
27.7.2009 0:03:51   
Verus
I ja uvek ostavim "avionsku pistu" tanku ali lepu, to mi je super...jednom sam skroz, i nije mi bilo lepo.  Izgledalo je ko da sam dete, bas mi se nije dopalo....
Ja prepone voskom (sama sebi), a dole ili obrijem (ali SAMO u smeru rasta dlaka, onda se ne desi tako cesto problem urastanja), ili kremom...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
27.7.2009 0:10:34   
Verus

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Koje su vam metode uklanjanja?  Da li vam se cini da je jedna bolja od druge?  Brijanje, depilacija, kreme?

Mozda je ovo druga tema....



Evo nove teme: <<KLIK

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.7.2009 11:55:35   
branka10
Potpuno podrzavam dat naslov iz mase razloga sto estetskih, sto higijenskih.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
24.11.2009 19:44:15   
mejra81
Ajd da i ja kazem nesto na ovu temu...
Nekada sam skidala sve,uglavnom kremom ili depilacijom,nebitno!
Muku sam mucila sa kandidom i ostalim cudima.I kad je nisam imala sekret mi je bio katastrofa!
Nisam mogla farmerice da nosim,niti bilo sta usko(tanga gacice),odmah se jave.
Od kada sam ponovo pocela da pustam dlacice ja vise nikad nisam imala problema sa kandidom!
Imam depilator i sa njime se fino podsisam,recimo na dvojku.
Dobro razmislite sto se tice skidanja tih dlacica jer one nisu za dzabe tu! Neko je vec izmislio njihovu svrhu!
One su prva zastita za sve spoljne uticaje...

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.11.2009 14:23:52   
oliveradj
Ja sam za bez dlačica, ali mi je lakše da ne brijem ili da depiliram jer imam posle problem sa urastanjem dlaka, najbolja je krema za depilaciju Afrodita na bazi kamilice i to ne baš jako često nekada i malo porastu jer nije preporučljivo preterano koristiti. Vet nikako ona peče i ne sme da se nanosi na intimne delove tela.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.11.2009 14:29:05   
Anck Su Nmaun
Sta mislim ..ma sve najjjjjj bolje..... mrzim dlake bilo gde na telu pogotovo dole...!!
Jeste mucenje brijanje ali depilirala se dole ne bih ni za kakve pare na ovom svetu!

Uhh milina sto higijenski sto je lepsi osecaj !!! Znaci do kraja user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja isto tako volim sve obrijano bez dlacica jer u suprotnom primeru sam nerovzna.


Bas tako ...user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.11.2009 14:30:41 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.11.2009 21:00:27   
Anoniman
Sad citam ovo pa razmisljam...
Ja sam oduvek skidala ili sve ili ostavim deo (neko rece avionsku pistuuser posted image user posted image user posted image )

I to sam radila u 90% brijanjem a u 10% kremom i uvek sam mislila da gresim i da je "mucim" tako i da bi trebalo da to radim depilacijom a sad vidim da nijedna od vas nije za depilaciju...



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 0:29:40   
dakana
ni ja nisam za depilaciju, ne bih mogla taj bol da izdrzim. Doduse da budem iskrena, sa kremom nisam probala nikada, a mozda to i nije losa ideja. Hvala cure...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 0:58:08   
Verus
interesantno sto mejra kaze za dlacice....pa sad u trudnoci,  nesto ne mogu da dovatim dole pravo da vam kazem, pa malo sisnem masinicom kako stignemuser posted image i hvala bogu za sada nemam problema sa kandidom a inace imam dosta...a to je mozda jer i manje slatkog jedem otkada sam trudna, ne privlaci me....

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 2:03:44   
eugenija
Hipička, probaj nešto OVAKO <- klik, svejedno ćeš roditi curicu, pa se uči usput plesti pletenice, kad te već mrzi da se depilirašuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 11:05:32   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   nemoj predugacke virice ti kroz suknju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 12:52:16   
elenicaa
Pred letovanje obavezno uradim holivud u salonu.Brazilka mi je takodje ok a nekada se volim igrati frizuricama:)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:12:38   
*Alexx*
A ja sad da ispadnem neobrazovana - sta je holivud? user posted image

IZVORNA PORUKA: elenicaa

Pred letovanje obavezno uradim holivud u salonu.Brazilka mi je takodje ok a nekada se volim igrati frizuricama:)


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu elenicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:17:58   
cipiripi
ja sam konstantno celava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cipiripi -- 26.11.2009 13:18:12 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:35:48   
elenicaa
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

brazilska depilacija je da se ukloni sve i da se ostavi "pista"
holivudska depilacija je da se ukloni sve

ja sam pobornik ove druge, vec godinama, i to radim u kozm. salonu, hladnim voskom, ali dozvoljavam da mi to radi iskljucivo jedna kozmeticarka koja me godinama depilira i samo u nju imam poverenja (pogotovo dok sam bila u drugom stanju)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:40:56   
minavb
Ja sam vec 10 godina u holivudskom stilu. U pocetku sam stalno isla kod kozmeticara, a posle , mnogo posle, sam vec mogla i epilatorom sve da uklonim. Sad kombinujem hladni vosak u salonu i epilator kod kuce. Zilet ne koristim, samo komplikuje stvari i vrlo je neprijatno kada obrijane dlacice krenu da rastu.

(odgovor članu elenicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:44:58   
elenicaa
Potpuno se slazem vezano za zilet.Hladni vosak u salonu je za mene zakon.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:49:36   
minavb
Probala sam i secernu pastu, malo je skuplje ali je super.

(odgovor članu elenicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
26.11.2009 13:57:33   
cipiripi
ja se depiiram tolim voskom..hladni me cupa kod nanosenja..user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here