|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 19:38:30   
Dora
Ja volim da sam skroz obrijana dole. Pogotovo leti. Inače, kad idem kod dr. ostavim malo čisto da ne budem skroz golišavauser posted image
Sad ne vidim od stomaka, prošli put sam se sva iseklauser posted image pa će morati mm da preuzme tu ulogu i jedva čeka mogu vam rećiuser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 19:46:45   
pepino
Al zar te ne pecka i ne svrbi jos vise kad ti pocnu rasti?Ja se ziva rascesa,mozda su kod mene jace nego kod drugih?!user posted image A znate sta sam jos primjetila?Mislim da kada sam dole skroz obrijana tokom hopa cupa zna da mi smeta,kao da me sve nesto zulja,malo bolucka,ne znam kako da vam objasnim!!!???A ti si Dora bas srecna ako imas takvog muza koji hoce da ucestvuje u tim radovima,moj ne bi pristao,mislim da nema sanse!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 19:49:00   
Anoniman
Ostavim mali trouglic, i to je sve. Bez problema se brijem svaki, ili svaki drugi dan, to mi je sastavni deo skoro svakog tusirsanja, nikad nisam imala nijednu uraslu dlaku ni bubuljicu, a kupam se obicnom kupkom i mazem kremom, kao sto koristim i za celo telo. Nikad nisam imala nikakvih problema zdravstvene prirode zbog toga...mozda samo imam srece, a mozda mi se organizam navikao na takav "tretman" jer tako radim od prvog dana kad sam se obrijala. Nikad nisam ni pomislila na kremu ili depilaciju.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 19:58:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja
nikad nisam imala nijednu uraslu dlaku ni bubuljicu, a kupam se obicnom kupkom i mazem kremom, kao sto koristim i za celo telo. Nikad nisam imala nikakvih problema zdravstvene prirode zbog toga...mozda samo imam srece, a mozda mi se organizam navikao na takav "tretman" jer tako radim od prvog dana kad sam se obrijala. Nikad nisam ni pomislila na kremu ili depilaciju.

Isto sve!
Samo ja nekad ostavim par dana pa obrijem,nekad svaki dan a i kad dodje gospodjica user posted image ne diram nista,jer mi bljak tada!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 21:31:41   
Dora
IZVORNA PORUKA: pepino

Al zar te ne pecka i ne svrbi jos vise kad ti pocnu rasti?Ja se ziva rascesa,mozda su kod mene jace nego kod drugih?!user posted image A znate sta sam jos primjetila?Mislim da kada sam dole skroz obrijana tokom hopa cupa zna da mi smeta,kao da me sve nesto zulja,malo bolucka,ne znam kako da vam objasnim!!!???A ti si Dora bas srecna ako imas takvog muza koji hoce da ucestvuje u tim radovima,moj ne bi pristao,mislim da nema sanse!


Malo me pecka ali kad redovno brijem svakih par dana onda ne. Namažem Pantenol kremom taj deo i bude mi superuser posted image Ne znam, to je možda stvar navike. Leti mi je super jer volim kratke stvari a i kupaći kad nosim, ne moram da mislim dal mi je izvirio korov sa straneuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
4.3.2010 22:00:54   
Alexis79
Ja inace ostavim onaki kao neki trouglic doduse nepravilnih stranica.
Skoro sam se zajuser posted image pa malo po malo i skinuh sve.

Joj majko moja ziva sam se iscesala.Namazala sam pantenol posle toga i nista.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 11:45:38   
eni26
ma i ne razmisljam o dlakama!fujj!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 11:47:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja inace ostavim onaki kao neki trouglic doduse nepravilnih stranica.
Skoro sam se zajuser posted image pa malo po malo i skinuh sve.

Joj majko moja ziva sam se iscesala.Namazala sam pantenol posle toga i nista.




I meni se to desavauser posted image user posted image user posted image  Imamo oset_ljivu kozu verovatno...

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 11:57:43   
slackaa
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ostavim mali trouglic, i to je sve. Bez problema se brijem svaki, ili svaki drugi dan, to mi je sastavni deo skoro svakog tusirsanja, nikad nisam imala nijednu uraslu dlaku ni bubuljicu, a kupam se obicnom kupkom i mazem kremom, kao sto koristim i za celo telo. Nikad nisam imala nikakvih problema zdravstvene prirode zbog toga...mozda samo imam srece, a mozda mi se organizam navikao na takav "tretman" jer tako radim od prvog dana kad sam se obrijala. Nikad nisam ni pomislila na kremu ili depilaciju.


ja isto ovako,ali ne ostavljam niista,volim kada je svuda glatko user posted image
posle toga namazem niveino mleko,kao i po celom telu.
ali,kada se pojavi user posted image  znam da ne brijam dan,dva ne zbog toga sto nece biti ˝pipkanja˝ nego mi je nekako fuj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 12:00:16   
Anoniman
Ja skinem sve kremom za depilaciju . I volim da je sve skinuto . Ranije sam se brijala , ali sada već godinama koristim kremu za depilaciju Afrodita kozmetike za osetljivu kožu sa kamilicom, ona ne smrdi jako kao ostale i nije agresivna, a skine sve , čak i one jake dlake (a meni su sve takve  user posted image ), a koža posle bude savršeno nežna ,kao kod bebe . MM isto mimimalizuje dlakavost tamo dole . Tako nam je lepše i urednije , a i lepše je kad se igramo mame i tate user posted image .

Za sve vas koje pecka kad dlačice počnu da rastu PREDLOG - uvek nakon brijanja stavite na obrijani deo malo balzama za kosu , omekšaće dlake (kao one na glavi) i mnogo manje će peckati . Ja sam to radila ranije kad sam potezala za brijačem i spasila sam se .


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 12:01:00   
Iwana87

ali,kada se pojavi user posted image  znam da ne brijam dan,dva ne zbog toga sto nece biti ˝pipkanja˝ nego mi je nekako fuj
Isto,inace sve brijam,ne volim dlaciceuser posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 12:37:29   
Anoniman
Ja iskljucivo idem na depilaciju, i to sve osim linijice gore, dole, pozadi sve do poslednje dlacice obavezno depiliram. A ostavim, sto ja kazem - putokaz.
Sve mi je malko unsexy, a ovako fino. Stvar ukusa user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 12:46:33   
lenaa

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je neprijatno da kompletno obrijana idem kod dr. user posted image

Ja sve depiliram ali kad treba da idem kod dr. onda ostavim malo da ima dlacica mm se ljuti da idem glatke user posted image posto je moj dr muskarac, ljubomorko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 13:11:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira
Za sve vas koje pecka kad dlačice počnu da rastu PREDLOG - uvek nakon brijanja stavite na obrijani deo malo balzama za kosu , omekšaće dlake (kao one na glavi) i mnogo manje će peckati . Ja sam to radila ranije kad sam potezala za brijačem i spasila sam se .

Interesantno! user posted image

IZVORNA PORUKA: slackaa
ali,kada se pojavi  user posted image znam da ne brijam dan,dva ne zbog toga sto nece biti ˝pipkanja˝ nego mi je nekako fuj

Takodje... user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 19.4.2010 13:12:34 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 13:53:06   
Novosadjanka T.
Kome je do pletenica neka plete!

Glasam za brijanje, depilaciju, kremu, sta god... samo da ukloni dlake.






_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
19.4.2010 14:10:52   
Anck Su Nmaun
Skroz na skroz... mrrzim dlake  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
24.6.2010 23:06:21   
Mitea
Kod mene totalna depilacija, kod njega uredno podšišano user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
24.6.2010 23:17:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja skinem sve kremom za depilaciju . I volim da je sve skinuto . Ranije sam se brijala , ali sada već godinama koristim kremu za depilaciju Afrodita kozmetike za osetljivu kožu sa kamilicom, ona ne smrdi jako kao ostale i nije agresivna, a skine sve , čak i one jake dlake (a meni su sve takve  user posted image ), a koža posle bude savršeno nežna ,kao kod bebe




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.6.2010 13:01:41   
dacica
mrzim dlake,i kodzena,i kod muskaraca-mora da bude podsisano...fuj,za prasume-koga to pali...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.6.2010 13:52:25   
Mimče
meni je brijanje katastrofa posle sve svrbi kad rastu , posto imam jake dlake (bez revitabionauser posted image )
tako da ih skidam depil kremom Afroditinom sa kamilicom, bila jednom na depilaciji skrooooz i mnogo je bolelo, ne znam sta cu pred porodjaj posto kazu da depil kreme nisu bas preporucljive jer su hemijski odstranjivac

< Poruku je uredio Mimče -- 25.6.2010 13:53:08 >

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
8.7.2010 17:22:05   
Anoniman
Ja brijam skroz. Pre sam ostavljala nesto, sad nista.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 10:49:37   
MarijaBg
Svakog meseca, cim prodje user posted image pravac u salon, potope me u vosak, i izadjem bez dlacice...
Mrzim ih. Noge i ruke hladnim, a user posted image toplim - manje boli.
Muz depilira grudi (mada ima 10 dlaka, ali ni on ne voli dlake) A ostatak dlakavih delova tela (sem nogu) brije i to oduvek, jer ceo zivot trenira, pa je navikao...
A sad u trudnoci, uzas, nisam vise od dva meseca bila na depilaciji, brijem user posted image
I necu ici do pred porodjaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 10:56:45   
lanajelena
user posted image  ako neko ima srece kao ja da se ne upali nakon toga to je super stvar,vec vise od 10 godina sam celava user posted image  i traje minut posla

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 10:59:25   
dunja RR

Ovde imate pisanija o tome:

BRAZILSKA DEPILACIJA

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 11:00:10   
MarijaBg
Ja sam imala problema sa urastanjem konkretno na user posted image dok nisam nasla pravu kozmeticarku!
Od brijanja mi se zacrveni i svrbi me, a kremu bi morala svaki drugi-treci dan da koristim...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here