|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:12:52   
branki*
odoh po dete u obdaniste,pa cu da diskutujemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:14:07   
Bibilib
E a recite mi zasto zene varaju muzeve?Sta vi mislite o tome?
Ja licno mislim zbog osvete...ono ti si mene varao pa da vidis kako je...i tako ga povrede kao sto su one povredjene...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:15:56   
emicaa
Ako žena ne dobija dovoljno pažnje od muža mogu je ponijeti emocije i trenutak slabosti i eto ti ga user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:17:44   
wivern
Ja sam nekako sigurna da zena svrlja kad joj nedostaje paznje i neznosti, kad se sve pretvori u kolotecinu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:18:05   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Klarita

Izvinite,a kakve veze imaju plodni dani i fertilnost sperme sa naslovom temeuser posted image Ja sam se pa ukljucila da diskutujemuser posted image ukljucila mozak, skuvala si kafu, ono opet nesto trt mrt


user posted image user posted image user posted image
kraljice! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:19:28   
Modessty
ako rešim da prevarim muža javljam vam iz prve ruke zašto sam to uradila! user posted image
Za sad nemam vremena još i za švalera! I ovako sam preumorna. A i ovaj moj se za sad dovoljno trudi oko mene user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:27:48   
17 joka

IZVORNA PORUKA: wivern

Ja sam nekako sigurna da zena svrlja kad joj nedostaje paznje i neznosti, kad se sve pretvori u kolotecinu.


identicno mislimo

a da neko prevari iz inata -osvete onda neznam kakva osecanja prema sebi ima ta osobauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:31:29   
wivern
Mislim da je to iz osvete samo opravdanje za svoju sujetu, nekako mi to ne potpada pod "kad zena vara" user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:32:10   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ako rešim da prevarim muža javljam vam iz prve ruke zašto sam to uradila! user posted image
Za sad nemam vremena još i za švalera! I ovako sam preumorna. A i ovaj moj se za sad dovoljno trudi oko mene user posted image

I moj se trudi previse, ne znam sta cu s njim, kamo li jos jednog muskarca kad bi imala, puj, puj, puj. Meni fali zensko drustvo, razgovori, kafa, tisina, (nisam gay i nemam nista protiv njih) mir, sloboda, ne znam u koji termin da ga uglavim tog svalera. A seuser posted image mi je preko glave...tako da.

Moja nekada najdraza tetka sa kojom sam delila sobu i tajne, pred kojom sam mogla da pricam o svemu i popusim cigaru, sve sve sve, ostavila je divnog muza i dva deteta zarad svalera. Svi smo bili u poprilicnom soku i ona se naljuti na sve nas jer joj zaboga nismo dali podrsku user posted image Njen muz joj je kuvao, spremao, (ne svaki dan, ali kad god bi imao slobodnog vremena zbog svog posla) terao da kupuje garderobu, izlazi, kuvao kafu, masirao kad bi dosla umorna s posla, ispracao i docekivao sa "seminara" (kasnije saznadosmo sta su njoj bili seminari), decu preuzela svekrva, kuvala im kad ovi nisu mogli ili kad bi bili optereci poslom ili na putu, i tako kako je vreme odmicalo, deca porastose, oni udjose u kintu, njoj se napravi slobodno vreme za "izvoz" i zaljubi se zena u 40 god kao siparica. Teca kasno ukapirao, ona stalno pod depresijom, on je vodao po doktore, davao lekove sa casom vode, za njenu platu koja je bila preko hiljadu evra nije nikad pitao, govorio je da mora ona sebi da da oduska i mislio da trosi na nas bratancice, jer je skolovao moj otac i izdrzavao kad oni nisu imali....e, sije mu ga djura...Zenska nasla momce. Momce ostavilo svoju zenu i decu zbog nje. Mozda je to prava ljubav rekle bi vi, ali ne lezi vraze. Ma cak se moj teca nadje sa zenom od momce, pa se svi suoce, ovi prevareni bi da oproste, ali ovi zaljubljeni pa zaljubljeni...odose tako u svet. E, nije ljubav. Momce htelo stan u golem grad i veliku platu, sta li...nisu vise zajedno. Ona je sama. Deca su vec devojke, nemaju neki kontakt i odnos sa majkom. Dotuklo ih sto ona prihvati da cuva jedno dete od momce i tako...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:34:01   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: anonimnaaa

Treba mi savet... varala sam muza kratko posle toa doznala dam da sam trudna sad sam u dilemi neznam dali dete koje nosim je od moj soprug.. na 29 maj spavala sam sa taj covek na 1 juni dobila sam Menstruacija posle men sam spavala samo sa muza i vo juli doznala sam da sam trudna.. sta mislite vie...



Ako si imala odnos i posle tri dana dobila menstruaciju, ne bi trebalo da si trudna od tog odnosa, jer tada ne bi trebalo ni da ti je bio plodni dan. Ni blizu. Tako da je mnogo veća verovatnoća da je beba od muža. Ali najbolje ćeš znati ako proveriš kolika je trudnoća. Onda nće biti dileme.

I mislim da je predostrožnosti radi a i radi lakšeg spavanja važno zaštititi se od trudnoće ako već imate više muškaraca u životu. da si ne komplikujete svoj život. Osim ako ne živite za rizik i avanturu...

(odgovor članu anonimnaaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:37:34   
Modessty
Klarita zato ja kažem da se nikad nezna koji će bes da me udari u glavu. I mene i njega. user posted image Nemamo vreme ni za nas a kamo li za momčići i devojčići user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:46:06   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Klarita

Sve ste mi sad poremetile koncepciju, jos malo pa ce mi dodje K iz vrtic tccc.

Anonimna, javlja mi se, javlja i logicno je pride da je dete tm.

Elem, mislim da zena svalera kad ima viska slobodnog vremena u svome zivotu. Imam dva primera u porodici, vrlo bliskoj porodici i oba su zbog viska vremena. DakleM, ocekujem diskusiju...
Raspalite sad...

Slažem se da je to jedan od najbitnijih faktora! Dosada, potraga za avanturom, nedostatak životne energije koju uglavnom razmenjujemo sa partnerom, pa kada zaškripi onda mora da se potraži na drugom mestu...
Ipak mislim da je u vezi najvažnija pažnja koja ponekad vremenom izbledi, i onda budeš prinuđen da je potražiš na drugom mestu...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:47:06   
Mala Elena
Ja mislim da zena hoce neznost , paznju( ali ne previse !), zagrljaj, podrsku , kompliment (iskren), ds se oset_i pozeljnom . Ako nesto od toga fali, ili ne daj Boze sve, zena vara.
Klarita , tvoj teca joj je i previse dao oduska kuvajuci i spremajuci kucu ...kad se muskarac da previse ili je dobar, sto bi nas narod rekao "da ga mazes na hleb", to ne valja. Zene sve manje to vole. Mi muskarce vise dozivljavamo kao seksualne objekte (za nijansu manje nego oni nas user posted image ), kao predmet uzivanja , mastamo o njima kao jakim i razboritim jer tu lezi muskost . A ne da pere , riba i kuva.
Sad cekam suprotna misljenja user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 15.9.2014 13:49:00 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:57:21   
Modessty
e ja bi da moj malo pere, kuva, pegla... user posted image
sestra moje drugarice je našla utehu u muškarcu mnogo starijem od nje jer njen tadašnji muž nije želeo decu. Godine prolazile, para kolko hoćeš, ali dece nema a nema ni obostrane želje. Mislio je da će je utešiti time što joj kupuje sve što poželi. Njoj svega bilo preko glave. Prijatelj njenih roditelja tih dana se razveo, našli se slučajno u gradu, svako sa svojom mukom i ostali zajedno. Ona se naravno posle par meseci tajne veze razvela i sad čekaju bebu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:58:37   
Anarunika
Evo još jednog primera neuspelog braka zbog prevare:

U pitanju su prijatelji mog muža:
Brak super, ljubav cveta, dvoje dece, sve rade zajedno... žena ljubomorna u smislu da muž ne sme ni u istoj prostoriji da bude sa drugom ženom a kamoli nešto drugo, dakle svuda zajedno...i onda ta ljubomorna žena prevari svog voljenog muža sa kolegom, muž naravno poludi i izbaci je iz kuće ,završe na sudu, prepucavanje oko dece...I opet žena pokušava da muža, oca svoje dece napravi ludakom, nepodobnim itd. a on ćuti, radi svoje, nastavio život normalno,brine o deci naravno...ona bez posla para, veza sa kolegom naravno pukla...i opet joj je muž kriv!
Moram da priznam da ovde pomalo zauzimam stranu. Šta vi mislite o tome?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:58:40   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Anarunika


IZVORNA PORUKA: anonimnaaa

Treba mi savet... varala sam muza kratko posle toa doznala dam da sam trudna sad sam u dilemi neznam dali dete koje nosim je od moj soprug.. na 29 maj spavala sam sa taj covek na 1 juni dobila sam Menstruacija posle men sam spavala samo sa muza i vo juli doznala sam da sam trudna.. sta mislite vie...



Ako si imala odnos i posle tri dana dobila menstruaciju, ne bi trebalo da si trudna od tog odnosa, jer tada ne bi trebalo ni da ti je bio plodni dan. Ni blizu. Tako da je mnogo veća verovatnoća da je beba od muža. Ali najbolje ćeš znati ako proveriš kolika je trudnoća. Onda nće biti dileme.

I mislim da je predostrožnosti radi a i radi lakšeg spavanja važno zaštititi se od trudnoće ako već imate više muškaraca u životu. da si ne komplikujete svoj život. Osim ako ne živite za rizik i avanturu...



Isto mislim, najplodniji dani su 12.-14.dana od dana pocetka ciklusa.
Ali nije iskljuceno da ne moze ostati trudna user posted image
U istoj dilemi je moja drugarica koja je bila sa nekim deckom odmah po prestanku ciklusa pa spavala sa muzem kad su bili plodni dani. I ona se plasi isto. ..user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:03:48   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

e ja bi da moj malo pere, kuva, pegla... user posted image
sestra moje drugarice je našla utehu u muškarcu mnogo starijem od nje jer njen tadašnji muž nije želeo decu. Godine prolazile, para kolko hoćeš, ali dece nema a nema ni obostrane želje. Mislio je da će je utešiti time što joj kupuje sve što poželi. Njoj svega bilo preko glave. Prijatelj njenih roditelja tih dana se razveo, našli se slučajno u gradu, svako sa svojom mukom i ostali zajedno. Ona se naravno posle par meseci tajne veze razvela i sad čekaju bebu


Nije zivot u tome da ti muz kupi ovo i ono ... zivot je nesto drugo. One zene koje hoce da varaju njima to odgovara. Ne znam samo zasto se udaju ?
Mod, ova prica ipak ima srecan kraj, devojka je skroz u pravu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:05:05   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja mislim da zena hoce neznost , paznju( ali ne previse !), zagrljaj, podrsku , kompliment (iskren), ds se oset_i pozeljnom . Ako nesto od toga fali, ili ne daj Boze sve, zena vara.
Klarita , tvoj teca joj je i previse dao oduska kuvajuci i spremajuci kucu ...kad se muskarac da previse ili je dobar, sto bi nas narod rekao "da ga mazes na hleb", to ne valja. Zene sve manje to vole. Mi muskarce vise dozivljavamo kao seksualne objekte (za nijansu manje nego oni nas user posted image ), kao predmet uzivanja , mastamo o njima kao jakim i razboritim jer tu lezi muskost . A ne da pere , riba i kuva.
Sad cekam suprotna misljenja user posted image

Meni se čini da u svemu treba naći meru. Mislim da se brak gradi iz dana u dan, i uvek se ta mera iznova traži. Kada prestane da se traži i uzme se zdravo za gotovo ono što je bilo juče i prekjuče mislim da onda nastaje problem.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:44:37   
Trcosava
Sine mitre, ne kapiram kako može žena koja vara i pri tom pravi dete sa mužem da ima nezaštićen odnos sa švalerom?

Pa ja kad sam varala sam uvek imala zaštićene odnose. To pod jedan. Pod dva - kad sam rešila da pravim dete, batalila sam švalerisanje. Dok se nije pojavio moj sadašnji muž.

Razlozi zašto žena vara su mnogobrojni... Mislim da sam pisala već na temi, pa se neću ponavljati.

A ponašanje anonimeeee je krajnje neodgovorno!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:47:21   
Klarita
Mm kuva, pere sudove, usisava, obrise prasinu, i tako me iznenadi obavezno jednom nedeljno, a neretko i cesce, a vikendom skoro da je obicaj postao da on sprema dorucak. Izuzetno je muzevan dok sve to radi i inaceuser posted image Jednostavno je tako vaspitan, ne deli poslove na musko zenske i zna da mi udovolji bilo tako bilo finansijski ili kao recimo da me odveze u Nis sutra da pijem kafu sa ringerajkama (sto bi njegovo drustvo kompletno od prvog do poslednjeg smatralo hirom) ali eto takav je i ja ga zbog toga volim najvise na svetu i nikad mi na pamet nije pao drugi muskarac,( sem dr Separd iz Uvod u anatomijuuser posted image )

Mislim da je opet u pitanju visak vremena i nedostatak zajednickog vremena. Tu ne podrazumevam ista interesovanja. Ja bih satima sa vama kuckala, a za njega je to smaranje. On bi satima gledao filmove, za mene je to paaaa dosadno.

I tako...kad prodje jos neko vreme, javicu da li mi je dosadilo, ali za sada mi savrseno odgovara tako kako je i ne bih ga menjala niti varala...a, sto rece Mod, ako se to ipak promeni, ja cu vam javiti ovde razlog user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:51:56   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR

klari,mi se malo vise udubile u diskusijuuser posted image anonimna ima problem,ne zna da li je dete svalerovo ili muzevljevo,stvar je ozbiljna.
ja navijam iskreno da je muz ispalio glavni hitacuser posted image

.

a kada je stvar ozbiljna tu smo mi sa rr da damo svoj doprinos i skupimo koji poJen user posted image

IZVORNA PORUKA: Klarita

Elem, mislim da zena svalera kad ima viska slobodnog vremena u svome zivotu. Imam dva primera u porodici, vrlo bliskoj porodici i oba su zbog viska vremena. DakleM, ocekujem diskusiju...
Raspalite sad...



ovo je definitivno jedan od razloga a ima ih jos. drugarica moje mame vara muza i on to zna. zena jednostavno ima jako velike potrebe a muz joj je bolestan. ona kaze da ga nikada ali nikada ne bi ostavila ali ovo nema veze sa tim, isla je i kod dr i jednostavno joj je takva priroda...... a vara ga sa neki udovcem, samo se sretnu, obave sta imaju i gotovo. ja je ne osudjujem... i niko ko je zna je ne osudjuje. jer njen muz je cist, sit, ima svu potrebnu paznju (nepokretan)...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:52:21   
serpica
Klarita ja bih rado prevarila mm sa tm user posted image ne treba mi dr Separd ( mada je stvarno ufff )

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:55:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


Isto mislim, najplodniji dani su 12.-14.dana od dana pocetka ciklusa.



ovo je tacno samo ukoliko su ciklusi na 28 do 30 dana, a i tada ne mora da znaci...
npr, mojoj dobroj drugarici su plodni dani odmah po zavrsetku user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:56:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja bih rado prevarila mm sa tm user posted image ne treba mi dr Separd ( mada je stvarno ufff )


hocu sliku Klaritinog muza user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 14:58:14   
Klarita
Serpiii, user posted image pa posle da me kunes ceo zivot...more nije on zlatan, nego sam navela primer da muzevan musakarac moze da radi sve sto i zena, a da ostane zeni pozeljan user posted image Ali, ako si zapela, da ti ga dam na probu, ne bi se on jadan bunio, nego kad vidi obaveze oko tri deteta, pobego bi, garantuser posted image

Bubi, poJen po poJen, nagradauser posted image

a, sad ozbiljno, imamo li temu o zenskoj vijagri?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here