|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:27:11   
doktorkakristal
jutro user posted image magla nista se ne vidi,ja strasno kijam ,smeta mi kad je vlaznost velika user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:34:20   
big mum
user posted image

Dobro jutro vam želim,srećni vam prazniciuser posted image

Evo me uživam,kćerka ostala kod svekrve na konaku,mm spava sinek takođe.Pijuckam kaficu u miruuser posted image
već 3.dan vučemo neku virozu-Svi kašljucamo,mene boli glava ,grlo,hunjavica.
Juče smo se prejedali,danas odmaramo,valja sutra opet.Idemo na slavu.Dosta mi je teške hrane,danas ću samo supicu.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 9:12:26   
adulence
Dobrojutro evo ja vodim ovu moju zvrcu u jaslice...trcooo otkada te nisam videla na rr ,tj uvek se nekako mimoidjemo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 9:40:45   
little_one
Jutro mame! Srecni vam svi praznici!

Mi smo uzivali prethodnih dana, tajo nam je bio kuci plus praznici. Danas je vec na poslu, al srecom vec sutra je ponovo slobodan....zivio sveti januar user posted image
Nadam se da su svi zdravi ili ozdravili ili bolje ako su bili bolesni! Andrea uziva u ovim praznicima, sve se nekako vrti oko nje, ja rastem sve vise i vec osjecam kako se blizi april sve vise!

Lijep dan vam zelim svima!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:05:15   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: adulence

Dobrojutro evo ja vodim ovu moju zvrcu u jaslice...trcooo otkada te nisam videla na rr ,tj uvek se nekako mimoidjemo...


Ma nisi me videla user posted image

MAma mi je bila tu, pre toga još i posao i ne stižem ništa. Kao počela sam da radim, doduše od kuće, ali pre podne sam na telefonu, pa onda sudovi i posle po Anu u vrtić.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:11:37   
adulence
Hehe....i tako prodje dan i da ne osetis...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:14:53   
New Mom
Kod Kolje sve ili nista. Tezak bronhitis sa pocetkom upale pluca. Ziveli!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:18:36   
Peace*
Opet? Jesi razmišljala da uzmeš uput za pulmologa? Možda bi redovna terapija na određeno vreme rešila probleme (kao kod Marka).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:36:30   
vikiveki
Dobro jutro mame,ja danas počinjem da radim,a pošto ima malo dece koja su došla u vrtić a dosta vaspitačica malo smo se podelile pa ću malo kasnije na posao.Stefana je mm odvezao jutros ali me malo posle zvala koleginica da mi kaže da je povraćao...znači poludela sam od brige jer moram da radim otpust i jednostavno nemam gde da odvedem Stefana i mora ostati u vrtiću dok ja nedođem i završim svoju smenu.Što je najgore nemam uopšte predstavu šta mu je tj. zbog čega je povraćao.Sama sebe tešim da je to verovatno reakcija na to što nije išao dugo u vrtić

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:43:43   
Rosita
Cao zene. Jao, ja sam tako nesto... evo rasplakah se na vesti NM. Da K sto pre ozdravi, dusa mala.
D opet zeza sa hranom i spavanjem. Bem mu miša, samo da dodje vreme da može da mi kaže šta mu je!
Mm otišao da radi. Mene posle praznika uvek spopadne loše raspoloženje. Valjda mi posle perioda kad smo svi zajedno teže pada povratak na staro. Mm radi takav posao da kad ne radi, nema love. Nema vikenda. Eh. Ali šta da se radi, u današnje vreme kod nas je valjda premija imati posao.
Sad ću da obavljam sve uobičajene aktivnosti po redu.
I da, mrzim zimu. Pa i ovakvu. Ja bih na more. Sad. Odmah. I da lova padne s neba. I da imam kućnu pomoćnicu. Povremeno. I eto tako :)))
Ne zamerite na ovoj katarzi.
Lep dan.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 10:48:03   
Peace*
I da lova padne s neba.


AKO POČNE DA PADA, VIČI GDE, DA IDEM I JA DA HVATAM!
Ups, caps. user posted image
Mada, ja bih bila zadovoljna da padne sneg pa da mogu na zimovanje. Otkazali smo skijanje, nema snega. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 11:40:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: New Mom

Kod Kolje sve ili nista. Tezak bronhitis sa pocetkom upale pluca. Ziveli!

I moja Hana je isto tako imala taj tezak bronhitis! I to trecu godinu za redom. Injekcije+inhalacije pa sirup antibiotik+inhalacije pa sirup za izbacivanje sekreta da bi za novu godinu celu noc povracala sekret i od tad se hvala bogu nije ni nakasljala.
Kod mene standardno,danas docekivam kumove na rucku,mm je na poslu Fica spava a Hana gleda crtac i slaze slagalicu!

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 11:42:44   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Peace*

Opet? Jesi razmišljala da uzmeš uput za pulmologa? Možda bi redovna terapija na određeno vreme rešila probleme (kao kod Marka).

Bili. Tvrde da mu ne treba za sad. On je ono u septembru imao upalu pluca i posle tih skoro 5 nedelja zezancije nijedan dan ni curenje nosa. Ma kad je sve te dane isao u vrtic, ja jos sebi ne mogu da dodjem za to.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 13:57:13   
Torbica
Evo i mene na kratko. Pecem Slavski kolac i jos sto cuda, imamo otprilike 30-40 gostiju, kako kad. Sutra nam je Slava. Moja mama je dosla, tako da su decica na raspustu, ne vodim ih u vrtic, taman se baba bavi sa njima dok ja imam posla.
NM, ja bih ti preporucila da razmislis o dr Basari i homeopatiji. Nas je spasila. Cista preventiva, deluje na uzrok i zaista detetu ojaca imunitet. Ja sam bila veliki neverni Toma, ali me razuverila...
Odoh da budem vredna, ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 7:07:26   
mama micki
Dobro jutro mame, kako ste? Ne mogu da verujem da ovoliko dugo niste ništa pisale...da li je sve u redu?
Mi ustli u pola šest, zubići je muče pa ne može ni da spava. Ja sad pijem kafu pa da vidim šta ću danas...
Pozdrav mame!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 8:04:08   
adulence
Dobro jutro evo i nas,micki i nas muce cetvorke pa smo malo poranili...Iva je malopre doruckovala,ja upravo pa da se spremamo za jaslice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 8:57:08   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image nesto sam pospana ,danas idem na depilaciju konacno sam se nakanila bas me nesto mrzi

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 9:08:07   
Trcosava
Dobro jutro žene!
Evo i meni dete kući, ali nadam se samo danas. Već 3 dana joj crveno oko i kako dan odmiče tako joj se pojavljuje sekret iz oka. Čistila sam kamilicom i fizološkim (na vaticu). Noćas u pola 4 se probudi i kaže da joj je zalepljeno oko. Dignemo se - ono stvarno zalepljeno. Jutros kad je ustala, čisto oko user posted image Crveno i dalje, ali nema krmelja niti ono sekreta. Zvala sam lekarku, otići ću sama do nje samo da mi ispiše recept za kapi, da ne vučem Anu još po DZ da pokupi još koji virus.

Šef me zeznuo, trebali smo u utorak (21) da idemo u MB, danas me zove idemo u ponedeljak. To znači da moram da zovem kumu, pa da ona pokupi Anu iz vrtića. Muž mi radi ponedeljkom od 10-18. A lepo smo se dogovarali (šef i ja) da u utorak idemo u MB da može muž da izađe ranije i on da je pokupi oko 3. Sad ćorak. ommmm

I ja nešto kijam. Valjda neće ništa da me potkači.

NM nadam se da će Kolja što pre da ozdravi. Ovde za bronhitis i upalu pluća ne daju inekcije. Samo sirupe i inhalacije sa berodualom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 10:51:25   
little_one
Jutro mame!

Danas je kod nas neradni dan pa nam je tajo opet kuci. Doruckovali smo, Andrea zaspala pa cemo kasnije negdje u skitnju...

Torbice srecna vam slava, da fino proslavite danas!

Zenice lijep dan vam zelim!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 11:07:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

NM nadam se da će Kolja što pre da ozdravi. Ovde za bronhitis i upalu pluća ne daju inekcije. Samo sirupe i inhalacije sa berodualom.

Nije na injekcijama, prima Pancef, inhalacije berodualnom, i od sutra krece sa sirupom za iskasljavanje. Problem je T. koja ne spada ili spada na vrlo kratko.
U septembru su cekali sa davanjem ab, zbog cega je imao komplikacije, zaostalo zariste, i stoga smo sad odmah krenuli sa tim.
Malcice je zivnuo. Iako naravno jos nista ne jede sem sto pije vodu u hektolitrima.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 11:26:27   
ivaMark
Torbice, srecna Slava!
NM, nadam se da ce malome sto pre biti bolje user posted image
Kod nas je magla, bas je bljakasto...
J se nije budila dve noci (ono nocno cokanje), nadam se da ce tako i ostati user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 11:51:58   
Janncica
Dobar dan mame. Srecna slava svima koji slave.
New Mom,kazi mi je l dete kad se vodi kod pulmologa ide kad je bolesno ili moze i zdravo? Glupo pitanje,ali mi se mucimo sa bronhitisom svako malo. Sinoc je zavrsio sa inhalacijama pulmikortom(10 dana) pre toga je bio na berodualu jer je imao bronhijalnu opstrukciju.Od preksinoc(znaci pod inhalacijom) poceo da kaslje malo nocu i ujutru.Dise opet na usta.Nema slina.Vodila sam ga sad kod pedijatra,pluca su cista. Trazila sam uput za pulmologa.I sad ne znam da l da ga vodim sad kad nema nista na plucima ili kad se razboli ponovo.Toliko sam se sludela da nisam ni pitala dr.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 12:15:27   
New Mom
Sad vidim i ovo.
Ako imate istoriju stalnih bolesti, ja bih se konsultovala sa pulmologom.
Kod nas je specificno sto je on atopicar stoga postoji povecan rizik za astmu pa je to bio dodatni razlog sto smo bili kod pulmologa u medjuvremenu. U sept. je imao virusnu upalu pluca koja se iskomplikovala i bili smo u bolnici pa nas je tad naravno vodio pulmolog.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 12:21:20   
Janncica
Da ne masim temu ovde,samo jos ovo.I mi smo bili sa njegovih mesec dana u bolnici jer je imao bronhijalitis. od tad do septembra nista.A onda svaki mesec sigurno idu inhalacije. Pisacu posle u temi bronhitis. Gde je Peace? user posted image Ona se razume u tu problematiku. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
9.1.2014 13:36:15   
Peace*
Pisala sam ti pp, vidimo se na temi bronhitis. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here