|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:47:23   
daca77
Uh...serpice...meni se ovaj dan oduzi, kako li je njoj?!
Mislim da dr moraju da privode kraju sve ovo...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:47:48   
nata11
user posted image Izdrzace Jole, jaka je ona user posted image

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:50:40   
serpica
Eeee zene to je isti dr koji je trebao i mene da porodi ali mu se nazalost odmor oduzio,bas smo baksuzi,izdrzace ona znam...
kao sto rekoh cim nesto saznam pisem vam.do tad drzimo fige..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:50:47   
plačljiva
Joj,ceo dan mislim na Jole...O Bože,ima li kraja...Od jutros nam se muči...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:52:21   
Didy
Nemojte širiti paniku. Ja sam bila na indukciji 7 sati. Bolelo je, ali ništa neizdrživo. Znaš zbog čega je i znaš da će proći. Verovatno je lakše sa epiduralom (nažalost, nisam ga iskusila), ali kad znaš da ga nema, samo gledaš da olakšaš sebi i bebi disanjem. Telefon sam morala isključiti, nisam bila dostupna 9 sati, isto su svi mislili najcrnje i digli uzbunu. Dešava se često kod prvorotki, više je pravilo nego izuzetak da se sporije otvaraš. Biće to sve dobro, javiće se ona uskoro s lepim vestima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:56:52   
Meisje
Ma Jole je jaka ne brinem ja uopste,sve je to priroda namestila(osim indukcije)da boli,ocvrsnuce posle i bice super mamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 18:58:42   
degu
Jolence drži se draga moja user posted image
Mila požuri user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 19:21:21   
tillia
Jole,joj,drzi se!Bebice,ajde!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 19:30:00   
tijatija
Didy nije nam namera da sirimo panuku samo pricamo realno pogotovo one zene koje su prosle kroz indukciju i jake bolove sa njom. Ja sam bila sa prvim isto 1.5 otovorena puknotog vodenjaka, u 9 i 30 legla na porodjajni sto sa indukcijom a u 7 rodila, posle toga rekla nikad vise... Naravno da zavrsiti ce se sve zavrsiti kako treba samo molimo Boga i navijamo da pozuri bebica malo user posted image

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 19:31:18   
17 joka
Kini moja draga ja znam da si ti jaka i da cea sve podneti za svoju bebicu. Nacijama svim srcem da se sto pre zavrsi. Puno mislim na tebe. Hajde bebooo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 19:36:28   
Ana13
mislila sam da se uveliko slavi dolazak Mile user posted image Nadam se da je sve ok.Jole je jaka zena,izdrzace ona ovo.A i zaboravice ove muke,cim ugleda te male okice. Drzi se,Jolence.Saljemo vam puno pozitivne energije,zagrljaja i poljubaca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 19:59:41   
17 joka
Porodila se Jole,user posted image user posted image user posted image MIla dobro nam došla princezice. Kumo neka vam je ziva i zdrava sto godina

< Poruku je uredio 17 joka -- 11.5.2014 20:01:56 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:00:19   
Verolina
Mila je stiglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da nam je ziva i zdrava i njena mamica koja ju je toliko cekala...placemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:06:42   
serpica
Eto saznali ste user posted image Toma me je omeo da vam javim na vreme
Mila je teska 3300 Jole se bas namucila ali bitno da je sve gotovo
Cestitam duso da ti je ziva i zdrava 100 godinauser posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:08:38   
MakiJ
Cestitamo!!! dobro dosla bebo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:08:54   
minnica
Čestitam! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:09:16   
Maslacak15
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DOBRODOSLA Mila!!!!!!!!!!

Jole je docekala svoju princezicu, posle svih godinauser posted image user posted image bravo duso

CESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:09:22   
Verolina
Sve ce to da prodje. Neka su svi andjeli sa njimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:10:39   
Maslacak15
Neka neko promeni naziv teme user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:12:03   
Modessty
Čestitam draga od srca! Nek ti je zdrava i uvek nasmejana!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:12:11   
Didy
Čestitam, Jole! user posted image Uživajte! Bebo, dobro nam došla! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:12:18   
mali_mis
Cestitam Jole user posted image Dobro dosla Mila user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Porodila se Jole84
11.5.2014 20:12:59   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:13:42   
anci kv
čestitke Jole!!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Poradja se Jole84
11.5.2014 20:13:49   
Ivanka 75
Cestitam Jole, dobra si, nije dugo trajalo, dobrodosla Mila user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here