|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:38:45   
Štetica
Dobar dan stomacici. Ja sam upravo doruckovala(za mene je ovo rano),i pijem kaficu,posle me cekaju paprike da pecem za zamrzivac,ima da se skuvam kraj sporeta.
Pa neznam kako je u drugim mestima sto se rice CR,ali u Va je 99% Cr ugovoreno vec unapred. Ja vodim trudnocu kod dr koji mi je radio vto,a on je nacelnik na ginekologiji,tako da to nije problem. A za placanje neznam koliko kosta,pitacu ga kad budem pred porodjaj. Znam da se dan uoci Cr ide u bolnicu,zbog pripreme. E da neznam kako je u drugim porodilistima,ali u Va nemoze da te porodi tvoj dr ako mu nije dan za salu pa i da je u smeni tog dana,vec samo onaj ko je dezuran,a o dolasku van smene moze samo da se sanja. Tako da ipak cu da igram na sigurnu kartu,posle svega sto sam prosla da bih ostala u drugom stanju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:39:59   
wivern
Opaaaaaaaaa, Placljiva ima ticker, Placljiva ima ticker, Placljiva ima ticker, user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:41:15   
branki*
stetice ovako je isto i kod nas.nije bilo ranije,ali sad jeste.ako mu nije smena,nema sanse da te poradja tvoj dr ili radi cr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:43:26   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Gde ste zenskaci...
IZVORNA PORUKA: bubulence

lelo, u NS sigurno ne mozes da kazes da hoces cr tek tako. ali lepo udjes u 9. mesec, odes privatno kod dr, das mu 150-200e i imaces cr zagarantovan.


Pa da, Bubulence ovo sa zelembacima je tek tako user posted image , malo podmazivanja nikome nije skodilo user posted image


pa jedino je tako zagarantovano, i opet dolazimo do toga da ko ima zelembace moze da bira sta hoce i kako hoce, onaj ko nema neka ceka da sudbina odluci...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:49:25   
Štetica
Branki mislim da je tu presudna sujeta pojidinih dr,a i njihova alavost na zelembace,to mu dodje ono sto da uzme on cast a ne ja i tako to. Znam za jednog dr koji ima privatnu kliniku i to prilicno skupu za nase uslove,zene vode trudnocu kod njega,ali on nece da poradja vec prosledi kolegama,u fazonu je mator sam ja da poradjam,ma kako da ne,a nisi mator da vodis trudnoce i uzmes oko 1000 evrica za vreme trudnoce za sve potrebne i nepotrebne analize. Cist javasluk.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 10:59:46   
Štetica
Bubi surova istina je to si napisala,na nasu zalost,para vrti gde burgija nece.
Evo primer moje jetrve,zena ode na redovnu kontrolu u 7-om mesecu je i dr u dz joj kaze da beba kasni u razvoju mesec dana,a do tad je sve bilo ok,posalje je u bolnicu,jedan dr joj rekao da ostaje na ispitivanjima najmanje 7 dana da se vidi zbog cega je tako,da bi je drugi sutradan otpustio kuci uz objasnjenje da je taj predhodni pogresio jer je mlad i neiskusan i kao bice to sve dobro,malo ce biti sitnija bebadodji za 15 dana na kontrolu. Zena je sad osudjena da ceka kontrolu i da moli boga da je sve u redu i da joj se zadesi neki normalan dr da je pogleda,jer nema para da ode privatno i plati 3-4 hiljade uz,jer njih petoro u kuc8 zive od mizerne plate.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:05:23   
vonavoj
placljiva,vec 25 ta nedelja!user posted image
kako je bolje kad imamo tiker!

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:06:54   
bubulence
strasno, tuzno i na zalost istinito...
evo ja sam se sa zuci mucila godinama , poslednje 3-4 godine sam bila jako hitan slucaj ali se niko nije hvatao noza dok lepo nisam otisla, platila i rekla kada mozete da me operisete, kaze dr cim budem dezuran, dodjite u sredu u 9. i operisao me bez problema, tretman kraljevski... ali moja ujna se godinama muci sa zuci, + ima bruh koji procenjuju da je tezi od 1kg i operisace je cim se ukaze slobodan termin, u novembru ce biti 2 god kako su joj to rekli... a ona i ujak ostali bez posla a u kuci 2 studenta i kako da plati 200-300e da je operisu... znaci moze da kaze neko da zelembaci nisu bitni ali bez njih nam je glava u torbi..
odosmo off

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:11:43   
branki*
kod nas ,nazalost,zelembaci ne mogu biti off ni u jednoj temi,jer su umesani svud....
ima i ova temaproblemi u srbiji
tu mozemo da kukamo i zalimo se do mile voljeuser posted image ako nista drugo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:12:05   
vonavoj
ne smem ni da razmisljam tako..nasi ginekolozi su kao ok,ne traze pare..ali..
samo da mi babica bude dobra,to je jako bitno!
inace,pocela sam da sredjujem stvari za bebicu,kako poslozim,tako dobijem nove,i opet slazi po uzrastimauser posted image
mislim da je sada gotovo sa dobijanje,pa da namestim mesta gde su redjati,i da perem i sortiram..joj,kako je sve malo...user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:15:14   
bubulence
Von , tek kada pogledam tvoj ticker shvatim koliko vreme leti user posted image . kod tebe je isto usitnilo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:18:19   
vonavoj
ni ja ne verujem! a najvise sam srecna sto nisam imala problema kao sa prvom,mirovanje,ginipral!user posted image
jos malo..svima je proletala moja trudnoca,valjda i zato sto se normalno ponasam kao da nisam trudna,osim sto ne radimuser posted image
nema nam jovice,i njice?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:26:27   
bubulence
koliko znam jovica je dobila ban mesec dana (ako se tako kaze), njica se javila da nema net kod kuce ako se dobro secam... sada ce da se odviknu od nas...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:40:38   
vonavoj
ju.sto je dobila ban..nisam u toku..user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 11:43:14   
Sanjalica1980
Dobro jutro stomacici, ja ustala malopre user posted image Stalno mi se spava.
Mm igra neku igricu a ja cu uskoro da doruckujem.
Nervira me sto moram da cekam pola sata posle Eutyroxa jer ogladnim strasno dok ne docekam.
Stalno sam gladnauser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 12:33:56   
Ipokrisia
Mi juce sa nekim prijateljima bili u pubu, i uz pivo oni dobili brdo gricklaica, punu ciniju kokica i jos 2 kikirikija, d ane spominjem da sam sve ja sama pojela, oni me samo gledali i krstili se user posted image pa sta hoce, kad oni mogu pivo a ja cuclam ledeni caj, mogu bar grickalice da rumam user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 31.8.2014 12:34:13 >

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 13:44:31   
17 joka
Von, sitno user posted image
Placljiva, super tikeruser posted image



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 14:58:39   
wivern
evo i mene posle setnje od 2.5 sata. Drug mm nas prevezao camcem na lidotj veliko ratno ostrvo i tu smo bas dobro ispesacili..bas sam uzivala..

Sad na miru mogu i kafu sa koleginicom user posted image
Stetice to je strasno sto ti pricas, zena ce biti u grcudo sledece kontrole...katastrofa

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 15:21:21   
Sanjalica1980
Bas je to lepo sto se sve setate i uzivate.
Ja najduze mogu do prodavnice,sto mi je ispred zgrađe,ali dobro je bar i to user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:23:47   
bubulence
sanjalice setaces kada se porodisuser posted image , sada radi ono sto ti telo dozvoljava.
ne javlja se ishler user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:24:25   
branki*
sta radite...?
ja kuvam kukuruz,valjda ce jos malo..bili do mojih,boza i dalje slini..ako bude ovakav sutra,necu ga u vrtic.drugo nista nema....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:25:59   
branki*
bubi,stvarno te pratim po temamauser posted image izgleda pisemo u isto vreme..
da,i ja bas mislila danas o njoj,kako li je i sta li je bilo..je l bese ostala u bolnici,tako?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:26:04   
bubulence
ja jedem kokice...pretvoricu se u user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:37:37   
branki*
ja sam na odlicnom putu da se pretvorim u doticnu zivuljkuuser posted image
sad sam merila obim stomakauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:43:24   
bubulence
videla sam, ja ne smem da se merim user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here