|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:43:28   
Trcosava
Ja nisam i neću buhahaha ali o tome evo danas šta je bilo

Gledam ja stomak i kažem mm kako ću do kraja trudnoće biti kao tenk, na šta će on ''Pre bi rekao diviza, ti sad već jesi kao tenk'' user posted image naravno da se šali - slatko smo se ismejali user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 19:50:10   
branki*
tako i mene u sali krene ovaj moj da opipava,pa mi opipava kao bicepse,pa butke i sve vice -ohohoho i cereka se!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 20:07:37   
wivern
Meni sve ode u stomak..dobro de nesto i u si*e i malo u du*e..ali zato stomak, za dve nedelje se uvecao za 2cm. I malo mi je sada tezak za nosenje, ali se trudim i dalje da sto vise setam.
Danas sam ceo dan u setnji i akcijama, i sad sam mrtva. Zaspacu kao klada. user posted image
A sutra da najurim termin u dz za psihofizicke pripreme, jer nisu radili tokom leta ?!?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 20:10:44   
bubulence
meni je opet sve otislo u guzicu, i to me jako nervira, stomak imam ali nije strasan, guza je vec ogromna, jedva i trenerku prevucem preko kukova user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:20:18   
plačljiva
He,he konačno i ja imam ticker.Ceo dan šetala i ispijala kafe,ne pamtim kada sam ovoliko jela slatkiša kao danas.Prava sam user posted image .Od sutra sam na dijeti,ovo stvarno više nema smisla.Unakaziću se ako nastavim ovakouser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:28:15   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence

meni je opet sve otislo u guzicu, i to me jako nervira, stomak imam ali nije strasan, guza je vec ogromna, jedva i trenerku prevucem preko kukova user posted image user posted image

Cemu ti placljivi smajlici, pa jel ti zeno znas da je sad in guza kao kod kim kardasijan. Neke zene ubacuju silikone a ti tugujes. Sa velikim guzama bicemo potpuno u trendu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:37:05   
17 joka
Bubi, pa sta se s3ekiras sad guza posle sike, pa bice super zena user posted image sto kaze Wiv, zene trose na hiljade evrica za to

uzivaj uuser posted image lako ce otici sve kad stigne bebica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:44:45   
bubulence
hihihi sto vas volEm kada me tako tesite, sto bi mm rekao "ja bar imam za cega da se uhvatim kod zene" . uvek sa mimala malo siru guzu i to mi je bilo ok jer je struk uglavnom bio tanak ali ovo stvarno nije simpaticno user posted image .
placljiva samo ti ruckaj i uzivaj, kada ces ako sada neces...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:47:58   
Anoniman
Bubulence znas li kiheg je pola bebauser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:49:09   
bubulence
kazu da je user posted image , nadamo se da su u pravu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:51:26   
Anoniman
Mislim da su u pravu...Zato ti guza i rasteuser posted image user posted image user posted image

Trudnjace uzivajte u najljepsem periodu zivotauser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:51:35   
wivern
i, dje je zapelo
user posted image
Eto, ovo je sad in a mi mozemo nastaviti lagodno da jedemo i da se gojimo user posted image
Placljiva ne brini, vidis kako to na poznatima izgleda super.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 21:55:07   
17 joka
Bubi, princezicauser posted image

Ceceuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:05:25   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Cece1

Mislim da su u pravu...Zato ti guza i rasteuser posted image user posted image user posted image



moguce, tako mi je bilo i sa Emom user posted image .
joko jeste princeza ako nije dr pogresio, 9. idem opet pa ce mi valjda potvrditi.
Wiv, ako je ovo in ja bih da budem out user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:07:56   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence

Wiv, ako je ovo in ja bih da budem out user posted image

Zenama nikada ne mozes udovoljiti user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:12:38   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: bubulence

Wiv, ako je ovo in ja bih da budem out user posted image

Zenama nikada ne mozes udovoljiti user posted image



e sad necu ni kako ja hocu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:38:21   
lelaigor
E, a ja sam zastala na onih +4kg, a sad sam šesti mesec. Neka, tako je i bolje.user posted image


IZVORNA PORUKA: bubulence

branki zato sam ja mm poslala na pice sa kumom, srecni oni sto su pusteni sa lanca a srecne smo i mi, njihove zene, mada svaka svojoj kuci user posted image .
lelo, u NS sigurno ne mozes da kazes da hoces cr tek tako. ali lepo udjes u 9. mesec, odes privatno kod dr, das mu 150-200e i imaces cr zagarantovan.



Bubi, a gde to majke ti ima za 150-200e, kad je pre 5 godina kada sam se sa DAriom porađala bio 500e plaćeni CR. Gde ima za te pare, kaži mi, idem odmah da ugovorim. Nije da imam da se rasipam novcem, stvarno nemam, ali toliko ću skupiti...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:40:58   
Trcosava
Šuš tamo, mislim da mi je obim guzice i kukova veći nego stomak!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:42:23   
bubulence
saljem pp user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:47:56   
Trcosava
Opaaaa, Bubi sređuje Cr za dž!

Nego zaboravih da vam se pohvalim user posted image

Ja se daaaaavne '99 spremah da polažem engleski, Cambridge First certificate i kaže meni moj dragi profa koji me spremao da ja komotno preskčim drugi test po položenom prvom i da idem direkt posle na proficiency test.

Prekjuče mi izleti kao test, da se vidi u koju grupu bi spala i koji test bi oni meni preporučili. Upadoh u tu drugu grupu. Prosto sam ponosna na sebe. Čak 5 godina skoro da uopšte ne koristim engleski (do tada sam makar chatovala i to aktivno svaki dan), a tek koliko je prošlo od kad sam se spremala....

Ozbiljno se razmišljam da kada se porodim i stanem malo na noge, da probam da završim. Ali sad se dvoumim da li da idem prvo na advanced ili da odmah pičim na proficiency....

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:51:04   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Opaaaa, Bubi sređuje Cr za dž!



neee, samo imam neke informacije user posted image , proverene user posted image .
nego sta ces nego da zavrsis, probaj, nista ne gubis.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:54:55   
Trcosava
Šalila sm se malo ja za CR user posted image

Ma bi ja, jedino me maaalo finansije koče. Spremanje je oko 800€ plus sam ispit se onomad plaćao oko 200 engleskih funti

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:55:34   
wivern
Odmah pici na ovaj drugi i obuci se kao kim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 22:59:59   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Šalila sm se malo ja za CR user posted image



znam bre user posted image .
pare nisu problem, para nema user posted image . salim se, ali za takve stvari mi nikada nije zao da dam pare.. ja sam htela sada da E i sebe upisem na Spanski ili Nemacki, ali pocetnicki, medjutim odlucila sam da sacekam da ona bude malo starija, svi kazu da je jako mala... tako da se nadam da cemo sleece god da krenemo u skolu jezika user posted image . e sad, ovo tvoje je daleko ozbiljnije zato je jos veci + da nastavis i zavrsis...
ja mnogo volim Engleski jezik, ali pravi Britansko Engleski

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
31.8.2014 23:04:47   
Trcosava
@Wiki - onda garant padam, bolje da kopiram princezu neku. Da l' Dajanu ili ovu Kejt user posted image

@ Bubulence - to je jedna plata mm. A ja ne radim. Ana i tako sada ima već 2 'maternja', Engleski je ja učim i učiću je ako bude pokazala interesovanje i želju. A ja sam ipak više za mekši ili ti američki engleski. Eto to je jedino što volim da je mekše. Čak teško varim i australijski engleski...

Biti će završeno. Do tad ću već nekako uspeti valjda da se dogobeljam do Ljubljane.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here