|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 12:32:13   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Klarita

5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )



Ja sa ovim nikako ne mogu da se složim. JEdna drugarica mi reče da to je neviđena ''glupost''. Osim u slučaju da ustajete u pola 7 i u 7h ujutru odmah doručkujete. Naime, vreme duže od 12h bez jela će telo tretirati kao izgladnjivanje i austomatski krenuti da taloži zalihe (čitaj pravi salce). TE tako, ako vam večera zadnji obrok i to je u 19h onda najkasnije u 7h morate imati doručak.

Uveče je kao grickalica pa čak i u 22 dozvoljena recimo sveža šargarepa (pri tom ne mislim na 1kg šargarepe već na JEDNU šargarepu).

Klari draga, ovo se ne odnosi na tebe, ti si samo prenela kako kažu knjige, a i maasa ljudi živi u ovom ubeđenju.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 4.12.2014 12:35:35 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 12:39:00   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


jao ja ih ne volim! Probala moja drugarica da ih spremi na nekoliko načina, pa i brokoli - sve u cilju da me ubedi i pokaže mi kako je sve to super, al meni je bljaaak
Ja i zelenu salatu jedva jedem. I kad je jedem osećam se ko da pasem travu user posted image

zapeceni brokoli pa karfiol ( dovoljno da je samo obaren mogu da ga jedem koliko hoces , moj brat ga jede sirovog user posted image ) kupus na razne nacine
ma mogu bre , sve mogu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 12:47:49   
Modessty
a viš interesanto da karfiol volim! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 13:56:02   
lanajelena
Ova dijeta je pogodna za jesenji period obzirom da u to vreme bundeva ima u izobilju i preporučuje se onima koji žele brzo da smršaju. Trajedve nedelje i u tom periodu možete smršati 6-8 kg. Ovom dijetom ne samo da ćete skinuti višak kilograma već ćete očistiti, isceliti i podmladiti telo. Stručnjaci kažu da je bundeva idealna namirnica za mršavljenje. Sadrži proteine, masnoće, ugljene hidrate, pektin i minerale (kalijum, kalcijum, gvožđe, cink), vitamine B grupe, C, E, PP, A.

Bundeva je jedinstvena po tome što sadrži važan vitamin K koji reguliše gustinu krvi, i T koji reguliše metabolizam a oba se veoma retko nalaze u ostalim vrstama povrća.

U toku sprovođenja ove dijeta svaki obrok se mora uzimati tačno na vreme. To vreme određujete vi u skladu sa dnevnim obavezama. U dijetu su uključene užine, koje se sastoje od nezaslađenog voća, čaja ili kafe bez šećera, mineralne vode.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 13:56:26   
lanajelena
Lan je nekada bio najvažnija tekstilna biljka, a sada je po značaju iza pamuka. Njegovo poreklo nije sasvim jasno, ali se pominju tri ishodišna centra: Azija sa Zakavkazjem, Etiopija i obale Sredozemnog mora. Kao biljna kultura gaji se još od praistorije, kažu 5000 godina. Stari Egipćani su nosili odeću od lana, uvijali mumije u laneno platno, a slike biljke lana se mogu videti na zidovima u grobnicama. Stari Grci su uvozili lan davno pre Hrišćanstva, koristili su ga u prehrani mešajući ga sa kukuruznim brašnom kod pripreme hleba, a takođe kao lek za probavne smetnje. Posle pada Rima manje se koristi, ali mu je Karlo Veliki, franački vladar, vratio staru slavu, propisavši zakone o uzgoju i konzumaciji lana. Sve do danas lan se koristi u kulinarske i lekovite svrhe te za proizvodnju tekstila, a u Europi je i najstariji izvor ulja.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 13:57:11   
nata11

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Modessty RR


jao ja ih ne volim! Probala moja drugarica da ih spremi na nekoliko načina, pa i brokoli - sve u cilju da me ubedi i pokaže mi kako je sve to super, al meni je bljaaak
Ja i zelenu salatu jedva jedem. I kad je jedem osećam se ko da pasem travu user posted image

zapeceni brokoli pa karfiol ( dovoljno da je samo obaren mogu da ga jedem koliko hoces , moj brat ga jede sirovog user posted image ) kupus na razne nacine
ma mogu bre , sve mogu user posted image


A brokoli pire, moze i koji krompir da ubacis. mmmljac

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 13:57:26   
lanajelena
U škripcu ste sa vremenom? Lepo vreme je stiglo i vi želite da se oslobodite par kilograma viška? Naravno, to želite da uradite brzo i zdravo? Nema problema – imamo novu dijetu za vas koju je kreirala Siri Data – ekspert joge i koja može da uradi upravo to. Tokom ove dijete se jede samo sirovo voće, povrće, klice, semenke i koštunjavo voće... ne može biti lakše - nema brojanja kalorija, nema kuvanja, a rezultati su fantastični!

"Koristi od sirove hrane su beskrajne! Brzo i zdravo mršavljenje, čišćenje kože i kose, daje veliku energiju i povećava libido", kaže Siri. Zvuči privlačno? Onda je pravo vreme da je i vi isprobate!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 13:58:54   
lanajelena
Dijeta je predviđena za 3 dana i ne više od toga. Težina koju možete da izgubite sa ovom dijetom zavisi od individualnih karakteristika organizma a obično je oko 2 kg.

Doručak:
Predlog 1: Kajgana od 2 jaja, salata od manjeg krastavca, kafa sa kašikom mleka;
Predlog 2: Griz/palenta i kiselo mleko;
Predlog 3: Jaje, 1 tost sa puterom, čaj sa medom.

Užina: 3 dl domaćeg kefira

Ručak:
Predlog 1: Pileća supa, kuvana šargarepa i belo pileće meso (100 gr), salata od cvekle, kriška hleba,
Predlog 2: Čorba od pečuraka, paprikaš (o 3 dl) i salata od svežeg kupusa.

Užina: 3 dl domaćeg kefira

Večera:
Predlog 1: Grilovana riba (150 gr), zelena salata i biljni čaj;
Predlog 2: Veći pečeni krompir, čaj sa medom.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 14:01:01   
lanajelena
Nikad ne jedite stojeći. Sedite i uživajte u jelu;
Jedite tri obroka dnevno;
Nikada ne podgrevajte hranu ponovo;
Pijte 6-8 čaša vode dnevno. Nemojte zameniti vodu sa čajevima, sokovima i ostalim pićima;
Izbegavajte prženu hranu, ova hrana je veoma teška za varenje i iritira želudac;
Učinite hranu privlačnom, na primer ukrasite je svežim biljem.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 21:57:25   
dijana1*
Mod prokulice- prokelj, mislimo na istouser posted image

Salata od kupusa je idealna ko je na dijeti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:00:12   
dijana1*
Nekada kada sam umorna a ide mi se na trening , sat vremena pre treninga popijem Lcarnitin. Od njega se dobije snaga a i telo se brze znoji i sagorevaju se kalorije.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:03:07   
soni
sagorevac masti nije zdravo mrsavljenje user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:03:13   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Nekada kada sam umorna a ide mi se na trening , sat vremena pre treninga popijem Lcarnitin. Od njega se dobije snaga a i telo se brze znoji i sagorevaju se kalorije.

user posted image ja se strasno znojim sta bi bilo sa mnom? Istopila bih se hehehe...

Nemam ja savet vec sam dosla vas mame da zezam. Sta su ovde zapele ove mrsavice? Gde smo mi debele mame? Mi nemamo savetauser posted image . Najdragoceniji savet budi srecan u svojoj kozi i ja tvrdim dok nisam postala debela nikad srecna sa sobom nisam bilauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:07:50   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: soni

sagorevac masti nije zdravo mrsavljenje user posted image


Lcarnitin nije nezdrav po nekada.
Retko ga pijem ali po nekada mi znaci da se bas doooobro istreniram, preznojim, tusiranje, sauna, tusiranje, sauna i na kraju tusiranje mlakom vodom. I naravno 10-tak min lezim u sobi za odmor. Budem kao novauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:09:38   
dijana1*
ljiso meni muz kritican po pitanju kilogramauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:16:46   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

ljiso meni muz kritican po pitanju kilogramauser posted image

a znaci ti to za muza puza. Ma pusti coveka nek uziva. Bolje da si ga nekom svinjom obradovala i cvarcima razocarace se kad vidi herbafastuser posted image


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Lcarnitin nije nezdrav po nekada.
Retko ga pijem ali po nekada mi znaci da se bas doooobro istreniram, preznojim, tusiranje, sauna, tusiranje, sauna i na kraju tusiranje mlakom vodom. I naravno 10-tak min lezim u sobi za odmor. Budem kao novauser posted image

heheh...majke ti kako imas vremena za sve to? mislim svaka cast. Ja ne mogu po dvoristu da radim dva sata od ove moje, taman se zaukam a njoj postane dosadno pored mene pa menjamo lokaciju i posaouser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:24:58   
dijana1*

Ahahahaha cvarci, slanina, kajmak... ostalo jos jako malo do isteka zaliha. Taman dok nam ne stigne herbafast ako osvojimo.
Pa cu mu umesto cvaraka u frizider staviti herbafastuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:27:32   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


Ahahahaha cvarci, slanina, kajmak... ostalo jos jako malo do isteka zaliha. Taman dok nam ne stigne herbafast ako osvojimo.
Pa cu mu umesto cvaraka u frizider staviti herbafastuser posted image

user posted image pa ces dati familiju u trosak jos ce ti co'ek izgraditi komoru da ima gde na miru da ostavlja slaninice i sunkiceuser posted image bez da se traumira

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:31:22   
Olga75
inspirisana iz druge teme ali ne jedite nista za decom ( da se ne baci user posted image ) pa makar bilo to dva smokija i pola keksa

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:33:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

inspirisana iz druge teme ali ne jedite nista za decom ( da se ne baci user posted image ) pa makar bilo to dva smokija i pola keksa

ajme Olga gre'ota ne pojesti, pa ako ostavim pola keksa na podu krenuce mraviuser posted image , dva smokija na kraju i ono slano iz kesice bih otela detetu a ne samo da se ne baci. Ne valja ti ovaj savetuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:35:35   
Olga75
pazi za dobru liniju moras malo da pritrpis user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:37:58   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pazi za dobru liniju moras malo da pritrpis user posted image

kaze mm da imam dobru liniju hahahaah...al me zove debelauser posted image , nije ni on daleko od mene. Mozda ja ustvari treba da navalim sa savetima (koje nikad ne primenjujem) pa da osvojim herbafast za oboje.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:39:26   
Bibilib
Najbolji trkački treninzi za veću potrošnju kalorija....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:46:11   
Bibilib
jedna kasicica jabukovog sirceta
– prstohvat ljute, mlevene paprike
– sok i kora jednog limuna

Napitak za topljenje kilograma...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
4.12.2014 22:48:51   
Bibilib
Evo jos jednog...
persun iseckate,1 linun icedite i prelite sa casom vode...Pije se 5 dana pa pauza...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here