|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
7.12.2014 12:10:10   
kvazar



IZVORNA PORUKA: vikiveki

Znači,što više fizičke aktivnosti koja podrazumeva trčanje,šetanje i sve ostalo po redu i naravno da ne zaboravimo i sex.



user posted image
I ja mislim da je ovaj savet No 1

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
7.12.2014 13:34:42   
dijana1*
Glas za Klarituuser posted image

IZVORNA PORUKA: Klarita

Znate sta? Ja se sa dosta stvari ovde izlozenih ne slazemuser posted image nisu tacne, a neke neke recimo ne prijaju mom organizmu, jer sam vise puta probavala dijete i zdrav nacin ishrane. Zato i prestadoh da pisem, no kako sam sve deblja i deblja, moram da osvojim ovaj herba fast pa se vratihuser posted image
1. Jedite umereno
2. pijte dosta vode, najmanje 2l dnevno
3. izbacite sve sokove
4. kafu i cajeve pijte nezasladjene
5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )
6. izbacite slatkise, grickalice i grickanje u prolazu
7. ne jedite masnu i zacinjenu hranu
8. izbacite secer i brasno (ukoliko ne mozete bez hleba, najbolje je jesti neki crni-integralni-razani hleb ali parce dnevno
9. ne mesati UH i proteine
10.minimum pola sata dnevno fizicke aktivnosti (bi to brzi hod ili trcanje ili skakanje pa moze i keks)
11.voce ne treba jesti u popodnevnim casovima (postoji razlog zasto)
12. vecera treba biti povrtna tj povrce
13.dve uzine dakle jedna vocna prepodne i jedna popodnevna ali ne vocna, moze keksic dva bez secera i glutena
14.spavanje bez prekida i u kontinuetetu

Ako se pridrzavate svih ovih saveta, zagarantovano je da cete izgubiti i do 5kg mesecno, mada kazu da je nahjzdravije da se gubi 2-3kg.
Kako god...ja se bacam na dijetu od 21.januarauser posted image Kad prodju slave i prazniciuser posted image

Morah da se vratim i dopisem jednu sjajnu vezbu...lezite na ledja, muz ili drugarica ili vece dete neka stane iznad vase glave, rukama uhvatite osobu iznad vase glave za gleznjeve (glava vam je izmedju njenih nogu) noge podignite pod pravim uglom ili tupim tako da vase gleznjeve uhvati ta osoba koja vam pomaze i neka vam "baca" noge ka podu...pravo, levo, desno, non stop drugacije, a vi se trudite da ne piponete pod vec vratite noge njemu "na ruke"...valjda sam objasnilauser posted image i tako po 30-40-50 puta dnevno i ravan stomak je vasuser posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
7.12.2014 22:45:04   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Preporucljivo je piti minimalno 2 l vode.
Dan je dobro poceti sa 1 casom mlake vode u kojoj se iscedi sok od pola limuna.
Voda sa limunom podstice varenje i pomaze kod mrsavljenja.

moj glas za Dijanu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
8.12.2014 20:34:32   
17 joka
moj glas za Vikiveki user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
8.12.2014 21:22:28   
Olga75

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Preporucljivo je piti minimalno 2 l vode.
Dan je dobro poceti sa 1 casom mlake vode u kojoj se iscedi sok od pola limuna.
Voda sa limunom podstice varenje i pomaze kod mrsavljenja.

moj glas ide ovom savetu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 8:18:17   
Lu

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

IZVORNA PORUKA: Klarita

5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )



Ja sa ovim nikako ne mogu da se složim. JEdna drugarica mi reče da to je neviđena ''glupost''. Osim u slučaju da ustajete u pola 7 i u 7h ujutru odmah doručkujete. Naime, vreme duže od 12h bez jela će telo tretirati kao izgladnjivanje i austomatski krenuti da taloži zalihe (čitaj pravi salce). TE tako, ako vam večera zadnji obrok i to je u 19h onda najkasnije u 7h morate imati doručak.

Uveče je kao grickalica pa čak i u 22 dozvoljena recimo sveža šargarepa (pri tom ne mislim na 1kg šargarepe već na JEDNU šargarepu).


Sve sam redom pročitala i ima dobrih savjeta ali i pomalo luckastih, uglavnom ne nađoh ni jedan da je u njemu obuhvaćeno sve što treba za jedno zdravo i lijepo tijelo. Neka se niko ne uvrijedi jer ima zaista dobrih savjeta, pogotovo od osoba koje i rade ono što pišu kao npr. Dijana, Nada, ja user posted image itd...
I ona su napisale sve što treba ali u razbacanim postovima(što se tiče ishrane i vježbanja) tako da se nisam mogla odlučiti ni za jedan posebno.
Ovaj Trcin post je među najpametnijim i najistinitijim, pa eto čisto da ga potpišem i i da razmisle o njemu oni koji žele da smršaju a rade pogrešno.
I naravno glasam za njegauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 8:25:21   
lanajelena
Lu mora biti razbacano kad je Dunja napisala po jedan savet u post user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 8:40:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: soni

sagorevac masti nije zdravo mrsavljenje user posted image


Lcarnitin nije nezdrav po nekada.
Retko ga pijem ali po nekada mi znaci da se bas doooobro istreniram, preznojim, tusiranje, sauna, tusiranje, sauna i na kraju tusiranje mlakom vodom. I naravno 10-tak min lezim u sobi za odmor. Budem kao novauser posted image

L- karnitin je prirodni dodatak prehrani. Svi ga u tijelu već imamo, naše tijelo ga samo proizvodi u jetri i bubrezima. On pomaže mastima da se pretvore u energiju. Slikovito, ako je tijelo motor, a masti su benzin koji ga pokreće, L-karnitin je ulje koje podmazuje sustav. Bez L-karnitina sustav je nepodmazan, naše tijelo se osjeća umorno jer mu nedostaje energije. Tada nam tijelo signalizira da je gladno i nema nam druge nego da jedemo. Masti nisu jednini izvor energije, energiju daju i ugljikohidrati pa kad nam nedostaje L-karnitina možemo osjetiti potrebu za slatkišima.

I ja ga koristim prije treninga oko 1200mg.

< Poruku je uredio Lu -- 9.12.2014 8:41:54 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 8:44:36   
Lu

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Lu mora biti razbacano kad je Dunja napisala po jedan savet u post user posted image

Pa ne znam šta da kažem...Nas je nekoliko napisalo da je dobro piti vodu sa limunom ujutro i koga sad citirati?
A na stranu što SAMO TO nije recept za zdravo i lijepo tijelo, o tome pričam, nema sveobuhvatnog posta.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 9:06:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: Klarita

Znate sta? Ja se sa dosta stvari ovde izlozenih ne slazemuser posted image nisu tacne, a neke neke recimo ne prijaju mom organizmu, jer sam vise puta probavala dijete i zdrav nacin ishrane. Zato i prestadoh da pisem, no kako sam sve deblja i deblja, moram da osvojim ovaj herba fast pa se vratihuser posted image
1. Jedite umereno
2. pijte dosta vode, najmanje 2l dnevno
3. izbacite sve sokove
4. kafu i cajeve pijte nezasladjene
5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )
6. izbacite slatkise, grickalice i grickanje u prolazu
7. ne jedite masnu i zacinjenu hranu
8. izbacite secer i brasno (ukoliko ne mozete bez hleba, najbolje je jesti neki crni-integralni-razani hleb ali parce dnevno
9. ne mesati UH i proteine
10.minimum pola sata dnevno fizicke aktivnosti (bi to brzi hod ili trcanje ili skakanje pa moze i keks)
11.voce ne treba jesti u popodnevnim casovima (postoji razlog zasto)
12. vecera treba biti povrtna tj povrce
13.dve uzine dakle jedna vocna prepodne i jedna popodnevna ali ne vocna, moze keksic dva bez secera i glutena
14.spavanje bez prekida i u kontinuetetu

Ako se pridrzavate svih ovih saveta, zagarantovano je da cete izgubiti i do 5kg mesecno, mada kazu da je nahjzdravije da se gubi 2-3kg.
Kako god...ja se bacam na dijetu od 21.januarauser posted image Kad prodju slave i prazniciuser posted image

Morah da se vratim i dopisem jednu sjajnu vezbu...lezite na ledja, muz ili drugarica ili vece dete neka stane iznad vase glave, rukama uhvatite osobu iznad vase glave za gleznjeve (glava vam je izmedju njenih nogu) noge podignite pod pravim uglom ili tupim tako da vase gleznjeve uhvati ta osoba koja vam pomaze i neka vam "baca" noge ka podu...pravo, levo, desno, non stop drugacije, a vi se trudite da ne piponete pod vec vratite noge njemu "na ruke"...valjda sam objasnilauser posted image i tako po 30-40-50 puta dnevno i ravan stomak je vasuser posted image




Glas za Klaritu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 9:08:06   
lanajelena
Razumem sta hoces da kazes...realno svi smo se potrudili da napisemo sve sto znamo,bas sam se radovala da cu dobiti i uci u haljinu za NG user posted image ali izgleda nista od togauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 9:38:16   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Klarita

Znate sta? Ja se sa dosta stvari ovde izlozenih ne slazemuser posted image nisu tacne, a neke neke recimo ne prijaju mom organizmu, jer sam vise puta probavala dijete i zdrav nacin ishrane. Zato i prestadoh da pisem, no kako sam sve deblja i deblja, moram da osvojim ovaj herba fast pa se vratihuser posted image
1. Jedite umereno
2. pijte dosta vode, najmanje 2l dnevno
3. izbacite sve sokove
4. kafu i cajeve pijte nezasladjene
5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )
6. izbacite slatkise, grickalice i grickanje u prolazu
7. ne jedite masnu i zacinjenu hranu
8. izbacite secer i brasno (ukoliko ne mozete bez hleba, najbolje je jesti neki crni-integralni-razani hleb ali parce dnevno
9. ne mesati UH i proteine
10.minimum pola sata dnevno fizicke aktivnosti (bi to brzi hod ili trcanje ili skakanje pa moze i keks)
11.voce ne treba jesti u popodnevnim casovima (postoji razlog zasto)
12. vecera treba biti povrtna tj povrce
13.dve uzine dakle jedna vocna prepodne i jedna popodnevna ali ne vocna, moze keksic dva bez secera i glutena
14.spavanje bez prekida i u kontinuetetu

Ako se pridrzavate svih ovih saveta, zagarantovano je da cete izgubiti i do 5kg mesecno, mada kazu da je nahjzdravije da se gubi 2-3kg.
Kako god...ja se bacam na dijetu od 21.januarauser posted image Kad prodju slave i prazniciuser posted image

Morah da se vratim i dopisem jednu sjajnu vezbu...lezite na ledja, muz ili drugarica ili vece dete neka stane iznad vase glave, rukama uhvatite osobu iznad vase glave za gleznjeve (glava vam je izmedju njenih nogu) noge podignite pod pravim uglom ili tupim tako da vase gleznjeve uhvati ta osoba koja vam pomaze i neka vam "baca" noge ka podu...pravo, levo, desno, non stop drugacije, a vi se trudite da ne piponete pod vec vratite noge njemu "na ruke"...valjda sam objasnilauser posted image i tako po 30-40-50 puta dnevno i ravan stomak je vasuser posted image



Glasam za Klaritin savet. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 10:09:57   
lanajelena
Prvo cu da glasam za Klaritu,jer se stvarno potrudila
Ali ako ne kazem sta mislim onda to necu biti ja...Pravilo je bilo da se pise po jedan savet i da svaki nosi po jedan bod onda svi glasaju za po jedan savet(po mom misljenju je to bilo bolje da odrade sponzori),sad svi glasaju za Klaritin post koji u sebi ima mnostvo saveta a mi koji smo imali po jedan u postu realno nemamo nikakve sanse...opet da napisem da nemam nista protiv da Klarita osvoji nagradu jer zasluzujeuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 10:14:21   
Klarita
Lj, sve te razumem i znam da nemas nista protiv mene...ja sam mislila da sam se zajuser posted image ovim postom, jer uopste nisam videla da je Dunja napisala da bude jedan post jedan savet,ali izgleda ce mi ovaj doneti herbafast...U pocetku sam i ja pisala post-savet, a onda sam zasela i to je to...
I ajde, aktiviraj se, tri herbafasta se deleuser posted image ne dizi ruke

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 10:31:44   
lanajelena
Ma nema veze Klarita,uz ovolike savete valjda cu smrsati i bez herbafasta user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 13:34:37   
Bibilib
IZVORNA PORUKA: Klarita

Znate sta? Ja se sa dosta stvari ovde izlozenih ne slazemuser posted image nisu tacne, a neke neke recimo ne prijaju mom organizmu, jer sam vise puta probavala dijete i zdrav nacin ishrane. Zato i prestadoh da pisem, no kako sam sve deblja i deblja, moram da osvojim ovaj herba fast pa se vratihuser posted image
1. Jedite umereno
2. pijte dosta vode, najmanje 2l dnevno
3. izbacite sve sokove
4. kafu i cajeve pijte nezasladjene
5. obavezno je doruckovati, rucati i vecerati, a ne jesti posle 19h (bar tako kazu knjigeuser posted image )
6. izbacite slatkise, grickalice i grickanje u prolazu
7. ne jedite masnu i zacinjenu hranu
8. izbacite secer i brasno (ukoliko ne mozete bez hleba, najbolje je jesti neki crni-integralni-razani hleb ali parce dnevno
9. ne mesati UH i proteine
10.minimum pola sata dnevno fizicke aktivnosti (bi to brzi hod ili trcanje ili skakanje pa moze i keks)
11.voce ne treba jesti u popodnevnim casovima (postoji razlog zasto)
12. vecera treba biti povrtna tj povrce
13.dve uzine dakle jedna vocna prepodne i jedna popodnevna ali ne vocna, moze keksic dva bez secera i glutena
14.spavanje bez prekida i u kontinuetetu

Ako se pridrzavate svih ovih saveta, zagarantovano je da cete izgubiti i do 5kg mesecno, mada kazu da je nahjzdravije da se gubi 2-3kg.
Kako god...ja se bacam na dijetu od 21.januarauser posted image Kad prodju slave i prazniciuser posted image

Morah da se vratim i dopisem jednu sjajnu vezbu...lezite na ledja, muz ili drugarica ili vece dete neka stane iznad vase glave, rukama uhvatite osobu iznad vase glave za gleznjeve (glava vam je izmedju njenih nogu) noge podignite pod pravim uglom ili tupim tako da vase gleznjeve uhvati ta osoba koja vam pomaze i neka vam "baca" noge ka podu...pravo, levo, desno, non stop drugacije, a vi se trudite da ne piponete pod vec vratite noge njemu "na ruke"...valjda sam objasnilauser posted image i tako po 30-40-50 puta dnevno i ravan stomak je vasuser posted image


Posto je Klarita u ovom postu sve rekla user posted image i moj glas ide za nju...user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 9.12.2014 13:35:32 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
9.12.2014 23:52:41   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Razumem sta hoces da kazes...realno svi smo se potrudili da napisemo sve sto znamo,bas sam se radovala da cu dobiti i uci u haljinu za NG user posted image ali izgleda nista od togauser posted image



Ako ja osvojim herbafast prosledjujem ga Jeciuser posted image
Sve za haljinu i NGuser posted image ]

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 9.12.2014 23:54:48 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
10.12.2014 8:16:38   
lanajelena
user posted image ...a sta cemo onda sa tm user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
10.12.2014 9:40:40   
dijana1*
Kada je toliko dugo imao viska neka izdrxi jos jednu NGuser posted image
Znam taj osecaj kada zelis da se uvuces u neku haljinuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
10.12.2014 17:20:16   
nata11
Moj glas ide Klariti user posted image

_____________________________





(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
11.12.2014 21:26:16   
dragicar
za vikiveki user posted image

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
12.12.2014 8:27:29   
jovana jojo



IZVORNA PORUKA: vikiveki

Znači,što više fizičke aktivnosti koja podrazumeva trčanje,šetanje i sve ostalo po redu i naravno da ne zaboravimo i sex.



Glas za vikiveki

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
15.12.2014 14:33:09   
dunja RR

Bili ste jakooo vredni, hvala vam na velikom broju saveta user posted image

A nas sada čeka posao da sve prebrojimo user posted image i proglasimo pobednike, očekujte proglašenje u večernjim časovima user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
15.12.2014 21:22:43   
branki*
znaci ,danas ce se znati pobednik ili pobedniciuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilo...
15.12.2014 22:11:22   
dunja RR
Aha, evo još malo, brojimo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here