|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 17:54:47   
Kata90
eo nasuser posted image mi bili danas malo u setnji pa sad spava bebac,komiran je skroz,taman kasnije kad se probudi bice kupanje,i mm spava.....a ja uzivam konacno malouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:30:45   
milicicak
Ko ce docekati veceru :)
Izvolte, posluzite se
user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:33:53   
Anoniman
Jaoj Miliccicak gde me nadje moram posle da ih pravim user posted image

Inace izgleda da cu morati test da odlozim, pos
to mi ciklusi traju 32 dana, ja tek ne treba da dobijem 5.3, to znaci da user posted image jos nije zakasnilauser posted image

(odgovor članu milicicak)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:36:33   
milicicak
UM, ti bas neces da radis taj test user posted image
I samo da znate, ja uopste ne volim da jedem palacinke user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 3.3.2015 18:39:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:40:14   
Ivanka 75
UM, spava ti se? user posted image
Ja ukocena od juce, mrdam ali me sve boliiii, ne mogu da podignem ruke ni da se obucem, diklofen i brufen mi prave drystvo po ceo dan, pijemo zajedno user posted image
Ja ovako kljakava nalravila pitu s jabukam, mm vec pojeo pola user posted image
Sad odo da pravim rucak za sutra da i to otkacim pa da spremam casove

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:44:04   
Mala Elena
I ja cu ih praviti user posted image ...isla da kupim lesnik, kad umalo ne padoh od cene ! 2140 din ! Pa gde mi to zivimo u p.m.?
Um, kako si tek sada provalila da je na 32 dana ?user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:44:20   
Anoniman
Ivanka zadnjih nedelju danaa spava mi se , malaksala sam konstantno , i boli me glava, promena vremena utice na meneuser posted image

Milicicak ja obozavam, sada cu da zabutamuser posted image

Inace danima mi se jede madjarski gulas bio je recept dana na rr, mislim da cu sutra da ga pravim.


Me zaboravila sam da februar ima 28 dana ahahahuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:47:14   
milicicak
ME, ja najjeftiniji lesnik nalazim u Biospajzu na Kalenicu, pre oko mesec dana sam platila oko 1400 din kg, mislim da sam pisala negde. Mi trosimo oko 1kg lesnika mesecno pa ti vidi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:53:32   
veselicaa
Vece u kafanu user posted image
UM ne bih rekla da te pogadja samo promena vremena,bice da je tu nesto vise user posted image
Joj i mi trosimo lesnike,moja deca vole i da ih grickaju a tek u kolacima,ja vise volim lesnike nego orahe i kadgod mogu ja ih zamenim.Mi smo prosle godine uzeli od rodjaka domace,a i posadili smo lesnik nadam se da ce nam uspeti.
Mi do malopre bili u kupovini,deca se istrcala po onom hipermarketu,kupile svasta,nemaju meru uopste.Pijem kafu i citam rr evo user posted image ko voli ovako kasno da je pije user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:54:31   
Anoniman
Veselice ako bude moraces hitno da mi se pridruzisuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 18:58:59   
veselicaa
Bas danas tj,jutros kada sam ispratila dete u skolu pricam sa drugaricom koja ima dva deteta jedno joj ima 11,drugo joj je sa mojom A.u odeljenju,kako bi trebale jos po jednu bebu,i kazem joj "eto sad nam linija konacno u redu,kuca nam sredjena,deca nam porasla nema mnogo jurnjave za njima" a ona kaze "ma ne pada mi napamet"user posted image ,kaze ne moze da zamisli opet sve ponovo.Dok kod mene nista nije sigurno ako bude,bice.Mada kako moj muz kaze,mi kada nam beba poraste odmah pozelimo novu,a S vec odavno nije beba.tako da,videcemo user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 3.3.2015 18:59:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 19:00:38   
QueenJ
Milicicak, hvala lepo! Baš sam pitala u razgovorima... user posted image
UM, držimo fige. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 19:32:36   
emicaa
I ja ih opet pravim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
3.3.2015 20:50:35   
QueenJ
user posted image Emice.
Ovde izgleda samo ja ne pravim palačinke... A obožavam ih. Ali me i izluđuje miris posle pečenja. Čini mi se da 3 dana kuću ne mogu da izluftiram.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 6:36:09   
serpica
Jutro user posted image ima li koga u kafanu da popijemo kafu? Moje trudnice spavaju jos uvek pa tamo nema nikog user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 7:16:42   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 7:18:02   
wivern
Evo Serpi i ja dosla na kafu, i kad videh ove palacinke voda mi krenula na usta.
Ove nedelje se pomera sat unapred valjda, sto mrzim kad mi oduzmu taj sat za spavanje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 7:19:21   
serpica
E Wiv ja odoh da vodim dete u vrtic pa cu posle jos jednu da kuvam za sve user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 8:15:40   
emicaa
Dobro jutro,može i za mene jedna kafica.Sinoć nam ostalo palačinki pa sam ih i doručkovala,prase pa eto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:39:42   
QueenJ
Jutro! Emooo, blago tebi!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:42:58   
Modessty
Dobro jutro! Ja sam gladna a vi o palačinkama! Nije fer! user posted image I sad me podsetiste da moj muž stvarno odavno nije pravio palačinke!user posted image Kod nas samo on sprema palačinke, ja se time ne bavim. Ja spremam sve ostalo!
Dobar vam dan drage moje! user posted image
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:43:53   
emicaa
Queen ajde napraviću i tebi user posted image
Palačinke volim i pravit i jesti.
Mod moj ih nebi znao napravit,morala bih ja smjesu,zna okretati i stavit nutelu na sto user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 4.3.2015 9:45:18 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:48:35   
Modessty
emice i to je nešto user posted image
auu sad sam još više gladna! odoh po doručak. Šteta što nemaju palačinke u ponudi! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:51:04   
branki*
zar se ove nedelje pomera sat?pojma nemam,znaci dolazi prolece,volim kad malo oduzi dan...
i ja cu jednu kafuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
4.3.2015 9:55:15   
Anoniman
Dobro jutro i od mene, Una je u vrticu , a ja sam tako lenja, nista mi se ne radiuser posted image moram rucak da stavim.

Nisam ni ja znala da se menja satuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here