|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 15:16:52   
emicaa
Queen dobrodošla nazad user posted image
Ja sam definitivno najsmotanija osoba na zemaljskoj kugli,izlazeći na balkon udarim velikim nožnim prstom od onaj kao prag.Sve sam zvjezdice prebrojala.Malo mi je otekao zglobić na prstu i boli kad stanemE pa stvarno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 18:28:25   
jovicaa
ajoj emice..

peace videcemo kako ce biti, ovo je tek pocetakuser posted image ne smem jos da kukamuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 7:15:43   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 7:56:13   
emicaa
Dobro jutro,jeee mislim da nisam slomila prst,ne boli ni više ni manje a ni otok nije većiMogu ga savit ali je neki tupi bol kad stanem ravno..Sinoć sam pomislila eto ga,šta ćeš sad user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 30.4.2015 7:57:10 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 8:04:15   
Modessty
Dobro jutro. Ja da se prijavim samo, pa ako stignem kasnije da se javim super, ako ne stignem ondak da ynate da sam pala u nesvest od posla!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 9:10:40   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 9:44:36   
wivern
Bar dan i od mene
Emice sad neki gips sa stiklom user posted image Ma nisi ga sigurno polomila nego bas dobro zveknula. Naravno da te boli jer stopalo drzi celo telo. Probaj kad si kuci da stavljas neke obloge i da sto vise odmaras tu nogu, znam da je to nemoguce ali eto...ja kao da ispadnem pametna user posted image

Napokon sunce. Osecam se kao da ga nije bilo 3 meseca a ne dan


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 9:56:03   
emicaa
Pazim tako što ne stajem ravno pa me sad boli cijela noga user posted image Obloge će doći na red kad završim sve po stanu.Mm i ja smo gori nego T,ona sredi sofu i sto a mi zabacamo ostatak stana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 18:33:24   
emicaa
Auuuu pa ovde nigdje nikog.
Izvolite na mafine,taman su se ohladili.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 18:58:10   
big mum
Dobar dan/veče vam želimuser posted image

Kako ste drage moje,šta se ovDJe dešavalo ovijE dana?Nisam vam se dugo javljala,Strahinju sam prošle sedmice vodila na operaciju krajnika.Danas na kontrolu.Sve je OK,boljelo ga je ali dobro i to je prošlo.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 19:01:00   
amdn
Pozdrav, Emice rado bih mafine, ovo je bas lud dan, vreme ubitacno, samo sto ne pljusne,glava me boli a moram se pakovati...
Putujemo za Sokobanju za vikend nadam se lepom vremenu user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 19:32:46   
emicaa
Big Mom ništa se posebno nije dešavalo,klasika user posted image Jesi ti ok?
Mi putujemo za 11 dana,jedva čekam kaficu sa kumom,da izljubim mamu,da me brat u rekordnom vremenu iznervira,ma sve sam poželila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 20:08:30   
QueenJ
Hello! Mafini? Mmm... Ja sam danas sredila kuću detaljno, a potom je E. dohatila moju čašu soka od jabuke i sve prosula. Pa sve ispočetka... I kupatilo sam istuširala generalno. Bila do advokata, nas dve prošetale. Sad spremam stvari, sutra idemo kod drugara u selo, malo da odmorimo mozak, roštilj, deca, uživancija...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:08:01   
bubulence
veceee! pusta kafana...
emice moze , obozavam mafine...
bm, nadam se da si ok...
Queenj Emilije su jako opasne, veruj user posted image , moja je danas prosula jogurt sasvim slucajno kada sam rekla da nema sladoleda ...kazem, sasvim slucajno user posted image .
Wiv, ne znam jesam li dobro procitala pre par dana da si na dijeti????????? ako jesam i ako jesi na dijeti molim te da mi kazes razlog jer gledam one tvoje slike i nikako ne mogu da shvatim gde imas visak?
ima li negde moje sinjorite Klarite?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:12:10   
veselicaa
Vece u kafanu user posted image
Queen gde si ti zeno bas si dugo bila odsutna?Ja sa decom,jos malo da ih spremim za krevet,sada igraju iks-oks,malopre A.bila sa deverom i jetrvom u kupovinu a S. sa tatom setala.
Sutra odmaranje,ovde niko ne ide na izlete ali kako niko ne radi bice neko druzenje sa rodjacima,ili ce oni kod nas ili mi idemo negde.
Ima neko pice u ovu nasu kafanu,ovog meseca smo se slabo druzile ovde?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:14:31   
bubulence
Veselice iz koje si ti Gracanice?
i ja cekam neko bezalkoholno osvezenje ali ne znam ko je konobar ovih dana... koga da vicemo?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:16:03   
veselicaa
Bubulence,Kosovske user posted image
Sto se tice konobara slabo se ovde sluzi pice,ali znam da Wiv ume lepe koktele da posluzi user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:17:04   
bubulence
aaaa, ne znam zasto sam mislila da si iz Bosanske...
nama sutra dolaze drugari sa bebom, necemo nigde, mozda samo proset_amo ako bude lepo vreme...
a Wiv vadi krpelje iz kuce user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:24:51   
QueenJ
Opasnice su ove Eme baš... AAaaa, Veselice, falila sam, aaa? user posted image Bila u nekoj gužvi, pa nisam stizala. Sad sam back. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:24:53   
Anoniman
bubi, Queen nedostajale steuser posted image
ja grickam čips pa u krevet
u odavno spava
mi ćemo sutra praviti roštilj u dvorištu valjda neće kisauser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 445
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:27:30   
QueenJ
UM user posted image user posted image
Kako steee?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:30:26   
Anoniman
Q rastemo, dobro smo valjda u nedelju punih 13 i na kontroluuser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 447
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:30:40   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

bubi, Queen nedostajale steuser posted image



user posted image ne stizem draga, znas da volim rr ali nemam kada da se javljam. evo dva tri dana se trudim da budem redovnija, videcemo do kada cu izdrzati... vidim tamo u slikama da stomacic polako raste user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:32:16   
Anoniman
raste raste, mada ujutru ga nema, oko 12h samo iskociuser posted image
verujem ti.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
30.4.2015 21:38:23   
Didy
Da se i ja prijavim u ove neredovne. Je l neko spomnjao mafine? A neko drugi dijetu?user posted image Uvek sam bila od onih sto bi i jare i pare. user posted image Deca legla, ja jedva mrdam, samo jos prstici rade.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here