|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 9:28:28   
Misha i Ljisha
Mame beogradjanke ima li neko od vasih nultu pozitivnu krvnu grupu i da moze da da krv na VMA danas do 15h. Potrebna je mom komsiji. Molim vas hitno je. Nece da salju krv iz NS za BG. Mislim moze i iz NS organizovacemo prevoz, ali najlakse je prosto ako jos neko zivi u blizini i jos ima tu krvnu grupu da ode da da krv. Javite se pa cu vas sve uputiti gde sta i sta da se kaze.

Ljubim vas

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 11:25:22   
wivern
Helloooo
Ljiso odgovorih ti u mamama..
ME radis ili uzivas kuci? user posted image
Ja cu odlepiti od ovog vremena. Jedino sto me bas raduje je sto mi stize sestra sa klincima u petak. Zet im je dao probnu godinu ovde, ako svi budu ucili dobro i slusali moju sestru mogu ostati u Bg-u, ako ne vraca ih za Moskvu sa kaznom da se vise nikada nece vratiti user posted image Najstariji sestric mi je u agoniji jer svi tipuju da ce on napraviti neku svinjariju pa ce zbog njega morati da se vrate. Cak je i ova najmladja rekla " a sto svi da se vratimo, neka se vrati samo Aleksa on je kriv user posted image "

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 12:25:46   
mila83
zdravo zene ! samo da se javim, pisem posle user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 12:41:58   
Figaro88
MILJ nadam se da ce tvoj komsija biti dobro,ja ne smem da dajem krv.Mi smo bili do biblioteke,ovo vreme je uzasno,Andrea podivljala u stanu,meni se samo spava...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 12:56:40   
Anarunika
Dobar dan i od mene uz jednu domaću ali nes,slatku user posted image

user posted image

MILJ ,na žalost kod mene u familiji niko nije sa takvom kombinacijom krvne grupeuser posted image Nadam se da će sve biti ok sa komšijom.

Vidim da pišete o Draganu Nikoliću. Imam info preko sestrića čija je drugarica iz klupe ćerka od DN doktora , pa mi on , sestrić,reče da ima rak pluća i da je operisan user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 26.5.2015 12:59:53 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:05:07   
emicaa
Ljišo ja sam ta krvna grupa ali šta vrijedi user posted image u Bg osim vas sa rr ne znam nikoga,mnogo mi je žao,nadam se da će biti dobro.
Dora spava,ja kunjam,vrijeme fuj

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:20:03   
mila83
Anarunika, tu tvoju kafu jos pamtimuser posted image mogle bi opet !
Ljiso,ja kopirala tvoju poruku na fb, ako mi se neko javi do 15h,javljam ti.Nadam se da ce komsiji biti dobro.Jadan covek.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:23:23   
amdn
MLj ja serovala na fb nadam se da ce komsija biti dobro, moja prijarteljica rece da ce otici, zivi na Banjici, javim ti sta je uradila.
Bas bzv sto ja ne mogu da dam user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:24:40   
Misha i Ljisha
samo info. Javljaju se ljudi. Evo kazu javilo se izgleda petoro. Sad svi sto se jave su za "rezerve" u slucaju da komsi ustreba i nakon operacije a i neka VMA koristi priliku da malo skupe krvi dace nekom drugom u nuzdiuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:26:28   
amdn
Bravo zatebe, bas si se angazovala i eto, ima ljudi koji hoce da pomognu, drzimo fige da sve bude ok.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:28:13   
Misha i Ljisha
Tata mi se javio sa lica mesta, kaze dolaze ljudi i svi govore komsino imeuser posted image .Moj tata je nulta pozitivna pa je otisao

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:28:40   
mila83
Bravo Ljiso user posted image svaka cast ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:34:38   
Anarunika
user posted image Ljišo !

Mila sigurno ćemo opet,čim budemo malo bliže! A i naiđite vi kod nas u Bg nekad user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 26.5.2015 13:38:10 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:40:53   
Modessty
Vreme da ja krenem laano da se zagrevam! Šerpi čeka u porodilištu. ajd pa nek joj je srećno!
user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 26.5.2015 13:42:10 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:42:47   
mila83
Srecno nasoj Serpici ! user posted image a posle ce se jos koja rakija popiti! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 13:49:17   
Anarunika
Srećno Šerpice !!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 14:03:16   
emicaa
Mene neka nervoza drma,srećno Šerpi user posted image Mod daj rakiju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 15:01:37   
branki*
Ja bih sad jedno pivo tako drmnula!sva sam naelektrisana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 20:10:42   
veselicaa
Zene gde ste,stigla nam jos jedna rr beba,nasa draga Serpica se porodila treba da napravimo jednu pijanku na ovoj nasoj terasi user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 20:38:36   
branki*
Sto se mene tice,moze!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 20:42:31   
veselicaa
Hahah branki ti si moj covek user posted image Slabo se okupljamo ovde a sada imamo i prelep povod za to user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 22:17:05   
Kata90
Vece,konacno stigla i ja......danas nam bili gosti guzva u kuci.....
prijatno sam se iznenadila za nasu serpicuuser posted image
mogla bi i ja popiti jedno pivo,onako pre spavanjauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 22:45:37   
bubulence
mnogo volim da dodjem na rr, vec mesec dana mi iskacu goli muskarci po ekranu cim udjem,i to samo na rr... evo sada mi nude i neke milione, ali neka , to mi ne treba, dovoljno da gledam ove muske golotinje...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 22:48:28   
veselicaa
bubi,kod mene nema user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 22:53:16   
bubulence
eeeeee a gledala bi i ti , jeli user posted image user posted image ???

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here