|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 22:54:13   
veselicaa
Nemoj da si bezobrazna ja bi te milione user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:01:18   
mila83
Hihihihihi,sto ste blesave ! user posted image Kod mene nema ni golotinje ni miliona,da niste vas dve vec pocele slaviti Manjin dolazak na svet ? Sta sluzite od pica ?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:04:05   
bubulence

IZVORNA PORUKA: veselica

Nemoj da si bezobrazna ja bi te milione user posted image user posted image user posted image


pa daaa, i ja sam na milione mislila, njih da gledas :P...
mila ja cekam da neko posluzi nesto slatko , da proslavimo Manju... alkohol preskacem da mi se dete ne napije

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:31:50   
mila83
user posted image

evo jedna vocna sladoled torta.....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:38:22   
bubulence
mila ti si od sada moja najbolja drugarica user posted image .
mmmmmmm,njamii, hvala!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:40:17   
mila83
i ja vise preferiram slatko i voce, nego piceuser posted image al se pravim fina,al bar dok je beba na mom mleku,sto kazes,moramo pazitiuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:45:12   
veselicaa
A evo i picence user posted image
a i sokici ko voli user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:47:11   
mila83
Veselica na sve misli ! Hvala draga! Sad imamo sve,jos samo ti milioni i momci da dodju user posted image Zurka moze da pocne !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:47:56   
QueenJ
Manja, dobro nam dosla! 💕

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:51:50   
veselicaa
Quen pa gde si ti zeno,samo se izgubis?
Mila ima svega ali ali nam fale rr drugarice,prazna nam terasa jos user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 26.5.2015 23:52:37 >

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 23:57:31   
QueenJ
Pravo da ti kazem, nisam ukljucivala laptop uopste. A preko telefona me nervira... Bilo lepo vreme, samo smo lutali. Pa nam je 17. bilo krstenje. Sutra cemo malo na Zlatibor. I taaako. Aktivni smo. 😃 Sta sam propustila? Nedostajali ste. Ali sam hvatala konce po fb-u koga imam.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 0:01:56   
veselicaa
Pa bilo je tebi bas lepo a i ja ne mogu preko tel na rr.Srecno vam krstenje,blago tebi za Zlatibor moja cerkica je 8.maja bila sa skolom,7 dana je ostala i prelepo se provela.
Mene nemas na fb,moras i ovde da navratis ponekad,nedostajala si user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 0:12:52   
QueenJ
Hvalaaa!
Pa da. I uzivali smo i bili vredni. I nas dve idemo na 7 dana, sa mojom mamom. Da odmorim mozak. Mada sam i malo pod tremom. To ce biti Emilijino prvo spavanje van njenog kreveca i sobe.

< Poruku je uredio QueenJ -- 27.5.2015 0:14:11 >


_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 7:10:25   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 7:27:53   
emicaa
Dobro jutro.
Q srećno vam krštenje i uživajte na Zlatiboru...mislim naravno da ćete uživati user posted image
Ima li parčence torte od sinoć user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 8:20:48   
veselicaa
Jutro user posted image
Emice ne znam za tortu ali ja jedem ovo,prirdruzi mi se ako volis user posted image
user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 8:54:10   
QueenJ
Jutro, drage moje! Hvala! 💛 Samo da nam se prolepsa vreme...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 8:58:02   
Anoniman
jutro i od mene, nisam svracala ko zna od kad, a posto vidim da nudite po nesto i za user posted image rekoh da navratimuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 493
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:03:06   
veselicaa
Um stvarno si zaboravila nas ovde,a u vasoj temi uvek ima zena i samo kuckate.Evo ja cu stalno da stavljam posluzenje za user posted image a ti obecaj da ces da svracas user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 27.5.2015 9:04:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:21:12   
Anoniman
Obecavam, cim vidim tu castuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 495
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:42:00   
emicaa
Veselice samo neka je slatko,ja sam sad pojela dva brownies-a user posted image
Um jesu li ti prošle mučnine,ne mogu vas tamo u temi isčitati koliko brzo pišete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:43:29   
Anoniman
Emice jesu, javi mi se povremeni gorusica uglavnom posle rucka, ali je lakse...user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 497
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:44:17   
Klarita
Olaaaaaaaaaaaaa, dodjoh da popijem nesto u Serpicinu castuser posted image
Pa ziveliiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 9:47:15   
mila83
Zdravo zene ! Ajde,da jos malo dobijemo drustva ovde,ispada da mi ovde samo pijuckamo! itekako volimo i kolace i slatkise user posted image

QueenJ, blago tebi ! Cestitam krstenje i da se lepo provedete na Zl pa pisi sta ima novo tamo.Mi bi trebalo krajem jula da idemo..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Majska teRRasa [chat]
27.5.2015 10:26:27   
Anarunika
Dobro jutro! Ja hoću sve što nudite njam,njam,njam. A i malo alkohola valjda neće škoditi bebi, biće malo veselija user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here