|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 21:59:01   
bubulence
koji? predsednik? ne verujem, nisam nista cula ali bi to bila udarna vest....
gde ste zene?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 21:59:52   
emicaa
Dragan Nikolić? Ja sam danas negdje pročitala da je počeo ustajati,da se oporavlja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 22:04:27   
NadaR
Aha, D. Nikolic. Nadam se da lažu. Živojinovića su dosad nekoliko puta proglasili mrtvim. Više niko neće ni vjerovati kad čovjek stvarno umre.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 22:04:36   
bubulence
aaaa, e to bi vec bila steta :(

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 22:08:03   
serpica
Bubi samo da te user posted image nema te u t.temi pa cu to ovde u kafani ako nije problem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Majska teRRasa [chat]
24.5.2015 22:14:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: serpica

Bubi samo da te user posted image nema te u t.temi pa cu to ovde u kafani ako nije problem user posted image

user posted image user posted image user posted image draagaa, htela sam sada da ti pisem na fb! da znas da mislim na tebe! srecno sutra! ljubim te, i pusti mi poneku porukicu kada mozes da znam kako si i sta se desava

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 7:32:42   
mali_mis
Jutro user posted image
Pre neki dan su rekli da se D. Nikolic oporavlja.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 8:37:04   
veselicaa
Jutro user posted image
Ispratila dete u skolu,dorucak umesen,posle idemo u skolu svi,danas je dan skole.Trebao je da bude odavno ali zbog ekskurzije pomeren za danas.A.ima glavnu ulogu u predstavi i igra folklor tako da jedva cekam user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 9:08:30   
emicaa
Jutro,mm danas ne radi,neki praznik pa planiram i njega uposliti po stanu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 9:19:30   
wivern

IZVORNA PORUKA: serpica

Bubi samo da te user posted image nema te u t.temi pa cu to ovde u kafani ako nije problem

Cek Serpi i ja tebe da user posted image jos maloooo serpi user posted image

Ja danas po Maksin pasos, a ne mili mi se iz kuce, vreme bljaks.
I ceka me ribanje wc-a

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:18:47   
mila83
Dobro jutro ili dan ! Moji klinci u vrticu,Teodora spava,pita sa prosom se pece..ja slazem brdo vesa koji se nakupio, a ima jos i neosusenog,kisa me bas zeznula...evo i dalje pada, ne prestaje od sinoc user posted image
Moja M danas treba da ima isto neku priredbu i sesirijadu..sta ce biti do kraja,ne znam,trebalo je biti napolju....

Veselice,uzivaj u priredbi,javi se sa utiscima !
Wiv,nisi jedina , i mene moje kupatilo doziva !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:24:15   
vonavoj
Ja danas odmaram,juce ispeglala i slozila tonu vesa,jutros samo beli,i zivela susilica! ne znam sta bih bez nje! Sinoc sam oprala kupatilo i wc,pa sebe sredila,i danas nista ne radim..samo kuvam..ah,nista..kad bi moglouser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:32:45   
mila83
Hihi,blago tebi Von ! I nama je susilica vesa u planu, nas petoro,nema sanse ovako...kad je lepo vreme nije problem,al zima i ovako kad je kisovito...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:41:05   
vonavoj
Ma susilica zakon,nema peglanja,samo poslazes,mekan ves i super..a ovo decije sve sitno! Mi smo kupili polovnu iz Nemacke,150euser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:44:41   
Kata90
dan zeneuser posted image kad smo kod peglanja,ja samo po potrebi kada je bas nesto izguzvano.......user posted image ja nebi imala zivaca ceo ves peglati,svaka vam castuser posted image
jutros sam od 7h budnauser posted image rucak se kuva.....
jel neko za kafuuser posted image
sad ne pada kisa,al je bas tmurno.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:46:57   
Kata90
ta susilica je jako pametna stvaruser posted image
cujem od drugih da bas vuce struju,jel to tacno Von?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 11:53:30   
vonavoj
Ma nek vuce struju,ko ce platiti moje ruke,vreme..drndanje!user posted image ..pa posle peglanje! Ne vuce preterano,a bas me i briga!user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 12:05:24   
mila83
I mi bi mogli polovnu da uzmemo..ma ne verujem da je skuplje od peglanja sto se tice struje, a o ustedi vremena da i ne govorim ! Bolje da nesto drugo radim ili da sam sa decom,umesto sto bih peglala..mada ni ne peglam sav ves,samo bas sto se morauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 12:14:38   
Kata90
ja sam dobila novu peglu od svekra jos za 8 mart,eno jos stoji......nisam je jos ni isprobalauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 12:15:40   
mila83
user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 12:22:34   
emicaa
Ja sam uključila mašinu šarenog veša,sad se malo pružila,T spava.Mm i ja sredili stan na ručak ćemo kod sveki iako imam i pasulja od juče.
Ja u sušilici sušim peškire,čarape,gaćice i rako to sitno.Ostalo sušimo u podrumu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Majska teRRasa [chat]
25.5.2015 20:01:53   
veselicaa
Evo mene,danas bas bilo lepo na danu skole A.lepo glumila,ma za cistu 5,igrala je i folklor cak 6 igara bas se umorila.Malo je duze trajalo jer su dosli i stariji da igraju folklor pa mi S.jedva izdrzala,sreca da smi imali punu kesu grickalica i sokice.Inace najvise joj se dopalo kada su odrasli igrali folklor,kako im je samo aplaudirala sva odusevljena.Inace vec dva dana unazad S.ima temperaturu ali samo uvece pa cekam da vidim da li ce je uhvatiti neki virus ili je ipak nesto prolazno.Ima neko kafu da posluzi,gde ste zene?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 7:32:40   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 7:57:29   
emicaa
Dobro jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Majska teRRasa [chat]
26.5.2015 9:14:20   
Mala Elena
Takodje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here