|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 11:18:46   
bubulence
pa kazem, dodjite na terasu da se suncate user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 11:19:54   
bubulence
mmmmmmmmmmmm mila, moooozeeeeeee

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 11:25:05   
branki*
Evo,ja trcecim korakom stizem na terasu kod bubi,bas mi fali suncanje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 11:28:28   
bubulence
user posted image branki i ostajes par dana na druzenju user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 13:25:46   
Kata90
Danuser posted image ,uf danas mi bas lepo pocelo jutro prosula sam secer po kuhinji,dok sam kuvala kafu....pa sam na kraju celu kucu usisalauser posted image bas smo dugo spavali do pola 10huser posted image
sta cinite?
mi bili bas dugo napolju dok je mm sredjivao tuje i tako,malisa sad spava......moze kafauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 15:38:28   
Anarunika
Dobar dan! I meni se danas dešavaju pehovi u kuhinji,samo prosipam,udaram se...mislim da bi najbolje bilo da odspavam jednu partiju user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 16:05:45   
mila83
To bi ti bill najbolje😀 meni kad ne ide,ostavim na kratko,izduvam se,pa jovo nanovo😁

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 16:18:08   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence

user posted image branki i ostajes par dana na druzenju user posted image

Vazi se,bubi😘
Najbolje da nista ne radimo,tad se nece desavati pehovi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 17:53:16   
amdn
danas toplije najzad, ja se sad vratila iz skole, uskoro rasput pa klinci posasavili user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 19:27:44   
mila83
E taj deo mi uopste ne fali sada,dok sam na porodiljskom,koliko god se radovala raspustu, tih zadnjih mesec dana nastave bude haos, sto od dece,pa do papirologije,ocenjivanja,i uopste umora... Hvala Bogu, ovo porodiljsko dve godine user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 19:29:58   
emicaa
A vi obadvije predajte nešto?Jeste li stroge user posted image
Mi na balkonu od kad smo vratile iz šetnje,koja milina kad sunce sija,čak sam i kafu popila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 19:41:04   
mila83
Emice,ja predajem klavir u muzickoj skoli ! Mislim da me klinci voleuser posted image i radimo i druzimo se, sve ima svoje vreme kada se sta radi. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 19:46:46   
veselicaa
Gde ste zene,ja se smrzoh koliko je hladno kod nas a najavili da ce od danas biti toplije.Juce mi A.imala temperaturu.dosla iz skole sve super,otisla na folklor kada se vratila trese se,hladno joj,vruca je bila odmah legla pa ceo dan malo cajevi,sirup,domaca supica.Jutros ustala i kao da nije bilo nista.Izgleda neki virus ali nista je nije bolelo ni grlo a nije ni kasljala samo ta temperatura.Sada pise domaci,nakupilo joj se nije isla u skolu danas.
Ja nesto ljuta na muza pa mi raspolozenje nikakvo,toliko me nervira da nemam namere da pricam sa njim.Samo u vezi dece.Jos mi malopre skuvao kafu,tacno zna koliko je sati.
Sluzi li neko nesto na ovoj terasici,evo ja malo vitamina da ponudim a mozda nam se pridruze i user posted image .Um,gde si draga nadam se da volis voce?
user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 21:09:58   
Kata90
i meni je raspolozenje nikakvo......nervirame me sve zivo otkad je mm na godisnjem nista skoro da pomogne po kuciuser posted image eno sad pravi veceru,ma boli me uvo.....juce mi rekao da ja nista ne radim po kuci,popizdela sam.......samo sam mu odg neznam ko kuva i sprema,i koje stalno oko deteta....
pre bi se sad napila,nego jela ovo voce veseliceuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 21:53:30   
mila83
Mene moj muz ne nervira user posted image za sada user posted image samo mi rece sad, ma daj vise ostavi tu RR ! postace ljubomoran na vas ovde !
Hvala Veselice na vocnom osvezenju !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 21:58:13   
Kata90
no samo mi to fali,da mi jos kaze da ostavim rr.......ima da mu odma obrisem igricu sa kompauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Majska teRRasa [chat]
28.5.2015 22:16:00   
mila83
Moj za sada jos uvek ima strpljenja i razumevanja,hvala Boguuser posted image
Zene,odoh i ja na spavanjac,klinci vec odavno spavaju. T je danas skoro celo popodne bila budna, lepo raspolozena, iako nije spavala.Videcemo noc.

Mirnu i naspavanu noc vam zelim !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 7:22:02   
mali_mis
Jutro user posted image
Nema oblaka, vidi se sunce user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 8:03:54   
emicaa
Jutro mišu,ti opet prva user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 8:37:26   
branki*
I ovde sunce konacno,ubi me ona kisa u pojam vise!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 8:43:33   
NadaR
Dobro jutro :-)
I kod nas sunce. Nadam se da ce se i zadrzati da isprobam novu terasu. :-D
Negooo,petaaaak je! ^_^

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 10:00:46   
branki*
Nado,jeste to nesto sredjivali?ja bih se sad izvalila na terasu ili bastu,uz sunce i kafu i samo da me niko ne dira,ihaj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 10:05:05   
wivern
user posted image

Napokon!

Branki i ja bih sad u neku bastu, kafica, novine i da me niko ne doziva, vristi zove....samo pola sata ako moze user posted image

Zene lep dan vam zelim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 11:46:57   
tekilica
Cekam sunce, a onda odmah na ulicu :) Kod nas ga jos nema, a bas smo ga se uzelele. Doduse, na nekakvim smo lekovima, ali nista nam nije sto porcija nekih lazanja i sokic ne moze da ispravi... :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Majska teRRasa [chat]
29.5.2015 12:14:22   
mila83
Sunceeee,konacno ! Mi bili na trgu, Mima imala sesirijadu, bas smo uzivali u programu. Dan je predivan, danas nas nece toliko biti na rr, idemo napollje ! user posted image pisemo se posle !

Zelim vam divan suncan dan ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here