|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 20:58:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: mimi_buba

Ali kažu da te guralice loše utiču na formiranje stopala pa deca gaze na unutra. A vole naravno user posted image


Nisam to znala,ali evo prvo dvoje imaju skroz ok stopala,od pocetka na sistematskom sve ok,nisu puno vozili te autice,ni nemamo ih,vec sam pisala ,ja sam mislila na one male igrackice,na stapuuser posted image sto se guraju ispred sebe.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mimi_buba)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 22:34:02   
Anarunika
Spominjali ste igraonice i prvi odlazak tamo. Za Akija je to bio traumatično. Ušao je u onaj lavirint i onda se izgubio i počeo da plače.Doduše jeste bio mali nije ni dve godine imao, ali ušao je pre nego što sam stigla da ga odgovorim. Kasnije je to bila druga priča.
A što se tiče guralica mi nismo kupovali ali njihova braća od tetke tj. moji sestrići su imali dva "Kara" user posted image Tako su ih oni nazvali zbog reči kola na engleskom (car) i Kar ostade kar i dan danas. E onda su se Aki i Uki (sestrić koji je Akijev vršnjak) trkali na nizbrdici kod babe i dede i non-stop su ih vozali tako da su se baš bili izveštili. Na kraju nizbrdice su inače stepenice pa vi sad vidite šta je to bilo. Zagrađivali smo ,dežurali da ne bude plačke. Ali stvarno su se naigrali sa njima. Aki je to leto napunio dve godine.
Ika je kar dobio za 2. rođendan i to nam je bila glavna igračka na selu ali su nam ga na kraju ukrali user posted image u Beogradu


< Poruku je uredio Anarunika -- 4.6.2015 22:35:17 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 22:39:56   
tekilica
Koliko oni danas imaju svega,mi nismo,a nista nam nije falilo. Da li cu uspeti da cerki objasnim da smo ziveli bez interneta i mobilnih telefona? Bas o tome razmisljam dok pricamo o guralicama,automobilima,biciklima sa i bez pedala...koliko cuda! :-) Da li je to dobro za nase dvogodisnjake? Hm...moj mis spava,zaspala je dok sam sestri otkucala poruku,ni keks nisam rekla :-) Umorno pilence :-)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 22:49:22   
Anarunika
Svakako da nije dobro. Mada ja moram da se pohvalim da moja deca rastu bez mnogih od tih stvari u kući. Kompjuter ne pipaju, ponekad slušamo pesme, pustimo neki crtani, tv gledaju ograničeno, a sad kad je lepo vreme ni ne uđu u kuću do devet sati. Sve je stvar navike.
Eto i to me podseti. Bili smo kod babe tj. moje mame kada je Arči imao nešto manje od dve godine. Tu je bila i moja strina. Aki se igrao neke izmišljene igre , čini mi se da je kao bio prodavac pa kao daje pare pa vraća kusur i tako...A sve sa izmišljenim rekvizitima. A moja strina je tada prokomentarisala kako odavno nije videla da se neko dete tako lepo igra.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 23:51:01   
dijana1*
Moram da pohvalim svog malog bebana.
Danas smo se sisali i ni jednomnije zaplakao ili zakenkavio.
Kao pravi veliki decak je seo i osisao seuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 14:38:53   
marketing RR
Evo spiska najvrednijih Nestle devojaka, koje molimo da nam na pp pošalju podatke (ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona),najkasnije do 11.6.2015.

Čestitamo user posted image

P.S. obradujte nas sa fotkama user posted image



user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 12.6.2015 11:53:15 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 14:41:57   
tekilica
Presrecna sam :) Hvala mnogo! Kako cete tek obradovati moju ljubav malu! Hvala mnogo!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 14:44:57   
tekilica
Mame, cestitam!

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 15:08:05   
mila83
Presrecna ! Nisam se nadala bas prvom mestu..
Devojke, bravo ! user posted image user posted image user posted image

Hvala RR i sponzoru,moja Teodora ce bas lepo ruckati ! A malo ce se i ovi stariji klinci ogrebati user posted image

< Poruku je uredio mila83 -- 5.6.2015 15:11:07 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 17:36:00   
veselicaa
Cestitam svima user posted image
Moje smizle su velike za Nestle zitarice,vole ove dezerte ali dok bi stigli do nas sigurno bi se pokvarili.A i ja sam ucestvovala samo da bih mogla da svoju nagradu poklonim jednoj predivnoj zeni koja je skoro dobila svoju cetvrtu srecu,tako da ja paket zelim da prosledim Serpici.
Nadam se da imate njenu adresu i da ce je neko obavestiti.
Serpice neka klinci uzivaju u Nestle paketicu user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 21:15:19   
amdn
Mame cestitam svima,user posted image user posted image

Hvala RR je odlican sa svojim divnim tekstovima i igrama i savetimauser posted image user posted image
i Hvala sponzoru, pojescemo sa slascu sve Nestle proizvodeuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 21:17:39   
Anoniman
Hvala puno rr! Nasa Una je velika , i mi cemo nas paketic proslediti wiwern i drugaru Maskimu, prosledicu vam njihovu adresu u pp

(odgovor članu amdn)
  Direktna veza do poruke: 687
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 21:50:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: veselica

Cestitam svima user posted image
Moje smizle su velike za Nestle zitarice,vole ove dezerte ali dok bi stigli do nas sigurno bi se pokvarili.A i ja sam ucestvovala samo da bih mogla da svoju nagradu poklonim jednoj predivnoj zeni koja je skoro dobila svoju cetvrtu srecu,tako da ja paket zelim da prosledim Serpici.
Nadam se da imate njenu adresu i da ce je neko obavestiti.
Serpice neka klinci uzivaju u Nestle paketicu user posted image user posted image




Jaooo Veselice draga,ja tek sa vidim ovo,nisi trebala draga,hvala ti od srca,bas si me obradovala i rasplakala,Toma ce najvise da se raduje...hvala ti jos jednomuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 21:53:53   
Kata90
Cestitam,i lepo od vas sto ste prosledile paketiceuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 22:41:39   
mila83
Veselice i UM,odusevile ste me svojim gestom ! Divne ste !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 23:05:24   
wivern

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Hvala puno rr! Nasa Una je velika , i mi cemo nas paketic proslediti wiwern i drugaru Maskimu, prosledicu vam njihovu adresu u pp


Kakav drugar, mi smo vec isprosili snajku user posted image
Divna si user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 23:38:51   
Anarunika
UM ,Veselice divan gestuser posted image Nama će paket stići u pravi čas jer upravo krećemo sa čvrstom hranomuser posted image
Hvala rr i sponzorima user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.6.2015 23:47:32   
Bibilib
Bas smo srecniuser posted image user posted image user posted image hvala puno na nagradi....user posted image user posted image user posted image
Drugari cestitam i vama i nek se nasi malisani lepo sladeuser posted image
Cestitam svima.....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.6.2015 9:47:04   
Mala Elena
Cestitam svima drugari, hvala rr, sponzoru i bas se radujemo !user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.6.2015 17:16:53   
dijana1*
Divna nagrada, klinci ce da se sladeuser posted image
Drugari cestitamuser posted image i hvala RR i sponzoru na ovako divnoj nagradiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.6.2015 17:26:24   
mali_mis
Cestitam dobitnicama user posted image
I user posted image user posted image veselica i UM

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
7.6.2015 13:42:24   
MakiJ
ja mislila da nemamo sanse, nisam uspela da pisem mnogo bili bolesni a jos I zubici.
bas sam sretna!!!user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.6.2015 9:51:02   
veselicaa
Serpice drago mi je da sam te obradovala user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.6.2015 17:40:43   
marketing RR

Paketi se upravo spremaju i sutra šalju user posted image


user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.6.2015 18:54:06   
mila83
user posted image jupi,jedva cekamo !!!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here