|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
19.6.2010 23:53:08   
sneza24

IZVORNA PORUKA: marince

Ja znam Davidu na silu ugurati par kasicica da oseti da je to ukusno i posle sa,o zevka.
Verujem da si i ovo pokusala i sve ostalo.


Naravno da jesam.Samo tako i pojede te 2-3 kasicie i onda kad pokusam samo da je prinesem pocne da vrti glavom i u najgorem slucaju i da place a znam da je 100 % gladan.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
19.6.2010 23:54:59   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

David 1
David 2
Una
Stefan
jos neko? user posted image user posted image user posted image user posted image
Al su nam deca jesna user posted image


Uopste mi nije jasno na koga su takvi user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
19.6.2010 23:55:57   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

David 1
David 2
Una
Stefan
jos neko? user posted image user posted image user posted image user posted image
Al su nam deca jesna user posted image


Uopste mi nije jasno na koga su takvi user posted image



Na mame nisu user posted image
Mozda na komsije,postare,mlekadzije user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
19.6.2010 23:58:47   
gagana83
Moze bitiuser posted image


Off-Marince svuda te ima,i na FB i na na RR i na forumu o putovanjimauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
19.6.2010 23:59:47   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

Moze bitiuser posted image


Off-Marince svuda te ima,i na FB i na na RR i na forumu o putovanjimauser posted image



Otvori rernu da vidis da nisam i tamo user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
20.6.2010 0:01:49   
sneza24

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

David 1
David 2
Una
Stefan
jos neko? user posted image user posted image user posted image user posted image
Al su nam deca jesna user posted image


Uopste mi nije jasno na koga su takvi user posted image


Moj je na mm definitivno.Svekrva je morala da ga juri sa sve tanjirom da jede.Bio je toliko mrsav da mu je u kartonu pisalo da je neuhranjen a njegov brat je bio buckast.user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
20.6.2010 0:03:35   
marince1
Direktna veza do poruke: 105


Ma zezeamo se,ja sam bila kao cackalica kad sam bila mala,nista nisam jela,a vidi me sad user posted image
Tako da opusteno,projesce oni.
Kad budemo presli u sledecu temu (ishrana beba od godinu dana) ima da tamaen sarme user posted image


< Poruku je uredio marince -- 20.6.2010 0:04:29 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
20.6.2010 0:36:12   
sneza24
Ma znam Marince da se zezas.Ali kad se setim kakv je bio mm i izgleda da ce i dete da mi bude takvo neznam da li da se smejem ili da placem user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
20.6.2010 8:29:59   
Anoniman
user posted image Marince,posto si mi zaposela rernu,danas pravim raviole user posted image
Elem,Stefan nece pa nece da jede slano...voli pavlaku i jogurt,ali tako samo...nema seme da pojede mesa ili nekog povrca...nikako!Sad pogotovo,sada ni igracke ne zvace a ne hranu,ubise ga zubici user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
20.6.2010 8:37:36   
usamljena

IZVORNA PORUKA: marince

David 1
David 2
Una
Stefan
jos neko? user posted image user posted image user posted image user posted image
Al su nam deca jesna user posted image



A gde smo mi u ovom klubu zezalica user posted image Una 2 user posted image
U petak je pojela 2 male nektarine sa malo mlevenog keksica. Mislim da sam otisla do neba i nazad user posted image , juce ista pesma kao i prethodnih dana- stisne usnice i rukom gura kasiku



_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.6.2010 22:44:37   
usamljena
Oooo ne mogu da verujem da nema nikoga user posted image
Mi smo danas jeli pasulj tj user posted image ga je jela. Pravila sam to za sutra, a ona gleda, trepce okicama i mlati  nesto. Ponudila sam joj malo sa kasike i svidelo joj se. Izblendala sam joj malo i pojela je mozda 3-4 kasike. Stvarno sam nacisto izludila s njom ovih zadnjih  dana, nista nece da jede. Sad cu joj poceti davati nas rucak, naravno ako nije bas nesto sto je "pod zabranom". Posle je jela krompir, i to zvakala lepo user posted image , i pila je jogurt jer je videla taju kako to radi. Inace sve sto vidi da neko jede i ona bi.
Kupili smo neki Nestle desert od vanilije i dopada joj se, laicki gledano u sastavu nema nekih stetnih dodataka. A da, nasli smo i neki nemacki vocni jogurt, nije kiseo a nema ni komadica voca tako da i to hoce.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
27.6.2010 22:58:45   
*Alexx*
Ja sve nešto čekam sa tim teškim namirnicama, sve kontam mučiće ga stomak (mada je grašak i boraniju lepo prihvatio). Ma... nekad se pitam da li ga previše držim pod staklenom zvonom.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 27.6.2010 22:59:12 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 1:41:36   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sve nešto čekam sa tim teškim namirnicama, sve kontam mučiće ga stomak (mada je grašak i boraniju lepo prihvatio). Ma... nekad se pitam da li ga previše držim pod staklenom zvonom.

Ma ne drzis ga pod staklenim zvonom!
Ima vremena kad ce jesti pasulj,slatkise,grickalice...
Sta ce mu sad to?
Ja ne planiram slatkise do prvog rodjendana,pa i kasnije mislim da ih maksimalno izbegavam.
A pasulj ne bih jos,zbog njenog osetljivog stomacica.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 10:59:13   
usamljena
Ma ja sam vise sva u ocaju a i pukao mi film. Sto kaze Alexx zapitala sam se preterujem li?! Una odavno jede grasak, doduse bez ljuspica, a i ovo je bila samo ona voda u kojoj se pasulj kuhao i mozda 2-3 zrna pasulja i malo hleba- izmixano. Jednostavno zadnja 3-4 dana hoce ono sto i mi jedemo, a posto pravi problem sa svojim jelom mislim da je bolje bilo sta da jede. Ovo Nestle cudo je jako ukusno, nije preterano slatko, cak se malo vise mleko oseti u  njemu, a odlucila sam bar jednom mesecno da moze i to.
Kada vidis kako ti user posted image postaje mrsavije svaki dan i bledje dao bi mu i Monte, samo da jede. Gagic znas da sam se ja grozila tih stvari, cak se i svadjala, ali ne mogu vise. Samo neka jede user posted image , ovako me izludi


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 11:05:26   
Ellenica
Banana
banana
banana
banana

To nam je u poslednjih 5 dana glavno jelo.
Jedinica i dvojka mu izbijaju pa je imao proliv, pa ništa neće da primakne ustima osim banane i još par namirnica..
Ko što kaže Usamljena samo nek jede pa i samo bananu.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 13:06:33   
gagana83
IZVORNA PORUKA: usamljena

Ma ja sam vise sva u ocaju a i pukao mi film. Sto kaze Alexx zapitala sam se preterujem li?! Una odavno jede grasak, doduse bez ljuspica, a i ovo je bila samo ona voda u kojoj se pasulj kuhao i mozda 2-3 zrna pasulja i malo hleba- izmixano. Jednostavno zadnja 3-4 dana hoce ono sto i mi jedemo, a posto pravi problem sa svojim jelom mislim da je bolje bilo sta da jede. Ovo Nestle cudo je jako ukusno, nije preterano slatko, cak se malo vise mleko oset__i u  njemu, a odlucila sam bar jednom mesecno da moze i to.
Kada vidis kako ti user posted image postaje mrsavije svaki dan i bledje dao bi mu i Monte, samo da jede. Gagic znas da sam se ja grozila tih stvari, cak se i svadjala, ali ne mogu vise. Samo neka jede user posted image , ovako me izludi


Ma razumem ja tebe dragauser posted image
Znam kako ti je!
Sto se tice pasulja ako si joj dala i ne muci je stomak OK,sto da ne jede,ja samo kazem da ne bih zurila sa tim jer Unu muci stomacic i od banane.
Pa na kraju krajeva bolje nek jede ono sto vi jedete nego da ne jede nista,jer znam koliku muku imate oko hrane.
Ovo gore sto sam napisala se odnosilo na Alexx,a njen malecki super klopa pa mislim da nema razloga za slatkisima i ostalim dzidzabidzamauser posted image
Ljubac za tebe i imenjakinjuuser posted image

Mi i dalje muku mucimo sa domacim kasicama,nece ih pa neceuser posted image

BTW je l poceo neko od vas bebi da daje kravlje mleko?

P.S. Jos malo pa mamice,hvala na ideji,nikad mi ne bi na pamet pala kombinacija keksa i jogurta,dala sam Uni to i odusevila se a inace keks nece ni u kakvoj drugoj kombinacijiuser posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.6.2010 13:08:37 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 14:34:02   
*Alexx*
Kravlje mleko - još ne. Čekam godinu dana user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 21:19:24   
usamljena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve mamike

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
28.6.2010 21:50:58   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Banana
banana
banana
banana

To nam je u poslednjih 5 dana glavno jelo.



Bananamen user posted image
Izvini, Ellenice, kako sam videla tvoj post, meni je samo Danko Bananko u glavi user posted image Biće bolje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
1.7.2010 15:32:08   
usamljena
Opet nikoga user posted image
Posto sam ja jos uvek u "zutom" jedemo sve zabranjeno! Juce sam joj dala kasicu jabuka- borovnica, stavila malo keksa i za divo cudo jela je. Probacemo i danas da vidimo da li ce danas biti neke reakcije.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
1.7.2010 15:44:51   
Nena81
usamljena sta treba ja sam tu pitaj 

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
2.7.2010 11:34:21   
usamljena
Ma da malo tipkamo user posted image Nigde nikoga sa receptima a moja zloca sve mrsavija. Sta uopste jedu vasa deca?
Una je svaki dan sve mrsavija. Mislim da je u fazi kada bi jela samo ono sto joj tajo jede, a ono sto joj ja nudim odlucno odbija user posted image Nisam vise pametna, izludjuje me nacisto


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
2.7.2010 22:00:11   
*Alexx*
Pa neka je tata hrani user posted image
Danas je za ručak bila teletina, brokoli, karfiol, šargarepa i malo kukuruza user posted image Primetila sam da baš voli teletinu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
3.7.2010 22:42:08   
usamljena
user posted image ih da hoce ... Ona, mislim. Danas je jela sir-voce, jedva. Onda kajsiju- to je kao jela. Bili na rucku kod babe, izmedju ostalog  smo jeli i i pilece belo, paradajz ... I lepo dama gleda i mljacka i nesto rucicama vrti.  Tajo da malo belog (hoce samo od njega) ja joj dam mrvicu i ona kao zvace! Onda sam joj dala i paradajza, sva se stresla i kad je videla da se mi smejemo hoce jos i opet ista scena user posted image Uh, vragolanka mala. Eh, onda je na red dosla lubenica, u super americkoj dudi, i to je jela!!!! Od sada svaki dan rucak kod babe, tamo jede user posted image


< Poruku je uredio usamljena -- 3.7.2010 22:47:33 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci
3.7.2010 22:44:31   
Nena81
IZVORNA PORUKA: usamljena

Ma da malo tipkamo user posted image Nigde nikoga sa receptima a moja zloca sve mrsavija. Sta uopste jedu vasa deca?
Una je svaki dan sve mrsavija. Mislim da je u fazi kada bi jela samo ono sto joj tajo jede, a ono sto joj ja nudim odlucno odbija user posted image Nisam vise pametna, izludjuje me nacisto



Aj sad raspali sta si joj uvela od namirnica , sta voli sta ne ?
Da ti iscukam dok nisam zaspala user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here