|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:14:39   
mihi
Joj Oti nasmeja me od srca, bolje od svakog vica, ha, hauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:18:22   
Anoniman
Mnogo sam ponosna na taj svoj odgovor...posto obicno ne stignem da odgovorim kad treba pa mi bude zao ali tada...Raznela sam debila!!!
ostao je sokiran...

Da vam ne pricam da je posle zvao, plakao, slao poklon za moj rodjendan...

"Ivana, ti si mene promenila, nijedna nije bila takva samnom..."

Katastrofa. bednik jedan najveci!!!

A jeste bio fizicki savrsen,,,sem tog u gacama...toga nema ni u Ginisu...
Tolicko malo a jos ne radi...

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:19:55   
dunja RR

Oti komšiniceuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:21:45   
buhla
OTI ... carice! user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:23:14   
Anoniman
To je naplatilo godine i godine suza...Svaka zvezda padalica je bila: "joj, da Boban i ja budemo zajedno"

Ma idi bre...
Juce citam knjigu "Price o snovima" teofil gotje (nije nista posebno) ali

"ne treba se vracati starim ljubavima kao sto ne treba danas ici videti ruzu kojoj smo se juce divili"

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:33:08   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Sve je to ok. Ali ako ti "djavo ne da mira"....ne znam sta da ti kazem. Prosto, vremenom ces zeleti jos vise da ga vidis i onda ce to i tvoj decko osetiti. Ipak ja ti savetujem da pustis da prodje neko vreme. Ako su emocije realne, nece se izgubiti vremenom, naprotiv. Onda ces odluciti sta i kako. Ne treba rizikovati sadasnju vezu, ali ako ti se pojavljuje neko drugi i obuzima tvoje misli, onda je, ako mene pitas, dovedeno u pitanje i koliko zaista volis svog decka. A onda je bolje da ne ulazis u dublju vezu sa njim, jer posle je mnogo teze raskinuti.
ne znam sta da ti kazem. Meni sad i bred pit da se pojavi ja ne bih ni pomilslila da prevarim svog muza i to govori o jacini mojih emocija. A bila sam u istoj poziciji kao ti, ali u istoj i nisam uspela da spasem svoju dugu vezu. Kada se pojavi senka sumnje....


u svakom slucaju, sta god da mi napisemo ti ces sama uraditi ono sto mislis da je najbolje... jer samo ti znas sta stvarno osecas i prema kome i kojom "jacinom".. odluka je teska al je ipak samo tvoja...
sto se tice mene, nikada se ne bih vracala u proslost i pokusavala da povratim nesto sto je nekada postojalo jer ne vidim razlog da kvarim ono sto imam sada...

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da svaka od nas ima tog nekoga koga se seti.

Moraš da raskineš sa momkom sa kojim živiš (znači, odlično se slažete), a on treba da raskine vezu od 2 god... i onda da pokušate, pa treba vreeemenaaa, jer naravno, prvih pola godine-godinu će naravno biti kao iz bajke...

Moje iskustvo je takvo da se ne treba krpiti ono što se jednom raspalo. Ako niste uspeli da održite vezu zbog toga što se ne vidite svaki dan... Onda to nije to. Ljubav, poverenje... ne pita za granice.




(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:34:31   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: OTI

To je naplatilo godine i godine suza...Svaka zvezda padalica je bila: "joj, da Boban i ja budemo zajedno"

Ma idi bre...
Juce citam knjigu "Price o snovima" teofil gotje (nije nista posebno) ali

"ne treba se vracati starim ljubavima kao sto ne treba danas ici videti ruzu kojoj smo se juce divili"



u svemu, ne treba se osvrtati nazad vec ici samo napred...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:40:01   
Mari86
OTi ovo je savrseno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja mislim da svaka od nas ima tog nekog...ali,sto se tice mene,stvar je samo u tome sto je ostalo nedovrseno...
Moram da priznam i sada ga ponekad sanjam user posted image ne znam zasto...
Volela sam ga najvise na svetu,bio mi je sve...najlepsi a nije bio tako lep...mrsav kao grana,a meni najzgodniji ma sve najnaj..
medjutim bio je samo godinu dana stariji od mene i detinjast...ja nikada nisam bila detinjasta i za svoje godine veoma sam odgovorna i stalozena a on je bio kao dete...
Cekala sam ga iz vojske,sa njegovom majkom imala odnos savrsen (kasnije je ispalo mnogo drugacije),isla da ga posecujem u kasarnu,ma svasta...ako mi verujete (zao mi je sto ovo moram da kazem) ali u njegovom zagrljaju ja sam drhtala....
Posle vojske,uhvatim ga jednom da se dopisuje sa nekom devojkom,pa jos jednom i tako se to oduzilo i desavalo se jos svasta pored toga...
Ja vise nisam mogla i prevarim ga...naravno tako da on sazna..ni danas ne znam zasto je to tako ispalo...
Razisli smo se...bilo mi je uzasno...Sreli smo se posle 2 godine..pre nego sto sam pocela da se zabavljam sa mojim mm-om user posted image ..
Ponovo smo bili zajedno,pokusali...medjutim njegova mama je umesala prste i bukvalno ga odbacila i rekla mu da je mrtav za nju ako bude sa mnom,pricala je o moralu (ona koja se sa mojim ujakom svalera vec 20 godina)...mogla sam ja da udarim na nju,da joj kazem da ja znam sve...ali nisam...ostavila sam ga...
on je poceo da pije,svaki dan je pijan,jos uvek zivi sa mamicom...

A ja,ja sam srecna i zivim sa najboljim covekom na svetu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:42:09   
mejra81

IZVORNA PORUKA: OTI

To je naplatilo godine i godine suza...Svaka zvezda padalica je bila: "joj, da Boban i ja budemo zajedno"

Ma idi bre...
Juce citam knjigu "Price o snovima" teofil gotje (nije nista posebno) ali

"ne treba se vracati starim ljubavima kao sto ne treba danas ici videti ruzu kojoj smo se juce divili"



Oti,bas si carica!
I ja sam isto imala ovako slicnu budalu...
Al nisam ispala ovakva pametnica kao ti...i bila sam mnogo mladja...
Ko ga jeuser posted image ,ja sam se samo vratila da vidim sta osecam prema njemu,naravno nista.....
Da se nisam vratila, zivela bih i dalje u iluziji da je savrsen...
P.S.
Pod terminim "vratila" podrazumevam da se nismo videli godinu i po dana i onda smo izasli i odmah sam shvatila da tu nema nicega...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 12:45:44   
mejra81
Obicno devojka ostavi momka dok je u vojsci, mene je ova budala sutnula dok je bio u vojsci...
To samo meni moze da se desi...user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 12:47:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 13:02:43   
Anoniman
dopisuje sa nekom devojkom,pa jos jednom i tako se to oduzilo i d


Svi su muskarci kreteni a oni bivsi su jos najveci...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:03:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 13:03:54   
Mari86
IZVORNA PORUKA: OTI

dopisuje sa nekom devojkom,pa jos jednom i tako se to oduzilo i d


Svi su muskarci kreteni a oni bivsi su jos najveci...user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 13:12:17   
Maza82
Svi mi imamo stare ljubavi i mi i ONI (muškarci), i svi smo u životu bili bar jednom razočarani, povrijeđeni, ali mi i dalje tragamo za MISTER PRAVIM i kad ga napokon pronađemo, ovih drugih se naravno sjećamo, ali nam više nije teško da pričamo o tome jer imamo osobu pored sebe koju volimo.. Ali sve je ti opet na neki način lijepo, jer imamo čega da se sjećamo i o kome da pričamo kao što to mi radimo sad...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 13:14:43   
mimamima
otiuser posted image joj crkoh od smeha
ne znam sta reci na ovu temu....dobro iskalkulisi sta dobijas a sta gubis.Da li ti je ok sa ovim deckom....
A ta teorija da kada jednom pukne nikada vise ne bude ok po meni ne vazi....ja i mm smo u vezi 7 puta raskidali ko zna zbog cega i kada sam pokusala da odletim drugome nebi li ga zaboravila tada sam u stvari shvatila koliko mi nedostaje i koliko ga volim.Evo nas 4 godine u braku i ok nam je.Ima nesuglasica jel on svoju tvrdoglavost nece nikada promeniti ali bitno mi je da je ok prema detetu da nije raspikuca,svaler,zao....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 14:22:15   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI

A jeste bio fizicki savrsen,,,sem tog u gacama...toga nema ni u Ginisu...
Tolicko malo a jos ne radi...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaoj ženo draga, da si mi ovde da te izgrlim i izljubim!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 15:05:53   
Dora
OTIuser posted image user posted image user posted image
Stvarno si carica! ovo obično tako bude posle 100 godinauser posted image shvatiš koliko vrediš i šta zaslužuješ, pa ti smešno kad vidiš šta ti je nekad bilo wau!
To ti je isto kao i sa onom temom u kojoj ste postavljale slike iz tinejdž dana...xaxaxaxa...a sad se sve smejemo tomeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:04:37   
Anoniman
Hvala vam svima na trudu koji ste posvetile mom problemu. Pošto ne znam koja je šta napisala, odogovoriću na neka pitanja koja sam zapamtila. Nas dvoje smo i dalje u različitim gradovima, ali postoji šansa da se vidimo ako bih ja to htela. Trenutno se jako plašim susreta sa njim jer mislim da sam slaba na njega, a ne želim da uradim nešto zbog čega bih se kajala. Sve ono što pamtim o njemu je prilično realno (ne dižem ja njega u nebesa niti smatram da je savršen, apsolutno sam svesna njegovih mana), ali mi nešto ne da mira. Neko je rekao da je možda sve ovo zbog toga što su neke stvari ostale nedorečene ili nedovršene. Ima istine u tome, sigurno bi nam bilo lakše da smo se lepo ljudski posvađali i raskinuli. Ima istine i u onome što je neko rekao da ne treba krpiti ono što se jednom pocepalo, i sama sam se uvek držala toga, ali me sada zbunjuje što i posle toliko vremena naša osećanja nisu drugačija. Možda to nešto znači, a možda i ne... Stalo mi je do dečka sa kojim živim, lepo nam je, ali lagala bih kada bih rekla da se s vremena na vreme ne setim stare ljubavi. Isto tako se i on oseća. Neko je pitao da li je on spreman da ostavi svoju devojku, i odgovor je da, spreman je na sve zbog mene, jer je shvatio da je ovo ljubav koja ga nikada neće proći. Istina je da se svako može naći na internetu, ali on kaže da je slučajno naleteo i kada me je video noge su mu se tresle 10min, a to ne može niko drugi da probudi u njemu. Odlučila sam da se vratim na zemlju i pokušam realno da sagledam situaciju - sigurno smo oboje promenili navike, oboje smo se sigurno i fizički promenili, tako da ne treba juriti za nečim što je bilo nekada. Uprkos tome, moja osećanja su i dalje intenzivna, ali pustiću da prođe još neko vreme, probaću da ohladim ovu svoju usijanu glavu i donesem pravu odluku. Ne želim da uradim bilo šta zbog čega ču se kajati niti da zasnujem porodicu sa pogrešnim čovekom. Pustimo jedno drugom povremeno neki mail, ali ništa previše često. Ako je ovoj mojoj sadašnjoj vezi suđeno da pukne, pojaviće se već neki razlog ili znak da to nije ona prava, možda će nam se razići interesi ili želja za porodicom ili bilo šta drugo, a ako on tada već bude bio oženjen, jednostavno nam nije bilo suđeno... On mene ne tera da ostavim ovog dečka i vratim se njemu, ja njega ne teram da čeka da pukne moja veza da bi mene oženio... Možda nam je suđeno da bude onako kao što ide Zanina pesma user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:09:07   
Anoniman
ne treba se vracati starim ljubavima kao sto ne treba danas ici videti ruzu kojoj smo se juce divili"


MIla, ja verujem da bi ti bila mirnija kada bi ga videla i kada bi u svojoj glavi rascistila...
Ako ce to da ti pomogne, idi vidi se sa njim...Idi resi to.
Ako ce ovako kako je sada - ovo stanje- da utice na to da nikad prema svom decku ne budes 100% tu, onda idi resi to.,...

Ne mora nista da bude...idi popij kafu sa covekom...vidi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:20:03   
Veca77

IZVORNA PORUKA: OTI


Svi su muskarci kreteni a oni bivsi su jos najveci...user posted image user posted image user posted image user posted image



Slazem se!!!
Oti, odusevila si me!!!
user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:36:50   
Iva979
Oti, e neka si mu rekla! Kreten umišljeni! user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:37:52   
Nensi*
Oti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:40:12   
Iva979
A što se tiče bivših, mislim da su sve to podgrejani krompiri... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Stara ljubav...
9.12.2009 16:41:30   
Anoniman
anonimna, fora je u celoj mojoj prici da ...

da nisam imala priliku da ga ponovo sretnem i da budem sa njim ja bih provela zivot u iluziji da je on nesto najdivnije sto sam ikad videla i da cemo TAMO NEKAD biti zajedno...

ja sam stvarno verovala da smo mi sudjeni jedno drugom...

Poenta je da...nije sve onako kako mozak zapamti, umisli...

Obicno je ono najvrednije upravo pored nas...


(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here