|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stara ljubav...
9.8.2011 11:59:53   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: n i n a

a sad mi stižu sadržaji: što me naduo onaj pasulj od juče, ceo dan user posted image , još me nerviraju one gljivice na levom tabanu, idem kod berbera-možda ošišam i dlake u nosu!!! user posted image


Joj živote user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image   moj je od starta ovakava romantik...sta da kazem kad me je zaprosio daj prst user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Stara ljubav...
22.8.2011 22:15:34   
soni
iza mene su 2 duge veze i onu sicuriju od par meseci ne brojim... drago mi je da ih sretnem, pozdravim se , vidim jel su dobro.. u pocetku nisam zelea kontakt..uvek me je neki bes drzao jel se nisu zavrsavale onako kako sam ja zelela, mada sam ja ta koja sam ostavljala, ali sada je sve ok... nema emocija ali dobar je osecaj videti ih.. ipak sam uz njih odrasla, cine jedan period mog zivota ..zajednicke uspomene
evo sad opet 2 godinice.. i uzivaaaaaaaaaammm..cekam moju bebicu user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Stara ljubav...
21.9.2011 18:42:55   
Dove
Jao...user posted image user posted image user posted image jao...user posted image user posted image user posted image
Dobila sam zahtev za prijateljstvo na FB i otvorim ja(normalno)slika iz daleka,ja udjem u slike profila(dostupne hvala Bogu)i jos malo se prevrnem sa stolice.Moja davnasnja ljubav,decko kog sam volela svom snagom svojih 16 god...
I sad,ceo dan visimo na FB on i ja,dostupan za chat,dostupna ja ali niko nista!!!Kod mene samouser posted image user posted image user posted image !!!Samo izbacujemo pesmice koje smo tada slusali i neke nama posebne.Nisam znala da je ovako lepo kad se naglo vratite u proslost po gotovo u devojastvo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Stara ljubav...
21.9.2011 22:51:36   
Anoniman
Videla sam sad na grožđenbalu u Vš svog PRVOG momka. I dalje je sladak i izgleda kao da bi jednom rukom mogao da oduva planetu. On mene nije video, mislim, valjda me nije video, prišao bi sigurno, mora da je spazio i MM samnom. Ranije bi uvek prilazio krišom i dizao me, onako na prepad, pa me izvrtao naopačke i dernjao se "gddddeeeee siiii, Miiiiićooooo" dok me drmusa. user posted image   Našla sam i njegovo ljubavo pismo, čaprkala sam neke slike i spomenare kod mame i nađoh slike i pismo... Jaaao, kako sam bila sva nekako šlogi posle čitanja tog pisma. Sećam se da smo jednom pred Novu godinu išli u Pa na buvljak da kupimo jelku, i kupio on meni jelku, po mojoj želji naaaajveću... I tako, vuklja on tu jelku kroz gužvu, ja pičim praznih ruku i samo čujem njega kako gunđa iza mene "*ebao te četinar, da te *ebao". user posted image Mnooogo me je voleo! user posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Stara ljubav...
21.9.2011 22:57:59   
Vika
Jbg, Bubo, možda je procenio da ne bi mogao da te sa lakoćom podigne!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Stara ljubav...
21.9.2011 23:03:51   
Anoniman
Zloćo! user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Stara ljubav...
21.9.2011 23:16:43   
Vika
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Stara ljubav...
14.11.2011 10:35:36   
Anoniman
Ja sam sticajem okolnosti (i bolesti) prošle nedelje išla do lekara u ambulantu na Poliklinici i tamo kroz prozor ugledala mog ex boyfrienda u belom mantilu user posted image Doduše, on je konačno završio tu famoznu stomatologiju i radi kao stažista na poliklinici, a moja ambulanta je vrata preko puta... Nekako mi bilo i blesavo smešno i mnogo drago zbog njega - konačno je ostvario svoje snove! I ja doživeh da ga vidim u tom mantilu user posted image Šta-trebalo mu je svega 12 godina!!! Sad samo da mi ne zatreba još jedna operacija umnjaka user posted image

A sinoć na FB skontam pukim slučajem da su jedan drugi ex i njegov rođeni brat oženili devojke istih imena- Mirela!!! user posted image Ajde da su neke Jelene ili Milice, ali ovo mi bilo toliko bizarno, smejala sam se sigurno 10 minuta user posted image I sad se snajke identično zovu-i ime i prezime user posted image Joj i dalje mi je smešno, ne znam zašto user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Stara ljubav...
14.11.2011 10:51:25   
Ana RR
user posted image pa i jeste smešno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Stara ljubav...
14.11.2011 16:39:37   
Meisje
Ja ni sa jednim nisam u dobrim odnosima a jedan mi je prijatelj za ceo zivot!
Inace,evo da se smejete jos,i ja sam u toj situaciji,brat od mog decka ima zenu koja se isto zove ko ja,tako da ako se vencamo imacemo isto ime i prezime! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Stara ljubav...
14.11.2011 18:35:16   
mihi
Zaključak: Fb je spoijio ali i razdvijio mnoge parove, dvojica mojih kolega su našli svoje stare ljubavi na FB, razveli se i otišli jedan u Ameriku, drugi u Južnu Afriku. Meni se moj bivši momak u koga sam bila ludo zaljubljena i bili u vezi 3 godine srednje škole, takođe javio iz Amerike, bilo mi je drago da čujem gde je šta je ali ništa više od toga.user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Stara ljubav...
14.11.2011 20:15:57   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mihi

Zaključak: Fb je spoijio ali i razdvijio mnoge parove, dvojica mojih kolega su našli svoje stare ljubavi na FB, razveli se i otišli jedan u Ameriku, drugi u Južnu Afriku. Meni se moj bivši momak u koga sam bila ludo zaljubljena i bili u vezi 3 godine srednje škole, takođe javio iz Amerike, bilo mi je drago da čujem gde je šta je ali ništa više od toga.user posted image


U covece user posted image
Meni se decko sa kojim sam ranije zivela i bila najduze posle muza javio na FB, uhodio me jedno mesec dva, onda je dosla i njegova zena, pa cerka i sad ga nema. I svi odahnusmo. Sta je bivse nek bude bivse...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 7:08:05   
mihi
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: mihi

Zaključak: Fb je spoijio ali i razdvijio mnoge parove, dvojica mojih kolega su našli svoje stare ljubavi na FB, razveli se i otišli jedan u Ameriku, drugi u Južnu Afriku. Meni se moj bivši momak u koga sam bila ludo zaljubljena i bili u vezi 3 godine srednje škole, takođe javio iz Amerike, bilo mi je drago da čujem gde je šta je ali ništa više od toga.user posted image


U covece user posted image
Meni se decko sa kojim sam ranije zivela i bila najduze posle muza javio na FB, uhodio me jedno mesec dva, onda je dosla i njegova zena, pa cerka i sad ga nema. I svi odahnusmo. Sta je bivse nek bude bivse...


Tako je Vukouser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 7:42:05   
Anoniman
Sanjala sam bivšu ljubav noćas, ulazim na rr a prva aktivna tema je ova user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 7:55:18   
minavb
Jednom sam baš mnogo volela, samo smo se našli u pogrešno vreme. U odličnim smo odnosima i često se čujemo, dopisujemo. Sad se volimo kao što se vole najbolji prijatelji.  Nedostaje mi baš.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 9:29:04   
Lu
Nedjo, svemir ti šalje povratnu informacijuuser posted image
Ja ne želim da se sjećam bivših, ni dobrih ni loših, neka ih tamo gdje jesu, da su mi nešto značili ne bi bili bivši.
Mada mi nekad protiv moje volje dođe neko u snove ali ne uzbuđuje se previše.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 9:31:24   
Anoniman
Ja ih srećem često, ovaj grad kao selouser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 10:30:31   
MarijaBg
Moja prva velika ljubav i jedina pre mm je jedan sjajan lik. Prijatelj mi je na face-u, cestitamo rodjendan jedno drugom i to je sve. Pre mesec dana se ozenio, bas mi bilo drago. Pregledala sam slike sa svadbe,,ali nisam cestitala, glupo mi zbog njegove zene. Ipak moram da priznam da sam se zamislila sta bi bilo da smo ostali zajedno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Stara ljubav...
15.11.2011 21:28:18   
Anoniman
Zdravo mala ... bio sam u Nemačoj ,zato ti se nisam javljao jedno vreme
...a mogu ti reći da si mi često u mislima i mašti...imam neopisivu želju da te imam...
ne shvati pogrešno,samo sam realan...želim te,shvati to kako hoceš,ali nadam se ispravno....:-)


Ovu poruku sam danas dobila od bivsega ne mogu reci momka jer se nismo bas zabavljali.
Bili smo jedno drugom sex varijanta dugo vremena.
I sex sa njim je bio neverovatan,ali nikad više od toga.
I on i ja smo sada u braku i on mi malo malo pa pošalje poruku.
Sve u ovom smislu.
Ja mm volim i nikad ga nisam prevarila niti bih.
Ova anonimnost je zbog mm,jer mu nisam rekla za poruke .
Nemam želju da se vidjam sa nekim i varam mm zaista ,ali ova poruka tako prija mojoj sujeti.
Glupo zvuci ,,,ali sam realna

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here