|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stara ljubav...
28.12.2009 14:51:01   
Anoniman

Preljub je za ljubav ono što je znanstvenicima epruveta: posuda za eksperimente.  






Eugi user posted image za ideju o ubacivanju ovog texta u temu!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Stara ljubav...
28.12.2009 14:53:44   
Anoniman
Jao, moram da prekucam jedan deo knjige Milana Kundere koji se tice ove teme..danas cu tokom dana ne mogu sad...
Nego, ANONIMNA, ima li sta po ovom pitanju?:
kako si ti u glavi? isto?

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Stara ljubav...
2.5.2010 17:57:55   
Anoniman
Moj bivsi me proganja svake god..Menjala sam br zbog njega 3 puta..zadnji put je trazio da se razvedem od muza i nastavim zivot s njim...to je bilo pre 2 meseca.. user posted image user posted image
ne mogu da verujem da ga jos drzi nesto sto je bilo daaavnoo...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Stara ljubav...
6.8.2010 13:05:40   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moj bivsi me proganja svake god..Menjala sam br zbog njega 3 puta..zadnji put je trazio da se razvedem od muza i nastavim zivot s njim...to je bilo pre 2 meseca.. user posted image user posted image
ne mogu da verujem da ga jos drzi nesto sto je bilo daaavnoo...user posted image

Meni to deluje kao neka opsesija... Zar ne moze da shvati da si sad udata i da je sad gotovo, propustio je svoju priliku i nije bilo sudjeno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Stara ljubav...
6.8.2010 13:13:05   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: sandrina 85


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moj bivsi me proganja svake god..Menjala sam br zbog njega 3 puta..zadnji put je trazio da se razvedem od muza i nastavim zivot s njim...to je bilo pre 2 meseca.. user posted image user posted image
ne mogu da verujem da ga jos drzi nesto sto je bilo daaavnoo...user posted image

Meni to deluje kao neka opsesija... Zar ne moze da shvati da si sad udata i da je sad gotovo, propustio je svoju priliku i nije bilo sudjeno.

A ja sam imala jednu jedinu veeeeeeeeeeeliku ljubav, koja je trajala 4 godine. U poslednjih godinu dana smo se stalno nesto carkali, mada je uzrok tome bilo i to sto je njegova mama bila protiv, jer sam ja obicna devojka koja nema fakultet, radi za samo 20 000din, nema miraz bla bla... A on me je voleo, na kraju smo toliko bili optereceni da je to puklo uz teske reci i veliku svadju, jednostavno je moralo tako, jer smo raskidali pre toga 3 puta i to uz dogovor da ne ide vise i da nam nije sudjeno... ali to nije vredelo jer smo se opet vracali jedno drugom, jako smo se voleli, on mi je govorio kako nema nikog ima samo mene, svi su protiv nas itd. A teske reci su pale iz prostog razloga da bi ja definitivno otisla i nikad se ne vratila, jer nisam spremna oprostiti tako nesto. I posle toga sam uvidela da me voli iz milion razloga i situacija. Ali ja jednom kad presecem to je to! On se ozenio starijom zenom koja je profesorica, a ja sam se udala za jedno predvno stvorenje i puno ga volim. P.S. sve se to brzo izdesavalo, oboje smo stupili u brakove nakon godinu dana od raskida. Ja smatram da je sve to sudbina, a i cula sam da nije bas srecan, nije mi drago zbog toga ali na neki nacin cu se njega secati celog svog zivota.

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Stara ljubav...
6.8.2010 19:30:05   
eni26

IZVORNA PORUKA: sandrina 85


A ja sam imala jednu jedinu veeeeeeeeeeeliku ljubav, koja je trajala 4 godine. U poslednjih godinu dana smo se stalno nesto carkali, mada je uzrok tome bilo i to sto je njegova mama bila protiv, jer sam ja obicna devojka koja nema fakultet, radi za samo 20 000din, nema miraz bla bla... A on me je voleo, na kraju smo toliko bili optereceni da je to puklo uz teske reci i veliku svadju, jednostavno je moralo tako, jer smo raskidali pre toga 3 puta i to uz dogovor da ne ide vise i da nam nije sudjeno... ali to nije vredelo jer smo se opet vracali jedno drugom, jako smo se voleli, on mi je govorio kako nema nikog ima samo mene, svi su protiv nas itd. A teske reci su pale iz prostog razloga da bi ja definitivno otisla i nikad se ne vratila, jer nisam spremna oprostiti tako nesto. I posle toga sam uvidela da me voli iz milion razloga i situacija. Ali ja jednom kad presecem to je to! On se ozenio starijom zenom koja je profesorica, a ja sam se udala za jedno predvno stvorenje i puno ga volim. P.S. sve se to brzo izdesavalo, oboje smo stupili u brakove nakon godinu dana od raskida. Ja smatram da je sve to sudbina, a i cula sam da nije bas srecan, nije mi drago zbog toga ali na neki nacin cu se njega secati celog svog zivota.

Sudbina user posted image  ko zna zasto je to dobro... Vidis svako nadje svog saputnika...Nisi cekala da puno prebolis,jednostavno si presekla i nastavila novi zivot..Cenim to,bravo ..user posted image
A sta j njegova majka htela?? Jadnica user posted image  Eto sad ima snahu svojih godina user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Stara ljubav...
10.8.2010 15:22:41   
Anoniman
Smrad pise po netu da je komercijalista na terenu, a u stvari je najobicnija smrdljiva sofercina!

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.9.2010 8:46:40 >

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Stara ljubav...
8.4.2011 17:11:35   
Anoniman
Srećan ti rođendan, M.V. ... Nadam se da će te sve muke koje su te napale napokon napustiti, i da ćeš posle svega biti još bolji čovek nego što jesi. Ne želim ti ni hrabrosti ni dostojanstva - to ti nikada nije manjkalo, želim da i dalje vrediš barem upola toliko koliko sad, i to je dovoljno da zauvek ostaneš u mom sećanju. Srećno, i istraj!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Stara ljubav...
9.4.2011 8:33:35   
Anoniman
Postoji jedna osoba,koja mi je u zivotu toliko pomogla........to nikada necu da mu zaboravim!Delic srca je posvecen NJEMU,mm to vrlo dobro zna.Volim svog muza,svim silama i snagama ovog sveta,ali to jedno maleno mestasce,to je odavno rezervisano za ceo zivot.
Nismo se videli dosta,dosta dugo...
Kada sam bila u Bg-u u bolnici,upoznali smo se kada je dosao u posetu mojoj cimerki,i tako je sve pocelo...Donosio mi je hranu,cigarete,cebe,grejalicu,kafu,svaki put po jednu ruzu(ja sam tamo bila oko 2 meseca),znala sam da to nece uspeti kada se vratim kuci. Zato mi i nije dao da idem kuci.Zadnje vece je dosao,plakala sam kao kisa,on je samo cutao...Ustao,i poceo da pakuje moje stvari,da krenem sa njim.Nisam krenula...Sada sam udata zena,imam predivnog sina! Nazvala sam ga Mateja...to mu je hvala!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Stara ljubav...
9.4.2011 10:16:18   
bojana86
hmmmm zanimljiva tema.... ja sam se juce sjetila stare ljubavi,jer je na jucerasnji dan i pocela neke 2002 godine,i zavrsila se 2007g.,al sve lijepo pamtim iz tog doba,njegove predivne roditelje koji su mi puno pomogli,al eto razidjosmo se bez razloga,pokusavali da se pomirimo al niko nije konkretne poteze nije poduzimao,i tako je vrijeme islo i ja naletim na svog danasnjeg muz 2008g.,i odlucim da ostanem s njim i udam se vec 2009g.,a on je jos ne ozenjen... rado ga se sjetim,rijetko ga vidjam,al muza VOLIM svim srcem i imamo predivnog sina,i drago mi je da je stara ljubav u lijepom sjecanju,jer to nam niko nemoze oduzeti!!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Stara ljubav...
9.4.2011 14:13:21   
Anoniman
Ah, u ovoj temi može da se nađe svako ko se nije udao za svoju ljubav i škole user posted image , a danas je to stvarno retkost.
Šta reći- volela sam do ludila, i bila obožavana - dobijala cveće na adresu, pevali mi serenade pod prozorom, čak i koje ljubavno pismo... Sve u svemu, predivno mladenačko doba. Veze su se završavale i bolno i manje bolno, ali ni od jednog danas ne okrećem glavu na ulici, ali ni sa jednim nisam ostala u kontaktu. Tako je , ja mislim, najbolje. Svaki ima svoje mesto (da se razumemo- imala sam 4 duuuge divne veze pre braka) i svakog ću se sećati na ovaj ili onaj način -po nekom mestu, pesmi, anegdoti... Ali ja sam sve to vreme ustvari tragala za onim što imam danas, i tu nema mesta za tugu - ja sam svog princa dočekala user posted image

(odgovor članu bojana86)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Stara ljubav...
9.4.2011 15:17:06   
eni26

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ah, u ovoj temi može da se nađe svako ko se nije udao za svoju ljubav i škole user posted image , a danas je to stvarno retkost.
Šta reći- volela sam do ludila, i bila obožavana - dobijala cveće na adresu, pevali mi serenade pod prozorom, čak i koje ljubavno pismo... Sve u svemu, predivno mladenačko doba. Veze su se završavale i bolno i manje bolno, ali ni od jednog danas ne okrećem glavu na ulici, ali ni sa jednim nisam ostala u kontaktu. Tako je , ja mislim, najbolje. Svaki ima svoje mesto (da se razumemo- imala sam 4 duuuge divne veze pre braka) i svakog ću se sećati na ovaj ili onaj način -po nekom mestu, pesmi, anegdoti... Ali ja sam sve to vreme ustvari tragala za onim što imam danas, i tu nema mesta za tugu - ja sam svog princa dočekala user posted image


da nam nije isti?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Stara ljubav...
9.4.2011 20:59:54   
Anoniman
Razmišljam sada ... Svaki od mojih bivših momaka mi je na neki način ostao u nekom ćošku srca . Sve su to kvalitetni ljudi , na koje sam ponosna , i koji su , svak na svoj način , kreirali mene kao ličnost i usavršavali moje poimanje ljubavi . Pokazali mi šarenolikost u načinima na koje se može voleti , sazrevali zajedno samnom i drago mi je što ni jedan rastanak ne čuvam u ružnom sećanju , i što zaista nemam čega da se postidim . Radujem se njihovim radostima , i žalostim nevoljama . Znam da i oni misle i osećaju isto , i da je posle svakog rastanka ostalo veliko uzajamno poštovanje . Da li sam samo imala sreće u životu ili mudrost u izboru - ne znam , znam samo da zaista obožavam sve svoje bivše ljubavi i sećanja na njih .

< Poruku je uredio BubaMira -- 9.4.2011 21:00:38 >

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Stara ljubav...
12.4.2011 22:14:29   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Razmišljam sada ... Svaki od mojih bivših momaka mi je na neki način ostao u nekom ćošku srca . Sve su to kvalitetni ljudi , na koje sam ponosna , i koji su , svak na svoj način , kreirali mene kao ličnost i usavršavali moje poimanje ljubavi .
Da li sam samo imala sreće u životu ili mudrost u izboru - ne znam , znam samo da zaista obožavam sve svoje bivše ljubavi i sećanja na njih .


i ja!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Stara ljubav...
7.5.2011 20:13:42   
Anoniman
Mustuluk _Haris Dzinovic user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 4:17:50   
vukosava
Dodao me u Facebook prijatelje i samo se javlja da chatuje. Cak mi se javila i njegova cerka i njegova zena... Ziveli smo zajedno godinu i po dana, davno pre mozda cak 15 godina. Ja sam raskinula nakon sto se on vratio u rodni grad kad je odustao od studiranja. Bio je nesrecan sa mnom zbog moje tezine, hteo je da me promeni al je sve imalo kontaekefat. Osecala sam da ako ostanemo zajedno bice samo jos nesrecniji i gori prema meni. Osetila sam da je vreme da se razidjemo i da on nadje osobu koja mu vise odgovara od mene. I zelela sam da se sklonim iz njegovog zivota. Da ostavim prostora za neku novu, bolju ljubav. I sad sam srecna sto vidim da ima visoku i vitku zenu kakva ja nisam i dvoje predivne decice... Ozenio se 2000-te. Neprijatno mi je uopste da pricamo nakon one inicijalne radoznalosti kako je sta se radi, jesu li zivi i zdravi. Pogotovu sto sam nekad davno cula da je izgubio dete pa mi je bas bilo zao. Ja licno ne bih volela da smo u kontaktu jer stare ljubavi bolje da su stare ljubavi. A opet ako ga otkacim sa Facebooka bice ko pre kad sam ga otkacila. Uf bem ti facebook i pretrage... Licno mislim da tu nema sta da se prica, ja ovamo ti tamo i kud koji mili moji. Nek ste zivi i zdravi. Sto rekla Vesna Perun:

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih
i koja si mudra kao bezbrižnost.
Ti koja umiješ s njegova čela čitati
bolje od mene njegovu samoću,
i koja otklanjaš spore sjenke
kolebanja s njegova lica
kao što proljetni vjetar otklanja
sjene oblaka koje plove nad brijegom.

Ako tvoj zagrljaj hrabri srce
i tvoja bedra zaustavljaju bol,
ako je tvoje ime počinak
njegovim mislima, i tvoje grlo
hladovina njegovu ležaju,
i noć tvojega glasa voćnjak
još nedodirnut olujama.

Onda ostani pokraj njega
i budi pobožnija od sviju
koje su ga ljubile prije tebe.
Boj se jeka što se približuju
nedužnim posteljama ljubavi.
I blaga budi njegovu snu,
pod nevidljivom planinom
na rubu mora koje huči.

Šeći njegovim žalom. Neka te susreću
ožalošćene pliskavice.
Tumaraj njegovom šumom. Prijazni gušteri
neće ti učiniti zla.
I žedne zmije koje ja ukrotih
pred tobom biti će ponizne.

Neka ti pjevaju ptice koje ja ogrijah
u noćima oštrih mrazova.
Neka te miluje dječak kojega zaštitih
od uhoda na pustom drumu.
Neka ti miriše cvijeće koje ja zalivah
svojim suzama.

Ja ne dočekah naljepše doba
njegove muškosti. Njegovu plodnost
ne primih u svoja njedra
koja su pustošili pogledi
goniča stoke na sajmovima
i pohlepnih razbojnika.

Ja neću nikad voditi za ruku
njegovu djecu. I priče
koje za njih davno pripremih
možda ću ispričati plačući
malim ubogim medvjedima
ostavljenoj crnoj šumi.

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih,
budi blaga njegovu snu
koji je ostao bezazlen.
Ali mi dopusti da vidim
njegovo lice dok na njega budu
silazile nepoznate godine.

I reci mi katkad nešto o njemu,
da ne moram pitati strance
koji mi se čude, i susjede
koji žale moju strpljivost.

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih,
ostani kraj njegova uzglavlja
i budi blaga njegovu snu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:18:42   
Anoniman
Aaaaaaaaaaaa user posted image Evo pili kafu na terasi ispred kancelarije i mislim - garant ima ovakva neka tema na RR, da kucnem kad popijemo kafu user posted image
I tako, sedimo mi jutros na terasi (kancelarija nam je da izvinete u Pripizdini user posted image ovde ni Bog ne navraća-veleprodaja, pa smo tu gde su nam magacini) i stiže poštar... Ja sedela okrenuta leđima i čujem Dobro jutro, okrenem se onako lagano da otpozdravim, kad ono - moj nesuđeni muž!!! user posted image Pre tačno 11 godina smo raskinuli, zabavljali smo se tri divne godine, bili vereni jedno celo leto, ali eto nije to bilo to.... Oboje imamo danas svoje porodice, ali on je bio No 1 U SVEMU user posted image Sa njim sam smišljala prva imena za našu decu i crtala našu kućicu iz snova i maštala kako starimo zajedno.... Tako nešto jednostavno se ne zaboravlja. Nismo se videli 6 godina i odsekoše mi se noge kad sam ga ugledala, a i njegova reakcija je bila slična. Rek'o: mogu ja samo kratko da sednem... I seo, promenili par rečenica oboje nakeženi k'o dve budale user posted image i sad će nam donositi poštu naredne 3 nedelje. O majko mila! Ne smem mm ni reći user posted image dupe ima da mi pomeri od zezancije!

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:31:14   
Jeca*
Poštar uvek zvoni dva puta ...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:33:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image e draga moja, kad bi samo znala..................................

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:33:11   
Lu
Auuuu Nina, kako romantičnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:34:01   
Jeca*
i odmah prijateljski da kazem: zeno trgni se da te ne bi uskoro citali u temama Prevara...propali brak...i sl user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:35:21   
Lu
Ma daj Jeco pusti je nek uživa malo u leptirićimauser posted image  user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:36:23   
Jeca*
nisam mislila nista lose...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:37:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca*

nisam mislila nista lose...user posted image

Nisam ni ja user posted image
Ajde deuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Stara ljubav...
19.7.2011 9:37:20   
Anoniman
Ma sve 5 Jeco user posted image Samo davno me neko tako trgnuo... Još sam pod utiskom, ali znam ja ko mene čeka kod kuće user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here