|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:49:50   
cipiripi
kakio je lepo hvala bogu.. raspolozeni su oboje ali gladni... user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:55:52   
Mari86
IZVORNA PORUKA: minavb

Mari, gradjani su problem! Pasa na ulici ne bi bilo toliko kada bi vlasnici svoje pse sterilisali, kada ih ne bi pustali da se pare nekontrolisano a posle stenad ostavljali na ulici. Kad ljudi zivotinu koja im dosadi, ne bi nesterilisanu izbacivali napolje i kad bi sve lutalice bile sterilisane, nihov broj bi bio kontrolisan i vremenom smanjen. Tako je to u civilizovanom svetu, a ne da se svake godine resetaju psi koji su na ulici zavrsili krivicom ljudi.


Ja se slazem sa tobom!!
Veruj mi ja sam ljudski otisla i zamolila ga da kada cuje da laju,izadje i utisa ih..on mi je rekao da mu se sklonim
sa kapije,i da ne da nece izaci kada laju,nego ce jos vise da ih pusta da niko od nas nema mira..tim recima!!!!

I evo ti,da vidis da nisam trovacica..poklanjam ti internet kucu..
user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:56:32   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

kakio je lepo hvala bogu.. raspolozeni su oboje ali gladni... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:57:06   
Anck Su Nmaun
JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO     srceeeeee malooooooo......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:58:56   
minavb
IZVORNA PORUKA: cipiripi

kakio je lepo hvala bogu.. raspolozeni su oboje ali gladni... user posted image

Ja sam mojima, kad pokvare trbu, uvek davala pilecu supu dok se stomak ne navikne. Mislim da jos ne smes da im dajes cvrstu hranu, mozda malo gulasa u supici.

Mari, hvala na kuci. Preslatka je kao i sve zivotinje.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 13:59:32   
Mari86
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: cipiripi

kakio je lepo hvala bogu.. raspolozeni su oboje ali gladni... user posted image

Ja sam mojima, kad pokvare trbu, uvek davala pilecu supu dok se stomak ne navikne. Mislim da jos ne smes da im dajes cvrstu hranu, mozda malo gulasa u supici.

Mari, hvala na kuci. Preslatka je kao i sve zivotinje.


user posted image al si ti neka besna zena.....off...

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:02:58   
cipiripi
maltezer jede kuvanu hranu - piletina, pirinac sargarepa i sve vrste zeleni, to mu je osnovno, a usput mu svekar svasta daje i zbog toga imam gadan problem sa njim..upravo smo se posvadjali na krv i noz jer ja mu dajem konzerve za creva i antibiotik.. a on za nagradu kad piski koskicu za pse.. pobogu vise.. pukla sam skroz...ne mogu vise da pricam i da popujem.. muka mi je vise od toga..nije ker igracka da se rade experimenti nad njim.. ja mu kupujem tu hranu konzerva kosta 500 din , borim se da ne dehidrira a njega boli djoka..zanimljivo mu da mu daje.. pukla sam vise..neko sa 500 din spremi rucak..
dosadilo mi je da glumim vise budalu..
grozno se osecam..grozno...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:04:41   
Mari86
Kakve je to kockica za pse?

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:05:31   
cipiripi
koskica..slatkis.. cokoladna koskica za pse..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:06:20   
minavb
Kad neko dira zivotinje, bas se razbesnim. Jbg, mnogo sam ih lecila, sklanjala sa ulice, udomila i placala im lecenje i operacije, a sve su na ulici ili bolesne i povredjene krivicom ljudi. Poznajem jednu zenu u Novom Sadu koja spasava mace, spasila je mache kome su deca igrajuci se , odsekla zadnje noge. Ja sam jednom nasla kucu sa zaheftanim usima a pre par meseci su budale na Novom Beogradu ubacile macice u vlazan cement. Kako da ne budem besna?user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:07:00   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

koskica..slatkis.. cokoladna koskica za pse..


Neka posebna jel?
Ja sam cula da psi ne smeju cokoladu da jedu,jel to tacno?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:07:58   
cipiripi
posebna bas za pse

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:09:36   
minavb
IZVORNA PORUKA: cipiripi

maltezer jede kuvanu hranu - piletina, pirinac sargarepa i sve vrste zeleni, to mu je osnovno, a usput mu svekar svasta daje i zbog toga imam gadan problem sa njim..upravo smo se posvadjali na krv i noz jer ja mu dajem konzerve za creva i antibiotik.. a on za nagradu kad piski koskicu za pse.. pobogu vise.. pukla sam skroz...ne mogu vise da pricam i da popujem.. muka mi je vise od toga..nije ker igracka da se rade experimenti nad njim.. ja mu kupujem tu hranu konzerva kosta 500 din , borim se da ne dehidrira a njega boli djoka..zanimljivo mu da mu daje.. pukla sam vise..neko sa 500 din spremi rucak..
dosadilo mi je da glumim vise budalu..
grozno se osecam..grozno...


Smiri se aman! A jesi probala ti da mu kuvas? Moji gremlini nece kuvano, samo Royal Canin u bilo kom obliku. Mislim da imas Intestinal i za pse. To su moji ruckali kad su dobili proliv od Wiskasa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:09:51   
Lu
I ja sam svom za nagradu davala čokoladicu za pse,dok smo ga "dresirali".

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:10:40   
Mari86
IZVORNA PORUKA: minavb

Kad neko dira zivotinje, bas se razbesnim. Jbg, mnogo sam ih lecila, sklanjala sa ulice, udomila i placala im lecenje i operacije, a sve su na ulici ili bolesne i povredjene krivicom ljudi. Poznajem jednu zenu u Novom Sadu koja spasava mace, spasila je mache kome su deca igrajuci se , odsekla zadnje noge. Ja sam jednom nasla kucu sa zaheftanim usima a pre par meseci su budale na Novom Beogradu ubacile macice u vlazan cement. Kako da ne budem besna?user posted image


Pa na mene nemoj...Ja sam samo rekla koliko me je doveo do ludila komsija..ali kad
bolje razmislim ne bih nikada bacila otrov...Dok poznajem jednu zenu koja je to uradila..i nije im bacila otrov nego one udice sa tri kraka......znaci da sam htela vec sam mogla to da uradim,ali ocigledno nisam.user posted image
I necu da mi bude neprijatno svaki put kada udjem u ovu temu...zato sto zaista nisam od onih koji zlostavljaju zivotinje...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:20:14   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: minavb


Smiri se aman! A jesi probala ti da mu kuvas? Moji gremlini nece kuvano, samo Royal Canin u bilo kom obliku. Mislim da imas Intestinal i za pse. To su moji ruckali kad su dobili proliv od Wiskasa.


mene to vredja ne mogu da se smirim, sad sam pukla a to traje od kad ga imamo..resenje je da se njemu usere na krevet mozda ce tad prestati da se izivljava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a sto se tice hrane, baka moja mu kuva i voli to.. od granula mi povraca..davala sam mu Royal Canin, Hills..ali dzabe ova mu najvise prija.
kad ima proliv jede Hills i/d konzervu da ga ocisti jer je namenjena za to.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:22:51   
minavb
Hm, moje zivotinje niko ne sme da hrani osim mene, i niko im ne kupuje hranu osim mene. Poslastice i ostale gluposto nisu dozvoljene. Ne znam sta da ti kazem, tesko ces se izboriti. Bitno je da su bolje, lako ces sve ostalo da resis.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 14:25:56   
cipiripi
jako je ruzno kad radis i zovu te "Tiki zovi veta njemu nije dobro..." dodje vet pomogne mu .. kaze DIJETA 4 dana... i bup..aj da rucas koskicu... pa user posted image mu mater!

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 22:50:02   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: Mari86

Moram da se oglasim na ovu temu,posto je meni padalo na pamet da uradim ovo...user posted image
ja zivotinje obozavam,i cim napravimo ogradu odmah kupujemo kucu...
Ali.......
Moj komsija ima 15 pasa (pre toga je imao 20 macaka,sa njima i miseve)..
Lepo i kulturno pokusavam vec godinu dana da razgovaram sa njim,da mu kazem da nije normalno da ima 15 pasa,jer on nije odgajivac,da mi ne mozemo da spavamo nocu od njihovog laveza a leti od smrada ne mogu da sedim na terasi...
Medjutim on ne reaguje...
Bila sam u Komunalnoj inspekciji oni ne mogu nista,mogu samo da ga opomenu,ne znma kako ce narediti zivotinjama da se ne ponasaju onako kakva je njihova priroda??!
Danas sam zvala Veterinarsku inspekciju od kojih sam dobila informaciju da on svoje pse nije vakcinisao ni čipovao,i da ce do kraja nedelje izaci na teren,ako ne bude zeleo da ih čipuje i vakcinise oduzeće mu pse.
Ja se zbog toga radujem,moram biti iskrena,zato sto mislim da nije u redu imati 15 pasa u dvoristu,koji izlecu napolje cim on otvori kapiju,i pocinju da vijaju sve po ulici.
Takodje,ako prijavim da izlaze napolje i napadaju mogu da mu oduzmu pse.
Zaista sam u nekim momentima zelela da ih otrujem,ali nisam mogla da dodjem do otrova.Time se ne ponosim ali ja nocu ne mogu da spavam,a niko nece nista da resi povodom toga.user posted image



A kako ti nije palo na pamet gazdu da otrujes? Mislim, lepo kazes on je kriv, nisu psi. Neverovatno.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 23:27:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Kad neko dira zivotinje, bas se razbesnim. Jbg, mnogo sam ih lecila, sklanjala sa ulice, udomila i placala im lecenje i operacije, a sve su na ulici ili bolesne i povredjene krivicom ljudi. Poznajem jednu zenu u Novom Sadu koja spasava mace, spasila je mache kome su deca igrajuci se , odsekla zadnje noge. Ja sam jednom nasla kucu sa zaheftanim usima a pre par meseci su budale na Novom Beogradu ubacile macice u vlazan cement. Kako da ne budem besna?user posted image


Ja nisam ljubitelj životinja, ali ovo što si navela jeste malteriranje životinja. user posted image

No, ja potpuno razumem Mari, i mislim da nisi bila u pravu ni jednu jedinu reč koju si napisala protiv nje i njenog razmišljanja. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
13.1.2010 23:45:17   
JULIE
Mm i ja smo jednom krenuli u grad,bila sam u 5mes trudnoce,odjednom je poceo da nas juri komsijski pas i ujeo mm.Zapravo,on je lutalica,komsije imaju svog psa koji je u dvoristu a ovog samo hrane ispred.Sto je najcrnje mm obozava zivotinje i uopste ih se ne boji,volim ih i ja al se bojim,ne znam zasto.Zamislite da je ujeo mene trudnu ili da me napadne sada kad setam mikija i plus sam trudna?Ali bih zvala nekog,stvarno ne bih mogla da povredim kucu,on verovatno ima besnilo za koje nije kriv jer ga je verovatno neko izbacio jer nosi neku odrpanu ogrlicu..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 7:38:54   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Kad neko dira zivotinje, bas se razbesnim. Jbg, mnogo sam ih lecila, sklanjala sa ulice, udomila i placala im lecenje i operacije, a sve su na ulici ili bolesne i povredjene krivicom ljudi. Poznajem jednu zenu u Novom Sadu koja spasava mace, spasila je mache kome su deca igrajuci se , odsekla zadnje noge. Ja sam jednom nasla kucu sa zaheftanim usima a pre par meseci su budale na Novom Beogradu ubacile macice u vlazan cement. Kako da ne budem besna?user posted image


Ja nisam ljubitelj životinja, ali ovo što si navela jeste malteriranje životinja. user posted image

No, ja potpuno razumem Mari, i mislim da nisi bila u pravu ni jednu jedinu reč koju si napisala protiv nje i njenog razmišljanja. user posted image

Znaci po tebi je u redu kad mislis da je resenje problema da potrujes 15 pasa, koji pri tom nisu krivi sto su na gomili u necijem dvoristu?
Jbg, ja ne mogu da shvatim kako ikome moze da padne na pamet da nekoga povredi i ubije, a pogotovo zivotinju koja ti ne misli lose. Tako sam vaspitana, i naravno da sam u pravu. Ako ne volite zivotinje, ne morate da ih ubijate zato sto vam smetaju, postoje drugi nacini za resavanje problema koji imate.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 9:58:05   
Mari86
Jos uvek vidim napadate mene...
Leki molim te,ja ne ubijam ljude,a ni zivotinje,samo sam iznela drugu stranu price...i neverovatne ste bi koje citate i hvatate se samo za reci koje vama odgovaraju,pa onda skocite na mene..svasta!user posted image
A tebe sam mina pitala da mi kazes koje je resenje po tvom misljenju?!
Danas su me zvali i rekli da ne mogu da izadju i da moram da platim 2000 da bi vterinarski inspektor izasao.
Vam svake pameti!user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 10:07:28   
minavb
IZVORNA PORUKA: Mari86

A tebe sam mina pitala da mi kazes koje je resenje po tvom misljenju?!
Danas su me zvali i rekli da ne mogu da izadju i da moram da platim 2000 da bi vterinarski inspektor izasao.
Vam svake pameti!user posted image


Ja bi platila.user posted image  Za dobrobit pasa i komsiluka, tom coveku se moraju oduzeti psi. Platila bih, ne bih trepnula.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 10:09:10   
Anoniman
ja imam ludog komšiju koji je zbog nesredjenih komšijskih odnosa donosio kerušu pod bakin prozor i zakivao joj eksere u šape vičući:ovako ću Dano tebe da zakivam na ogradu(tako se zvala moja pokojna baka-tužila ga je jer je digo ogradu od 3 metra,zatvorio nam svetlost u prizemlju i napravio kokošinjac).moj tata pozove policiju, dok oni dodju on je nestao(tad je i on radio u policiji)....
kokške su trovale od smrada,kokodakale,nisu davale mira....i dan danas su tu,i šta da se radi....centar grada a on drži živinu....

mari, potpuno te razumem i ne osudjujem što ti je palo na pamet da ih otruješ, jer znam kako je kad ne znaš šta ćeš od muke, ali pusti veterinare nek dodju i izvrše uvidjaj, ne treba ti to na duši....

a za minin post da su na NBGD-u bacili mačiće u malter sam zgrožena,blago rečeno...kakvih sve neljudi ima ovo je strašnouser posted image


(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here