|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 0:05:19   
Khaleesi
I meni ta spontanost nedostaje...
Samo uvece ili popodne kaada deca spavaju ali ppopodne je vikendom kada on ne radi...
A ovo dok ih uspavas, pa se neka obavezno probudi...
Najgore je kad pocnemmo a neko zakmeci,jaoooooo ko ce sad da se oblaci i nuna opet...
Onda mi se ni ne nastavlja posao...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 0:26:16   
choopa choops
Svugdje ista priča user posted image Samo što ja imam troje! I taman kad su ovo dvoje odrasli, pa izađu da se igraju, i počelo da se dešava nešto neplanirano i preko dana, stigla ova mala i jbg user posted image Pa se onda snalazimo, kad nam dođe, odvedemo je kod babe, kao da mi MM pomogne da čistimo kuću user posted image I onda na kraju poslije "posla" moramo stvarno da čistimo jer je baba radoznala doći će da vidi user posted image Nego otišli smo u of.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 6:54:33   
isidora88
Ahahahah, i mm i ja cesto "cistimo"user posted image samo sto se desi da ne stignemo da stvari i ocistimo i onda nas pitaju pa sta ste dosad radiliuser posted image
Mada retki su trenuci kad nam decu neko izvede a da je mm tad kod kuceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 8:36:13   
Khaleesi
Haha cistite haha joj dobri steuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 8:58:18   
vonavoj
Volim kad se od jutra smejemuser posted image , lude ste!
Evo,mi smo sinoc imali strast,zaista, uspeli smo u wcu,jer velika ni u 23 jos nije zaspala..lezi u krevetu,ali ne spava..
I bilo je mnogo dobro i nedostaje mi..ali evo sad sam mrtva umornauser posted image ,nisam legla na vreme i kao da me je voz pregazio..relaksirala sam se sinoc,a sta sad,kako da izdrzimuser posted image
Citala sam jedan clanak,mama troje dece,cini mi se,kako je sebi zacrtala da imaju sex bar 2 puta nedeljno,to joj je obaveza kao da trenira u teretani,i da ne sme da ima izgovor da izostaje...i da su uspevali,i kad su jednom krenuli,sve je bilo bolje,i oni se bolje osecali,deca zadovoljnija samim tim...moram da probam da idem u "teretanu"..mm ne voli da cisti kucu,pa ne bi pristao na touser posted image
A juce smo i imali razgovor,mm kaze,ja imam majku dece,pomocnicu u kuci,ali zenu nemam,i u pravu je,ni ja muza nemam,..nedostajemo jedan drugom zbog nedostatka vremena..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 9:07:08   
IvanaSK RR
Vonavoj, vi to iskusno. A mi pre neko vece se nismo zakljucali i sin uleteo. Sreca te nije bilo mnogo osvetljeno, a i on se nije secao sutradan toga, bio uspavan.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 9:11:13   
Sanjalicaaa
Nama su deca jos mala pa i se ne desava da banu tako u sred radnje, ali cesto razmisljam da to moze da se desi.
Ne znam... meni se ono sa satorom bas dopalo user posted image
I meni nedostaje spontanost. Nesto razmisljam da ostavim klince jedan vikend kad mi mama bude slobodna pa da odemo nas dvoje u neki spa centar, ili tako nesto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 9:15:45   
Khaleesi
Meni je cim za to upadanje dece u sred cina, srecom nije jos i nadam se da neceuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 9:39:03   
vonavoj
Nama nije niko upao,ali da je bilo plakanja,jeste.. Ja nisam tip da sam opustena,tj,da se mogu opustiti kad se uspavaju nakon budjenja,ne,ja i dalje osluskujem..user posted image
Meni nedostaje da se ne trzam i ne zavlacim po budzacimauser posted image , wcu...hocu da legnem na krevet..a nema ko decu da mi uzme na nocuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 9:57:29   
IvanaSK RR
Sin ima cvrst san i nikad se ne budi kad zaspi. Ali sad je u fazonu da mu nesto nije kako treba i da hoce da spava kod nas. To je, pretpostavljam zbog bebe.
Inace, pored njega moze zurka da se pravi kad zaspi.

Prosle godine ja obukla neki ves, ovo, onouser posted image i zakljucali se u dnevnu, sreca, sin posle pola sata na vrata da pita nesto :)

< Poruku je uredio IvanaSK -- 27.7.2016 9:59:21 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 10:02:11   
Khaleesi
Ti imas vrata na dnevnoj, nama je glavna soba za akciju dnevna, ali nemamo vratauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 10:18:42   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

A juce smo i imali razgovor,mm kaze,ja imam majku dece,pomocnicu u kuci,ali zenu nemam,i u pravu je,ni ja muza nemam,..nedostajemo jedan drugom zbog nedostatka vremena..


E bas tako, on uglavnom vise kuka, pre trece trudnoce moram priznati od posla nekako smo se bili (hocu reci ja) skroz oladila od sexa, vecito umorna bas sam izgubila zelju. Ali zato sad posle par meseci apstinencije zbog trudnoce ne skidamo ruke jedno s drugog user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 12:07:20   
vonavoj
Ja znam da je faza, previse umora,obaveza,osluskujem decu,privatnost nemamo...ali treba izdrzati,i pravu je..samo sto ja na to ne gledam tako,nego su meni deca i kuca na prvom mestuuser posted image ..skroz pogresno..mm me zeza,ti bi samo usisavala,brisala,ajde da lezimo i mazimo se..i tacno je to. Moram se opustiti,ili naci pomocnicu!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 12:20:08   
Anck Su Nmaun
Bolje ti pomocnicu nego on ljubavnicu user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 12:23:48   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Bolje ti pomocnicu nego on ljubavnicu user posted image user posted image

user posted image user posted image Bas tako!!! Srz!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 13:06:12   
Khaleesi
Ja sam se opustila, tih dana kada imamo sexa, svejedno je da li je oplegan ves ili neobrisana prasina :-)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 13:31:16   
World

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja vala kad sam umorna nisam za seks. Ali dobro mi smo iz Crne Gore, nama je umor opravdanje za sve!user posted image



Izgleda da imam i ja neke crnogorskog pretka.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 17:29:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja znam da je faza, previse umora,obaveza,osluskujem decu,privatnost nemamo...ali treba izdrzati,i pravu je..samo sto ja na to ne gledam tako,nego su meni deca i kuca na prvom mestu[sm=smiley36.gif]..skroz pogresno..mm me zeza,ti bi samo usisavala,brisala,ajde da lezimo i mazimo se..i tacno je to. Moram se opustiti,ili naci pomocnicu!

Pogrešno, prvo ide muž. Deca upijaju sve ostalo od vas dvoje.
Dakle odmah pomocnicu nadjiuser posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 17:57:11   
vonavoj
Pogresno sve..znamuser posted image shvatam!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 22:52:10   
Khaleesi
kada je muz zadovoljan, bar moj... ne treba ti pomocnica on to odradi sam...
Nekoliko puta se exnemo popodne dok spavaju deca dremku, posle i pravi nes, i redja sudove, i pegla... sve radnje radiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Izgubljena strast
27.7.2016 23:19:40   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Bolje ti pomocnicu nego on ljubavnicu user posted image user posted image


user posted image

I da nađe neku pomoćnicu koja je stara i debela, da ne bude kao u filmovi u miniću i sa grudima na izvol'te user posted image

Zapravo, sad nešto razmišljam, treba kupiti ovaj kostim pomoćnice i u tome čistiti, kuvati ručak user posted image Da vidimo kako će onda strast da se rasplamsa!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Izgubljena strast
28.7.2016 0:19:34   
Khaleesi
Onda u kostimu cistis nocu dok deca spavaju

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Izgubljena strast
28.7.2016 5:52:36   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Izgubljena strast
28.7.2016 8:13:40   
isidora88
Mogla bih kostim taj da nabavim,mada mislim da bi ga pre mm nosio jer uglavnom on samo cistiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Izgubljena strast
28.7.2016 13:00:15   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: isidora88

Mogla bih kostim taj da nabavim,mada mislim da bi ga pre mm nosio jer uglavnom on samo cistiuser posted image


user posted image

ahahahahah -----> KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here