|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:45:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

isto mislim da gayevi i lezbijke koju su bili ceo zivot ismejevani daleko bolje mogu objasniti svom detetu neke stvari nego neka barbika koja je imala kvazi savrsen zivot takva se nece ni potruditi da pita dete dali je sve ok jer ce zureti jer ima zakazano kod frizera kozmeticarke sta li vec. Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.



Malo je bzvz ispalo, kao da smo mi sve barbike. No, znam (ili se bar nadam) da nisi to htela da kažeš.

Neko je gore napisao, i među "normalnim" svetom ima skotova. I među gay svetom ima skotova. Ja ne mislim da su gay ljudi loši ljudi, ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:46:56   
stevajela
Sto se tice ove teme,slozicu se u potpunosti sa prvim postom od guppy.
Ja imam prijatelje homoseksualce i nemam niti jedan razlog da ih diskriminisem niti odbacim.
Sto se tice parade,ne rade to oni da bi promovisali svoju homoseksualnost,vec kao protest diskriminaciji.Zna li neka od vas koje kazete da bi ste ih pobili,zaklali,ili vec koji pridev,...koliko su ti ljudi diskriminisani i kako im se zivot moze pretvoriti u pakao,ako se sazna njihova sxualna orjentacija.
Homoseksualnost nije stvar pomodarstva,ludila,poremecaja,sizofrenije,... homoseksualnost je endogenog(urodjenog porekla).


".....stalno neke trapez hlače na peglu nosi i cipelice za ples sa petom!!
Hej s petom! kao mu najudobnije, o šarenim uskim košuljicama da ne pričam i o CIJELOM depiliranom tijelu!!
Ne može podnijeti jednu jedinu dlaku! Pa više ih ja imam..
A tek kad me sretne na ulici trči onako razbacuje noge prema van i vrišti te kako si, te ljubi, jaooo majko!"

Kao da je neko opisao mog drugara,glumca po profesiji za koga smo mislili da je gej.Covek je sretno ozenjen 5 godina,ima preslatku devojcicu staru 3 godine.Uglavnom gej muskarci NE izgledaju tako.Feminiziranost nije faktor homosexualnosti.
I samo da pitam mame koje imaju nesto protiv prikazivanja homosexualnosti:Znate li vi otkad ona postoji?Postoji otkada postoji ljudski rod,znate li da si Platon i vecina grckih filozofa bili gej,Najvise homo je bilo kod starih rimljana i starih grka,masa kompozitora su bili gej,medju njima Cajkovski na prvom mestu?Znate li koliko je Romanovih bilo gej?
Nemam problem niti dilemu kako bi detetu objasnila sto se dvojica cika drze za ruku ili ljube.Gadno mi je to na javnom mestu isto koliko u gradskom busu kada vidim ribu da sedi tipu u krilu i zvale se da sve puca,prosto mi se povraca.

< Poruku je uredio stevajela -- 17.9.2009 22:48:53 >

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:49:05   
Anoniman
Stevajela.... potpuno se slazem sa tobom...user posted image

(odgovor članu stevajela)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:50:09   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam draga, šta da ti kažem, ja bih uglavnom imala pred očim sliku njega kako ima sex sa muškarcem, i nisam sigurna da bih mu dozvolila da me poljubi (drugarski u obraz), nisam sigurna ni da bih želela ruku da mu pružim. Jao grozna sam, ali... uf. 



Ovo kao da je napisala moja najbolja drugarica user posted image user posted image user posted image
Skroz je u tom fazonu!
Mnogo je smesna,stalno je zezamo da joj je u proslom zivotu decka ukrao drugi decko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:53:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stevajela

Zna li neka od vas koje kazete da bi ste ih pobili,zaklali,ili vec koji pridev,...



Znate li vi otkad ona postoji?Postoji otkada postoji ljudski rod,


Gadno mi je to na javnom mestu isto koliko u gradskom busu kada vidim ribu da sedi tipu u krilu i zvale se da sve puca,prosto mi se povraca.


Majku mu, koja je rekla da bi ih "pobili,zaklali,ili vec koji pridev"???


Trebale bismo odobravati jer postoji od pamtiveka? user posted image


I meni je to gadno.

(odgovor članu stevajela)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:53:53   
stevajela
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

..... Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.



Eto ti si primer da bez obzira sto te je odgajao gej par,to nije uticalo na tvoju sexualnu orjentaciju.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:54:01   
Delijagirl
Pa ja sam skoro citala neko raztrazivanje u kom je napisano da gay muskarci koji ipak odluce ziveti lazan zivot imaju u proseku 3 ili 4oro dece.

I da zaboravila sam da napisem povraca mi se od tako zvanih "strucnjaka" koji mi prodajaju pricu pa to je samo faza, ti si se odlucio i izabrao si to ili to je bolest. Dodje mi da mu lupim samar da se vise nikada ne pokupi sa zemlje. Pitam se dali oni slusaju sami sebe. Nebrojno roditelja je zbog tih "strucnjaka" svoju decu poslalo u psihiatricne ustanove jer su kao bolestni i to treba da se leci i tako jos vise izfrustriralo svoje dete....


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:56:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

JSto se tice dece moze ja sam zivi primer da nisam psihopata nit nista drugo. Jeste da mi fali otac ali to nije zbog toga sto su me odgajale lezbijke nego zbog toga sto je moja keva debil. I znam da moze dete biti zasmejevano zbog toga sto ima dve majke ili dva oca ali takodje je zasmejavano ako mu roditelji nisu imucni i nemoze da ima najnoviji mp4 player i krpice, zasmejivano je ako je malo debelusnije ili mrsavo ko trska, zasmejivaju ga ako cita sporo, ako mu matematika ne ide, ako ima klempave usi i ako mu kosa nije po propisima i to svako od roditelja zna da mora da poprica sa svojim detetom i da mu objasni neke stvari i tako isto mislim da gayevi i lezbijke koju su bili ceo zivot ismejevani daleko bolje mogu objasniti svom detetu neke stvari nego neka barbika koja je imala kvazi savrsen zivot takva se nece ni potruditi da pita dete dali je sve ok jer ce zureti jer ima zakazano kod frizera kozmeticarke sta li vec. Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.


user posted image user posted image user posted image
U pravu si,ljudi su puni predrasuda nažalostuser posted image
Ne razumijem kako neko može mrziti nekoga zato što je homoseksualac,zašto mrziti homoseksualcauser posted image
To me podsjeća malo na nacionalizam,ljudi pripadaju nekoj skupini i zato ih mrzimo,pa nije pošteno!!!
Ako se ne vidim u njihovom načinu života i njihovoj sexualnosti,pa zar ih trebam mrziti zbog toga?
To je isto kao da kažete,mrzim Kineze zato što prodaju smrdljive igračke,ne volim ni ja njihove igračke i ne kupujem ih ali ne mrzim cijeli kineski narod zbog toga,u najmnju ruku baš me briga za njih!


(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:56:28   
Ptičica
Ništa bolje od jedne delije nisam ni mogla očekivati.....
Jbg, ipak ste prvi... trenutno...

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:58:19   
stevajela
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: stevajela

Zna li neka od vas koje kazete da bi ste ih pobili,zaklali,ili vec koji pridev,...



Znate li vi otkad ona postoji?Postoji otkada postoji ljudski rod,


Gadno mi je to na javnom mestu isto koliko u gradskom busu kada vidim ribu da sedi tipu u krilu i zvale se da sve puca,prosto mi se povraca.


Majku mu, koja je rekla da bi ih "pobili,zaklali,ili vec koji pridev"???


Na pocetku teme,mislim MERYEN ili neko jos drugi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Trebale bismo odobravati jer postoji od pamtiveka? user posted image


Ne vec to znaci da teza tipa "pa toga ranije nije bilo toliko,sada je biti gej pomodarstvo", nije tacna.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:58:23   
Anoniman
Ptičice kontroliši se molim te! 

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:58:58   
magnetic

IZVORNA PORUKA: stevajela

.Gadno mi je to na javnom mestu isto koliko u gradskom busu kada vidim ribu da sedi tipu u krilu i zvale se da sve puca,prosto mi se povraca.
Slazem se.Kritikovala bih i zvalavljenje svoje najbolje drugarice sa deckom,ako bi to radila na javnom mestu isto kao i homo parova.A sa setanjem po ulici u povorci nemam nikakav problem(ako se svi ponasaju normalno).Pa ruznija su mi sva ona politicka okupljanja,rusenje.paljenje,razbijanje i pljackanje radnji za vreme istih

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:59:12   
Anoniman
Imam utisak da tje ova tema biti zakljuchanauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:01:06   
Anoniman
Jao ljudi opet se vrijedjate.
Delijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Predivna prica!

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:01:29   
Anoniman
Ne znam šta da ti kažem o tome da li je pomodarstvo ili ne. U principu ne mislim da je pomodarstvo, ali ne mislim da gay parovi u sexualnom smislu treba da imaju istu slobodu kao streight parovi, prosto mislim da je ta borba protiv diskriminacije malo postala popularnija, i ja je ne podržavam. No, koliko uopšte pratim celu priču o njima pokazuje da nisam ni znala da se sprema gay parada. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:02:00   
Ptičica
Tasho, zar ne vidiš da se kontrolišem? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:03:29   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

isto mislim da gayevi i lezbijke koju su bili ceo zivot ismejevani daleko bolje mogu objasniti svom detetu neke stvari nego neka barbika koja je imala kvazi savrsen zivot takva se nece ni potruditi da pita dete dali je sve ok jer ce zureti jer ima zakazano kod frizera kozmeticarke sta li vec. Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.



Malo je bzvz ispalo, kao da smo mi sve barbike. No, znam (ili se bar nadam) da nisi to htela da kažeš.

Neko je gore napisao, i među "normalnim" svetom ima skotova. I među gay svetom ima skotova. Ja ne mislim da su gay ljudi loši ljudi, ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.



Ne ne tasha pogresno si me razumela nisam mislila da su sve mame barbike ili nesto tako taman posla prica se o odredjenoj grupi zena koje naprimer sred dana u najgori vrucini kafenisu sa drugaricama ispod suncobrana a dete im se "krcka" na suncu u kolicima. Nemoj me pogresno shvatiti super je to sto su mame sredjene i daju na sebe pa i ja cu kada budem imala dete. Ali imas neke churke kojima je bitniji nokt koji se slomio nego sopstveno dete jer je ono samo jedan faktor koji joj je pomogo da uhvati doticnog muskarca. Na to sam mislila.... A ovakvih zena na ovom forumu nema...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:03:35   
Anoniman
Ne vidim Ptičice. Nemoj vređati, znaš da to nije dozvoljeno na forumu. 

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:03:55   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.


Ali "normalni" ljudi su rodili gay-a,a recimo usvojeno dijete od Gay-a ne mora biti gay,može biti hetero,
što nam pokazuje Delijagirl kao živi dokazuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:04:54   
stevajela
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam draga, šta da ti kažem, ja bih uglavnom imala pred očim sliku njega kako ima sex sa muškarcem, i nisam sigurna da bih mu dozvolila da me poljubi (drugarski u obraz), nisam sigurna ni da bih želela ruku da mu pružim. Jao grozna sam, ali... uf. 


Pa ja u stanu pored imam dedu 80-godisnjaka,koji je sexualni manijak.Kod njega je ziveo do skora jedan bracni par.I prica mi zenica,subota,ona krene u radnju,deda mislio da su oboje na poslu,od njegovog dela stana otvorena sirom vrata,on na krevetu j..be babu,a baba mu kaze: "hoces li skoro svrsiti ne mogu vise da izdrzim",posto deda koristi vijagru.Veruj mi da mi je mnogo gadnije,nego kada bi naletela na 2 lepa,zgodna muskarca!
A zamisli kada bi tebe i muza neko od prijatelja video kako se sexate ili ti prijatelje,mozda bi to bilo gadno.Nikada ne mozemo znati kako bi nam neki ljudi izgledali goli i da li bi smo ih se gadili?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:05:36   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: stevajela

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

..... Nadam se da sam nekome otvorila oci i nadam se da ste me razumela sta sam htela da vam kazem.



Eto ti si primer da bez obzira sto te je odgajao gej par,to nije uticalo na tvoju sexualnu orjentaciju.



U pravu si, ne kazem da mozda nekada nisam pomislila na to ali shvatila da tu nema nista i isla dalje svojim putem...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:06:22   
Ptičica
Ok... Kajem se...

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:08:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.


Ali "normalni" ljudi su rodili gay-a,a recimo usvojeno dijete od Gay-a ne mora biti gay,može biti hetero,
što nam pokazuje Delijagirl kao živi dokazuser posted image


Ko je rekao da dete od gay-a mora biti gay? user posted image Ne mislim to. Prosto smatram da ako se zakonom odobri, onda će ih biti sve više. Svi koji su se do sada bojali više se neće bojati da priznaju... Nemote me krivo shvatiti, ali poistovećivanje gay i straight ljudi bi moglo značiti krizu za ljudsku vrstu.


Nemoj se ljutiti stevajelo, ali mislim da mi je i dalje gadnije da vidim dva zgodna muškarca kako se je*u u bulju nego dedu od 80 kako je*e babu.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:08:49   
Anoniman
hehe ti si luda majke mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ok... Kajem se...

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:09:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ok... Kajem se...


Ooooo čovek sa tobom nikad na zelenu granu! user posted image

Ne treba da se kaješ, nego prosto, možeš da se slažeš sa nekim ili ne slažeš, ali ne znam kako možeš da sudiš o nekome koga ne poznaješ?

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here