|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:11:06   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Tasha RR




Nemoj se ljutiti stevajelo, ali mislim da mi je i dalje gadnije da vidim dva zgodna muškarca kako se je*u u bulju nego dedu od 80 kako je*e babu.

user posted image user posted image user posted image Ja nikada nisam videla ni jedno ni drugo

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:11:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

hehe ti si luda majke mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ok... Kajem se...



pticiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:12:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Tasha RR




Nemoj se ljutiti stevajelo, ali mislim da mi je i dalje gadnije da vidim dva zgodna muškarca kako se je*u u bulju nego dedu od 80 kako je*e babu.

user posted image user posted image user posted image Ja nikada nisam videla ni jedno ni drugo


Nisam ni ja, ali sam zamislila na brzaka. user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:13:03   
Anoniman
Haha, nikada necu magistrirati citajuci o Gayevima i babama koje zadovoljavaju dede.

Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:13:48   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.


Ali "normalni" ljudi su rodili gay-a,a recimo usvojeno dijete od Gay-a ne mora biti gay,može biti hetero,
što nam pokazuje Delijagirl kao živi dokazuser posted image


Ko je rekao da dete od gay-a mora biti gay? user posted image Ne mislim to. Prosto smatram da ako se zakonom odobri, onda će ih biti sve više. Svi koji su se do sada bojali više se neće bojati da priznaju... Nemote me krivo shvatiti, ali poistovećivanje gay i straight ljudi bi moglo značiti krizu za ljudsku vrstu.


Nemoj se ljutiti stevajelo, ali mislim da mi je i dalje gadnije da vidim dva zgodna muškarca kako se je*u u bulju nego dedu od 80 kako je*e babu.



Ovo je sad malo sugestivno,sto nije postavljeno pitanje tipa da li je gadnije da vidis 2 dede od 80 godina kako se user posted image  ili zgodnog momka i devojku?


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:14:00   
Ptičica
Ukucajte na google-u: gay kisses i .... Šta mislite?

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:15:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Haha, nikada necu magistrirati citajuci o Gayevima i babama koje zadovoljavaju dede.

Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image



zeno  najbolji frajeri su nasi muzevi..........kakvi bre peuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:17:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Haha, nikada necu magistrirati citajuci o Gayevima i babama koje zadovoljavaju dede.

Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image



Al stvarno je tako user posted image user posted image user posted image

U NS u jednom gay klubu sam videla takvog lika...da sam bez teksta ostala...visok, razvijen, nabildovan...bash onako muzevne crte lice... al drug me vratio u realnost....lik je gay i to furundzijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:17:26   
Anoniman

Svako svoje misljenje, meni je Wentworth Miller najzgodiji muskarac na planet i on je gay.

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Haha, nikada necu magistrirati citajuci o Gayevima i babama koje zadovoljavaju dede.

Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image



zeno  najbolji frajeri su nasi muzevi..........kakvi bre peuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:18:23   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Haha, nikada necu magistrirati citajuci o Gayevima i babama koje zadovoljavaju dede.

Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image



Al stvarno je tako user posted image user posted image user posted image

U NS u jednom gay klubu sam videla takvog lika...da sam bez teksta ostala...visok, razvijen, nabildovan...bash onako muzevne crte lice... al drug me vratio u realnost....lik je gay i to furundzijauser posted image user posted image user posted image user posted image



Furundzija? user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:20:33   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn
Meni je najtuznije sto su svi gay muskarci najbolji frajeri user posted image user posted image user posted image user posted image



Kao sto dunja kaze jeste meni moj muz najbolji frajer ali i to je istina da ima mnogo ali mnogo mnogo mnogo prelepih gay muskarca. Kolko puta se desilo da sedim u kaficu sa gay drugom i oboje cedimo sline za istim muskarcem i kad se secam u Londonu drug me odveo u gay klub pa nisam znala koji je bolji ali eto mm meni kaze ako si sa gayevim i u gay klubu bar znam da si na bezbednom....


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:20:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


Furundzija? user posted image


Imash furundzije i topdzije.... mozesh da predpostavish koji su koji? user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:21:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


Furundzija?


Imash furundzije i topdzije.... mozesh da predpostavish koji su koji?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:22:07   
Anoniman
Smeshkice, gde je taj Gay bar u NS?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:22:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.


Ali "normalni" ljudi su rodili gay-a,a recimo usvojeno dijete od Gay-a ne mora biti gay,može biti hetero,
što nam pokazuje Delijagirl kao živi dokazuser posted image


Ko je rekao da dete od gay-a mora biti gay? user posted image Ne mislim to. Prosto smatram da ako se zakonom odobri, onda će ih biti sve više. Svi koji su se do sada bojali više se neće bojati da priznaju... Nemote me krivo shvatiti, ali poistovećivanje gay i straight ljudi bi moglo značiti krizu za ljudsku vrstu.




IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Samo sam bila protiv da usvajaju decu, jer mislim da tu sem neke genetike (ili čega već) ima veze i vaspitanje. Ne znam da li deca koja recimo rastu sa dva muškarca, npr muško dete, da li će to posle uticati na njegov izbor partnera???

Morala sam dosdati još ovo i brišem s ove temeuser posted image
A što se tiče krize za ljudsku vrstu,nemaju homoseksualci veze s tim nego lova i pohlepa,
ljudi neće rađati djecu iz drugih svima poznatih rauzloga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:23:22   
magnetic
A vala ima ih i nikakvih

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:24:30   
Anoniman
Pored nekog hotela user posted image
Setjam se da smo skrenuli u modena ulicu, ali nismo proshli rampu...nego smo skrenulo desno i tamo se parkirali... tamo je ulaz u neki hotel, a pored ima neko dvorishte...a u tom dvorishtu u podrumu je klub...inache se iz tog dvorishta izlazi na korzo (zaboravila sam kako se zove ulica)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:24:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smeshkice, gde je taj Gay bar u NS?

Nemoj joj reći Smeshkice ni slučajnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:25:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... ali mi to nije normalno, prosto jer bez "normalnih" ljudi ljudska vrsta ne može da se nastavi. Znači, kada bi gay bilo normalno, oni bi mogli jedni sa drugima začeti. To je moj stav.


Ali "normalni" ljudi su rodili gay-a,a recimo usvojeno dijete od Gay-a ne mora biti gay,može biti hetero,
što nam pokazuje Delijagirl kao živi dokazuser posted image


Ko je rekao da dete od gay-a mora biti gay? user posted image Ne mislim to. Prosto smatram da ako se zakonom odobri, onda će ih biti sve više. Svi koji su se do sada bojali više se neće bojati da priznaju... Nemote me krivo shvatiti, ali poistovećivanje gay i straight ljudi bi moglo značiti krizu za ljudsku vrstu.




IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Samo sam bila protiv da usvajaju decu, jer mislim da tu sem neke genetike (ili čega već) ima veze i vaspitanje. Ne znam da li deca koja recimo rastu sa dva muškarca, npr muško dete, da li će to posle uticati na njegov izbor partnera???

Morala sam dosdati još ovo i brišem s ove temeuser posted image
A što se tiče krize za ljudsku vrstu,nemaju homoseksualci veze s tim nego lova i pohlepa,
ljudi neće rađati djecu iz drugih svima poznatih rauzloga!


Pa nisam tvrdila da ima veze, nego je u znaku pitanja, zar ne? I dalje ne podržavam da gay parovi usvajaju decu, ali ne tvrdim da mora imati uticaja... i dalje se pitam da li ima uticaja? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:26:06   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: marince


Furundzija?


Imash furundzije i topdzije.... mozesh da predpostavish koji su koji?


Ajoooj metafore user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:27:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pored nekog hotela user posted image
Setjam se da smo skrenuli u modena ulicu, ali nismo proshli rampu...nego smo skrenulo desno i tamo se parkirali... tamo je ulaz u neki hotel, a pored ima neko dvorishte...a u tom dvorishtu u podrumu je klub...inache se iz tog dvorishta izlazi na korzo (zaboravila sam kako se zove ulica)



Hotel Putnik, izgoreo je. Ali ako je dvorište sa strane hotela, onda se ne izlazi na Korzo, već na Zmaj Jovinu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:28:14   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smeshkice, gde je taj Gay bar u NS?


Taske ima i u Pasicevoj gay klub.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:28:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smeshkice, gde je taj Gay bar u NS?

Nemoj joj reći Smeshkice ni slučajnouser posted image


hahah...ma opushteno....imaju obezbedjenje...i mene su jedva pustili unutra jer im nisam poznata...iako sam doshla sa 3 gay-frienda....user posted image user posted image user posted image

heheh....marinche...i ja sam tako reagovala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:30:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pored nekog hotela user posted image
Setjam se da smo skrenuli u modena ulicu, ali nismo proshli rampu...nego smo skrenulo desno i tamo se parkirali... tamo je ulaz u neki hotel, a pored ima neko dvorishte...a u tom dvorishtu u podrumu je klub...inache se iz tog dvorishta izlazi na korzo (zaboravila sam kako se zove ulica)



Hotel Putnik, izgoreo je. Ali ako je dvorište sa strane hotela, onda se ne izlazi na Korzo, već na Zmaj Jovinu. user posted image



Pa Zmaj Jovina je ta shto ide od Modene prema Dunavskoj? user posted image Ako jeste, onda da....dvorishte izlazi na Zmaj Jovinu...user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 23:30:51   
Anoniman
NS je ustvari jedan gay grad! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here