|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:26:45   
isidora88
Sutra ce svoje pravo da traze i pedofili, i silovatelji, kriminalci, svo ce ispasti ugrozena vrstauser posted image
Ionako se dooooobro koristi to sto je neko gej, ili pripadnik neke manjine, sve mora posebno za njih, ja se osecam ugrozeno zbog svih njih jer mi obicni pripadnici ove drzave nemamo skoro nikakva prava ni povlastoce u odnosu na manjine, nebitno koje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:38:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Sutra ce svoje pravo da traze i pedofili, i silovatelji, kriminalci, svo ce ispasti ugrozena vrstauser posted image



Ovo uopšte ne može da se poredi. Nije zločin biti gay, ovo ostalo jeste itekako. Nemojmo to stavljati u isti koš. Sa druge strane, mi nismo uređena država niti ćemo to ikada biti, pogotovo dok nam se na vlasti smenjuju iste face već 20 i kusur godina, i mislim da imamo mnogo veće probleme od toga da li neko paradira gradom. Što se mene tiče, svaka im čast jer iako su manjina oni umeju da se organizuju i izbore za svoja prava. A mi ostali ćutimo i smrdimo, sedimo kući i trpimo raznorazne političare koji nam bibere čorbu svaki dan i ne umemo da ustanemo i paradiramo za svoja prava i smenu vlasti. Homoseksualci me ne ugrožavaju ali ova vlast da, itekako. No, odoh sa teme sada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:43:39   
Animsaj9
Nemam nista protiv, svako bira svoju srecu. Ne zanima me niciji izbor niti sta je dovelo do tog izbora. Mene zanima to sto u ovoj drzavi se mnogo cemu daje vece pravo, i prica se na tv-u o mnogo cemu ne bitnom.
Umesto da pricaju o tome koliko zena ne moze da ostane trudno, o tome kakva su nam pprodilista, da se prica o dojenju, materinstvu, lepoti radjanja, a ne o huliganstvu i koliko je miliona i hiljada ulozeno u prajd.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:53:34   
Khaleesi
Ani lepo si rekla.
Budzet je prvo na trudnicma i porodiljama smanjen. Deciji dodaci su minimalni i sramotni. Zene se maltretiraju zbog odsustva kako trudnickog tako kada su na bolovanju zbog deteta.
A puno zena ne moze da plati VO ili lekove kako bi ostale trudne itd.
Ali za prajd ima para iz budzeta? Ako ce da budu gej neka budu ali ja nisam za to da placam porez i ostale dohotke da bi se oni promovisali vec da se iskoriste na pametniji nacin

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:55:40   
branki*
ne zanima me ko je homoseksualac,ko ne.isto kao sto me uopste ne zanima ko sta radi u svojoj kuci.iskreno,ne bih volela da mi dete sutra bude homoseksualno orijentisano iz vise razloga,u stvari nikako ne bih volela,ali ne mrzim,ne osudjujem.povodom prajda nemam neko posebno misljenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:57:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Animsaj9
.
Umesto da pricaju o tome koliko zena ne moze da ostane trudno, o tome kakva su nam pprodilista, da se prica o dojenju, materinstvu, lepoti radjanja, a ne o huliganstvu i koliko je miliona i hiljada ulozeno u prajd.

user posted image bravo bas to!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:58:05   
isidora88
Ana i ja se svaki dan pitam jer moguce da je narod toliko glup ili tako dobro zivi kad nece da se organizujemo i smenimo ove sa vlasti. U danasnje vreme jedino su lopovi uspesniuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 17:01:22   
branki*
problemi u srbiji
imamo adekvatnu temu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 19:02:16   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

Sutra ce svoje pravo da traze i pedofili, i silovatelji, kriminalci, svo ce ispasti ugrozena vrstauser posted image



Ovo uopšte ne može da se poredi. Nije zločin biti gay, ovo ostalo jeste itekako. Nemojmo to stavljati u isti koš. Sa druge strane, mi nismo uređena država niti ćemo to ikada biti, pogotovo dok nam se na vlasti smenjuju iste face već 20 i kusur godina, i mislim da imamo mnogo veće probleme od toga da li neko paradira gradom. Što se mene tiče, svaka im čast jer iako su manjina oni umeju da se organizuju i izbore za svoja prava. A mi ostali ćutimo i smrdimo, sedimo kući i trpimo raznorazne političare koji nam bibere čorbu svaki dan i ne umemo da ustanemo i paradiramo za svoja prava i smenu vlasti. Homoseksualci me ne ugrožavaju ali ova vlast da, itekako. No, odoh sa teme sada.

Anci, slazem se sa većinom napisanog, posebno sa onim - homoseksualci me ne ugrozavaju a vlast itekako, i naravno da ova jadna drzava ima vecih problema od gej parade ali ovde je tema homoseksualuzam pa samim tim i gej parada i svako od nas ima pravo da je podrzava ili ne podrzava.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 19:39:17   
Ana RR
Naravno Gagana, ja nisam tip osobe koja će da nameće svoje mišljenje, mada volim da ga iznesem, ako ništa drugo a ono radi zdrave diskusije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 20:43:12   
suzi kju
Tu smo da ćaskamo, svako iznese svoje mišljenje, to je sloboda mišljenja i izražavanja.
Ja svakako nikad neću odobravati paradu, a njihovo seksualno opredeljenje je njihova stvar.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 23:41:58   
choopa choops
Ja bih tačno da znam za šta se oni bore na paradi? Ja nikada, u ovoj primitivnoj CG, nisam čula da je recimo neko dobio otkaz zato jer je homoseksualac?! Ali jesam zato što je žena, zato što je trudnica i tako dalje. Lično mislim da homoseksualcima prava nisu ugrožena ništa više, ni manje nego svima ostalima.

Ja sam baš pričala sa prijateljicom koja je crnkinja i koja kaže da ja to ne mogu da shvatim. Ona npr stavlja u isti koš sebe i homoseksualce. Ja ne. Mislim da je rasna diskriminacija stvarna, a da je ovo fejk, nusprodukt novijeg doba.

Ne smatram se homofobom iz prostog razloga jer ne mrzim nikoga bilo koje boje kože, vjere, političkog opredijeljenja, seksualnog opredijeljenja bio.

Takođe, huligane koji prave sranja osuđujem i kad ubiju nekoga na stadionu, kad naprave s*anje da niko normalan ne može da povede dijete na stadion da navija za klub koji voli, s sve iz straha da budale ne naprave haos. Mislim da je svima jasno da oni samo traže razlog da negdje naprave haos i privuku pažnju na sebe. Takođe bez razloga.

Zatim, finansiranje th parada, uopšte bilo kakvih skupova se jednim dijelom plaća i od novca svih građana odnosno od poreza. Pa isto kao što ne podržavam recimo reklamiranje izbora i trošenje naših para za guzice političara, nije mi milo ni da ih i ove guzice troše. Te NVO i te zaebancije...ma manite se more.

Ja samo želim da me svi puste na miru što bi rekao Preduhitrivač user posted image Da mi ne mlate svako malo sa svim tim glupostima pred nosom i svi srećni i zadovoljni.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Homoseksualnost
1.11.2016 0:51:49   
degu
I mene nervira njihovo paradiranje, tj cirkus koji se od toga pravi,ili ja to možda doživljavam kao karneval golih guza na sve strane, možda nije tako. Ali da se realno bore za neka svoja prava,bore se. Glupost mi je što se bore za to da javno iskazuju svoje emocije,ni mi heteroseksualni se baš ne jašemo po ulici, a kadvidim da neko to radi, ružno mi je i nekulturno,nezavisno od njihove sexualne orijentacije. Ali oni imaju realne pravne probleme.Traže da se njihov odnos ozakoni i pravno izjednači s brakom, na to trebaju imati pravo. Npr dešava se da je jedan od partnera u bolnici, da drugi ne može da dobije informacije jer nisu u srodstvu, to nije fer. Verovatno imaju niz zakonskih poteškoća,jer njihov brak nije dozvoljen kod nas. Nisam za to da usvajaju decu,iako razumem tu njihovu potrebu,malo je nakaradno da bilo koje dete tako odrasta,mada će verovatno i to vremenom postati normalno.
Ne smatram da su bolesni.Ja sam videla homoseksualnost i među životinjama, ali nisam videla nikad odraslu životinju koja napastvuje mladunče, tako da homoseksualci za mene ne mogu u isti koš sa pedofilima i ostalim kriminalcima nikako. Oni su normalni ljudi koji apsolutno nikog ne ugrožavaju,dok su ovi ostali izopačeni i itekako opasni.
I hoću još da dodam,da većina nas pa i ja sama govorimo kako nas parada nervira,a uopšte niko od nas ne želi da sasluša šta oni u stvari tom paradom tj protestnom šetnjom, traže.Koja su to njihova prava koja žele da postignu? Uopšte se ne udubljujemo, nego imamo predrasude i unapred odmahujemo rukomi govorimo šta imaju da paradiraju,ni mi ne paradiramo. A ljudi verovatno imaju realne ciljeve koje žele da postignu


< Poruku je uredio degu -- 1.11.2016 1:08:45 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Homoseksualnost
1.11.2016 1:19:09   
choopa choops
Pa da to za brak si u pravu, ali eto toliko paradiraju pa opet ništa. Mislim da te stvari trebaju da rješavaju u skupštini, a ne na ulici. Da pritiskaju iznutra, a ne izvana. Jer eto u praksi se pokazalo da im paradiranje još uvijek nije pomoglo u ostvarivanju tog prava, a toliko je tih NVO (finansiranih od naroda-i jednih i drugih), pa neka se obrate na njihovu adresu. Nek se vjenčavaju, što se mene tiče to je skroz OK. I ta klauzula da kad su bolesni da pratner ne može da mu pomogne, e to je grozno. Ali opet kažem, islim da se "obraćaju na pogrešnu adresu, tj da postižu kontraefekat". Baš bi nekog u Donjem Miholjcu boljela pipa da li su se neka dvojica u Beogradu vjenčala ili ne, da se o tome ne trubi na TV-u od jutra do mraka.

Naravno, što se tiče usvajanja djece, to ne podržavam. Odnosno podržavam samo za usvajanje punoljetne djece koja mogu sama da odluče da li žele da ih usvoji/postane im skrbnik neki homoseksualni par.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Homoseksualnost
1.11.2016 1:34:05   
degu
Mislim da su oni jadni toliko vremena izgubili samo da se prvo izbore za paradu, da nisu ni stigli do toga da postave pitanje svojih ciljeva, mislim da jako sporo napreduju, ali ipak napreduju. Verujem i da kucaju na sva vrata ali da su im mnoga zatvorena. U ovom našem društvu će jako teško naići na odobravanje. Ljudi se bore i to podržavam. Na taj način možemo svi da se borimo za svoja prava, ali smo valjda mi ostali lenji, nismo dovoljno hrabri.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Homoseksualnost
9.6.2018 21:14:46   
mama Jo
Uopste me ne zanima tudji zivot, svako moze da bude sta god pozeli i da radi sta hoce...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Homoseksualnost
9.6.2018 22:44:46   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Uopste me ne zanima tudji zivot, svako moze da bude sta god pozeli i da radi sta hoce...


I da predaju u skoli kako je normalno da dete ima dva roditelja istog pola?
Pa, ne znam bas...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 6:44:44   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: degu


Ne smatram da su bolesni.Ja sam videla homoseksualnost i među životinjama, ali nisam videla nikad odraslu životinju koja napastvuje mladunče, tako da homoseksualci za mene ne mogu u isti koš sa pedofilima i ostalim kriminalcima nikako. Oni su normalni ljudi koji apsolutno nikog ne ugrožavaju,dok su ovi ostali izopačeni i itekako opasni.


Bravo. Apsolutno se slazem.

Najbolja prijateljica mi je gej. Od osnovne skole preko srednje i fakulteta svaki dan zajedno. Imala je i ona momke i ja. Ali ono sto smatram fascinantnim a posle toliko logicnim jeste da ona i ja nikad nismo pricale o seksu. Zamislite prijateljicu s kojom nikad niste pricali na tu temu. U osnovnoj je jos govorila kako joj je Andjelina Dzoli jako lepa i da bi joj ona bila devojkauser posted image .Znate kad ni to nikad nisam smatrala cudnim. I ni dan danas se ne pitam otkud to da je ona gej, prosto jeste. I da kazem da me nikad nije "startovala"user posted image

Ona radi u LGBT udruzenju u inostranstvu i tamo imaju iste probleme kao i kod nas. Plus ona kaze da bukvalno ne poznaje ni jedan gej par koji zeli decu. A radi u LGBT centru. Ok verujem da postoje gej parovi koji zele da budu roditelji ali je to mali procenat. I kaze da je kod nas sve prenaduvano i da se bespotrebno dize frka i halabuka oko toga. Odnosno ljudi preduvaju ceo dogadjaj.

I da, svi pripadnici LGBT populacije koje ja poznajem se lepse ponasaju nego heteroseksualci, odnosno ne spopadaju jedni druge pred svima pa cak ni pred dragim prijateljima a kamoli u javnosti.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 10.6.2018 6:48:02 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 8:07:39   
MimaKos
Nemam nista protiv njih ali ne podrzavam toliku halabuku i propagandu oko cele price, postoje mnogo vaznije teme od njih u ovoj zemlji... i iskreno, nisam bila za to da odgajaju decu, ali kad visim kakva su nasa sirotista, i koji je uzas to, mozda je i bolje dati ih njima nego sistemu koji u scemu zakazuje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 8:54:57   
IvanaSK RR
Mozda je bolje dati decu usvojiteljima i smanjiti proceduru usvajanja...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 11:57:12   
mama Jo
Ivana, slozila bih se sa tobom oko toga... ali, po meni, to je druga krajnost. Ok, sto bi rekli, neka u svojoj spavacoj sobi svako radi sta hoce i sa kim hoce, u tom smislu sam mislila da me to puno ne zanima.
Ali kada je u pitanju usvajanje dece, pa cak i javno eksponiranje bilo kakvo u sta podrazumevam cak i paradu.... bespotrebno je skroz.
Da ne pricam o legalizovanju homoseksualnih brakova u crkvi...

< Poruku je uredio mama Jo -- 10.6.2018 11:58:24 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 12:01:30   
IvanaSK RR
Mama Jo, upravo i ja to mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 22:57:35   
MimaKos
Kakvom bre legalizovanju u crkvi?? Hahah, do toga nece nikad da dodje, a mislim da i njih bas briga za to, oni bi gradjanski brak da sklapaju, mnogo njima do religije :))

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 23:03:50   
mama Jo
Pisalo se o tome vec...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Homoseksualnost
10.6.2018 23:07:29   
MimaKos
U crkvi da se vencaju?? Gde se o tome pisalo? Crkva najglasnija kad je o tome rec.. maltene mu dodje ko smrtni greh :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here