|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RH negativne majke
25.1.2012 11:40:45   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mirjam86

I ja sam B Rh- a m je A Rh+, da li mozda Rh faktor ima uticaja pri zatrudnjavanju ili krvna grupa? Negde sma citala da ima al ne secam se gde i ima li istine u tome


Mislim da se ovde na forumu negde pisalo o tome. Koliko se sećam nije tu samo u pitanju različit Rh faktor već ima još nešto. Ako nadjem postaviću link

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: RH negativne majke
23.2.2012 20:28:51   
Zell
Ja sam ovde napisala dezinformaciju user posted image vadila sam krv i krvna grupa je O Rh pozitivna user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 9:54:34   
Angelbaby
I ja sam ovih dana saznala da sam RH negativna. Inace, u 14. sam sedmici trudnoce. Muz je RH pozitivan, tako da sam odmah pocela da brinem user posted image Nadam se da nece biti nikakvih komplikacija.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 10:20:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Angelbaby

I ja sam ovih dana saznala da sam RH negativna. Inace, u 14. sam sedmici trudnoce. Muz je RH pozitivan, tako da sam odmah pocela da brinem user posted image Nadam se da nece biti nikakvih komplikacija.


Nemaš razloga za brigu. Jednom mesečno će ti kontrolisati antitela, kad se porodiš, ako i beba bude rh pozitivna primićeš rogam i to je sve. Samo opušteno... Ja sam u istoj situaciji bila, beba rh pozitivna, jednja injekcija rešila sve.

(odgovor članu Angelbaby)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 10:23:40   
nink
Ja sam rh negativna ,muz pozitivan,treca trudnoca.Ma nikakva opasnost ne postoji primila rogam posle svakog porodjaja,i posle spontanog ,tako da samo opusteno.Otprilike se kontrolise na dva meseca,e da meni su klinci pozitivniuser posted image .Srecno!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 10:24:11   
Angelbaby
Cula sam svakakvih iskustava, i pozitivnih i negativnih. Vjerujem da ce sve biti dobro. Hvala :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 11:02:12   
mamamikka
I ja sam rh negativ, muž rh pozitiv. Prvi bebi - a drugi + primila zaštitu posle porođaja i to je to. Važna je kontrola a ostalo- nema razloga za brigu.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Angelbaby)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: RH negativne majke
11.3.2012 13:14:15   
Anoniman
I moja sestra je rh- , nije ništa strasno, samo se proverava dal' svak4 mesec, ili u dva meseca jednom, i dobijala je boce, i sve je super bilo!

(odgovor članu mamamikka)
  Direktna veza do poruke: 308
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:42:55   
jovicaa
meni je ovo druga trudnoca, posle prvog porodjaja primilia sam rogan. sada sam trudna 7+6, zanima me kada ce poceti da mi rade testove na antitela? posto sam na zadnjoj kontroli(pre dva dana) zaboravila da pitam ginekologa...
tako da je moje pitanje kada pocinju testovi na antitela da se rade u drugoj trudnoci?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:46:14   
Anoniman
ja sam prvi put radila negde u drugom tromesecju, ne secam se tacno.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:48:05   
Anoniman
Ja ih radim kad i kks

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 311
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:50:02   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja ih radim kad i kks

mene doktor jos nije slao ni na kks.. kad si prvi put radila kks?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:50:24   
Anoniman
Cekaj da nadjem ..
6.12.

< Poruku je uredio ribizla -- 10.4.2012 11:52:42 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 11:54:58   
Anoniman
Mislim da bi trebala sad da radis , kad ides na kontrolu ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 314
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 12:01:25   
jovicaa
za 2-3 nedelje.... da li mi je puno da cekam toliko?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 12:03:48   
Anoniman
Pa , idi Jovice i zbog krvi i zbog antitela , ne znam sto ceka do 12te nedelje ..

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:41:14   
jovicaa
ma totalno je cudan, jos me nije ni pregledao... mislis da idem pre nego sto mi je zakazao?
zvacu ga pa cu ga pitati..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:47:33   
nina26
Jovice ja sam radila i KKS i antitela cim sam saznala da sam trudna odmah su mi dali da radim te analize..

Idi ti uradi slobodno, ne treba ti uput od lekara ako ides privatno.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:48:01   
Verus
Trebao je na prvom pregledu da ti radi krvnu sliku i test na antitela i krvnu grupu.
IZVORNA PORUKA: jovicaa

meni je ovo druga trudnoca, posle prvog porodjaja primilia sam rogan. sada sam trudna 7+6, zanima me kada ce poceti da mi rade testove na antitela? posto sam na zadnjoj kontroli(pre dva dana) zaboravila da pitam ginekologa...
tako da je moje pitanje kada pocinju testovi na antitela da se rade u drugoj trudnoci?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:50:32   
nina26
Ja zaboravih da pitam, a koliko cesto se proveravaju ta antitela??

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:53:44   
jovicaa
zar se ponovo odredjuje krvna grupa?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:54:53   
nink
Otprilike cetiri puta u toku trudnoce tako su meni rekli u Zavodu:oko 12,20,28,36 nedelje..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:55:48   
nink
Krvnu grupu ako imas na vazece prezime onda ne vadis ponovo.user posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:57:21   
nina26
Otprilike cetiri puta u toku trudnoce tako su meni rekli u Zavodu:oko 12,20,28,36 nedelje


Hvala Nink, ja sam mislila da treba svakog meseca.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: RH negativne majke
10.4.2012 18:57:52   
jovicaa
pa to znaci da ja ne moram da jos da jurim doktora za uput ako se radi oko 12 nedelje prvi put?
nink da li to vazi i za drugu ili samo za prvu trudnocu...
e pa cvrc mislim da mi je krvna grupa na staro prezime.. a moj ginekolog kakva je cepanica nece to ni da primetiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here