|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne želim više dece
1.3.2011 20:37:53   
pepeljuga
ja sam starica, ako hocu jos jedno mozda bi trebalo jos veceras da pocnem user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
1.3.2011 20:40:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ne želim više dece
1.3.2011 20:41:24   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja se ne kajem sto sam se odlucila da imam samo Vanju.


Mina, još si mlada da bi žalila user posted image


Ja sam resila. Mm ima 41 godinu, ja 31, sa Vanjom sam odlepila, stan necemo skoro da menjamo...dok mi steknemo uslove za veci stan i ja zaboravim moje muke, bicemo matori.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ne želim više dece
1.3.2011 20:47:06   
Brana
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja isto ne zelim vise djece i nema niko pravo da me osuduje to je moj izboruser posted image

cuti ti imas dvoje a ja treba jos jednom da se porodimuser posted image user posted image user posted image hocu drugouser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ne želim više dece
1.3.2011 20:52:38   
IVA 11
user posted image user posted image Haha, Brano! 

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ne želim više dece
1.3.2011 20:57:24   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11

user posted image user posted image Haha, Brano! 

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ne želim više dece
10.4.2011 5:59:05   
vukosava
imam dve mladje sestre - 2 i 10 godina. ova 2 godine mladja mi je bila kao maltene najbolja drugarica, toliko toga smo prosle zajedno... a prema najmladjoj sam se uvek ophodila manje kao sestra vise kao staratelj...
ja se plasim da ce ako budem imala samo jedno ono da se zesce smara, jer gde su dvoje, troje - tu su igre, znam i tuce i cupanja za kosu i konkurencija... al sve je to deo zivota
tako da ne znam... a kad smo vec kod toga, koliko nakon carskog moze da se ima sledece, zna li ko?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ne želim više dece
10.4.2011 8:05:14   
majax3
Ne može se razmišljati o deci na način evo sad imam dobar posao pa ću još jedno dete ili nemam pa neću kod nas je to toliko promenjiva kategorija. Naši rodjaci su se odlučili na drugo jer on i ona su tog momenta imali dobre plate i fin posao, a onda kad je ona bila u petom mesecu njen gazda izvrši samoubistvo i zatvore firmu a on u roku mesec dana bude proglašen tehnološkim viškom i dobije otkaz, da nisam napisala da su pre toga uzeli stambeni kredit na 30 godina. I šta sad da bace decu u bunar!? MM mu za 20 dana našao posao bolje plaćen od predhodnog, a ona će valjda naći nešto kad user posted image krene u vrtić!
Ko je sposoban prehraniće 10 dece a ko nije neće ni to jedno ako nemaš para onda ih nemaš nizašta!
Ja iznad svega mislim da živčani roditelji koji nemaju strpljenja ne treba da imaju dece, nego da ih rode pa posle za svaku sitnicu na njih histerišu user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 13:27:48   
mombg
Mene su juce neki sasvim nebitni ljudi pitali kad ce drugo i kad sam im rekla da necemo imati vise dece, oni su rekli AH JEDNO K'O NI JEDNO user posted image
nisam dalje ni htela da razgovaram o tome, al sad mi je krivo sto ih nisam pitala sta su pod time mislili!? i sta da recimo imam ozbiljan problem zbog kojeg vise ne mogu da radjam, da li su uopste pomislili na tu mogucnost? prost svet...
Stvarno muz i ja ne zelimo vise dece, sasvim mi je dovoljno ovo nase jedno jedino iz vise razloga - svakako materijalni faktor, godine, i nespremnost na jos jedno ili vise dece.
I uostalom, ne bih da budem od onih sto radjaju decu i posle se zale kako im je tesko, eto oni podizu natalitet i tako to, a drzava nista ne cini za njih, sve je skupo...uglavnom takvi ne rade i drze cigaru u ruci dok kukaju user posted image

(odgovor članu majax3)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 14:13:09   
Anoniman
vuko, moja zaova je rodila cetvoro carskim rezom, a izmedju prvo dvoje jedva godinu dana razlike.
mislim da materijalni momenat nije toliko presudan za drugo dete koliko ta procena stvarne spremnosti. ja ovih dana kritikujem mm na racun ovog jednog i toga sto se zali na neke stvari i ne moze da se prilagodi, a sa druge strane govori o drugom detetu. nema sanse da rodim drugo ako ne budem sigurna da su neke stvari na svom mestu (a ne verujem da ce se to desiti).
mombg, ti koji su rekli "jedno k'o nijedno" zasluzuju samarcinu, kao i oni koji parove koji nemaju decu pitaju zasto nemaju.

(odgovor članu mombg)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 14:17:59   
mombg

IZVORNA PORUKA: ksena

vuko, moja zaova je rodila cetvoro carskim rezom, a izmedju prvo dvoje jedva godinu dana razlike.
mislim da materijalni momenat nije toliko presudan za drugo dete koliko ta procena stvarne spremnosti. ja ovih dana kritikujem mm na racun ovog jednog i toga sto se zali na neke stvari i ne moze da se prilagodi, a sa druge strane govori o drugom detetu. nema sanse da rodim drugo ako ne budem sigurna da su neke stvari na svom mestu (a ne verujem da ce se to desiti).
mombg, ti koji su rekli "jedno k'o nijedno" zasluzuju samarcinu, kao i oni koji parove koji nemaju decu pitaju zasto nemaju.

Hvala Ksena na podrsci :) Ostala sam u cudu, stvarno ne znam sta se pod time misli. A ta pitanja zasto neko nema dece....bolje da ne pisem, samo cu se iznervirati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 14:21:08   
zivka

IZVORNA PORUKA: ksena


mombg, ti koji su rekli "jedno k'o nijedno" zasluzuju samarcinu, kao i oni koji parove koji nemaju decu pitaju zasto nemaju.

Kseno svaka ti je na mestu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 15:09:27   
liliana

IZVORNA PORUKA: kse
mombg, ti koji su rekli "jedno k'o nijedno" zasluzuju samarcinu, kao i oni koji parove koji nemaju decu pitaju zasto nemaju.


Ovo je stvarno dno dna. Kseno, zaslužuju ne šamarčinu, nego da kilometrima jure svoju glavu posle rte šamarčine!!!
Postoje i ljudi koji bi želeli 5-oro, ali ne mogu ih roditi i to jedno ima je kao da ih imaju 10-oro!!!
Ja sam ovo moje jedno jedva rodila, rizikovala svoj život da bih je rodila, i nemam ničega dragocenijeg niti vrednijeg na svijetu od nje!!!
I ničega žalosnijeg od saznanja da će ostati sama... I nikoga srećnijeg od mene jer imam nekoga da mi kaže : "MAMA!!!!"

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 17:28:04   
branki*
liliana,bas si fino ovo rekla.tacno skroz.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 139
   [Obrisana poruka]
21.2.2012 17:35:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 18:26:02   
snješka
Ja imam dvoje i stvarno ne želim više djece. Oni su mi dovoljni.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:01:13   
Mishica 77
I ja mislim da će Isidora ostati jedinica....
Skoro da sam 100% sigurna.
Mnogo je ovo godina... ja 34, mm 40.
Možda ako mi nešto kvrcne ali teeeeeeeeško. Mislim da je to to.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:05:17   
Olga75
ma sta pricas , kakve bre godine
mi smo jos stariji pa se trudimo ( ne ide nesto user posted image )
volela bih jos ali se bojim user posted image
i sad ako se desi a trudimo se odlicno , pretrpecu i amniocentezu ( koje se uzasavam )
nekako mi je tuzno da ostane sama , mi moramo jednom da umremo i da sama prolazi tu situaciju ( eksplicitno da bira kovceg i poslednju odecu ), tuzno mi je i strasno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:05:17   
zoća
Mišu što se tiče godina starosna granica rađanja je pomerena tako da vaše godine...MM i ja smo Mihajla dobili u 40-toj godini

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:11:05   
Lu
Joj Olga o čemu ti razmišljašuser posted image
Mislim svi imamo svoje razloge i treba poštivati svačije, ali sigurna sam da ti imaš i neke veselije od ovihuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:12:15   
Mishica 77
Olga, zoćo user posted image
Sa takvim bodrenjem možda se i predomislim....

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:12:42   
MASHKA
Ja želim još jedno dete i to što pre, da razlika bude manja. A do pre mesec dana nisam tako razmišljala jer sam posao izgubila a muž trenutno radi sezonski. I onda mi moj mužić lepo kaže da ako sada i nađem posao niko me neće odmah primiti za stalno pa ću morati duuugo da čekam na drugo dete. U pravu je, kaže bolje zatrudni, sedi kući i čuvaj decu, porodiljsko ćemo izmuvati a posle lepo traži posao! Imam sestru koja mi puno znači i ne mogu da zamislim da moja ćerka ostane jedinica!
Naravno, podržavam svačiju odluku, to je sve individualno user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:13:10   
zoća
Mišu moj dragiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:15:29   
Mishica 77
I ja sam jedinica i mislim da to podsvesno utiče i na moju odluku....

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ne želim više dece
21.2.2012 19:17:38   
MASHKA
Ajde žene pridružite nam se u crticama, baš nas malo tamo ima! user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here