|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 11:43:29   
Sanchy
Pa normalno je da cemo ici kod lekara jer postoje pojedinci koji su stvarno i dalje lekari i sreca je naici na takve,evo kao Tash ,ali to su stvarno pojedinci danas nazalost i ko misli drugacije u velikoj je zabludi i nadam se da nikada nece osetiti na svojoj kozi koliko ti isti doktori mogu da budu sve osim doktoriuser posted image ..Kada smo birali pedijatra ja nisam htela da izaberem dok nismo promenili tri cetiri ,znaci svaki put sam isla kod drugog u nekom periodu od tri meseca recimo,kako ja mogu da izaberem na bum?Verovatno zato sto se ide od predpostavke da su svi podjednako strucni ..eh daleko od toga..Kada je M.imao dva meseca dr u Dz mu je napipao kilu ,oduzela sam se iskreno..koliko sutradan smo bili u Tirsovoj gde mu je uradjen uz i gde ga je pregledao vrhunski dr,profesor,i samo me je pitao ko vam je rekao da dete ima kilu,strasno....i dalje da ne idem mnogo u off preko Visegradske gde sam se poradjala i gde je tek haos..Ali kao sto rekoh uvek ce biti dobrih dr i sreca je nabasati na njih u moru onih koji to vise nisu..izvinjavam se na off

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:25:07   
mihi
New Mam u pravu si u potpunosti. Lekar bez obzira sta pricale pojedine clanice ovog foruma ne moze da bude svako. Mogu samo najbolji djaci i kasnije studenti medicine. Sto se tice onih koji ne mogu da shvate zasto moraju da vakcinisu decu. Zato jer SZO i UN ciji smo mi clan prate epidemiolosku situaciju i daju program vakcinacije za razlicite zemlje. Jos kad bi nasa drzava bila pravna pa kaznjavala one koji zakon ne postuju u ovom slucaju roditelje koji ne vakcinisu decu obaveznim vakcinama sve bi brzo doslo na svoje mesto. Dotle svako ko nije lekar ima pravo da procenjuje i prica svasta o vakcinama. I sto rece NM Vase dete koje nije vakcinisano moze da ugrozi neku bebu, trudnicu ili imuno kompromitovanu osobu. Razmislite imate li pravo na to?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:28:38   
mama krava
A ja bih da Vas pitam ko finansira SZO, UN i sl organizacije?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:32:18   
mihi
Sigurno mislis Farmaceutska industrija?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:38:26   
Klarita
Ne, Mihi, lose si se izrazila, farmaceutska mafijauser posted image
Masimo temu skrooooooz.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:41:02   
Didy
Pre neki dan vidim na oglasnoj tabli u školi - "Vakcinacija dece u sredu, VI1 na prvom času, VI2 na drugom, a VI3 na trećem času. Reći deci da ponesu knjižice". I tako se oni svi spakovaše i odoše zajedno sa razrednim starešinom u Dom zdravlja na vakcinaciju. Što reče Taša - kao nekada kad smo mi bili mali.
Izgleda da je ovaj trend nevakcinisanja dece postao popularan u poslednjih 5-6 godina, ovi "stariji" roditelji i dalje vakcinišu decu redovno i ne trpaju se previše u ono što im nije posao.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:43:07   
mihi
Ja ne mislim da farmaceutska industrija treba da se poredi sa mafijom. U svemu sto se radi za novac postoje interesi. Ali polupismene teorije zavere ne prihvatam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:50:36   
Klarita
Mihi, moja recnica je bila cinicna i slazem se u potpunosti sa tobomuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:52:01   
mihi
user posted image Klarita

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 17:56:51   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I dobro, sad ja imam pitanje za sve mame koje su protiv vakcina. Zamislite opet sedamdeset i neku, variolu. Šta da su onda mame odbile vakcinu????


U prilog prici o "mafiji"... evo da odgovorim na pitanje....

Desilo bi se isto sto se desilo i 2009 . godine. Secate se svinjskog gripa? Koliko vas se vakcinisalo ili je nedajboze, decu vakcinisalo?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:11:21   
serpica

IZVORNA PORUKA: mihi

New Mam u pravu si u potpunosti. Lekar bez obzira sta pricale pojedine clanice ovog foruma ne moze da bude svako. Mogu samo najbolji djaci i kasnije studenti medicine. Sto se tice onih koji ne mogu da shvate zasto moraju da vakcinisu decu. Zato jer SZO i UN ciji smo mi clan prate epidemiolosku situaciju i daju program vakcinacije za razlicite zemlje. Jos kad bi nasa drzava bila pravna pa kaznjavala one koji zakon ne postuju u ovom slucaju roditelje koji ne vakcinisu decu obaveznim vakcinama sve bi brzo doslo na svoje mesto. Dotle svako ko nije lekar ima pravo da procenjuje i prica svasta o vakcinama. I sto rece NM Vase dete koje nije vakcinisano moze da ugrozi neku bebu, trudnicu ili imuno kompromitovanu osobu. Razmislite imate li pravo na to?





Moram da te demantujem,i te kako moze da bude svako,u nisu ima najmanje 10-oro "Doktora" sa kupljenom diplomom koji veze nemaju sa onim sto rade.Jedna od njih je i dr sa decje hiruske klinike koja je bebu od 2 meseca vratila kuci sa izgovorom da joj nije nista ( bebu su poslali iz hitne jer je neutesno plakala,citaj,VRISTALA ) dete je imalo ukljestenje preponske kile i odmah je operisano kao hitan slucaj,jer je majka insistirala da ga pregleda drugi dr. O cemu onda govorimo. A takvih ima koliko hoces,licno sam imala primer u porodici koji se zavrsio fatalnim ishodom opet zbog neznanja lekara.
izivanjavam se za off

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:16:15   
mihi
Kako se to kupuje diploma. A ako je hirurg mora da je i specijalizaciju kupio. Svasta se prica i prepricava...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:23:01   
serpica

IZVORNA PORUKA: mihi

Kako se to kupuje diploma. A ako je hirurg mora da je i specijalizaciju kupio. Svasta se prica i prepricava...




Veruj mi da je tako,ne pricam napamet a isto tako i ne zelim da sve lekare stavljam u isti kos.
Trenutno je na specijalizaciji ( pedijatrija ) moja skolska drugraica,ne zelite da znate kakva je to zena,ne,ne,ali eto zavrsava jer joj je otac poznati hirurg u Nisu.
Inace jedva je i srednju skolu zavrsila... a zbog tog poznatog hirurga moj otac vise nije medju nama. zao mi je sto sam ovo sad shvatila licno,ali da nisam sigurna u ovo sto pisem nikad ne bih napisala.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:26:48   
Didy
Ja nisam čula ni za jedan slučaj doktora koji je kupio diplomu. Iskreno, ne verujem da bi se s time bilo ko igrao. Prosto mi zvuči nemoguće. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:30:59   
serpica
Didy imas na netu sve o niskim lekarima koji su kupili diplomu,opet kazem pricam za Nis,ne i za druge gradove,dosta toga me je snaslo nazalost da sam se uverila u to.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:31:34   
mihi
I meni, naravno greske se dogadjaju cak i u mnogo uredjenijim zdravstvenim sistemima nego sto je nas. Samo u svetu kad lekar pogresi odstetu placa osiguranje a kod nas...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:32:10   
mama krava
Doktor ministar policje user posted image user posted image user posted image ...

Totalno nisam mogla da odolim...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:33:14   
Didy
Šerpice, ne kažem da ti izmišljaš priče, već prosto sam pomislila na sve lekare koje znam i privatno, na sve one moje vršnjake koji su se pošteno namučili završavajući medicinu i koji su trenutno na specijalizacijama i ne pade mi na pamet niko ko se i samo "provukao", a ne kupio diplomu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:34:40   
mihi
Znam za tog dekana Medicinskog u Nisu. Ali ko normalan i od koga kupuje diplomu? To znaci da je takav dr resen da ubija ljude.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:42:31   
serpica
U zemlji Srbiji je sve moguce,pa dok je neko njegov na funkciji sto da ne zavrsi...a naucice usput,tako bar kaze moja skolska koja ce za godinu dana da bbude pedijatar...user posted image
i svaka cas_t onima koji su posteno i radom stekli diplomu,skidam kapu

< Poruku je uredio serpica -- 22.10.2014 18:43:51 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:43:33   
wivern
U Obrenovcu je radio pedijatar (ne secam se kako se zove) koji je svoju cerku celo skolovanje vodio za ruku u skolu i kasnije do fakulteta. Sedeo sa njom, cekao je ispred medicinskog faksa sve dok nije zavrsila. Onda je on otisao u penziju a ona nasledila njegovo radno mesto.
Vazna stvar u svemu ovome je sto devojka nije bas zdrava psihicki, kao malu su je udarila kola i od tada nije bas najzdravija ali ona radi kao pedijatar. Pa zamislite te roditlje koji vode decu kod nje. Cak i ne moras da kupis diplomu ali ces naslediti radno mesto za koje apsolutno nisi spreman i dorastao. Slazem se sa Serpicom jer zbog ovakvih likova znam dosta lekara koji su otisli napolje da bi radili svoj posao.
Ovo je potpuno off...ali sam morala da napisem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:47:57   
Didy
Tog "čuvanja mesta" ima u svim branšama, nažalost. user posted image Konkretno, s moje grupe na faksu su se prvi zaposlili oni koji su prepisivali, muljali i jedva se provlačili na faksu, a najbolji studenti i dalje sede kod kuće. user posted image To je generanlo tuga i nesreća našeg društva.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 18:53:35   
mihi

IZVORNA PORUKA: Didy

Tog "čuvanja mesta" ima u svim branšama, nažalost. user posted image Konkretno, s moje grupe na faksu su se prvi zaposlili oni koji su prepisivali, muljali i jedva se provlačili na faksu, a najbolji studenti i dalje sede kod kuće. user posted image To je generanlo tuga i nesreća našeg društva.user posted image

Nazalost zbog tog nepotizma koga ima svuda mi smo totalno .propali i tu smo gde jesmo.....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 19:07:48   
mama krava

IZVORNA PORUKA: mihi


IZVORNA PORUKA: Didy

Tog "čuvanja mesta" ima u svim branšama, nažalost. user posted image Konkretno, s moje grupe na faksu su se prvi zaposlili oni koji su prepisivali, muljali i jedva se provlačili na faksu, a najbolji studenti i dalje sede kod kuće. user posted image To je generanlo tuga i nesreća našeg društva.user posted image

Nazalost zbog tog nepotizma koga ima svuda mi smo totalno .propali i tu smo gde jesmo.....



... i zato ne treba da vakcinisemo decu iz razloga "jer nam to Zakon nalaze"!!!






(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Bojkot vakcinacije
22.10.2014 19:24:17   
mihi
NIje tako decu smo dužni da vakcinišemo po kalendaru vakcinacije, čuvajući zdravlje svoje dece čuvamo i zdravlje sve ostale dece.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here