|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 18:12:48   
Verolina
Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 18:14:25   
Anoniman
Takođe. Nema tih para koje ne mogu da potrošim na gluposti, kafanu, restorane, odeću, obuću...nikad dosta, nikad.

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 327
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 18:25:53   
Verolina
A tek moj pokusaj stednjeuser posted image stedim, stedim i onda sve spucam za neku glupost, koja mi u datom trenutku uopste ne deluje kao glupostuser posted image . No dobro, Bogu hvala na slavama i svadbama, pa se imaju gde uvaliti moji produkti prekomernog trosenja novca.
Sto se zarade tice, moj muz ima platu 500 evra, ja sam po zvanju nezaposleni profesor, ali drzim casove, u otvaranju sam neke posrednicke firme i pisem neki prirucnik za strano trziste. Od ta tri posla,dva ce mi donositi zaradu tek dogodine (mada lepu, pa se ne bunim). Od casova imam 200 evra mesecno, mesecno napravim po dve-tri torte, pa je i to nekih 50 evra. Pa seminarski radovi za studente i lektura oko 100 evra Sve u svemu, moj muz i ja zivimo od oko 800 evra, ne placamo stan (sem racuna), ni hranu (jer dobijamo sve od mojih sa sela) tako da zivimo stvarno ok. I imamo da ulozimo u kucu i da otputujemo i da uvek imamo nesto novca na racunu.Medjutim, sad sve ovo oko bebe, ako budem morala na VTO, posteno ce nas zaklati.
Mislim da jedna cetvoroclana porodica moze skromno da zivi sa 1000 evra.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 18:26:36   
milenatea

IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image


isti slucajuser posted image

ne znam ni gde odu ni na sta, sto vise da imam veci su mi prohteviuser posted image

a kad pomislim da mnogi ljudi nemaju hleb da jedu, grize me savest, ali najiskrenije

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 19:14:12   
imperial
Što se tiče trošenja para,kao devojka sam baš dosta trošila,a od kad sam u braku još višeuser posted image ,u principu može da se živi i sa 30000 din. i sa 130000din,mm i ja zaradjujemo u proseku 10000 din.dnevno pošto smo privatnici ,ali baš bukvalno sve potrošimo,kad dođe kraj meseca,mi opet na nuli,a najviše trošimo onda kad odlučimo da malo prištedimouser posted image ,ali najbitnija stvar u svemu tome je pomažemo naše braće i sestre koji nisu baš u zavidnoj situaciji a puno male dece,pa dobar deo novca odvajamo za naše osiguranje(mislimo i na budućnost),pa smo se i fino skućili,pa auto,pa motor, pa sve to košta,a sad je došla i na red VTO a i do sad smo toliko para dali za razne analize,eto sve to od dobro organizovanog posla,mada živeli smo mi i sa 30000 mesečno,samo je ljubav bitnauser posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Koliko para je dovoljno?
25.10.2012 20:37:37   
Mishica 77
Izvinjavam se, Neđo. Nije mi bila namera. user posted image Kuckala sam sa telefona.
Nije me bilo sto godina jer ne stižem ali sam ono morala da prokomentarišem.
Izvinjavam se za OFF.
Verovatno me opet neće biti 100 godina i jako mi nedostajete. user posted image
Opet sorry za OFF. user posted image

p.s. Jel mogu opet da prokomentarišem? user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 25.10.2012 20:41:52 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Koliko para je dovoljno?
26.10.2012 23:19:38   
Yula

IZVORNA PORUKA: milenatea


IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image


isti slucajuser posted image

ne znam ni gde odu ni na sta, sto vise da imam veci su mi prohteviuser posted image

a kad pomislim da mnogi ljudi nemaju hleb da jedu, grize me savest, ali najiskrenije


Pa bas to, sto vise imas visi su ti standardi i prohtevi, vise trosis i dodje ti na isto, da uvek treba jos, jos i jos. Onda stanes i kazes, jbt, pa ja nikada nisam zadovoljan.

Ja znam da stedim, ali znam i da potrosim, uopste nisam stipsa i najdraze mi je kada trosim na ljude koje volim i vise se radujem kada kupim nesto mojima i posaljem u SRB nego kada sebi nesto kupim. Ali moja sveki je kupoholicar, ona jednostavno mora da kupuje, sada je malo i smanjila jer sam je najzad ubedila da je ipak bolje kupiti jedno ali vredno, nego 10 potpuno nepotrebnih i bezvrednih stvari. Ranije odakle god da ide vuce neke gluposti uz komentar: "Vidite sta sam kupila za 1 euro! Pa to je dzabe, nisam mogla da ne kupim." user posted image Soba joj je bila pocela da lici na magacin.

A skapirala sam i da ako tesko zaradis novac, ako moras dobro da zapnes da ga stvoris, teze se odlucujes da ga trosis. Ja sam ranije bas lako trosila, rasipala, a od kada sam ovde svaki euro dobro promislim kako cu potrositi.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Koliko para je dovoljno?
30.10.2012 18:44:38   
anchy83
Mi smo na nekom proseku sa platama, imamo zajedno oko 80000. Ali nas ubija što nemamo stan nego plaćamo kiriju. Kirija, infostan, struja, internet, kablovska, telefoni, ukupno sve izađe oko 33000. Tako da preživljavamo. Kako li je tek mnogima što imaju manje??? user posted image
Mislim da bi za porodicu oko 1500e bilo ok, za koliko toliko pristojan život, ne za luksuz.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Koliko para je dovoljno?
30.10.2012 19:51:16   
Anoniman
Meni trenutno fali... Ima li ko viška na zajam?!user posted image

(odgovor članu anchy83)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: Koliko para je dovoljno?
30.10.2012 19:54:03   
caca81

IZVORNA PORUKA: anchy83

Mislim da bi za porodicu oko 1500e bilo ok, za koliko toliko pristojan život, ne za luksuz.

Slažem se, to je taj neki iznos za četvoročlanu porodicu...nama svaki mesec fali oko 30-40000, toliko je mm u dozvoljenom minusu.

(odgovor članu anchy83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Koliko para je dovoljno?
30.10.2012 20:52:34   
branki*
obzirom kako je sve poskupelo,sve vise para je potrebno za ziveti...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Koliko para je dovoljno?
2.11.2012 12:43:35   
platina

IZVORNA PORUKA: anchy83

Mislim da bi za porodicu oko 1500e bilo ok, za koliko toliko pristojan život, ne za luksuz.

Slazem se.
1500 je dovoljno za pristojan zivot.
Za luksuz je potrebno mnogo vise

(odgovor članu anchy83)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Koliko para je dovoljno?
24.11.2012 23:46:32   
ikacc
sa platom od 20000, nema se sta komentarisati.. Nema ni za osnovno, a kamoli za luksuz

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu platina)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Koliko para je dovoljno?
27.9.2013 19:18:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anastazija

Čitam ovo što je Dunja napisala i sve mi nešto milo.. Lepo razmišlja a čini se i da je srećna.. Kada bi takvih ljudi više bilo, ovaj svet bi bio mnogo prijatnije mesto za život..

Pre nekoliko godina, kada sam pristigla u ovaj grad, radila sam za platicu čije su 2/3 pokrivale moju kiriju za stan (garsonjera) dok je preostala trećina bila raspoređivana na troškove i život generalno..


Od kada sam ušla u VTO priču, meni 2/3 plate odu na troškove baš na VTO (analize, lekovi, UZ-ovi ...). Nadam se da će se i ta priča već jednom završiti ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Koliko para je dovoljno?
27.9.2013 19:28:23   
daca77
Dunjice, meni skoro cela ide za VTO...dok platim put do Bg i to vise puta nedeljno+ostalo=uzas...samo danas sam dala 8400din.i bas se razbesnela...ocekivala kao i do sada UZ od 3000din.i lek 1800dinuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Koliko para je dovoljno?
27.9.2013 21:09:28   
dunja RR
Znam Daco, verovatno bi i meni tako bilo da radim regularnu VTO. Ali eto u poslednjih godinu dana, svakog meseca 2/3 plate ode na VTO, a živimo samo od moje plate ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Koliko para je dovoljno?
27.9.2013 21:13:01   
dunja RR
A put je posebna stavka..joj kada se setim prošle godine..koliko puta sam sama išla na UZ u Segedin, a nema direktnog busa iz Beograda, nego hvatala u 3 ujutru za Novi Sad, pa odatle čekala u 5 za Segedin. sTIGNEM TAMO OKO 10, PA ČEkam po 3-4 sata na klinici, a za nazad za Bg imam samo jedan bus u 15.30., jedva stignem na njega, pa u Novi Sad oko 20.00, pa hvatam za Beograd, dođem kući uveče oko 22.30, mrtva a još me sačeka posao i mailovi od tog dana..ali eto sve se izdrži.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:33:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image



Takodjeuser posted image Mada mislim da bi u nasoj zemlji trebalo bar jedno 1000-1200 e mesecno, d abi jedna cetvoroclana porodica mogla da zivi, i da nesto ustedi...

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:37:40   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image



Takodjeuser posted image Mada mislim da bi u nasoj zemlji trebalo bar jedno 1000-1200 e mesecno, d abi jedna cetvoroclana porodica mogla da zivi, i da nesto ustedi...

Isto, samo mislim da je 1500 evra realnije. Najjace od svega je sto cim osetim da smo u malo vecem plusu, momentalno mi se povecaju prohtevi user posted image i cim neki mesec pada zarada odmah se "umirim" sa trosenjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:40:37   
Anoniman
To si u pravu Klarita, ali htela sam da budem umerenauser posted image Ja mislim da previse para bacam na deciju garderobu, odecu, opremu , sve, vise nego na sebeuser posted image i da treba da se lecim....

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:42:18   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image



Takodjeuser posted image Mada mislim da bi u nasoj zemlji trebalo bar jedno 1000-1200 e mesecno, d abi jedna cetvoroclana porodica mogla da zivi, i da nesto ustedi...


prvo, od iste smo sorte. kao da me svrbe pare u novcaniku.
drugo, mi trenutno imamo tolika primanja i nema ni govora o nekoj stednji. da bi se ustedelo treba bar 1500-1800e a da pri tom normalno zivis. mi sebi priustimo sve sto je potrebno ali daleko od toga da se rasipamo. mislim da smo bas neki prosek. jer ako ovaj meseci i slucajno pretekne 100e sledeci mesec je ili registracija, ili neka svadba i opet samo brojimo, prebojavamo, merimo, secemo itd...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:42:46   
nata11
Klarita uvek je tako. Cim dobijem neki dinar viska odmah mi zatreba sve i svasta.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:43:59   
wivern
Nikad nije dovoljno, sto imam vise para logicno je da mi i prohtevi rastu. I ne vidim tu nista lose user posted image
Jos kada bi mi se popravila primanja pa da i prohteve malo nabudzim, eh gde bi mi bio kraj.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:45:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Verolina

Meni nikada nije dovoljno para. Ja sam jedna od onih ljudi koja kao da ima busan novcanik. Zivota mi, ja ne znam na sta pare potrosim.user posted image



Takodjeuser posted image Mada mislim da bi u nasoj zemlji trebalo bar jedno 1000-1200 e mesecno, d abi jedna cetvoroclana porodica mogla da zivi, i da nesto ustedi...


prvo, od iste smo sorte. kao da me svrbe pare u novcaniku.
drugo, mi trenutno imamo tolika primanja i nema ni govora o nekoj stednji. da bi se ustedelo treba bar 1500-1800e a da pri tom normalno zivis. mi sebi priustimo sve sto je potrebno ali daleko od toga da se rasipamo. mislim da smo bas neki prosek. jer ako ovaj meseci i slucajno pretekne 100e sledeci mesec je ili registracija, ili neka svadba i opet samo brojimo, prebojavamo, merimo, secemo itd...


Isto, ja uvek kazem od plate mm nikada ne bi smo mogli da zivimo da nije bilo sveki da stvori sve sto je stvorila, da nije njenih kirija i ostalog, pisi propalo, i to sto kazes Bubi uvek nesto iskoci, nama kada dodje jesen znamo da vce biti samo svadbe, svadbe, svadbe, i babibe, babine, babine, ali dobor sve to ide u krug, neko tebi , moras i ti njemu...

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:46:15   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Unina mama

To si u pravu Klarita, ali htela sam da budem umerenauser posted image Ja mislim da previse para bacam na deciju garderobu, odecu, opremu , sve, vise nego na sebeuser posted image i da treba da se lecim....

Ovo meni svaki dan govori mm cak i moja majka povremenouser posted image Ali ja ne mogu da odolim. Moja sreca sto nam lokal u prizemlju kuce, pa svi navikli na kurire, a radnice misle za mm je nesto, pa placaju, pa kad mm uvece vidi nastane user posted image ali sta cu. Jos zivim gde zivim, pa kad ne bilo ove on line kupovine, bila bih konstantno namrgodjenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here