|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:31:56   
Anoniman
devojke,mnogo me bole krsta,sa vremena mi krene i na stomak,sta da radimuser posted image da nije prfomaja ili nesto tako?Pocelo je sa bolom na levoj strani stomaka jutros,i vec oko 2 sata bole ledja,dole sa obe strane.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:33:02   
cipiripi
Miko idi kod dr da te vidi na uz i pogleda grlic..
Meni se to desilo pre par dana, opet kontrakcije..dala mi je utrogestan i mirovanje... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:34:09   
cipiripi
Jel te boli kao kad imas grceve i dijareju, pa te naglo presece da nemozes da se ispravis?
Je te malo bolucka donji stomak kad piskis?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:38:30   
Jeca*
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:39:23   
Anoniman
Boli me pozadi kao kada dobijem,pa se upali,pijem partusisten,i stvarno ne znam sta je.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 14:45:00   
cipiripi
vidi ako mozes da odes do lekara ili da ga bar pozoves ako se lecis privatno..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 15:25:21   
magnetic
Mene su ledja jako rano pocela da bole,ponekad na pregledu kod ginekologa nisam mogla da sidjem sa kreveta koliko me steglo,a kod kuce mi je muz pomagao da se ispravim iz lezeceg polozaja


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: bolovi u stomaku
13.7.2010 15:48:13   
Anoniman
uh,popustilo je,zvala sam privatnika,na odmoru je,a u Domu zdravlja se niko nije javljaouser posted image user posted image
Ziva sam se ispreseclala

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: bolovi u stomaku
19.7.2010 18:27:51   
maja/mne
zdravo svima, pisem po prvi put... menst mi kasni vec dana, a vec nekih 15 tak dana ako ne i vise imam pojacano bijelo pranje, iscjedak mi je bas bas gusti, ponekad mi se zamanta na sec i prodje, boluckaju malo grudi al ne nista pretjerano, sinoc sam imala bolove na desnoj strani stomaka koji se protezao do prepone i desne noge a jutros kad sam se ustala imala sam prvo dve kapi krvi a zatim posle par sati par kapi smedjih i nista vise... bavim se takvim poslom da nemam kad izaci i poci kupiti test a jos manje poci kod gin za sada jer sam pomorac... zahvalna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: bolovi u stomaku
19.7.2010 19:28:32   
Lilly*
Maja, kopirala sam tvoju poruku u temu Znaci trudnoće KLIK, jer tamo pripada. Takođe ti predlažem da malo pročitaš tu temu, možda ćeš i pronaći odgovor. I još nešto, dobro nam došla user posted image





_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: bolovi u stomaku
20.7.2010 12:17:51   
ivaj
Da li ima neko ko je kroz celu trudnocu imao boloveuser posted image ?

Ljudi moji,ja ne znam vise sta da radim,nocima ne spavam.Pijem partusisten na 4 sata,a uvece stavljam utrogestan i nista.Stomak mi je non stop napet,tvrd i boli.
Uzasno se plasim prevremenog porodjajauser posted image  Dr me je pregledala pre desetak dana i grlic je bio o.k. Ne znam vise ni sta da radim,ni gde da idem,moja dr je otisla na odmor.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: bolovi u stomaku
20.7.2010 12:25:29   
maslinica
IZVORNA PORUKA: ivaj

Da li ima neko ko je kroz celu trudnocu imao boloveuser posted image ?

Ljudi moji,ja ne znam vise sta da radim,nocima ne spavam.Pijem partusisten na 4 sata,a uvece stavljam utrogestan i nista.Stomak mi je non stop napet,tvrd i boli.
Uzasno se plasim prevremenog porodjajauser posted image  Dr me je pregledala pre desetak dana i grlic je bio o.k. Ne znam vise ni sta da radim,ni gde da idem,moja dr je otisla na odmor.


ja!!!! isti slucaj, mene non stop blilo nesto, cak su mi lekari znali reci da to mora i da to nije nista...ali mene je uporono bolilo, jako rano krenule BH kontrakcije,i celi 8. mesec i 9. sam prelezala, ali bukvalno, jer sam imala jak preitisak na dole...
i porodila se 38+4 sve bilo super...samo ti miruj malo vise!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 17:51:05   
Anoniman
Žene , help ... user posted image Sad sam se jako , jako uplašila ... Malopre sam ležala na leđima , i kada sam krenula da se ispravim , nekako sam bočno ustajala , presekao me je oštar , jak , jaaaak bol u predelu desnog jajnika , kao da me je neko uboo nožem tačno u desni jajnik ... Jako me je zabolelo , umalo mi suze nisu krenule . Ispravila sam se do kraja i bol je prestao , ali sam osećala kao neku toplinu koja mi se "razliva" po desnoj strani . Sve je prestalo za 10-ak sekundi . Jako sam se prepala , nisam imala vremena da isčitam svih ovih prethodnih 8 strana i uporedim moj bol sa nečijim , molim vas , dok se ne priberem , nek mi neko napiše da li ima pojma šta to može da bude ??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 17:57:09   
Sanjica26 RR
Bubo, ja sam pre neko vece tako osetila kao sto si opisala. Kad sam trebala da se okrenem, samo me je preseklo. Jedva sam se smirila koliko me je to prepalo. Mislim da je to sto sam se naglo okrenula. Zaboravila sam da moram polako. Ne verujem da nesto nije uredu. I juce sam bila kod dr na uz i sa bebom je sve ok. Tako da nemoj da se sekiras.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 18:00:41   
Anoniman
isto se i meni desilo... radi se o nezgodnom položaju i svaki odgovarajući pokret tela pokreće odgovarajući mišić... takva vrsta bola nalik grču koji popušta posle 10 sekundi i osećaj toplote je tipičan za mišićne strukture... ja mislim da je to to

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 18:04:24   
Anoniman
Joj, žene hvala vam ... Utešiste me malo ... Valjda je to to , možda sam priklještila mišić , desni jajnik , ko zna ... Zabrinula sam se , baš ... Nikad mi se tako nešto nije desilo , u peršun nek ide ... I sad sve strepim ne bih li osetila bebu da se mrda , a ona se ko za inat sad primirila , pa me samo još više brine ... Nisam je mogla povrediti , jel da ??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 18:06:45   
Sanjica26 RR
verovatno se primirila od tvog strahauser posted image Na njih sve utice. Ne verujem da si je povredila. I ja sa pomislila to, ali eto kazem ti sve je uredu sa bebom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 18:07:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Joj, žene hvala vam ... Utešiste me malo ... Valjda je to to , možda sam priklještila mišić , desni jajnik , ko zna ... Zabrinula sam se , baš ... Nikad mi se tako nešto nije desilo , u peršun nek ide ... I sad sve strepim ne bih li osetila bebu da se mrda , a ona se ko za inat sad primirila , pa me samo još više brine ... Nisam je mogla povrediti , jel da ??? user posted image


ima ona savim dovoljno mesta da pobegne user posted image ne brini se... ako si baš zainatila pitaj docu i isto će ti reći, da je sve ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 21:39:23   
Anoniman
Bubo, nemoj da se sekiraš, meni se to često dešavalo. Nisam pazila kako ustajem, sedam, saginjem se...dešavalo mi se da zaboravim da imam stomak i mahinalno napravim neki pokret, pa me sve ispreseca po stomaku...mislim da je to samo nezgodan položaj, nikad se nisam brinula zbog toga jer sam to shvatila kao opomenu od svog tela, da usporim malouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 21:39:42   
Anoniman
Meni se to dešava. Nije mi se dešavalo u prvoj trudnoći, ali sada da. I to su umele bukvaln suze da mi krenu, da zajecam, da mm skoči iz kreveta i pita "Šta ti je?", ali šta vredi da mu kažem, samo će da se uplaši, a uplašim se i ja sasvim dovoljno, nema potrebe da on još postavlja podpitanja, samo postanem nervozna. Već više od mesec dana nisam u stanju normalno da ležim niti ustajem. Bol se ponavlja pri ustajanju posebno. Počela sam da ispadam iz kreveta (bkvalno), jer mi je tako najlakše. Prevrnem se na levi bok, i spadnem na kolena, sva sreća nizak mi krevet.
Mislim da ne treba da brineš. Pa pisao je neko da mu je lubenica od XY kg pala na stomak, i ništa.
Bebice u vodi, zaštićene.
Jel se javila beba?
Ko ti vodi trudnoću? Možda da nazoveš da te smiri dr?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 21:48:32   
Anoniman
Neđo , Tashke , hvala ...

Beba mi se mrduckala posle toga , osetim je , gica se ... Osetio je i mm , pošto sam i njega uplašila pa mi je i on ispipavao trbu jedno pola sata - i osetio je i on ćeru kako se koprca . Dakle - što se toga tiče - sve ok . Ne boli me više ništa , ok sam , to se desilo i prošlo , nemam nikakve tegobe , samo sam se ja malo smorila , po prvi put sam se tako baš prepala otkako sam trudna.
Ginekologa sam promenila , sad sam kod novog državnog , i ok je , bila sam pre neki dan , a privatno - idem kod Todorovića , ali me je blam da ga zovem zbog toga , jer podsvesno verujem da je sve ok i da nemam potrebe sad još i njemu da dramim . Uzdaću se u vas i u vaše iskustvo user posted image i malo ću da "iskuliram" sa naglim pokretima .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 21:54:01   
Anoniman
Moraš polako... user posted image Kao babe neke! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: bolovi u stomaku
5.8.2010 22:05:50   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: maslinica

IZVORNA PORUKA: ivaj

Da li ima neko ko je kroz celu trudnocu imao boloveuser posted image ?

Ljudi moji,ja ne znam vise sta da radim,nocima ne spavam.Pijem partusisten na 4 sata,a uvece stavljam utrogestan i nista.Stomak mi je non stop napet,tvrd i boli.
Uzasno se plasim prevremenog porodjajauser posted image  Dr me je pregledala pre desetak dana i grlic je bio o.k. Ne znam vise ni sta da radim,ni gde da idem,moja dr je otisla na odmor.


ja!!!! isti slucaj, mene non stop blilo nesto, cak su mi lekari znali reci da to mora i da to nije nista...ali mene je uporono bolilo, jako rano krenule BH kontrakcije,i celi 8. mesec i 9. sam prelezala, ali bukvalno, jer sam imala jak preitisak na dole...
i porodila se 38+4 sve bilo super...samo ti miruj malo vise!

Same here. Ujutro sam manje više ok,ali popodne kada krene oko 14h beonjače mi ispadaju od bolova (i kontrakcije  i neki sevajući bol)... lekari kažu grlić zacementiran, partusisten pijem na 4h, plus bensedin... Već sam u varijanti samo da prestane...
Prvi porođaj sam ceo pregrmela bez ijednog uzdaha ili jauka, sada se izvinjavam mm-u jer konstantno stenjem i plačem od bolova...

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: bolovi u stomaku
19.8.2010 13:09:12   
sely
zdravo svima...ja sam u 14 nedjelji trudnoce,i vrlo cesto imam bolove u dnu stomaka,u dnu ledja i u jajnicima.bolovi nisu bas toliko jaki,iako ponekad znaju da se povecaju.a jajnike kao da mi nozem neko bocka.to otprilike traje oko pola sata,pa prestane.uplasila sam se,na pocetku,i otisla sam kod ljekara(ali ovdje su ljekari tako opusteni,nabace osmijeh,i samo govore to je normalno,a i ne pipnu me),tako da sam malo smirenija sad,ali opet ima ono zrno sumnje sta ako nesto nije u redu.a tek za 3 sedmice idem na ultrazvuk...pa ako je neka od vas imala nesto slicno,bila bih joj zahvalna da mi napise,sta je ona radila po pitanju toga.....user posted image ...a sada bas nemam vremena da citam vase prethdone odgovore...hvala

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: bolovi u stomaku
19.8.2010 13:13:23   
ivaj
Ima nas dosta koje smo prosle to ali bojim se da bez lekara ne mozes nista.Znaci kod dr i on ce ti sigurno dati neku terapiju koja ce ti olaksati te tegobeuser posted image
A kad stignes procitaj prethodne postove pa ces videti koliko nas ima...

(odgovor članu sely)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here