|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 12:13:03   
Maraj
Di user posted image
meni su kg i ok. Samo da ne dodajem vise. Al da se zategnem

Vezbe treci dan odradjene. Stomak ubija. Posebno gornji stomak , ispod grudi. Malo mi se i vrti u glavi od trbusnjaka....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 14:02:27   
Anck Su Nmaun
Evo da kazem da sam pocela da vezbam , danas sam sa decom vozila rolere dobrioh sat vremena. One na bicikla mama za njima. Skin ula sma garant 50 gr user posted image user posted image

Razmisljala sam o Hrono ali ne mogu, previse je to promena za mene, po ceo dan kuvam dva rucka, dorucak, veceru i jos sebi posebno ne mogu... Valjda ce sad sa lepsim vremenom ici lakse.Vise cemo se aktivirati.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 16:29:42   
emicaa
i ja odradih vjezbe.Danas sam se vagala na poslu i imam 47 kila,to je kilo manje nego prije mjesec dana.Idem sutra do svoje dr pa cu pitati da se izvazem i kod nje ako ova vaga nije dobra

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 17:50:53   
Maraj
U emice ti si onda bas sitna. 47kg imas user posted image jel se zatezes il jos mrsavis?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 19:17:41   
emicaa
Maraj skidam stomak,zato radim samo one trbusnjake i plank da se zategnem.Problem je sto ja kad smrsam i dalje imam stomak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 20:16:26   
Anck Su Nmaun
Jao Emice bas si onda mrvasta user posted image

Ja sam se danas posle rolera jos fino nasetala dobra 4 sata, i bas mi je prijalo. A sutra pocinjem opet trbusnjake!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 20:27:42   
emicaa
Ma joj Anck i previse,moja idealna kilaza je 50 ali nikako da je vratim.
Sta ljeto radi od nas,sve se bacamo na vjezbe user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 20:33:59   
Anck Su Nmaun
Pa jeste , da znas.. mene mm tera da idemo na bazene ali ja kazem ovakva ni luda user posted image Bar da me krene u minus malo, osecma se kao orman user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 20:35:04   
Maraj
Emice i leto i posao. Ja pocinjem da radim za mesec i po. Isteklo porodiljsko..... udjem ja i u farmerice al mi se stomak ocrtava na uzim majicama user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
15.2.2017 20:40:44   
Anck Su Nmaun
Ja da pocinjem da radim ne bih se brinula. Posle porodjaja sa H sam isto ovako otilsla u + i cim sam pocela da radim sve otislo, niakd bolju liniju nisam imala nego pretproslo leto. Ovako samo kuca, i ako izadjem to je autom, jedva nesto kolicima prosetam al to je smesno. Isamo se lepi...kad nigde ne trosim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 10:17:50   
branki*
juce mi bio treci dan,danas 4.bas sam zadovoljna sto istrajavamo.jeste da me i dalje mnogo mrzi da radim vezbe,ali bitno da ne odustajem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 11:10:52   
emicaa
Branki ja radim preko dana jer se navece ulijenim i preskocim ih.



< Poruku je uredio emicaa RR -- 16.2.2017 15:33:52 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 15:34:47   
emicaa
Gotovo za danas,uspjela sam uraditi 20 iz zadnje serije.Uhodavam se polako ali mi cudno da me ne bole misici

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 17:05:58   
Anck Su Nmaun
Uh ja danas probala onu vezbu sto je Voci sherovaa na profil, kao trbusnjaci ali samo ne radis sklek. Nije ni malo lako. I svaki dan se po malo produzava vreme izdrzljivosti. za mesec dana treba biti u stanju da izdrzis 4 minura. Ja jedva izdrzala 20 sekundi user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 17:20:33   
emicaa
Anck i ja ih radim,danas mi je bio zadnji dan na 30 sekundi,od sutra idem na 40 user posted image ima da crknem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 20:55:38   
branki*
upravo odradilauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 22:21:43   
Sanjalicaaa
Koja je to vežba Anck? Daj link.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2017 22:54:30   
Anck Su Nmaun
Ne mogu ne radi mi link kad kliknem
Ali polozaj kao da radis sklekove s tim da se nadlaktis i telo mora linijski da ti bude ravno nema opustanja, i onda 28 dana sa produzavanjem vremena, pocinje se sa 20 sekundi, dva tri dana pa povecava. Ja mislim ma bzvz kad sam probala jeedva izdrzala user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 9:34:43   
Sanjalicaaa
Aha, pa to je plank. Ja radim po minut.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 11:42:46   
Anck Su Nmaun
E jeste, bravo! Ja danas 30 sekundi jeedvaaaa

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 11:44:55   
branki*
ajmo,zeneuser posted image ja se juce uspavala i nisam odradila,ali sam zato jutros u pola sedam odradila vezbe,to je za sinoc,a veceras cu opet za danasuser posted image nema odustajanja!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 12:05:03   
Sanjica26 RR
Ja ovih dana ne stizem da vezbam. A moji su tu. Tako da opet pocinjem od ponedeljka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 12:26:07   
Sanjalicaaa
I meni je tata tu, jedva ugrabih malo vremena da odradim. Ako ne uradim popodne dok deca spavaju, uvece nema sanse da odradim. Dok spremim stvari za sutra, okupam decu, vecera, sudovi.../-

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 12:29:25   
branki*
ajde,vezbacice,sanjalice,sanjice,nema odustajanja!ja sam vec utripovala da mi se vidi pomalo to sto vezbam i onda tek zamislim kako li ce tek da se vidi kad budem vezbala mesec danauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
18.2.2017 12:38:32   
Sanjalicaaa
Branki, dobra si user posted image Ja sebi pricam zamisli kako ce biti ako vezbas 4-5 meseci.
I slikala sam se pre par dana, pa kad prodju 4-5m ja cu postaviti sliku pre i posle, ako istrajem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here