|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 16:21:47   
anuksunamun
ja se stalno zaljubljujem...nekada u muza nekada u nekog drugog...nekada charlie sheen...pa malo sean penn,pa neki Dragan...i sve tako u krug...bas mi prijaju te promene u braku...muza volim ko da sam ga rodila...tako da mi ovo zaljubljivanje dodje kao sportuser posted image (malo razgibavanje)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 16:31:07   
Nina...
user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 16:31:11   
degu
e ovo što si napisala je super. I ja se stalno iznova i iznova zaljubljujem u svog mužićauser posted image
Anonimne hoću da kažem da vas ne osuđujem ni za šta, ne znam ni kakvi su vam brakovi, ni kakvi su vam muževi, ali znam da se osećanjima ne može upravljati. Na vama je da razgraničite šta vam je važnije, da li ono što ste izgradile sa vašim muževima ili ovo što trenutno osećate. Isto tako morate da znate da će i ovo osećanje vremenom splasnuti, pa i ako se upustite u neku ozbiljniju priču, neće uvek biti tako uzbudljivo i poletno, nego će vremenom preći u neku mirniju varijantu. Na kraju se to sve svede na isto, jer zaljubljenost je prolazna, a sa druge strane možete da izgubite porodicu.
Sve dok je to u nivou nekog maštanja, sanjarenja i flerta, nije opasno, ali za vas može biti dosta mučno. U svakom slučaju dobro razmislite pre nego što nešto konkretno uradite.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 17:50:39   
Anoniman
Verujem u to da je moguce voleti vise osoba, u mom slucaju muskaraca, istovremeno, na razlicit nacin. Muza volim, ali odavno nisam zaljubljena u njega, on mi je partner i prijatelj,a kad mi zafale leptirici, set_im se nekog drugog, s kim mogu samo da razgovaram ili da razmenim poglede, neko s kim se razumem bez reci i sasvim mi je dosta. Seks generalno ne povezujem s ljubavlju nego s porivom, uzdrzavanje od lakomislenih poteza donekle podvodim pod ljubav, ali najvise pod postovanje. Nismo svi isti, samim tim ne osudjujem one koji prevare supruznike time sto su spavali s nekim drugim, sve dok imaju savesti i ne komproituju bracnog partnera.
Ja napravim svoju kompliaciju dragih ljudi umesto da budem frustrirana jer muz nije bas 100& onoga sto ja smatram savrsenim. Mozda malo suvise "savremeno" i "Svedski",ali ja jedino tako mogu da funkcionisem.

< Poruku je uredio magiNS -- 12.7.2011 17:55:51 >

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 23:00:44   
Anoniman
Prvo ću da tapšem Magi na fantastičnom postu, dakle user posted image

Ja ne bih umela da posavetujem. Veliki sam emotivac i verujem da u takvim situacijama, kada ti se dopadne zabranjeno voće, nije baš lako biti radikalan i vući rezove tek tako. Nekako, ne možeš. Mislim, može razum da preseče svoje ali u srcu posle baš bude buđavo... Ali eto, mogu da kažem čime se ja vodim, možda će pomoći.
Svaka od nas ima nekog manje ili više posebnog da joj padne na pamet onog dana kada muž nije dovoljno nežan, kada je opet bacio črape na sred stana ili je neobrijan zaspao na trosedu i hrče na ne baš romantičan način. Da, svaka od nas se seti nekih lepih momenata, nekima se ti momenti i dešavaju (onima koji, poput anonimne, još uvek sreću tog "posebnog"). E sad, da li će se nemo očijukanje pretvoriti u nešto više - zavisi. Kod mene je situacija takva da bih sutra mogla da prevarim muža, kad bih htela, kad bih imala potrebu, jer postoje ljudi (da, množina) koji su mi otvoreno dali do znanja kakve su im "misli" koje šalju ka meni, čak i sada, kada sam udata. E sad, mogla bih milion puta krišom da padnem u taj nečiji zagrljaj kada mi prekipi sa mm, da se izduvam, da uživam, da se rasteretim, šta god li se već radi u takvim situacijama. Ali, osim ljubavi prema mm, sprečava me i misao : kakav bi čovek onda ja bila? Da li bih zaista posle tog "izleta" mogla da pogledam sebe u ogledalo, da li bih mogla da stanem pred svoje dete, a da se ne postidim? Da li bih mogla da se, tek tako, vratim u postelju kraj muža i mirno sanjam snom pravednika? Ja ne bih mogla. Naravno, ne osuđujem žene koje to mogu, svak živi sa svojim krstom, ali ja za sebe znam da bi se živa pojela. Možda i mene godine i bračni staž promene, za sad sam takva... Verujem da bih, ako mi se i desi da se zaljubim, onda dooobro izanalizirala svoj brak, jer smatram da je nemoguće poželeti drugog muškarca, onako, zaistinski, ako još uvek potpuno pripadaš prvom (svom suprugu). I naravno, bacila bih sve karte na sto, ma koliko crne one bile.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 1:23:17   
indy_25
ja sam varala momka s kojim sam bila 4,5g u vezi. Pocela sam da ga varam jer sam prestala da ga volim, voljela sam ga ko tatu brata ili druga. Bilo mi je zao to sto mu radim i pokusavala sam da prekinemo al nije uspjevalo jer je on bio dosadan i sve mi oprasao. Muza do sada nisam prevarila i nadam se da necu a opet ko to zna moze da se desi. Flertujem redovno kad izadjem imam i udvarace i progovorim koju s njima, zaplesem salsu onako prisno al vec kad dodje do moguceg poljupca ili neceg veceg odma stavljam barikadu i slatko se nasmijesim, kazem da sam udata i da imam dvoje djece. Kad dodjem kuci u sitne sate napadam muza i imamo tada najbolji sex. E sada ne pijem nikad alkohol kada izlazim s drugaricama mozda casu bijelog vina ali samo jednu,jer nisam sigurna da bi se mogla ograditi u alkoholiziranom stanju . Ne znam ja mislim da kad bi pocela da varam muza ubrzo bi se i rastavila jer bi ustvari povod tom nekom varanju u mom slucaju bio da nema vise ljubavi s moje strane prema muzu. Anonimna srecno i slusaj svoje srce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 1:37:32   
anuksunamun
greskauser posted image

< Poruku je uredio anuksunamun -- 13.7.2011 1:38:06 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 9:02:53   
Anoniman
9
Evo piše treća anonimna...Sorry, ali ne mogu drugačije...

Jao, cure, gdje me nađoste sa temom...
Neću vam puno detaljisati o svemu, samo ukratko moje iskustvo...I sve je još svježe, desilo se prije par dana, pa mi je teško i pisati o tome...
Ja sam u braku, mama dvoje djece. Brak solidan,jedini problem oko kojeg smo se svađali je bio taj što mm voli da izlazi i da popije, i to se dešavalo dva tri puta sedmično. Ja sam se borila da to promijenim, ali nije mi polazilo za rukom, samo smo gore pravili svađama. Mm još dosta radi, pa ga i tako nije bilo često kući.
Moja djeca su mi bila sav život, sve je njima bilo i sad je podređeno. Čim dođem sa posla, šetnja sa njima, kupanje, uspavljivanje, sve sam ja radila i uživala u tome. Za drugarice bih našla vremena jednom mjesečno za kaficu, pa možda i ne tako često. Ali, nije mi nedostajalo....
Poslije drugog porodiljskog, počelo je nešto sa kolegom kojeg znam već godinama i uvijek smo bili u super prijateljskim odnosima. Kad sam se vratila, odjednom se nešto promijenilo, u načinu na koji me gledao i pričao sa mnom, jednostavno se osjetilo...
Počeo mi je pisati poruke, dijelio komplimente, a vremenom došao i do priče o tome koliko me želi, kako sam sexi itd.
Jednom je na poslu došlo i do poljupca, ali brzo sam to prekinula i rekla da se ne smije ponoviti.
Cijelo vrijeme dopisaivanja sam se borila protiv toga, grizla me savjest, stidila sam se sebe, znala da radim lošu stvar, ali mi đavo nije dao mira. Ni njemu...
Da vam ne dužim dalje, mm je saznao za poruke, htio da me ostavi, i na kraju rekao da će pokušati preći preko svega.
U toj smo fazi, i tako je teško...ćutimo kad god smo skupa, ja ne znam šta bih mu od sramote rekla, nemam obraza da ga poljubim ili mu prva priđem...
Sa druge strane, kolega mi je priznao da je zaljubljen u mene, da će poštovati moju odluku da više ne kontaktiramo, ali da mu je teško. On je oženjen i ima dvoje djece.

Meni srce puca...puca zbog mm, kojeg sam tako jako povrijedila i što sam nam upropastila život, i što je opet ispao veći čovjek od mene.
I puca zbog kolege, jer sam se zaljubila, i najradije bih ga poljubila i zagrlila, a znam da je gotovo sa svime. Nema i ne smije dalje...

Pitam se ovih dana kako se sve ovo desilo, kako je ovo moguće? Imati osjećaje prema dva muškarca....
Mm je otac moje djece i volim njega i sex sa njim,ali ako je sve tako idealno, kako me je onda privukao drugi muškarac?
I u toj mjeri da se nisam mogla kontrolisati i da sam umalo upropatila svoj brak zbog flerta?
Jesi li naši neki problemi i problemčići doveli do toga? Ili sam ja jednostavno loša osoba?

morala sam sa nekim podijeliti, nikom nisam rekla, ali baš nikome...
I slobodno napišite šta mislite, osuđujte me ili ne, ali mi iskreno recite...


(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 9:14:52   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Brak solidan,jedini problem oko kojeg smo se svađali je bio taj što mm voli da izlazi i da popije, i to se dešavalo dva tri puta sedmično. Ja sam se borila da to promijenim, ali nije mi polazilo za rukom, samo smo gore pravili svađama. Mm još dosta radi, pa ga i tako nije bilo često kući.
Moja djeca su mi bila sav život, sve je njima bilo i sad je podređeno.


Moja misljenje, ostale molim da se ne uzbudjujuuser posted image

aninimna, po meni, ti nisi kriva, i ne treba da se osećaš krivom. Izvini, ako je tvom mužu normalno da cuga makar 1 nedeljno, onda je problem u njemu! Verovatno bih svog pozdravila!
Ti zaslužuješ svoj život, deca će da odrastu..i verovatno da odu, a ti ostaješ sa mm, dobro izaberi, ko će tu titulu da nosi, bez obzira na sredinu, koja uvek nadje razlog da osudjuje!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 9:18:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman



Pitam se ovih dana kako se sve ovo desilo, kako je ovo moguće? Imati osjećaje prema dva muškarca....
Mm je otac moje djece i volim njega i sex sa njim,ali ako je sve tako idealno, kako me je onda privukao drugi muškarac?
I u toj mjeri da se nisam mogla kontrolisati i da sam umalo upropatila svoj brak zbog flerta?
Jesi li naši neki problemi i problemčići doveli do toga? Ili sam ja jednostavno loša osoba?



Monogamija generalno nije prirodna, ali je ljudska, ili je nametnuta, svejedno. Sta je s onima koji zamisljaju nekog drugog za vreme sexa sa bracnim drugom ili drugaricom?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 9:28:56   
Anoniman
Anonimna user posted image moju  podršku imaš...
Ja da sam stalno sama sa decom, i da mm tako intenzivno izlazi da pijanči sa društvom (i ko zna šta sve još-izvini, ne bih da ti ubacujem crva, ali...user posted image )i meni bi prijalo da me neko pogleda kao ženu i da mi upućuje komplimente. Pa svi smo mi živa bića- težimo pažnji, ljubavi... Imamo potrebu da budemo poželjni... To sam već napred pisala-žena ima potrebu da stalno iznova bude osvojena... user posted image
Iskreno, moj brak je 5*, ali i ja volim kad osetim tuđe poglede na meni dok prolazim ulicom, ili kad neki prodavac flertuje samnom, a za NG sam čak pred mm prihvatila piće od jednog lika... Mm se samo nasmejao-znao je da to nije ništa ozbiljno ili zlonamerno. Uglavnom se posle šalimo na taj račun user posted image
U svakom slučaju, potpisujem sve što je gore napisala Ciklama user posted image Slušaj svoje srce

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 10:12:04   
mišur
Cure drage, hvala na podršci, bilo kakvoj...Danas je 7 dana kako se sama sa sobom borim, i trebao mi je neki savjet, bilo kakav, pozitivna ili negativna...
Rekla sam već da nikom nisam rekla, sramota me je...
Ma ne krivim ja njega za ovo što sam uradila. Možda je sve dovelo do toga,ali kriva sam samo ja, bez obzira na sve, nije smjelo da se bilo šta desi.
Jeste on izlazio, sve češće, sve duže(do 2,3,4h), puno pio.Ima stresan posao, puno radi, i to društvo sa posla ga je naviše vuklo.Ali ne shvatam da nije mogao reći da ne može, da neće, da ga može bilo ko odvuć i od mene i biti nečije mišljenje važnije od mog.
Nisam imala ništa protiv da izlazi, rekla sam dva puta sedmično od mene imaš, ali da dođeš kući u razumno vrijeme i ne toliko pijan.
Možda je za muškaraca bio mlad kad se oženio(27g), ali on je mene zaprosio. Ja sam željela da se skrasim, da rodim djecu, završila sam sa izlascima tog tipa....

Ja sam najveći krivac u ovoj priči, ja sam dovela skoro do razvoda i nema tu opravdanja, to je meni jasno.
A razlozi koji su doveli do svega???? Možda što sam većinu vremena bila sama sa njima, sve obaveze oko kuć i njih na meni, ničije pomoći sa strane, posao,  preumorna za sve, njega nikad nema kući, ili radi je u kafani, nedostatak komunikacije, nedostatak volje i želje za njim....A istovremeno, sa druge strane, neko me primjećuje, neko misli da sam lijepa i privlačna, neko budi leptiriće u meni...

Moje srce se sad dijeli na dva dijela...Na mm, kojeg sam strašno povrijedila, i ne znam hoćemo li ovo uspjeti prevazići, a želim da vjerujem i da se nadam da hoćemo, zbog nas i naše djece...
I kolege, koji mi nedostaje, a da ne znam ni šta mi je...Ne želim da on povrijedi svoju porodicu, taj teret ne bih mogla nositi na svojoj duši. Najteže je što znam da je i njemu teško, i što ga moram sretati svaki dan, i boriti se sama sa sobom.
Da mi je neko rekao da ću doći u ovu situaciju, a biti tuđa žena i majka dvoje djece, nasmijala bih se.
Život svašta donese, a kako dalje???

I nisam više anonimna, ionako me ne znate tako dobro user posted image


< Poruku je uredio mišur -- 13.7.2011 10:13:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 11:05:35   
Anoniman
Evo sad anonimna prvauser posted image

Mišure u neku ruku ti zavidim što si imala snage za svoje snove, ako su ti to snovi i željeuser posted image

I nemoj da se kriviš, po meni ti si samo slaba žena koja traži nježnost i pažnju, razumijevanje.....

A ja....ja sam danas isto, bez neke veće promjene. Nekako sam zamišljena i najradije bi pobjeggla sama iz svoje kože.user posted image

(odgovor članu mišur)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 14:35:32   
Lilla
Trazile ste (anonimne) da cujete misljenje drugih, pa evo da i ja napisem svoje, iako je vrlo vjerovatno da se nekome nece dopasti.
Prevara je za mene nesto najgore sto se moze dogoditi u braku/vezi. Ne bih mogla da zamislim da prevarim mm. Budem sa drugim i onda dodjem kuci, glumim i pretvaram se kao da nista nije bilo, gledam ga u oci, spavam sa njim, a znam sta sam uradila... Ne bih mogla da zivim tako! isto to vazi i za njega, da saznam da me prevario odmah iste te sekunde bi umro za mene i bez obzira da li djeca bila u svemu tome ili ne, ili bi on pokupio svoje stvari i otisao ili bih to ucinila ja. Kategoricno i odgovorno tvrdim da bi bilo tako.

Zivjela sam u braku koji je bio pakao (pisala sam vec o tome u temi o razvodu pa da se ne ponavljam) i nikada mi nije palo na pamet da ga prevarim za tih 6 godina, cak ni njega. Ne bih zeljela da moj post neko shvati kao moralnu pridiku, prebacivanje ili bilo sta drugo. Ne osudjujem nikoga, svako ima pravo na svoje misljenje i da svoj zivot zivi onako kako hoce, samo sam zeljela reci kakav je moj stav po pitanju prevara.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 15:06:21   
Brana
Ja cu dati svoje misljenje,kao i Lilla u najboljoj nameri,ne osudjujuci nikoga,da se ogradim od pogresnh shvatanja.user posted image
Moje misljenje je slicno Lillinom,prevara ne dolazi u obzir bar kod mene,prvo ako nesto zaskripi,najpre bih obavila razogovor da vidimo sta nije u redu,sta nam fali u braku,preispitala bih sebe i njega, jer cim sam pomislila na drugog znaci da je ipak nastao problem u bracnom zivotu.Drugo mogu da garantujem da na samom pocetku veze sa nasim muzevima niko nije pomisljao o drugim muskarcima, jer smo bile zaljubljene do usiju i upoznavale smo svoje partnere,njihove mane i vrline...To znaci da je taj osecaj nepoznanice mozda u nama budio jos vise zelju da ispitamo,saznamo,upoznamo....Naravno tokom vremena smo upoznale sve osobine nasih muzeva i u skaldu sa nasim osobinama nasli kompromis... Naravno nas je iznad svega spajala LJUBAV kao i sada....E sada tokom vremena taj osecaj zaljubljenosti prerasta u nesto mnogo ozbiljnije,prisnije,lepse...a to se zove osecaj LJUBAVI..tj,onaj duboki osecaj,da nekome pripadate i dusom i telom..i da za u osobu diset___e,zivite...Naravno u zivotu dolaze i velike obaveze,deca,posao...i tu se negde malo ta zelja da se sa partnerom bude stalno gubi,tj.nije izvodljiva,pa u skladu sa tim,nekada nam je potrebna bas u tim nemogucim trenutcima,neznost,paznja,milovanje,prica...u skladu sa tim ziva smo bica,prija nam paznja,lepa rec,flert...dolazi upravo do ovoga sto se desilo anonimnim devojkama...bar je to moje misljenje..ali pomislite ovako:flert,sex...kratko traju sa strancima,ili drugim muskarcima,ako imate skladan brak,a nesto je zaskripelo....borite se za taj brak,za vaseg muza...nemojte zbog obicnog trenutka slabosti upropastiti godine truda,gradnje,ljubavi,harmonije...i naravno dece kojoj trebaju i mama i tata...gledajte da osvezite svoj brak sa stavrima koje oboma prijaju,posvetite jednom drugom vise paznje bas sada kada ste u dilemi...budite jake....
Meni se do sada to nije desilo jer se ne dam..gledam da nivelisem sve u korist svog braka,ljubavi..jer bez mm ne mogu da zivim,on je deo mene,deo mog tela,otac mog deteta..moje sve...ne govorim ovo da bih istakla sebe,nego samo da vam budem podrska da se borite za svoj brak i svoj zivot!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 13.7.2011 15:14:33 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 19:54:51   
vukosava
Ja mislim da svako moze da dodje u situaciju slabosti, da ga nagoni preovladaju. Sve zavisi koliko se ima samopouzdanja. Ako nekom fali paznje, fali neznosti, samopotvrde itd. lako moze da nasedne na muvanje nekog iskusnog lisca. Vecina muskaraca koja navali na udate zene ne radi to samo jednom u zivotu. Zna da su tu cista posla, ne mora da je zeni u buducnosti, ne mora da joj upoznaje roditelje, milina. Mnogo manja odgovornost, samo trenje. I da, usput dobra zvaka kako je ona tako sexy, kako je ona takva riba, kako je ona bla bla bla. Sta god treba da ta stvarno pomisli da je to prava stvar, vanzemaljski dobar nikad-takav seks. Seks nad seksovima. Seks za koji vredi zrtvovati porodicu, seks zbog koga vredi crveneti, brecati se i lagati... Osvetnicki ponekad seks. Npr. nerviras me zbog nekih stvari, odo malo da se seksam sa onim dostupnim pa cu posle da te gledam u oci pa ces me manje nervirati zbog tvog... dodaj sta vec...

Sto bi religiozni rekli - svaki put je pun iskusenja a nase je da vidimo koliko padamo na ta iskusenja, tj koliko smo slabi ili jaki da se istima odupremo.

Meni je jasno kako nakon godina strast nije ista, leptirice je zamenilo nesto drugo, al ako nestane postovanje... onda nije vise i u dobru i u zlu... Mada postoji i dosta brakova koji su takvi samo na papiru a muz i zena su postali cimeri a davno vise ne ljubavnici. Zive u istim kucama i stanovima radi dece zbog privida o porodici koja funkcionise...

Iz licnog iskustva znam kako je kad neko ima svalerku (ne moj muz nego moj tata). I deca to saznaju, nisu budale. I posto to znam, NE BIH TO NICIJOJ DECI NIKAD URADILA. Kraj price. Treba biti osoba koja ume da se kontrolise i lepo stavi distancu gde vidi da je vruca situacija.Zbog drugih ljudi, ne zbog samo sebe. Jer nase akcije uvek uticu na druge ljude, ponekad lancanom reakcijom da sami toga nismo svesni.

I sta nakon prevare? Da li cemo biti samo necija recka na zidu? Jel to toliko bio dobar seks da nam napravi karambol u zivotu? Zive ljudi bez seksa pa su zivi... Ako je ta osoba u nasoj blizini, imamo li snage da je svaki dan gledamo? Kome ce ona sve to reci? (sto bi rekao moj jedan drug:" Ako nisam nekom rekao, ko da nije bilo!".

< Poruku je uredio vukosava -- 13.7.2011 19:56:10 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
13.7.2011 20:08:34   
anuksunamun
misure draghi...svako verme nosi svoje zadatke....ovo je sada jedan od tezih,...nisi ni jedina ni prva ni poslednja....ja se zaljubljujem non stop :):)doduse ne varam fizicki...jr bi to za mene bio kraj svega...sa druge strane imate decu...koja situaciju cine teZom(u jednom smislu) ne mozes se tek tako pokupiti i otici ...sa druge strane ,deca ne vezu brak,i kada deca napuste kucu ostajete opet sami i sta onda ???ja sam za varijantu da se reaguje na vreme,pa ako ostajete u braku trebalo bi da se odnos iz korena promeni...iz tog razloga sam protivnik braka koji se sklapa jer je zena ostala trudna..ne kazem da je to tvoj slucaj ,samo tvrdim da deca vezuju dvoje koji su vec debelo vezani,ali nemaju moc poveZivanja onih koji se razvezu...zelim ti srecu i pamet u glavu...a srce uvek da donese konacnu odluku...ne bi trebalo da pogresis

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
14.7.2011 9:29:18   
mišur
z

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
14.7.2011 10:27:46   
mišur

Hvala vama, drage moje, na svi savjetima, na kritikiama i podršci...
Nijednoj osobi nisak rekla o ovome, i znači mi bilo kakva riječ sa stran o svemu.
Ne želim ja ostaviti mm, izboriću se sa svojim osjećajima prema drugome na svoj način i život ide dalje.
Biće teže jer mi je svaki dan pred očima, ali proći će i to.
ne želim da on rastura svoju porodicu.

Ono što mene boli je moj brak, kakav je postao i kakav će biti. Mm je oprostio, rekao da nećemo pričati više na tu temu i ok, hvala mu, u mojim očima je samo veći čovjek zbog toga, ali nastavio je po starom. Hoda, izlazi, pije, ujutro smrdi strašno. Kući se pojavi tek pred spavanje ili kasnije, ja ga nekad i ne vidim kad dođe, jer spavam već.
I ne govori gdje ide, šta radi, a ja se osjećam tako da ne smijem da ga pitam, da nemam na to pravo, nakon svega.
i onda se jedem i nerviram, jer znam da sada treba da ćutim i trpim , a ne mogu...I ne znam zašto smo ostali zajedno, ako će sve po starom????
Možda i a pretjerujem, možda je sve još svježe, pa treba vremena da sve dođe na svoje.
Ići ćemo uskoro na more, pa možda i to popravi situaciju.
Problem oko njegovih izlazaka je što on smatra da ne radi ništa loše, da ne pretjeruje ni u čemu. Kad sam preglagala bračnog savjetnika ili psiholog ili bilo koju drugu neutralnu osobu ko bi nas saslušao i rekao ko griješi, nije pristao.
Po njemu, ako ne izađe u neki klub ili fancy kafić, onda to i nije izlazak, bez obzira što je sjedio u nekoj lokalnoj kafani do 2h. t oje po njemu ok, jer ga na takvim mjestima ne viđaju, pa ne mogu reći da hod a po gradu. Ili da igra pikado do 2h, ili gledati utakmicu do 3h, i naravno dođe pijan. To nisu izlasci!
Ko je više lud u ovoj priči, nemam pojma. Samo se nadam da će biti bolje...

Hvala vam svim,a zaista...Svaka riječ mi je puno značila!!!!

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
14.7.2011 17:40:43   
vukosava
Misure uzas kako se ponasa, nije cudno sto ljubav trazis na drugom mestu. Ja to ne bi trpela nema leba al opet svi mi imamo razlicite pragove tolerancije...

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 8:54:30   
mišur

Znam ja da on pretjeruje u tome, i molila sam, prijetila da ću ga ostaviti...Ništa! kao da je ovisan o tome, o druženju, cuganju...
Sa druge strane on je divan tata i dobar muž u smislu da mi u svemu hoće pomoći oko kuće i djece, samo kad je kući.
Oduvijek je bio pažljiv prema meni, smišljao mi super poklene, ali sve se to davno izgubilo.
Ja znam da ovo može biti bolje, ali ne znam hoćemo li uspjeti popraviti.
I sinoć je došao u kući u 0h, a otišao ujutro oko 6.30, cugao od 15h. Jutros mi je samo u prolazu rekao da danas ide sa prijateljima sa posla na roštiljanje i ko zna kad će doći.Znam da ovo radi jer je ljut i povrijeđen, pa mu je sad alkohol izduvni ventil, ali i prije je bilo slično.
I ovo nije način na koji ćemo riješiti probleme.
žao mi je djece jer ga stalno traže i pitaju za njega...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 8:59:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

Misure uzas kako se ponasa, nije cudno sto ljubav trazis na drugom mestu. Ja to ne bi trpela nema leba al opet svi mi imamo razlicite pragove tolerancije...


P o t p i s u j e m ! ! !
Zašto ti stalno tražiš opravdanja za njegovo ponašanje, a sebe osuđuješ kao najvećeg zločinca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 9:12:09   
mišur

Zato što je moje ponašanje bilo gore, nemoralnije...izdala sam nešto u šta sam vjerovala da je za cijeli život!
I zato što me on tako gleda, kao najveću preljubnicu, izdajnika, lošu osobu i majku...
Baš mi se danas skupilo, jedva izdržavam na poslu da  se ne rasplačem...
<i sad sam ga zvala da dođe da popijemo kafu na pauzi i neće, kaže da nema vremena...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 9:19:36   
Anoniman
Iskustvo iz moje okoline (uključujući i moju porodicu) je da mnogo gore stradaju brakovi od alkoholizma..... Šta ima moralno u zapostavljanju porodice zbog flaše??? Ja dalje neću komentarisati... Želim ti svu sreću i tebi tvojoj deci user posted image

(odgovor članu mišur)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 9:34:57   
mišur
IZVORNA PORUKA: n i n a

Iskustvo iz moje okoline (uključujući i moju porodicu) je da mnogo gore stradaju brakovi od alkoholizma..... Šta ima moralno u zapostavljanju porodice zbog flaše??? Ja dalje neću komentarisati... Želim ti svu sreću i tebi tvojoj deci user posted image


Hvala, draga n i n auser posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here