|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:34:18   
Anoniman
Obicno dodju tri....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:34:54   
Shishica
Dva su anonimusa lujkace jedne user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:36:16   
*Alexx*
Stvarno je nebitno koliko ih ima, i da li lazu ili ne. Ako imam nesto da kazem na temu, reci cu, ako nemam, necu i to je to user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:38:20   
Anoniman
Ja ne kontam po cemu se ova tema razlikuje od zilion tema pod koje moze da potpadne, tipa Problemi u braku, Zivot ljubavnice i sl.user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:39:50   
*Alexx*
Dokle god moderatori ne odluce tako, ne potpada. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:40:04   
Jeca*
pa nakon ovog tvog komentara se vise ne razlikuje ama bas ni po cemu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:40:17   
Anoniman
Evo, preventivno ću da vam ostavm LINK do pravila foruma, ako neko treba da se podseti. Dakle, pre opominjanja, podsećam da je dozvoljeno pisati 3 posta u jednoj temi, pa onda preći na neku drugu temu i po potrebi se vratiti.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:40:23   
Shishica
Ama sto mora uvek neko da izmislja gluposti, lepo se vidi da su dve anonimne devojke i sigurno da ni jedna ne laze (ne shvatam zasto bi brate mili)!

Javi se uvek neko ko moze da ti probudi leptirice, ali taj bi isto na kraju bio onaj koji ih cupa napolje. Bar tako mislim.. Mozda trebas malo da pustis vreme da prodje i misli o pocetku veze sa tvojim muzem, priseti se malo.. mozda ces drugacije da osecas..ne znam sad, mozda lupam vec.

Meni se desava da se skroz odljubim pa opet skroz zaljubim u MM..imam te faze.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:41:18   
gagana83
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Stvarno je nebitno koliko ih ima, i da li lazu ili ne. Ako imam nesto da kazem na temu, reci cu, ako nemam, necu i to je to user posted image


user posted image
Pa i nek lazu, Boze moj, nismo se ovde zarekle na istinu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:44:22   
AndreaK
IZVORNA PORUKA: caca81
on može da radi šta hoće...ali ja nikad.


hoces da kazes da,sto se tebe tice on moze da svrlja?!

aaa ne...to kod mene ne pali... imam ja svoje dostojanstvo...dakle, ni on ni ja...ili pak i on i ja (al to onda vise nismo mi)...user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:44:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

podsećam da je dozvoljeno pisati 3 posta u jednoj temi, pa onda preći na neku drugu temu i po potrebi se vratiti.


user posted image user posted image user posted image stvarno??? Ja nekad u nekim temama baš "kampujem" jer mi je zanimljiva diskusija.... Stvarno moram da napuštam temu nakon 3 posta??? Izvinjavam se na OFF, ali ne razumem.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:46:09   
Anoniman
Nina, pročitaj pravila, ostavila sam link u prethodnom postuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:53:25   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: n i n a

Evo lično (non anonimus user posted image ) sam pre nekih godinu dana imala fazu-bila sam jako umorna (bebac je bio 6 meseci), akumuliralo mi se neispavanih noći, izgledala sam kao pokisao pacov, sve mi se skupilo, a mm mi je delovao tako nekako jihh- svaku njegovu sam doživljavala kao prekor, žaljenje, zaspivao je pre nego što stigne do kreveta user posted image (i njega stigle neispavane noći).... I onda sam tako počela da maštam................. I to o "poslednjem" pre njega user posted image Nismo nikad bili u vezi zato što su postojale okolnosti koje su nas sputavale, a opet smo bili ludi jedno za drugim... I sve među nama je bilo jedno beskrajno osvajanje (o čemu žene stalno sanjaju-da budu osvojene) i ti leptirići u stomaku na svaki pogled i osmeh-ma čarolija!!! Ali ja znam da mi ne bi uspeli (nekako mislim da smo bili različiti temperamenti) i znam zašto sam se udala za mm i verujem da ga nikad ne bih prevarila.... I zaista to je bila samo faza koja je prošla kad su prošle i moje frustracije, nezadovoljstvo i iscrpljenost...
Sretnemo se mi, čak se mister X i poigra sa mojim detetom, i uvek imamo taj neki smešljiv pogled u očima, jer delimo jednu tajnu koja je samo naša, ali samo toliko.... Ja nisam, mislim, nikad ni bila zaljubljena u NJEGA, već sam bila opčinjena IDEJOM o nama user posted image
Trenutno sam jaaaakkkkkoooo zaljubljena u mog mužića pužića, došli smo u neku potpuno novu fazu braka i super mi je slatko sve to user posted image user posted image user posted image



nina...bez sale, nekad mi se cini kao da zivimo isti zivot user posted image bar sto se tice nacina razmisljanja, pa i nekih dogadjaja koji se ticu dece i braka... pa sad i ovo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 13:56:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: verolino

Valjalo bi da jesuuser posted image


Verolino imaju dvije anonimne, ja sam prva. Nije stvar 'špijunirati' ko bi to mogao biti, pa uporedjivati dva pismauser posted image user posted image

Nemoj me pogrešno shvatiti, nije bitno ko sam(imam svoje razloge) što sam anonimna, imam i to pravo da budem. Ja sam ona prva, i čitam vas, nadam se da će se još ko javiti sa svojom pričom. Ja sam uglavnom rekla sve, ne vjerujem da ću išta napraviti po tom pitanju jer sam kukavica(ne zato što ne želim,želim i te kako). Znam zašto ovo pišem, i znam sve detalje, a oni ponekad govore i previšeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:00:29   
Anoniman
Naravnouser posted image Sorry...
Ali mislila sam da ste ista osoba...
S druge strane mesanje dva pisma bi bilo preterano. Da ne duzim...
Skoro sam svojoj drugarici rekla, a mislim da sam i ovde pisala kako ponekad pozelim slobodu i uzivam u flertu...To nije zlocin...Zaista, ali je znak da nesto skripi u braku, i to je najverovatnije monotonija. Klasikauser posted image  A zato i mislim da ova tema vise potpada pod Probleme u braku.
Resice se ne brini...Mada, moras na vagu da stavis sve...sve do najsitnijih detalja...
Pozz za tebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:03:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

A jesi li se ti zaljubila u tog čoveka otkad si u braku (tek ste se nakon venčanja sreli) ili je to neko još iz devojačkih dana-prijatelj, bivši, komšija, poznanik???



Sad samu sebe citiram user posted image - zaista, da li si ZAISTA zaljubljena, da li ga voliš??? Razumeš, ako su tvoje emocije potpuno poklonjene drugom, a čak bez ikakvog fizičkog kontakta, onda je to daleko ozbiljnije.... Da li još išta osećaš prema tm???
Lepo je čuvati brak zbog dece, ali nije preporučljivo ako tvoje srce nije tamo gde mu je dom.....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:13:04   
Anoniman
Verolino sve ok, pozdrav ide nazaduser posted image

Nina on je moj bivši(šema tada za jednu noć), ima godina kako nam se nešto desilo ' u vazduhu', čuli smo se i sve je ostalo na tome. On je htio da se vidimo i razgovaramo, ja nisam imala hrabrosti i sve pustim kraju, i odustanemo oboje. Prošla je godina, ponekad bi se vidjeli izdaleka, medjutim, sinoć smo sjedili sto do stola. Čitavo veče je gledao u moje dijete, a prošle god kad sam sve pustila kraju rekla sam mu da nemam snage jer imam dijete. Sinoć sam vidjela 'opet nešto' izmedju nas. Da, imali su stolova bruku slobodnih, on je sjeo(čula sam kad je rekao 'ne, ne ovdje ćemo sjesti) do mog stola, preko puta mene...oči u oči. I izgleda kao milijun dolara, bolje nego ikaduser posted image , al' je nekako zamišljen.

Opet se sve nekako pokrenulo u meniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:15:27   
Vika
Anonimna 1, moja prijateljica se tokom deset godina duge veze zaljubila u našeg zajedničkog prijatelja poprilično. Nije ostalo na platonskoj vezi... I imala je dilemu da li da rasturi inače skladnu vezu i upusti se sa tim našim prijateljem. Posavetovala sam je da razdvoji trenutni zanos od dugoročnih kvaliteta

Naime, naš prijatelj je obrtao svaku na koju naiđe, iako izuzetno šarmantan i inteligentan, nije bio a ni ostao neko sa kim bi se planirala budućnost, dok je njen dečko bio sušta suprotrnost. Poslušala me je, razonodila se, prebolela a na kraju i udala za svog dečka sa dojim je već 8 godina u braku, imaju dva divna sina i savršeno se razumeju.

Možda je taj tvoj mamac posledica monotonije u braku o kojoj se već pisalo, pa ti se čini da bi bilo bolje sa njime, na ovaj ili "onaj" način. Dobrooo razmisli, pa ako si tip koji može da švrljne ti prošvrljaj, a ako nisi, nemoj! Međutim, moraš misliti i o drugima, kako niko ne bi bio povređen, pa ni taj delija, a na prvom mestu tvoje dete

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:22:18   
Brand new mama
Tesko je ponekad prepoznati pravu zaljubljenost i " trenutne leptirice",mada mislim da je moguce voljeti dvije osobe. Sigurna sam da je svaka od nas osjetila kako joj se noge drhte kad joj se obrati neko ko ima tracak izmastanog "pravog" u sebi.A sigurno x onih koje su osjecale nesto vise od samog prijeteljstva(neke su cak i zaproseneuser posted image ) Tesko je odluciti i prepoznati,ali nekako se put uvijek otvori.Moja prijateljica se "zaljubila" u drugog mjesec dana poslije vjencanja,a sa sm je bila preko deset godina bez prevara i sl. Uz sve simptome zaljubljenosti mi isprica(a tip je nasuprot njenom dragom nula),a poslije moje zabazeknute face sam joj samo savjetovala da ode sa likom na kafu i jednostavno ga upozna(svakodnevi osmjesi i dvosmislene odvale nisu bas najbolje da skontas kakav je ko). I stvarno je otisla(naravno sa idejom da bi moglo biti nesto vise od kafe),ali me zvala poslije samo kafe i ispricala mi da nije mogla da vjeruje koliko je lik nezanimljiv, sav iskliseiziran i da nema pojma sta joj je bilo. Otidjite na kafu,dvije -tri sa vasim "vau" likovima,obaracima sa nogu i razbudjivacima leptirica u stomaku,pa vidite sta ce ostati-leptirici poubijani sa opakim insekticidom ili ljubav ko iz filma.(Ova fora ne pali sa drugovima,znaju vas predobrouser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:24:15   
Vika
To sa drugovima se ne računa! To ja valjda drugarskiuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:28:00   
Anoniman
BNM kod mene to nije to, jer znam o kakvom se liku radi. U biti, mene ne interesuje fizički kontakt sa njim, ja bi da pričam sa njim i da se smijem i šapućem, da mi je da čoveka zagrlim, samo tolikouser posted image

I on je meni dao do znanja isto, niko nije pominjao krevet i sex( prije godinu, kad smo se čuli), On je želio razgovor i vidjenje(gdje god meni odgovara, da ja skontam gdje), ja sam pobjegla glavom bez obzira, jer sam se uplašila same sebe. Bojala sam se vidjenja, i toga da ne bi ostalo na jednoj kafi. Gledam čoveka i budi u meni neki mir i neku nježnostuser posted image

Eto tako...

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:36:16   
Anoniman
Ali nekom prilikom pre bio je i sex,ne? Hmmmm..... Pa posle sexa ništa (za jednu noć, ne?), možda je tu prisutno veliko "šta bi bilo kad bi bilo?" i samo to user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:44:10   
Anoniman
E sad to 'kad bi bilo šta bi bilo' mi i nije jasno. Tada je bio sex za jedno veče, niko se nikom nije javio, iskreno, nisam ni željela. Sex nam tada i nije bio nešto Bog zna. Odkud sad opet ja i on u igri, ali ovaj put na totalno drugačiji način? Odkud da me privlači, a znam da nam i nije bilo nešto(tada u krevetu)? Tada ga nisam ni znala(ko čoveka), a prošle god. smo mnogo rekli jedno drugom, a da sex niko nije ni pominjao. user posted image user posted image Prošle god. smo se nekako upoznavali( poslato je na hiljade poruka i poziva) i tako je krenulo. Čudni su putevi Božiji, baš sam konfuzna.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:45:42   
vukosava
Mozemo da moralisemo na ovoj temi koliko hocemo, ali ljudi varaju jedni druge svaki dan. I muskarci i naravno zene (mora da ima min dvoje za sex jel da?).

Po meni, ne vidim razlog zasto insistirati na "svetinji" braka. Ako ne volis vise osobu sa kojom si, ako se zaljubis u drugu... Nesto tu skripi. Zasto se kao deca stavljaju u prvi plan da se opravda uloga zrtve? Godine prodju, nezadovoljstvo raste... I ko trpi to? Bas deca. I sta, roditelji su u istoj kuci, mogu nekad i da predju u razdvojene sobe da spavaju, vidjala sam i takvih slucajeva.

Na nasim prostorima ljudi ne umeju da se lepo razvedu i ostanu u kontaktu. Cesto to znaci rat i to bas preko dece. Znam dosta ljudi sto u slucaju roditeljskog razvoda ostanu sa jednim roditeljem i onda mrze i ne kontaktiraju drugog jer ih onaj prvi napujda.

Mene je pre neki dan kontaktirao moj bivsi, al bas ozbiljan bivsi (ziveli smo zajedno) preko Facebook-a. Drago mi je da ima porodicu, dve slatke cerkice i zenu koja mu vise odgovara od mene (fizicki odmah to vidim po slikama). Mislim volela sam ga al sam raskinula jer sam znala da je nesrecan sa mnom zbog mog fizickog izgleda (uvek sam bila "mali sportski tenkic"). Sad sam srecna jer vidim da mi je to bila prava odluka, nasao je zenu po svom ukusu, visoku i vitku, a o ja nekog po mom ukusu, ne samo fizickom nego i sve ostalo. Al da ja sad sa njim nesto ulazim u neke dubioze ne pada mi na pamet. Sto rece jedan moj drug juce - posle sexa nema prijateljstva. Mislim da je sto posto u pravu. Ne treba to cackati...

< Poruku je uredio vukosava -- 12.7.2011 14:50:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
12.7.2011 14:52:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

Sto rece jedan moj drug juce - posle sexa nema prijateljstva. Mislim da je sto posto u pravu. Ne treba to cackati...


Istina user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here