|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 9:51:09   
Anoniman
Misure, nista nije za ceo zivot, bar ne ostaje uvek isto za ceo zivot. Ako je njemu u redu da dolazi kuci pijan iako ima dvoje male dece, a bez da razmislja o tome sta bi se zbilo da, ne daj Boze, treba da se vozi ili prosto treba da se bude priseban, onda ti stvarno ne treba da trosis svoje zivce na njega. Samo ga lepo iskuliraj. Rekla sam ti vec, zivot je zaista samo jedan jedini.

(odgovor članu mišur)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 9:56:20   
Anoniman
I jos nesto, sad sam besna! Mos misliti, ti si njega "izneverila"?! Ako mu je stalo, nek se trudi da bude iznad sujete i bespotrebnog ponosa. Pa nije niko nikoga ubio pa da sad nema nazad. Vodis racuna o deci ,o kuci, o njegovim potrebama, sta jos zeli, tvoju bezrezervnu ljubav i strpljenje a da ti ne daje nista za uzvrat? Ma, Misure, zivi!

< Poruku je uredio magiNS -- 15.7.2011 9:57:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 14:51:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: n i n a

Iskustvo iz moje okoline (uključujući i moju porodicu) je da mnogo gore stradaju brakovi od alkoholizma..... Šta ima moralno u zapostavljanju porodice zbog flaše??? Ja dalje neću komentarisati... Želim ti svu sreću i tebi tvojoj deci user posted image


Tacno. Gore je ziveti sa alkoholicarem. Uradila ti to ili ne, kriv je i on ne samo ti. Pa sta ce ti muz samo na papiru? Muz treba da ucestvuje u roditeljstvu 100 % a ne samo da ti bude prolaznik kroz kucu. Ne zasluzujes to, kakve veze ima jedno kekechenje po strani? Sto bi rekla jedna baka (sad cu da budem prosta): "Nije P sapun da se potrosi." Ovo je apsolutno prosto od mene bilo. Al odkud ti znas sta on radi kad se napija i kuda ide? Zar mu vas troje niste dovoljni? Meni ovo vise lici na neku tvoju podsvesnu osvetu jer sigurno ti nije lako da zivis sa nekim ko ne zna koliko ima godina i da ima porodicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 15:35:46   
mišur

Hvala vam na podršci...
Ma sve je meni jasno i na stranu sad sve što sam ja zgriješila, problem je kako da on shvati da i on griješi. Jer smo bezbroj puta pričali o tome i on ne vidi ništa loše u tome. I njegov tata je tako radio i dan danas to radi, izlazi i pije, a to je ono što mene i plaši, da će mi i sa 55g. visiti po kafanama i pijan dolaziti kući. Ali njegovi su se davno razveli...
Ja neću da moja djea njega gledaju takvog, jer ga ne volim ni je takvog vidjeti. I sve i da me nije prevario do sada, kao što kaže, desiće se kad tad, jer takva mjesta stvaraju takve prilike.
I ovo što sad danima ne dolazi kući prije ponoći, i što traži način da meni oprosti u alkoholu, nije nikakvo rješenje rpoblema koji imamo.
Jutros sam mu rekla da to ne rješava ništa, i šta misli, da pije dok ne zaboravi.
Pokušaću za vikend razgovarati s njim.......

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 16:03:18   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Lilla

Prevara je za mene nesto najgore sto se moze dogoditi u braku/vezi.


za mene, nešto najgore i u braku i u životu je ne izlečiva bolest!
Sve ostalo, ima rešenje!

elem, drage moje
Radim ovih dana naešto na fakultetu..i u kabinetu sam sa jednim "divnim" čovekom, profesorom, koji mi je mnogo puta u životu pomogao.
Prof je 60to godište, oženjen, isto prof sa drugog faksa, ima ćerku 21 i sina 17 godina.
Primećujem ja da njega nešto muči, odemo na kafu, i ja pucam: Prof, gde je zapelo?
Kaže on meni: Ostavila me ______! ja reko, kako Vas ostavila? Mada mi je bilo jako neprijatno, jer godinama kruže priče kako su on i prof sa susedne katedre zajedno...a on meni: Pa neće sa mnom na odmor!user posted image Ja, pomodrela, ne pocrvenela, ali morala sam da se istresem: pa logično je da ide sa svojim ćerkama i suprugom! a on će meni: pa nek ide i sa njima, ali mi već 15 godina zajedno letujemouser posted image . Koliko, pitam ja, kaže on 15, a ja, joj, prof, a ja mislila to fakultetska naklapanja, kaže on meni, ma jok!
Ona je mladja od njega 16 godina, ima divnog muža i 2 ćerkice. I ja ga pitamČ pa prof. što se ne razvedete? A on meni: Pa ja nemam probleme u braku!user posted image

Drage moje, i to se događa, i ljudi žive, i ko sam ja da sad sudim, da li je njima dobar brak ili nije..odosmo posle moj profa i ja i na sladoled..i priključi nam se i prof iz priče, i sledeće nedelje lete na Kipar..

Meni se sve ovo, katastrofa, ali se dogadja, i ljudi sa tim žive!



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 16:09:30   
Brana
joj strasnooouser posted image
on verovatno i nema probleme u braku,nego u glavi!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 18:26:54   
Lilla
IZVORNA PORUKA: moja ciklama


IZVORNA PORUKA: Lilla

Prevara je za mene nesto najgore sto se moze dogoditi u braku/vezi.


za mene, nešto najgore i u braku i u životu je ne izlečiva bolest!
Sve ostalo, ima rešenje!



Prevara ti tu i dodje kao neizlijeciva bolest od koje se dijelom umire u ocima one druge osobe, a pomalo i u ocima drugih. Kad se jednom ucini, nema lijeka. Kao sto sam vec napisala iznad, svako ima pravo da svoj zivot zivi kako hoce, ja znam samo da preko prevare licno nikad ne bih mogla preci.

Zaboravih jos napisati i ovo. Prevarom se ne rjesavaju bracni problemi, samo se pogorsavaju. Da covjek sa kojim zivim postane neko u kome ne vidim buducnost, oslonac, podrsku, prijatelja, ljubavnika... rjesenje bi bio prvo pokusaj da se sve izgladi, ako ne ide onda razlaz, nikako drugi muskarac u kome bih trazila utjehu a onda se vracala u krevet svom muzu.


< Poruku je uredio Lilla -- 15.7.2011 18:33:04 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
15.7.2011 23:24:20   
choopa choops
Misure nagovori ti njega da idete kod bracnog savjetnika/psihologa kako znate i umijete. Jer koliko vidim brak vam je bio divan prije svega, i vidim da si ti voljna da probas da ga sacuvas, ali ne mozes sve sama. Podjite, razgovarajte, a onda ako ne ide, da sam na tvom mjestu ja bih ga ostavila i tek onda mislila o drugom muskarcu. Elem, tvome muzu prije svega treba pomoc da izlijeci alkoholizam, pa tek onda brak. Nadam se da ce sve ispasti dobro za oboje i jos bitnije za vasu djecu user posted image Drzi se user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 11:18:12   
Silvi TD

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja se stalno zaljubljujem...nekada u muza nekada u nekog drugog...nekada charlie sheen...pa malo sean penn,pa neki Dragan...i sve tako u krug...bas mi prijaju te promene u braku...muza volim ko da sam ga rodila...tako da mi ovo zaljubljivanje dodje kao sportuser posted image (malo razgibavanje)


U ovog sam i ja stalno zaljubljena, narocito kada me ovaj moj iznervira, a bas videh malocas na temi za Malibu kolica da ima jos mama koje "sanjaju" o njemu, umrla sam od smeha... user posted image

nego, privukla me ova tema, jer se plasim nekad same sebe, svoje reakcije...toliko me moj muz nekad razocara da se plasim da bi ja zaista mogla poceti da se hladim od njega... naravno u mom zivotu tesko da ce se naci mesta za drugog muskarca, jer nemam vremena ni da pogledam drugog a kamoli nesto vise, pa se tesim ovima iz serija...


(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 11:22:57   
liliana
IZVORNA PORUKA: Silvi TD


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja se stalno zaljubljujem...nekada u muza nekada u nekog drugog...nekada charlie sheen...pa malo sean penn,pa neki Dragan...i sve tako u krug...bas mi prijaju te promene u braku...muza volim ko da sam ga rodila...tako da mi ovo zaljubljivanje dodje kao sportuser posted image (malo razgibavanje)


U ovog sam i ja stalno zaljubljena, narocito kada me ovaj moj iznervira, a bas videh malocas na temi za Malibu kolica da ima jos mama koje "sanjaju" o njemu, umrla sam od smeha... user posted image



Drage moje, možete samo da sanjate o  Čarliju...On je  samo moj!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 12:07:33   
Silvi TD
user posted image user posted image sve mi mozemo samo da sanjamo o njemu user posted image

aa...znaci ona prica tamo je tvoja?? user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 12:28:13   
liliana
Ne. Nisam  učestvovala.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 13:01:56   
Silvi TD
Ni ja...a sad kontam da ne bi ni imala sanse. user posted image

ja sam sve to zamisljala malo drugacije,ovde ima bas ozbiljnih prica, a ja nemam talenta da se nadmecem user posted image

Ionako nemam inspiraciju... cesto sam vise nervozna i u mukama, nego sto sam zaljubljena i srecna a bez toga sam niko i nista. Samo su deca ta koja me pokrecu kad posustanem...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 13:04:07   
Silvi TD
mozda sam vise za temu o problemima u braku, mada ja ne volim puno da detaljisem... izvinjavam se, malo me ponele emocije pa sam rekla i vise nego sto sam planirala user posted image


(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 13:20:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mišur


Moje srce se sad dijeli na dva dijela...Na mm, kojeg sam strašno povrijedila, i ne znam hoćemo li ovo uspjeti prevazići, a želim da vjerujem i da se nadam da hoćemo, zbog nas i naše djece...
I kolege, koji mi nedostaje, a da ne znam ni šta mi je...Ne želim da on povrijedi svoju porodicu, taj teret ne bih mogla nositi na svojoj duši. Najteže je što znam da je i njemu teško, i što ga moram sretati svaki dan, i boriti se sama sa sobom.
Da mi je neko rekao da ću doći u ovu situaciju, a biti tuđa žena i majka dvoje djece, nasmijala bih se.
Život svašta donese, a kako dalje???





Nigde ne pišeš da ti je teško jer voliš muža, već samo jer si ga povredila, jer postoji mogućnost za raspad braka.
Jel ti voliš muža?

(odgovor članu mišur)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 19:07:01   
vukosava
IZVORNA PORUKA: liliana

Drage moje, možete samo da sanjate o  Čarliju...On je  samo moj!!! user posted image user posted image user posted image



Jesi li onda njegova godess? user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 19:33:27   
liliana
Tebi  neću da kažem- pričaćeš tamo gde ne treba!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
25.7.2011 21:26:40   
Zell
Citala sam malo ovu temu nedavno al me mrzilo da pisem... sad vidim da tematika vise nije ozbiljna pa me opet mrzi komentarisati user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
26.7.2011 0:16:17   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Zell

Citala sam malo ovu temu nedavno al me mrzilo da pisem... sad vidim da tematika vise nije ozbiljna pa me opet mrzi komentarisati user posted image


Zell cim te mrzi i onda i sad dobro je, nemas problema

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
26.7.2011 1:23:09   
anuksunamun
meni je charlie na par hiljada km ...manje od 5 000 :):):)a bio mi je u komsiluku skoro...moj muz se slaze da se udam za charlie-a cim me zaprosi...user posted image user posted image user posted image liliana ,a kako ces ti zivota ti bez svekrve i zaove :):):)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
26.7.2011 2:43:06   
liliana
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni je charlie na par hiljada km ...manje od 5 000 :):):)a bio mi je u komsiluku skoro...moj muz se slaze da se udam za charlie-a cim me zaprosi...user posted image user posted image   liliana ,a kako ces ti zivota ti bez svekrve i zaove :):):)

Misliš: Jetrve?
Pa, šta da ti kažem:vodim ih-valjda če se svidet i Čarliju!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
26.7.2011 3:34:19   
vukosava
Carli je puko ko letva

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
26.7.2011 11:09:06   
majared
Ako ima neka nezodovoljena, Carli je pravi izbor user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
4.8.2011 15:07:19   
mišur
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: mišur


Moje srce se sad dijeli na dva dijela...Na mm, kojeg sam strašno povrijedila, i ne znam hoćemo li ovo uspjeti prevazići, a želim da vjerujem i da se nadam da hoćemo, zbog nas i naše djece...
I kolege, koji mi nedostaje, a da ne znam ni šta mi je...Ne želim da on povrijedi svoju porodicu, taj teret ne bih mogla nositi na svojoj duši. Najteže je što znam da je i njemu teško, i što ga moram sretati svaki dan, i boriti se sama sa sobom.
Da mi je neko rekao da ću doći u ovu situaciju, a biti tuđa žena i majka dvoje djece, nasmijala bih se.
Život svašta donese, a kako dalje???





Nigde ne pišeš da ti je teško jer voliš muža, već samo jer si ga povredila, jer postoji mogućnost za raspad braka.
Jel ti voliš muža?




Nije me bilo neko vrijeme...Ne znam ni šta bih pisala!
Tash, ja njega volim, ne zato što je otac moje djece...Volim njegov glas, miris, volim sex sa njim, volim razgovarati sa njim...Volim ga i ne znam kako bih živjela bez njega, kako bih ga gledala sa nekom drugom.
I zaista mi nije jasno kako je došlo do ovoga, je li moguće da smo se toliko udaljili, a da nismo ni bili svjesni toga?
Jer ako je došlo do svega ovoga, nešto u mojoj glavi nije štimalo-ne kažem da je on za to kriv, ali mislim da smo oboje trebali puno više da uložimo sebe u ovaj brak.
Sad je kasno pričati šta je trebalo...
Nas dvoje trenutno fukncionišemo kao dva stranca pod istim krovom. On je potpuno razočaran u sve, sve me manje voli, kako kaže, ali je još tu zbog svega što smo zajedno prošli. Uskoro ćemo na odmor, i nadam se da će nas to zbližiti, a ne poptuno udaljiti.
Ja sam pokušala da budem nježnija, da ga zovem da nedgje sami odemo, pokušala sam i da ga ostavim na miru, da mu ne prisjedam na muku...Vidim da se sam sa sobom bori i da ni on ne zna kako da se ponaša.
Sa kolegom više ne kontaktiram, i nemam ni želje, svaki put kad ga vidim sjetim se svojih problema kroz koje prolazim.
Uglavnom, jako mi je teško i nekad stvarno mislim kako je sve neki ružan san, da ću se probuditi i da ćemo opet biti oni stari...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Zaljubili se, a u braku ste
4.8.2011 15:18:33   
AndreaK
Nisam bas u toku, ali na osnovu poslednjeg posta mogu da kazem da je ovo jako vazan test za vas, ili cete puci ili ce se vasa veza podici na jos bolji nivo ... sve zavisi od vas, od tvog muza.

Mozda bi mu bilo lakse da vise ne vidjas tog kolegu, pa ako mozes napusti posao, dokazi mu da ga volis...ako i posle nekog vremena ne popusti ne vredi vam da se patite dalje...

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here