|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:17:24   
Brana
IZVORNA PORUKA: Dora

Ali ako me prevari, uštrojiću ga majke mi mileuser posted image

e dobra siuser posted image ma kao da mi njih ne mozemo prevariti,nego samo oni nas...ja se ne plasim za mm,kao i ti Dora,smatram da smo dovoljno zreli da odgovaramo za sopstvene postupke,i mislim da svaki normalan muskarac,koji voli svoju zenu,ne bi izneverio svoju porodicu ni zbog jedne pi...e na celom svetu...e sada ako bi se desilo,bilo bi 8 znakova kako neprimetno ukloniti muzauser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:19:44   
Dora
user posted image user posted image user posted image
eto nove teme za žene koje bi nekako podnele prevaru user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:23:48   
Brana
user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:25:00   
Ivanka 75
Prevario me, pa šta!
Okrenula sam mu leđa, otišla, zvao me bezbroj puta samo da vidi "kako sam".
Kako sam? Odlično! Provodila se ko nikad u životu! Kad me uhvati plakanje zovnem društvo i više ne poštujem pravilo "3 pića", pijem i uživam u životu. Prebolela ga, jeeeeeeuser posted image

A skontala sam da me vara... baš se lepo videlo... ode na put, ne javi se po povratku.
Zovem ga da mu kažem da ću svratiti do njega, on me otkači.
Presavijem tabak pa pitam direktno! Nakon potvrdnog odgovora otvorim vrata i izađem napolje a on blene zamnom!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:27:19   
Brana
Ivankauser posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 13:36:56   
Lilla
Buba, slazem se. Krpice bi mu bile spakovane u roku od 10 min i samo bih mu pokazala vrata.
Iako bi me bas pogodila ta prevara, znam da bi me gadjala onako bas u dubinu duse, cini mi se da bi me jos vise pogodilo kada bih ispala naivna i slijepa budala, tacnije kada bi me on pravio budalom a ja mu to dozvolila tako sto bi me varao a ja ne bih primjetila. Ponos je cudo.


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 14:24:52   
Dove
A ja mislim da bih umrla kad bih saznala da me vara.ON moje najvoljenije bice,ON u kog gledam kao bozanstvo,ON za koga bih bez razmisljanja zivot dala...NEEE...Nikad ne bih presla preko toga.Jela bih se celog zivota sa svim onim pitanjima koja dodju i sama se nametnu kad otkrijemo prevaru!!!Sta to meni fali pa je on otisao u krevet drugoj?Zasto?Cime sam to zasluzila?Ja definitivno ne bih umela da se nosim sa takvom situacijom.Sanjala sam ja kad sam bila trudna da me vara,i skocila i duuuugouser posted image u snu.Nisam mogla da se smirim niti imala snage da mu kazem sta mi je.A on pretrnuo od straha...Ja kukam na glas i nista ne pricam,a on siromasko podigao prekrivac pa gleda dole dal nije neko krvarenje.Ja jos pamtim taj bolni momenat u snu kad ga gledam kako odlazi sa njom...I ne...nikako ne zelim da mi se desi na javi.Svaka cast zenama koje oproste prevaru i nastave da zive sa tim takvim muzevima.Njima treba dati orden!!!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 15:02:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dove

A ja mislim da bih umrla kad bih saznala da me vara.ON moje najvoljenije bice,ON u kog gledam kao bozanstvo,ON za koga bih bez razmisljanja zivot dala...NEEE...Nikad ne bih presla preko toga.Jela bih se celog zivota sa svim onim pitanjima koja dodju i sama se nametnu kad otkrijemo prevaru!!!Sta to meni fali pa je on otisao u krevet drugoj?Zasto?Cime sam to zasluzila?Ja definitivno ne bih umela da se nosim sa takvom situacijom.Sanjala sam ja kad sam bila trudna da me vara,i skocila i duuuugouser posted image u snu.Nisam mogla da se smirim niti imala snage da mu kazem sta mi je.A on pretrnuo od straha...Ja kukam na glas i nista ne pricam,a on siromasko podigao prekrivac pa gleda dole dal nije neko krvarenje.Ja jos pamtim taj bolni momenat u snu kad ga gledam kako odlazi sa njom...I ne...nikako ne zelim da mi se desi na javi.Svaka cast zenama koje oproste prevaru i nastave da zive sa tim takvim muzevima.Njima treba dati orden!!!


Јеб'га, Дове, моје највољеније биће (после моје бебе) сам ЈА. user posted image И што бих ја исплакала очи своје најмилије због неког ко је после мене на лествици вољења. user posted image Друга твоја реченица коју сам подебљала - ја се то уопште не бих питала, ја бих се питала "а што он то мене више не воли довољно па је поклекао искушењу и преварио ме" а вероватно би се питала да није он болестан у глави кад ради тако ружне ствари некоме с ким дели све. Дакле, преиспитивала бих њега, а не себе. Немој да схватиш ово као неку контру теби, већ, ето, ћаскамо безвезе, а мени је баш криво што тако стресно реагујеш чак ни на сан о превари. Мила, увек има горе од тога да он оде другој, не бих да набрајам... Нек је жив и здрав, а и ти, и бебан да будееее! user posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 16:11:33   
Lilla
IZVORNA PORUKA: BubaMira
Јеб'га, Дове, моје највољеније биће (после моје бебе) сам ЈА. user posted image И што бих ја исплакала очи своје најмилије због неког ко је после мене на лествици вољења. user posted image Друга твоја реченица коју сам подебљала - ја се то уопште не бих питала, ја бих се питала "а што он то мене више не воли довољно па је поклекао искушењу и преварио ме" а вероватно би се питала да није он болестан у глави кад ради тако ружне ствари некоме с ким дели све. Дакле, преиспитивала бих њега, а не себе. Немој да схватиш ово као неку контру теби, већ, ето, ћаскамо безвезе, а мени је баш криво што тако стресно реагујеш чак ни на сан о превари. Мила, увек има горе од тога да он оде другој, не бих да набрајам... Нек је жив и здрав, а и ти, и бебан да будееее! user posted image


user posted image Potpisujem ovo iznad. Moj bebac jos nije rodjen, ali ipak ga volim najvise na svijetu, prije toga sam najvise voljela sebe, sto znaci da sam sada druga po redu. MM je treci :) Mozda sam sebicna ili nazovite to kako hocete, ali svoj zivot bih dala samo sa svoju bebu, ni za kog vise. Koliko god on mene volio ipak ne mislim da bi dao svoj zivot za mene, ne bih ni ja svoj za njega iako ga volim ko oci u glavi sto bi rekli nasi stari user posted image Dove, postujem tvoje misljenje, ali cisto prijateljski ti kazem, nemoj to tako dozivljavati. Covjek u zivotu prezivi mnoge stvari, neke mnogo gore od prevare, pa nastave dalje. Znas kako kazu, koga nema bez njega se moze :) Budi sebi uvijek najpreca (poslije djece), i drugi cete dozivljavati drugacije user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 17:36:10   
Anoniman
Malo mi je sve ovo sto je napisano naivno, to bacanje stvari preko terase i sl. Kao u filmu, a zivot je drugo nesto. Mene je moj prevario, saznala sam jednom, drugi put posumnjala pa je priznao.
Svadje danima, pakao, pa smirivanje situacije, kasnije - kao da nicega nije ni bilo.
Napominjem, to nisu bile veze, vec jednokratne kombinacije, sto ne umanjuje mnogo njegovu krivicu.
Naplatila sam mu to dobro, posle izvesnog vremena sam prestala jer mi je dosadilo, on dobar, fin, ulizuje se i sve je kako treba već godinama.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 18:38:09   
Anoniman
Пошто ово није тема "превара" већ "како открити прељубника, знаци, трт, мрт", ја те питам: како си сазнала? мислим, како си провалила њихову комбинацију?

А друго питам: како си могла да му опростиш, мислим, свака част, нема те силе да бих му ја опростила, не само због њега већ и због себе јер снам да не би могла да функционишем у браку у којем нема више поверења.

И још нешто, како си му "наплатила"?

< Poruku je uredio BubaMira -- 12.9.2011 18:40:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 18:55:35   
isidora88
a mene zanima sto si mu i drugi put oprostila?user posted image
mislim bez ljutnje,ali ako te je 2 puta prevario kako znas da nece opet?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 21:13:36   
Dove
Lilla,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebi!!!Verujem da je za to sto si ti uradila potrebno mnogo mentalne snage.Divim se najiskrenije zenama poput tebe.
BubaMiro,jeste meni bebac bitan,mnogo bitan.Ali kod mene vazi ona deviza DECA SU GOSTI U BRAKU DODJU I ODU!!!Ipak na kraju ostajemo samo nas dvoje,i ne vidim kako bih mogla ziveti pored nekoga ko je prokockao moje poverenje.NEMA SANSE!!!Pricala sam sa mojom doktorkom(ginekolog)i ona se blago receno zgranula posle moje price o snu,i kad je nekako skontala koliko on zapravo meni znaci.Da li samnom nesto nije u reduuser posted image neznma,ali tako je kako pisem.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2011 23:08:26   
Anoniman
Prvi put sam saznala sasvim slučajno, bio je na službenom putu i jednostavno se desilo da ga osoba koju znam vidi kako izlazi sa dotičnom personom iz kluba u sitne sate, a meni je sledećeg dana rekao da je rano otišao da spava jer su se sastanci odužili. Drugi put se desilo nakon godinu dana, sa tadašnjom koleginicom koja je nakon toga počela da ga cima telefonom, u stvari ga je ona provalila, ne direktno, ali dovoljno da posumnjam, pa da prizna.

E sad, i ja sam mislila da nikad ne bih oprostila jer ako to uradi neko koga toliko volim, šta onda tu ima dalje da se priča...Ali sam oprostila baš zato što ga volim i što nisam mogla dozvoliti da ta glupa muška potreba i slabost uništi nešto u šta ja ulažem svoj život, ljubav, vreme, godine...

Naravno, ne ide to odmah tako lako, ni preko noći, muka je to živa, verujte mi.

A naplatila sam tako što sam postavila uslove i zahteve, što sam potpuno sebe stavila u prvi plan, što je radio kako sam ja htela, pa ako izdrži, znači da vredi, da i on smatra da se treba boriti za nas. Duga je to priča, ali to je suština.

Nakon nekog vremena, možda godinu dana, sve to bledi i verujte mi, više ne boli ni kad se setim, malo pecne, tek da podseti da nikad ne možeš biti sigurna kada su muškarci u pitanju.

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
13.9.2011 9:14:00   
maliska
svaka cast ali ja ne bih mogla da zivim sa tim,radije bih bila sama,uvek bi mi bila ta slika,on sa drugom,pred ocima,kad god bi ga pogledala.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
13.9.2011 15:31:22   
Anoniman
moj radi okruzen zenama - sta ces, tako je, a svake godine sve mladje i lepse. jednostavno, moram da mu verujem ili bi izludela..
mada, jesam mu rekla jos na pocetku veze "ma samo napred, samo da ja ne saznam (mozda to i malo "zacini" stvari). ako saznam, ubicu boga u tebi samo zato sto si bio  toliko glup da dozvolis da to dodje do mene".
on je na to rekao "smotan sam ja za to, ne bi islo" user posted image

(odgovor članu maliska)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 10:55:18   
Anoniman
Sta kad otkrijete da vam se muz dopisuje na netu sa nepoznatom zenom, sta kad otkrijete da je sa istom razmenio broj telefona i sta kad otkijete u njegovom telefonu da su ramenjivali SMS poruke?
Savet!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:05:06   
Anoniman
Šta? Zabrinem se i ozbiljnije se pozabavim problemom. Ne bih ga pitala ništa, niti pokazala da nešto znam, već bih neko vreme pratila šta se dešava. Može da bude nešto bezazleno a može da preraste u veliki problem. Tek kasnije bih sa njim o tome pričala, ako bi bilo potrebe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:08:43   
Anoniman
Ja mogu da ti kažem šta bih ja uradila - suočila bih ga sa tim i tražila da mi objasni, mada bih, u mom slučaju, već znala da je to kraj, jer kad žena posumnja na prevaru, nažalost, uglavnom tu ima nešto.
Ako nije u pitanju flert/prevara u najavi/prevara, onda to ne treba da krije od tebe. Ako krije, krije sa razlogom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:08:48   
Anoniman
Nisam sigurna da bih izdržala da ćutim i pratim razvoj situacije. Pitala bih!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 11:09:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:13:25   
Jole84
Zadavila bih ga user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:19:53   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja mogu da ti kažem šta bih ja uradila - suočila bih ga sa tim i tražila da mi objasni, mada bih, u mom slučaju, već znala da je to kraj, jer kad žena posumnja na prevaru, nažalost, uglavnom tu ima nešto.
Ako nije u pitanju flert/prevara u najavi/prevara, onda to ne treba da krije od tebe. Ako krije, krije sa razlogom.


X2!

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:20:08   
minavb

IZVORNA PORUKA: Jole84

Zadavila bih ga user posted image

user posted image
Šalu na stranu, ovo je veliki problem. Da pitaš, verovatno će te slagati. Da ćutiš i pratiš, poješće te to. Nisam pametna, ali se uvek setim priče jednog mog komšije "Mene žena i da skine sa druge, ja bih je opet ubeđivao da nije istina i da ne veruje svojim očima" Kako god da uradiš, ne valja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 99
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 11:21:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here