|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:08:34   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

A nije ponizavajuce to sto mu gleda u poruke user posted image

Jeste cico, ali kontam da to ne bi radila da joj nije dao razlog za to. Ja stvarno imam poverenje u mm-a i ne njuškam nikad ništa, ali kad bi videla da se nešto dešava, ne bih baš mogla da sedim skrštenih ruku i oslonim se na njegovu savest i iskrenost.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:08:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:10:20   
indy_25
Pa meni nije ponizavajuce jer je to mm nema tu nekog ponosa. Hocu da znam o cemu se radi. Mozda ta cura i ne zna za nju mozda laze i tu djevojku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:11:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:13:24   
minavb
Ribizla je liberal. user posted image
Često je dobro što manje znati, ali kad se već nešto naslućuje...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 130
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:14:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:41:40   
Anoniman
Ja ne bih čačkala telefon ako nemam razloga. Ako nešto osetim, prvom prilikom bih mu proverila sve jednu poruku na fb, i sms-ove. Ali ne - osetim, u smislu, dunulo mi, nego ako zaista nešto pomislim.

Da je bio džek, pa kad si ga već uhvatila da ti otvoreno kaže - jbg, zaneo sam se, dešava se, oprosti - neću više, ili nemoj oprostiti, hoću razvod...ma bilo šta, ali da te ponizi tako što te gleda u oči i pravi te budalom...to mu ne bih oprostila. Prevaru možda i bih.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:44:58   
marince1
IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: Jole84

Zadavila bih ga user posted image

user posted image
Šalu na stranu, ovo je veliki problem. Da pitaš, verovatno će te slagati. Da ćutiš i pratiš, poješće te to. Nisam pametna, ali se uvek setim priče jednog mog komšije "Mene žena i da skine sa druge, ja bih je opet ubeđivao da nije istina i da ne veruje svojim očima" Kako god da uradiš, ne valja.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:55:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja ne bih čačkala telefon ako nemam razloga. Ako nešto osetim, prvom prilikom bih mu proverila sve jednu poruku na fb, i sms-ove. Ali ne - osetim, u smislu, dunulo mi, nego ako zaista nešto pomislim.

Da je bio džek, pa kad si ga već uhvatila da ti otvoreno kaže - jbg, zaneo sam se, dešava se, oprosti - neću više, ili nemoj oprostiti, hoću razvod...ma bilo šta, ali da te ponizi tako što te gleda u oči i pravi te budalom...to mu ne bih oprostila. Prevaru možda i bih.

E bas to, nikada ni nisam gledala u mobilni njegov dok nisam osetila da me laze da ima nesto. To i mene boli da je priznao jesam poslao sam poruku eto iz dosade ovog onog, radoznalosti ali da me gleda u oci i da laze, pa kako ziveti sa tim?!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:59:12   
Anoniman
Nemoj me pogresno razumeti , ja sam ustvari htela da kazem da kad si vec uzela njegov telefon ti si otvorila vrata gde nema nekih pravila igre i postenja , to sto te laze je ozbiljna stvar i to bi trebala da mu predstavis kao glavni problem .. Svi mi imamo neku granicu , koja je tvoja

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 14:08:47   
branki*
anonimna,ja sam imala slicnu situaciju na pocetku naseg zajednickog zivota,nismo bili vencani,bez dece,samo smo krenuli da zivimo zajedno.ja sam imala obicaj da zavirujem u telefon,jer sam sumnjicava,onako,cisto da vidim ima li cega sumnjivog,jer sam bila jako zaljubljena i jako ljubomorna.uglavnom nije bilo niceg,osim par poruka koji nisu bile ljubavne,nego vise u stilu zezanja(oslovljavanje sa ruzice,ruzo,ruska,kako bih mogao takvu lepotu da zaboravim).ja sam cutala nekih 2 meseca,nije bilo puno takvih poruka,3-4.mene je to stalno kopkalo.jednom nisam mogla da izdrzim i pitala sam ko je ruzica.kaze-jedna poznanica iz makedonije,sto?ja-pa,procitala sam,slucajno poruku(bilo me sramota da kazem da sam cackala namerno).ja tu pocnem da placem...posle je on obrisao njen broj,te poruke,nikada vise nisu nista razmenili,to sigurno znam,jer sam ja krisom jos sledecih par meseci sve proveravala,to je jace od mene,plus sam rekla njegovimauser posted image .vec 2 godine uopste mu ne uzimam mob u ruke,ne zanima me,poverenje imam.sad znam da ni ono nije bilo nista,mada je meni to bilo tad strasno!koliko ste vi zajedno,imate li dece?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 14:17:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 137
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 14:18:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 14:22:00   
anajid
plus sam rekla njegovima





Joj Gagi,izvini anonimna.user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 14:22:20   
branki*
sad kad se setim koliko sam izdramila!a,tek provere-svaki poziv,svaki papiric,svaki dzepuser posted image .naravno da on nista ne zna,krisom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 140
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 14:22:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 14:24:16   
anajid
Joj napravih cijelu zbrku,izvini Branki,Gagi je luda!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 14:26:58   
branki*
ej,vas petoro(gagi i anajid)!ko gluvi telefoniuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 143
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 14:28:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 16:18:58   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Dokaze za šta, da se sa nekim dopisuje? Može da izmisli razne razloge za opravdanje te prepiske. Taj moj komšija, inače teška švalerčina, umeo je da ženi nabije osećaj krivice što ga je uopšte nešto i pitala.


Tako rade samo iskusni igraci. Napad je najbolja odbrana.

IZVORNA PORUKA: Lilla

Ja nikako da shvatim takve ljude, bem li ga. Sta ih navede da se okrenu tom svrljanju, zelja za avanturom, zelja da razbiju monotoniju i dosadu, nedostatak necega u braku ili vezi?


Zelja za takmicenjem alfa muzjaka. Ako ima ijednog prijatelja koji to radi, to im postene kao otvoreni sampionat. Ko je veca faca.



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa kao pogresio je broj nije hteo njoj, pa je posle ona odgovorila pa su poceli kao neku pricu bla,bla, bla.... Ali to kako kaze nije nista strasno user posted image


Aaa, how yes no. Friends with benefits. Meni ta tvoja prica zvuci tako poznata. Znam ih par istih. Imam mnogo vise muskih prijatelja nego zenskih. Samo sto je jedna od ovih koju znam prerasla bila na kraju u pravu spansku seriju.

Ja bi na tvom mestu udarila isto tako - nagovori nekog da napravi lazan nalog na fejsu i nek ti salje slicne takve poruke i ostavi negde namerno da ovaj virtuelni svaler vidi. Pa da vidimo kako ce da mu se svidi. Oni to zovu "sajber". Znam grupu tipova u NS koji to zovu "idemo na sajber" kad idu da chetuju sa nekim ribama sto ih nadju preko fejsa, skajpa, icq-a itd.

Ja mislim da tu nema govora o igri postenja sad kad si vec otvorila Pandorinu kutiju i nasla sadrzaj.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:35:45   
Anoniman
Zenskeeee... Pomagajte ! :(
(U 9. mjesecu sam trudnoce)
Moj muz i ja u poslednje vreme nismo imali ceste odnose zbog bebe (ON KAO NE MOZE ZBOG BEBE)
i bas danas prelistavam njegov listing poziva, naravno, bez njegovog znanja, i vidim da se krajem avgusta i prije nekoliko dana dopisivao sa nekim nepoznatim brojem... Bilo mi je sumnjivo, a njegov imenik ima na nasem I padu i ja sam taj broj bez imena okrenula da vidim ko ce da se javi, javila mi se neka cura... !!! !!! !!! Sta da radim?! Uvijek je govorio da nikad ne bi prevario zenu, i bas je cvrsto djelovao, ali. eto! Ja sam slomljena... U braku smo godinu dana samo... Ali, u poslednjih nekoliko dana, mnogo je pazljiv i stalno me mazI!!!!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:37:54   
lanajelena
Ne mora nista da znaci,mozda je nesto poslovno,ja mm i da hocu ne mogu da proverim jer on ima dnevno 300 poziva od 63 zene sa kojima radi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:40:46   
Mikica1
neee, nije poslovno, nemaju zene nikakve veze sa njegovim poslom... U avgustu je bilo 10 poruka odjednom(znaci-dopisivanje) i od subote kad je "otisao" na fudbal 2 i juce kad je dosao s posla jedna...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:43:56   
lanajelena
Pa nemam pojma,pitaj ga nespremnog,otvoreno ili ti joj posalji poruku sa njegovog telefona pa ces znati u kakvom su "srodstvu"

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:45:41   
minavb
Polako, nemoj da mislis na najgore. Jesu li to poruke ili pozivi?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here