|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:23:09   
Jole84
U pravu si Mina,ne zna čovek kako da se postavi,nit tamo nit vamo.Ali bih ga ja svakako napala,ne umem da taktiziram user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:26:11   
minavb
Dokaze za šta, da se sa nekim dopisuje? Može da izmisli razne razloge za opravdanje te prepiske. Taj moj komšija, inače teška švalerčina, umeo je da ženi nabije osećaj krivice što ga je uopšte nešto i pitala. On je stariji od mene i moje sestre, ali smo porasli zajedno i baš se dobro znamo. Šta je on u stanju da izmisli i odglumi, to je čudo. Drago mi je što sam prošla njegovu školu user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 11:28:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:32:19   
boba 11
Za mene je linija od flerta do prevare jako jako tanka i sasekla bih to u korenu ako je vredno truda(ako on vredi da se nerviras zbog njega)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 11:55:10   
Lilla
Ja nikako da shvatim takve ljude, bem li ga. Sta ih navede da se okrenu tom svrljanju, zelja za avanturom, zelja da razbiju monotoniju i dosadu, nedostatak necega u braku ili vezi? Mozda sa mnom nesto nije u redu, ali mene bi to toliko pogodilo (kad kazem to mislim na svaki vid najave ili prevare) da bi istog momenta umro u mojim ocima. Naravno i dalje bi bio otac H, ali ne i moj muz. Ovo naravno nikako ne znaci da i Anonimna treba ovako da odreaguje, daleko od toga. Svi smo mi razliciti, drugacije dozivljavamo desavanja i svijet oko sebe, drugacije reagujemo. Svako sebe poznaje najbolje, pa shodno tome treba i da djeluje.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:12:36   
Anoniman
E ovako, ja nisam mogla da cekam da vidim sta ce se desiti rekla sam mu da sam videla. Izgovorio je gomilu lazi, jako me je pogodilo kad sam videla da je u stanju da slaze tako, osecaj koji nikome pozelela ne bih.
Sta dalje? Sta biste vi uradile zanima me cisto da li bi ostali sam tim covekom ili bi to bio kraj!

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:16:11   
minavb
I mislila sam da bi slagao. Možeš li da napišeš šta ti je rekao, radoznala sam mada možda ne bi trebala da budem?
Iskreno, ja bih ga ostavila. Mnogo user posted image mogu da pojedem, ali ovako nešto da mi servira, baš ne mogu, naročito ako bi mi servirao uz gomilu laži.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:20:25   
Lilla

IZVORNA PORUKA: minavb

I mislila sam da bi slagao. Možeš li da napišeš šta ti je rekao, radoznala sam mada možda ne bi trebala da budem?
Iskreno, ja bih ga ostavila. Mnogo user posted image mogu da pojedem, ali ovako nešto da mi servira, baš ne mogu, naročito ako bi mi servirao uz gomilu laži.


Koliko god bolno bilo, i ja bih ovo uradila.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:30:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

I mislila sam da bi slagao. Možeš li da napišeš šta ti je rekao, radoznala sam mada možda ne bi trebala da budem?
Iskreno, ja bih ga ostavila. Mnogo user posted image mogu da pojedem, ali ovako nešto da mi servira, baš ne mogu, naročito ako bi mi servirao uz gomilu laži.

Pa kao pogresio je broj nije hteo njoj, pa je posle ona odgovorila pa su poceli kao neku pricu bla,bla, bla.... Ali to kako kaze nije nista strasno user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:33:39   
minavb
A preko interneta dopisivanje? KAkve to veze ima sa pogrešenim brojem?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:34:54   
indy_25
Ja to ne bi nikako mogla da podnesem ne znam nikad mu vise ne bi vjerovala. A u momentu kad bi vidjela to mislim da bi ga prebila user posted image ali ovo kazem stvarno jer bi totalno pukla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:35:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

A preko interneta dopisivanje? KAkve to veze ima sa pogrešenim brojem?

Pa kao tamo se ne dopisuje samo sa njom, nego eto razmenili telefone zbog ne znam cega, ne doreceno mi ostalo pa je eto ostao njen talefon u imeniku pa je on nekom nesto slao pa pogresio pa polsao njoj i tako......user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:36:24   
Olga75
pa mozda je sve krenulo preko sms i pogresnog broja a nastavilo se na netu user posted image
nego , dobro razmisli pa ces videti sta ces

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:37:39   
minavb
Baš mi je žao što si u takvoj situaciji user posted image
Kako si ti to otkrila?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:46:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Baš mi je žao što si u takvoj situaciji user posted image
Kako si ti to otkrila?

On je dan i noc na netu, non stop, a onda mu je stigla poruka ma mobili kad smo bili zajedno i on se pogubio, poceo da laze nesto tuc muc, polse par dana sam uzela njegov mobilni pregledala poruke i videla da su se dopisivali i taj dan u toku dana. Nikad nisam volela takve muskarce, prevara je nesto po meni najruznije, laz isto tako.....Grozan je osecaj. Pitala ga da li joj je opet slao poruke zakleo se da nije onda sam mu ja rekla da me zaze zato sto sam to videla u telefonu.....Mislim kad lazi krenu da ljubavi nema vise....i da je ovo kraj!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:50:45   
indy_25
A kakvog su sadrzaja poruke. Mm ima zenske poslovne partnerke i dopisuje se s njima u vezi posla razgovara s njima i ide na vecere neke znam neke ne poznajem. Ne uzimam mu nikad mobitrl to sam uradila damo jednom davno. Mozda je nesto poslovno zato te i pitam kakvog su sadrzaja poruke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:54:13   
Anoniman
daleko su one poruke bile od poslovnog. ne bih a pisem sta je pisalo, da ne bi procitao onaj ko ne sme da procita! Uglavnom poslovne nisu! Dvosmislene!

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:55:31   
Olga75
mozda je neko zezanje user posted image
dobro razmisli pogotovo ako imate dete - decu , onda se situacija dodatno komplikuje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 12:56:05   
minavb
Tako nekako i ja mislim. Danas se sa nekom dopisivao, sutra će se videti kad je već video da ti rpolazi uz neku laž. Nisam pametna.

Da dodam, mm ima takav posao da je stalno po ručkovima, večerama, pićima, obukama i stalno je on line. ja skoro sve znam i sve vidim. I da mi ne pokaže ili pokuša da sakrije, imam svoje načine da iskopam svaku sitnicu. Ne gnjavim ga i ne proveravam, jer stvarno mnogo radi i stvarno je iskren. Ima svoje mane, ali sam sigurna da bi on sam rekao da je kraj onog trenutka kad bi imao želju da se sa nekom drugom ženom dopisuje, viđa. On je pak sumnjičav, i ima običaj da mi gviri preko ramena u računar ili telefon.

< Poruku je uredio minavb -- 3.4.2012 13:02:28 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:01:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:01:29   
indy_25
Pa uzmi njen broj i pitaj je kulturno dali ona zna za tebe i u kakvoj su semi.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 121
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:04:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:05:57   
Anoniman
A nije ponizavajuce to sto mu gleda u poruke user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 123
   [Obrisana poruka]
3.4.2012 13:07:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
3.4.2012 13:07:54   
Anoniman
Bez da se iko uvredi ja mislim da partneri ne treba jedno drugom da pravdaju svaku rec , slovo ili pogled user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here