|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 16:51:39   
pngpme
Zene drage... Ja sam mlada i prilicno neiskusna da bih vas savjetovala, pa mogu samo da kazem da vas podrzavam i da vam kapu skidam jer je borba koju vi vodite vaznija od svega. Neko lako ostane u drugom stanju i iznese trudnocu bez problema, pa vodi bitku sa drugim stvarima, dok neko u boj stupa od samog pocetka. To je borba da se jednom covjeku da zivot. To je borba sa samim zivotom. I vi cete je dobiti. Negdje tamo vase cedo ceka pravi trenutak da dodje a ako ikad pomislite da odustanete, razmislite-sta ako je potreban jos samo taj jedan korak? Uvijek imajte snage za taj korak jer je mozda bas to trenutak koji ste cekali. Sve cete postati majke i zato na ovom putu dobro pamtite sve poteskoce kako biste kasnije zenama koje se takodje muce pomogle svojim savjetima i iskustvom.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 16:54:35   
pngpme
P.S. ludim od ovog-odgovor clanu jer sada sam samo komentarisala.. naucicu vremenom. Moze li iko da mi kaze da li je nesto posebno potrebno kao priprema tijela za trudnocu ili je dovoljno ono sto sam navela?

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 18:08:16   
saska80
Ako si zdrava onda ništa posebno.. Puno voća, povrća, zdrava fizička aktivnost, cigarete ne.. Folna se preporučuje da se pije i pre trudnoće. Eto :-)

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 18:23:13   
vocicana
Evo Saska ti je lep odgovor dala. Ne moras se forsirati sa pripremama za bebicu. Polako, ja drzim pesnice I tebi I svim cekalicama. Drzim pesnice I pisi oko svega. Zdrava hrana I zdravo stav najvaznije je u zivotu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 18:31:54   
pngpme
Hvala... Ne pusim i ne pijem inace, ali povrce svjeze s mukom i malo jedem. U redu... Za mjesec dana pocinje akcija a do tad ima da iscitavam forum.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 20:19:45   
saska80
Želim ti trudnoću što pre :-).. Strašno je kad se boriš za nešto što je najvažnije na svetu. To su strašne muke, i želim ti da ih nikada ne osetiš. Mlada si i nemaš zdravstvenih problema, biće bebac brzo! :-)

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 7:30:34   
pngpme
Jao hvala beskrajno na tim lijepim rijecima. Potpuno je nelogicno da se neko bori za nesto najvrednije na svijetu dok drugi to isto najvrednije lako ima i odbacuje ili kroz lose roditeljstvo ili ostavljanje djece ili abortus... user posted image Zene ostanu trudne iz prvog puta i onda sve ljude oko sebe unistavaju kukanjem zbog mucnina, zbog bolova u ledjima, zbog svega. Ja sam daleko najmladja u familiji (zakasnilo dijete) i svega sam se naslusala i nagledala.

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 8:52:36   
tuzna29
pngpme dobro dosla i od mene :)

Samo se opust jos si mlada dok ne probas neces znati mozda pre vremena vec imas strah sto te razumem ja sam u tvojim godinama iz prvog pokusaja ostala trudna a eto sad vec par godina nista tako da nemoj da se sekiras niti da mislis o tome mlada si bice bebceta a do tad cavrljamo ovde i drzimo fige jedna dreugoj :)user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 8:53:14   
saska80
Tako je, ja se isto to pitam svakog dana.. To je velika nepravda.. Onaj ko ne želi, lako dobija a onaj ko bi dete nosio kao kap vode, mora da se muči i bori. Ali mora se dalje. Tu smo da se ispomažemo :-)..

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 9:10:26   
vocicana
Jutro cekalice!
Kako ste spavale?
Pocela nova rwfna nedelja, ja vas ne zaboravljam.
Prehladjena sam, koja! Nocas sam pila caj, sisala mentol bombone, katastrofa, grlo me boli.
Zato se uvek oraspolozim kada vas obidjem. Dobra ste ekipa, samo napred devojke. Bice user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 9:11:10   
vocicana
Kako sam nepismena pa ovo je strasno!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 9:49:17   
AnaAna1
Pozdraaav :) ja sam zadnjih par dana bila u nekom haosu pa nisam stizala da pisem. Od danas ulazim opet u mirnije vode ;)

Sutra idem 2.put na folikulometriju da vidimo sta se desava sa ovim mojim malim folikulcicima posto mi je 14.dan ciklusa

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 9:55:06   
vocicana
Javljaj novosti! user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 14:27:12   
tuzna29
Ja sam na poslu i gundjam kad ce plata opet ce da kasne per dana al eto meni zanimacije da mislim kad ce plata a ne da se opterecujem oce li doci il nece doci pa eto 04.08. nadam se da nece stici vestica al da ce stici parice user posted image user posted image user posted image


AnaAna1 javljaj sa je bilo? :)user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 15:14:00   
vocicana
E to je vec jaki optimizam to volim da cujem I navijam za tebe. Da Bog da ne dobila user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
31.8.2015 16:27:47   
Ana RR
Vreme je za septembar klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 591
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here