|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:03:44   
Sanchy
Nije on moje vlasnistvo pa da ga proveravam i obrnuto,to su igrarije za decu..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:03:46   
mali_mis
Vadis teme iz naftalina user posted image
Ne kontrolisem.
On je voleo da ulazi na moj fb, pa sam promenila pass, sad moze da se slika. Ja na njegov ne ulazim, niti me zanima sta se desava kod njega na fb, cak mi je namesteno da mi ni postove od njega ne pokazuje. Do skoro je i u blokadi bio, pa je vracen sa minimum privilegija.
Njegov mobilni ne diram, kazem mu samo kad mu se isprazni baterija i kad me nervira pistanje, ili mu stigne poruka, a on je recimo u wc. Jednom mi je rekao da mu procitam, pa bilo mi je potrebno dobrih 5 min. da skontam gde, sta, kako, pa sam mu rekla "evo ti ovo tvoje cudo, ja ne znam da se snadjem".

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:04:31   
Sanjalica1980
Nikada nisam proveravala mm jer m nikada nije dao povoda. Zajedno smo 14 godina i ja ga volim jos vise.
Ja ga cak nagovaram da se opusta da ode na neki vikend sa drustvom. Znam koliko radi i pod kakvim je stresom i prosto zelim da se opusti.
Volim mog muza user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:06:34   
wivern

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nije on moje vlasnistvo pa da ga proveravam i obrnuto,to su igrarije za decu..

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:16:22   
superm
Ne, naravno. Nemam pravo na to, niti bi mi palo na pamet da to radim. Kontrolom ne mozete zadrzati nikoga pored sebe, to unistava svaki odnos.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:20:40   
Anoniman
ne...

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:21:54   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Nikada nisam proveravala mm jer m nikada nije dao povoda. Zajedno smo 14 godina i ja ga volim jos vise.
Ja ga cak nagovaram da se opusta da ode na neki vikend sa drustvom. Znam koliko radi i pod kakvim je stresom i prosto zelim da se opusti.
Volim mog muza user posted image



tako i ja mog naterala da ode na more, a ja tek saznala da sam trudna...svi me razapeli posle s apitnajima kao sto sam ostala sama a on uziva na moru?! user posted image bas su ljudi cudni, pa nisma ljubomorna na to da njemu bude lepo i da se odmori, a sto se ostalih stvari tice imam puno poverenje tako da ne znam u cemu je problem user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:24:02   
emicaa
imam od svega sifru ali nikad mi nije palo na pamet da ga kontrolisem,nije mi nikad ni dao povoda da provjeravam...par puta sam mu usla na mail ali ne da bih ga kontrolisala nego ako nesto naruci pa mi kaze da mu provjerim da li poslano i tome slicno.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:38:56   
branki*
uh,ja sam na pocetku bila jaako ljubomorna na svog muza,vec sam pisala o tome po adekvatnim temamauser posted image tako da sam ga tad kontrolisala.pogotovu nakon sto sam procitala jednu sumnjivu poruku na pocetku veze(nista nije bilo,ali ja to sve sasekla i pre nego sto je moglo biti naznaka)...cim ode u vc,ja njegov mob u ruke,dzepove,papirice,rokovnike,jos poceli da zivimo zajedno,pa sam imala prilike za kontrolu samo tako.diskove mu ispregledala,slike,sve..vremenom,kako smo sve vise bili zajedno i ja shvatila kakav je on covek po tom pitanju,prestala sam.sad mi ne bi palo na pamet da nesto proveravam,niti cackam.cak ga i teram da izlazi i da se druzi sa drugarima bez mene...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 16:56:59   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Nikada nisam proveravala mm jer m nikada nije dao povoda. Zajedno smo 14 godina i ja ga volim jos vise.
Ja ga cak nagovaram da se opusta da ode na neki vikend sa drustvom. Znam koliko radi i pod kakvim je stresom i prosto zelim da se opusti.
Volim mog muza user posted image



tako i ja mog naterala da ode na more, a ja tek saznala da sam trudna...svi me razapeli posle s apitnajima kao sto sam ostala sama a on uziva na moru?! user posted image bas su ljudi cudni, pa nisma ljubomorna na to da njemu bude lepo i da se odmori, a sto se ostalih stvari tice imam puno poverenje tako da ne znam u cemu je problem user posted image


Ipo i kod mene budu takve reakcije. user posted image
Svekrva mi je najbolja,cim mm ode negde na vikend ona me zove i pocne da govori kako to nije u redu da ide bez mene. U fazonu sada moramo svugde da idemo zajedno. Onda joj ja objasnjavam da je to dobro i da ga pusti da dane dusom user posted image

Prosto mi cudno. Umesto ja njoj da kukam ona kuka meni.

Moji su navikli, odnosno znaju ga jako dobro i nikada mi nisu prigovarali sto negde ide bez mene.

Mislim i ja idem na letovanja,zimovanja,vikende u nekoj banji. Nista mi ne fali.

Moja drugarica npr nikada nece da pusti muza da ide i meni se iscudjava. Pokusavam da joj objasnim da ja imam poverenja u mog muza. Verovatno je njen mozda ponekad lagio pa sada mu pravi haos.


(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li kontroliset_e svoga muza?
16.9.2014 17:03:06   
Ipokrisia
Isto Sanjalice! Od svih ljudi prva me svekrva zvala da smara, kako nije trebalo da ide na more, sto sam ja sama bla bla...ona mu je inace maceha pa je niko ne ferma ni jedan posto,ali opet, nije u redu da me smara.Ja sam joj samo rekla, nista vi ne brinite bice to dobro za njegovo zdravlje, a ne daj boze meni ako nesto treba on seda u kola i tu je za par sati. Inace ne volim ljude od forme, kakva je ona i svekar, sve da se postuju neka ustaljena nacela a ovamo sve guraju pod tepih.Ja sam bre za iskrenost i sve na videlo u svakom trenutku, sta sad sve mora jer je red,mani me toga user posted image

a drugi su imali reakcije u fazonu wooow kako sam pametna, to sam uradila d abi ogla kasnije da mu prebacim u nekoj situaciji kako sam ga pustila na more dok sam bila trudna!? user posted image o gospode boze, ako je to odlika mudrih zena, onda se ispisujem odatle odmah!

Ni mene moji nisu gnjavili oko toga nista, bili su u fazonu,ok mi smo tu da pomognemo ako nesto treba i cao zdravo...

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 16.9.2014 17:04:58 >

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li kontroliset_e svoga muza?
16.9.2014 17:09:13   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Isto Sanjalice! Od svih ljudi prva me svekrva zvala da smara, kako nije trebalo da ide na more, sto sam ja sama bla bla...ona mu je inace maceha pa je niko ne ferma ni jedan posto,ali opet, nije u redu da me smara.Ja sam joj samo rekla, nista vi ne brinite bice to dobro za njegovo zdravlje, a ne daj boze meni ako nesto treba on seda u kola i tu je za par sati. Inace ne volim ljude od forme, kakva je ona i svekar, sve da se postuju neka ustaljena nacela a ovamo sve guraju pod tepih.Ja sam bre za iskrenost i sve na videlo u svakom trenutku, sta sad sve mora jer je red,mani me toga user posted image

a drugi su imali reakcije u fazonu wooow kako sam pametna, to sam uradila d abi ogla kasnije da mu prebacim u nekoj situaciji kako sam ga pustila na more dok sam bila trudna!? user posted image o gospode boze, ako je to odlika mudrih zena, onda se ispisujem odatle odmah!

Ni mene moji nisu gnjavili oko toga nista, bili su u fazonu,ok mi smo tu da pomognemo ako nesto treba i cao zdravo...


Ipo ti si kao moje drugo ja ili sam ja tvoje drugo ja user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 17:19:30   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nije on moje vlasnistvo pa da ga proveravam i obrnuto,to su igrarije za decu..



Naravno.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 17:23:22   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Nikada nisam proveravala mm jer m nikada nije dao povoda. Zajedno smo 14 godina i ja ga volim jos vise.
Ja ga cak nagovaram da se opusta da ode na neki vikend sa drustvom. Znam koliko radi i pod kakvim je stresom i prosto zelim da se opusti.
Volim mog muza user posted image



tako i ja mog naterala da ode na more, a ja tek saznala da sam trudna...svi me razapeli posle s apitnajima kao sto sam ostala sama a on uziva na moru?! user posted image bas su ljudi cudni, pa nisma ljubomorna na to da njemu bude lepo i da se odmori, a sto se ostalih stvari tice imam puno poverenje tako da ne znam u cemu je problem user posted image



U ova dva posta sam se pronasla ! Bravo devojke, ovakvu zenstvenost i dobrotu cenim. Sta, ako ja ne uzivam jer situacija ne dozvoljava, ne treba niko? Bila sam za da mm ode sa kumom na more, samo sto on nije hteo da me ostavi, bilo mu valjda zao, sta znam. user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
16.9.2014 17:28:13   
Torbica
Ne kontrolisem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li kontroliset_e svoga muza?
16.9.2014 17:29:30   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Ipo ti si kao moje drugo ja ili sam ja tvoje drugo ja user posted image



da znas user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li kontroliset_e svoga muza?
16.9.2014 17:35:29   
NadaR
Ne pada mi na pamet da ga kontrolisem . Isto tako glavu bih mu otkinula ako bi on pokusao mene da provjerava. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here