|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 22:12:14   
Dada81
Hvala,Dijana,neka me na spisku bar malo user posted image
Srno,tebe su bas izmucile te prehlade.Iscitala sam.Imala sam i ja i temperature i bol u kostima,bas je gadno.Sada i mene malo bolucka grlo..
Nego,trudnice,stucaju li vam bebe?eni u pslednjih mesec bas cesto stuca beban,bas malo pre i redovno se u toku stucanja pocne jako i pomerati,tacnije isutirao me malo pre.Tacno imam osecaj da se nervira sto stucauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 22:19:16   
Sesilija 83
Upisi me Dijana, predvidjeni termin 31.12. hihihi.....
meni su juce rekli kilazu bebe 3,150..to mi je iskreno nesto mnooogo,ako ovako nastavi do porodjaja ce biti 5kg... a K mi je bila 3,150 na rodjenju, mada su mi i za nju pricali da je krupna i dve nedelje naprednija a bila bas normalne tezine,
razmisljam da poguram porodjaj ranije da beba ne bude krupna..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:11:38   
viking
Sesilija, Dijana nije trenutno online, upisaću te ja.

< Poruku je uredio viking RR -- 6.12.2013 23:12:32 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:36:21   
Dani.kv
Evo i nas. Bili na UZ. Jedna bebica je 2000gr, druga 1700gr. Kazu da nisu nisko i da def. idem na CR. Krajem meseca sve analize nosim lekaru da proveri da li je sve Ok. Po Bozicu skidamo serklaz a carski je 14 ili 15 januara. Dobila sam od lekara na poklon kutiju oligovita za trudnice

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:39:27   
Dani.kv
Inace pijem aspirin 100 da bi sacuvali posteljicu a za tri nedelje dobila nepuno kilo

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:42:10   
Milica cica
Dani bravo za bebaneuser posted image user posted image vama se bliži user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:42:22   
Jole84
Dani bravo za bebice user posted image Baš se približilo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:42:54   
Jole84
Vidi nas dve,ko da smo dogovorile pisanije user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:46:51   
mati
Jole user posted image . Spavajte zene trebace vam. Sta bi ja sad dala da mogu da se komiram na jedno bar pet sati, ali bez budjenja...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:47:50   
Jole84
Mati kako si mi dušice user posted image
Ja bih spavala al me stegli sinusi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:48:12   
Dani.kv
Drugarice lepo zvuci al je osmi mesec jako dug, a tek tegobe koje smatraju normalnim?! Izdrzacemo nekako

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:53:20   
17 joka
Dani, divnoooouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:54:26   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: Jole84

Vidi nas dve,ko da smo dogovorile pisanije user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:55:30   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: mati

Jole user posted image . Spavajte zene trebace vam. Sta bi ja sad dala da mogu da se komiram na jedno bar pet sati, ali bez budjenja...user posted image

Bih ja al' mi se koči nogauser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
6.12.2013 23:56:41   
Jole84
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 0:02:08   
viking
Super Dani, baš su velike bebe a to je baš važno. Čak i da je UZ malo pogrešio, to je i dalje baš fina kilaža user posted image  A što ti je 8. mesec jako dug? Mislim, kraći je od 5. i. 6. koji imaju po pet nedelja, 8. ima samo četiri user posted image   Na osnovu čega su se odlučili za CR? Za mene se još ne zna, devojčica koja je "prva" tj. niže je poprečno položena ali ima još mnogo vremena da se okrene a moram i kod kardiologa da mi da potvrdu koji vid porođaja je bezbedan za mene.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 0:13:43   
17 joka
Vik, i vi polako ali sigurno priblizavate se onom najlepšem user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 0:19:06   
viking
Približavamo se, ali ako mene pitaš, neće to još skoro :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 0:31:29   
17 joka
ma znam ali proletece user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 3:01:02   
Dani.kv
Vik lose su namestene. Jedna je lepo, druga karlicno a sve je manje mesta i sanse da se okrenu. Na kraju krajeva ja sam bre matora da bih se mucila. Napunicu 39 tih dana. Inace evo u trecoj sam smeni. Gorustica ubi a i kuk me boli

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 8:07:20   
Biserce
Jutro. Sad me boli grlo i sve koske. Juce sam se 100%prehladila dok sam svucena u kabini cekala15min dr da dodje i uzme mi briseve. Nemam snage ni za sta, a ni volje, ramo neki problemi. Struja nam prikljucena, ali sad nemamo vodu vec drugi dan jer hidrofor nece da radi a majstor samo odlaze dolazak. V je poceo da slini i krci, mm takodje, bolovanja jos nema, u firmi cekaju da drzava uplati pa da mi puste. Mislim da ce glava da mi explodira! Niko nespremniji ne ocekuje bebu!!!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 10:27:56   
mirkam
PG tebi i meni je termin uj dva dana.Meni jos nisu radili CTG (doduse ja idem privatno), ali me zato vaginalno pregleda svaki put.Uh muka mi je vise od toga. Ja sam vec mjesec dana otvorena jedan prst ali dr kaze da to nije nista strasno, samo mirovanje i sve ce biti ok.

(odgovor članu Powerpuff Girl)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 13:01:32   
Sesilija 83
Pozz i od mene, tj nas.. uspavala sam K pa sad da malo iskuliram i ja, rucak gotov jos jutros tako da sam sad bas slobodna da kuliram.... meni je prva beba bila karlicno do 8,5 meseci kad mi je krenuo kamen iz bubrega,i od silnog previjanja ona se okrenula i porodila sam se prirodno 5 dana pre termina..user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 13:11:57   
Dada81
Evo i ja da vas sve pozdravim! Vidim da smo sve u mukama,sto zbog prehlada sto zbog struje..Vik i Dani sa malim bebanama,bice sve u redu,dobro ste izgurale,jos malo pa da nam svima lepo prodje.I mene grlo boli,svekrva jos nista ne radi,slabo i ustaje,a ubise me stepenice dole njena kuhinja,pa gore sebi,da samo udjem u 9.jer je malac bas nisko..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 13:25:45   
marijana22
Pozdrav i od meneuser posted image

Dobrodosle nove trudniceuser posted image

Mi smo jutros vodili A. kod dr jer mnogo kaslje, kaze nema nista na plucima samo prehlada. Posle smo isli do Usca da mu kupimo neke zimske cizmice, nasli smo u deidcmanu lepe, ali nemaju broj.

Mene gorusica muci od jutros, vise mi ne pomaze nista osim lekova, a ako bude kao sa A. uskoro cu poceti da spavam sedeci.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here