|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
17.10.2016 16:18:58   
Anck Su Nmaun
Divnaaa cak sam i ja koji put ukrala Mixu user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 1:11:14   
muzicarka
I mi sada koristimo Mixu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 18:23:51   
isidora88
meni se mixa ne svidja, M. je bila jako suva koza od nje, sad koristi Hipp, a beba Mustelu samo, probala njemu Hipp i ne prija mu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 18:47:34   
Anck Su Nmaun
Jeste li probalo narandzastu ona je sa uljem? Meni je stvarno zavrsena, i bas nam je preporucena jer se perutao kad se rodio, po kao imao suvu kozu. Mada se sve bebe perutaju al ajd...
Dobra mi je i Chiccova kupkica, nju smo koristili kad se H rodila.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 19:56:26   
veselicaa
Za bebu jos uvek samo Chicco,tako sam i sa A.i S. kada su bile bebe,do 6 meseci,kasnije promenimo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 21:01:53   
branki*
mom bozi mixa ne odgovara,a ni meni licno se ne dopada.trenutno imam neko mleko iz lilija,nije skupo i skroz je ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 21:10:26   
Khaleesi
Vidjala sam Mixu ali nikad nismo kupili. Mi se kupamo sa Chicoo mazemo Nivea ulje ili Jhonson lavandauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 21:21:37   
isidora88
Probala sam mixu sa uljem, miris mi se nimalo ne svidja i nije prijao za M.kozu. iati problem je imao i od Chicco kupke. One decije kupke sa junacima ni ne pomisljamo, probali neke sto je dobio za rodjus medjutim na kraju se mm sa njima kupaouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 22:28:40   
muzicarka
Kada se V rodio kupili smo Chicco kupku, veliko pakovanje, i trajalo nam je skoro godinu dana, nismo mogli da ga potrošimo. Druga beba je dobila na poklon Sebamed, veliko pakovanje, pa smo ga koristili dok nismo potrošili. Poslednji put smo kupili Mixu baby i oboje ih kupamo sa tim

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Kozmetika za bebe..
19.10.2016 22:35:18   
Khaleesi
To sa junacima i mi redovno dobijamo na poklon.... meni nisu nesto ali M voli sto zbog slike ali i zbog mirisa zvakeuser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Kozmetika za bebe..
4.11.2016 16:04:48   
Animsaj9
Mi smo dobili od nekoga Kosili i jednom okupam D , bas mu je isusilo kozu i opet se vrtim na Chicco provereno

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Kozmetika za bebe..
4.11.2016 16:25:40   
suzi kju
Ja sam imala i becolino i jonson sada koristimo chicco i odlicna je.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Kozmetika za bebe..
4.11.2016 16:28:54   
Animsaj9
ja vise ne smem da isprobavam bas je osetljiv

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Kozmetika za bebe..
4.11.2016 16:40:29   
suzi kju
One dosad na promene nisu reagovale, i ne treba. A ako on vec Jeste onda mu nemoj menjati ništa

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Kozmetika za bebe..
9.1.2017 22:48:18   
MishMash
Ne znam ko je beše pomenuo Mixa kupku sa uljem, ali veliko hvala od nas!

Koristili smo Chicco za bebca, a DM kupku za šmizlu i koža im je bila užasno suva. Onda sam ovde pročitala za Mixu i da kucnem u drvo koža im je sada divna. Miris bi mogao da bude lepši, ali 'ajd sad, važno je da radi posaouser posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Kozmetika za bebe..
10.1.2017 9:31:57   
Sanjalicaaa
MM, i mi koristimo Mixu, odlicna je. Sada je u Liliyu na snizenju 40%.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Kozmetika za bebe..
10.1.2017 11:14:25   
Anck Su Nmaun
Ja user posted image ma nego sta odlicna je, i vise od toga! Meni je miris lep.
A hvala za infi da je na snizenju... do kad jel znas?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.1.2017 11:15:24 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Kozmetika za bebe..
10.1.2017 13:11:51   
MishMash
Hvala Anck, stvarno si nas spasilauser posted image Bebac uopste ne voli da se macka, pa su bile muke dok ga namazem mlekom za telo. Ovako samo kupka, a koza diiiivna!

Sanjalice, taman da javim mm za akciju a on dolazi sa dve Mixa kupke i dva Mixa micelarna sampona. Kaze svratio u Lilly da kupi Acidi borici i vidi akcija na Mixa kozmetiku, posto ne pise do kada on je odmah uzeo po dvauser posted image

< Poruku je uredio MishMash -- 10.1.2017 13:13:08 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Kozmetika za bebe..
10.1.2017 13:32:13   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: MishMash

Sanjalice, taman da javim mm za akciju a on dolazi sa dve Mixa kupke i dva Mixa micelarna sampona. Kaze svratio u Lilly da kupi Acidi borici i vidi akcija na Mixa kozmetiku, posto ne pise do kada on je odmah uzeo po dvauser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Kozmetika za bebe..
10.1.2017 13:51:32   
LauraAndrija
Mi sa Laurom od početka imamo problem sa suvom kožom, njoj striktno koristimo La roche posay kozmetiku od početka po preporuci koznog i odlična je, uljanu kupku i Lipikar Baume AP+ balzam za lice i telo, sve preporuke. Andriji koristimo sebamed kupku i sapun, a posle kupanja sebamed kremu extra soft, njemu odgovara, ali on nema tako suvu kozu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Kozmetika za bebe..
30.1.2017 23:05:07   
Bloger
Od samog ronjenja koristimo celu liniju za bebe Bioderma abc, od kupke preko kremice za ojede kao i micelarne vodice za brisanje koze i Prezadovoljni smo, napomenula bih da je kozmetika izuzetno dobra i za bebe koje imaju kozu sklonu ekcemu i isušivanju, s tim sto bih savetovala svim Mamama ako se bore sa ekcemom najbolji preparat za mazanje zahvalnice regija je definitivno CortinaT krem. Pozdrav

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Kozmetika za bebe..
31.1.2017 15:44:00   
Duškić
Hm, meni se bas ne svidja miris MIxa kupke ..ali je koza mekana i lepa. Mustela je bas lepa ali i skupa user posted image , ali trajeeee...

(odgovor članu Bloger)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Kozmetika za bebe..
1.2.2017 7:26:07   
IvanaSK RR
Kako ja volim miris Johnsona ljubicastog, lavanda mmmm. Kupila sam maci pre neki dan kupku iako jos nismo prethodne potrosili.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Kozmetika za bebe..
4.2.2017 18:23:17   
Mariya
I meni se dopada Mixa zbog mirisa, neobičan je i nije toliko bebeći, ali više volim Niveu. Koristimo ponekad i Jonson kozmetiku i nešto iz Avona, konkretno kupke za pravljenje pene.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Kozmetika za bebe..
5.2.2017 15:36:26   
MicinaMama
Ja sam u Bosni koristila Niveu za bebe,kada sam dosla u FR,nakon 3 meseca,M je dobila uzasan ekcem po telu.Pa sam koristila A-dermu specijalnu za ekcem.Tako da nisam koristila klasicne preparate za bebi higijenu.

Sa D sam koristila Mixu non-stop.Do duse i za M sam presla na Mixu posle kada se koza oporavila posle 2-e godine.

Ovaj put cu uzeti Mustelu,svi je hvale i super mirise.Jedino ako i ovo dete bude imalo osetljivu kozu nema od toga nista.

A sto se tice krema protiv ojeda i osipa,sada ima i protiv ekcema je Bepanthen.Mislim da je naj,naj,najbolja krema na svetu.Svi je hvale.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here