|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.6.2011 16:21:52   
gaggica
Ne stizem da se javim,juce sam isla da berem maline pa mi je pozlilo oko 3h.imam problema sa srcem dr.mi brani bilo kakav tezak fizicki posao sad sam sva nikakva upadam u depresiju nemam vise resenja sta da radim.Eto samo da znate da sam ovde negde.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.6.2011 20:55:14   
gaggica
Pozvana sam na razgovor za posao u parfimeriji sutra u 9h.nadam se da cu imati srece drzite mi fige,nema mi indy,ni snjeske,mine moje drage prijateljice..ljubim vas sve i drzite nam fige.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.6.2011 21:38:32   
dunja RR
gaggice srećno user posted image

da li je beba dobro? poslala sam ti pp, ne znam da li si odgovorila jer su se meni opet od silnih pesmica blokirale pp user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.6.2011 21:41:42 >

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.6.2011 21:43:27   
gaggica
Jeste Dunja Tara je dobro,ozdravila je malo joj curi nosic nista strasno i jesam vam odgovorila nadam se da cete moci da procitate,samo da nam krene i nas sunce da ogreje..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.6.2011 21:44:22   
snješka
Gaggice, puno sreće sutra. user posted image
Ja sam ti poslala odgovor na onaj mejl. Tarica je premedena.


< Poruku je uredio snješka -- 23.6.2011 21:45:12 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.6.2011 0:07:21   
indy_25
Gaggice nisam vidjela da si pisala a nisam ni ulazila cesto ovih dana na rr. Da znas da mislim na tebe i nabavila sam kolica user posted image . Maloprije sam bila kod drugarice na kafi i tako govori ona ima kolica od kcerke koja hoce da proda na vrijemarkt to je ko buvlja pijaca. I ja joj kazem pa prodaj ih meni i pocnem da joj pricam o tebi. Kaze ona necu da ih prodam evo ti ih dzaba. Ona je Holandjanka. A kolica su extra nova imau i ono cudo za vjetar i kisu ma extra su i boja isto ma meni su se pravo svidjela donijela sam ih kuci evo imaju i slike. Zao mi je sto nije moglo onako preko racuna ali evo moze ovako nadam se da ti nije dugo cekati izdrzi jos malo user posted image Ja jedva cekam da ti ih dopremim cak mozda i vise od tebe user posted image

user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/4907940.htm]user posted image [/url]

user posted image


(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.6.2011 0:08:43   
indy_25
Srecno za posao gagggice hocu i ja da vidim Taru malu a gdje je ti vidis snjeska user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.6.2011 0:33:16   
liliana
Indi;user posted image user posted image user posted image Prelepa su kolica!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.6.2011 0:43:07   
indy_25
Jel tako da jesu Lilly lijepa user posted image a nova Boga mi bas ono ko da je znala da mi ih da, ustvari ja sam htjela da joj platim ali ona je rekla kad je cula pricu o Gaggici da ce mi ih dati dzaba i rekla je da bi ona skupljala stvari isto za nju ali meni je stvarno problem kako da posaljem to sve odavde. Ja dva puta godisnje idem za Bosnu odozdo mi je vrlo lako poslati doduse samo jednom ljeti idemo s autom a zimi s avionom. A odavde ja ne mogu da idem na autobusku stanicu jer ne znam gdje je a moj muz nece da ustaje rano da nosi stvari ili kad radi mora na posao pa nemoze itd. Kad polozim vozacki i kad ne budem ovisila o muzu mocicu onda sve sama user posted image Ovako jedino kad budem isla jednom godisnje mogu da ponesem neke stvarcice u autu. Jer muz ide uvijek sam a ja i djeca idemo s avionom.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.6.2011 0:49:48   
mikica sa
Indy, imas p.p.
pusica i laku noc svima

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
29.6.2011 22:06:09   
gaggica
Evo mene pozvana sam na posao i sad sam na probnom radu nekih pet dana,pa cemo videti ko je iz Beograda verovatno je nesto cuo o ovoj firmi bojim se da napisem ovde naziv plate kasne i po tri meseca,tako da ne znam sta da radim jako su neozbiljni a opet meni bi znacio svaki dinar da dobijem.
Indy tek sad vidim kolica prelepa su Tara ce da uziva ima da je vozam po celi dan bas smo bili pre neki dan napolju i stavljala je u neku guralicu od komsinice ona je samo cicala i smeskala se i molim te posalji mi mail da vam posaljem slikice sto imam da vidite Taru,moju malu mrvicu.Hvala vam mnogo po hiljadu puta i veliki pozdrav.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:37:35   
ninina baka
Gagice, pročitala sam ovde o tebi i o tvojoj devojčici. Volela bih da obradujem tvoju devočicu na neki način.
Svojoj unukici sam plela razne bluzice i patofnice, šalove i slične stvari. Ako si voljna da primiš moj mali poklon, drage volje bih isplela tvojoj devojčici neke sitnice da ima za jesen, zimu i poslala ti to. Evo pomoći će mi kćerka da postavim slike šta umem da ispletem pa da vidiš i ako ti se dopada nešto da se bacim na posao pletenja za tvoju curicu. Ti mi samo kaži šta ti se sviđa. Možeš mi se javiti i privatnom porukom ovde na Ringeraji. Puno te pozdravlja jedna baka.

IZVORNA PORUKA: BubaMira

user posted image



user posted image

user posted image

user posted image





(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:40:32   
Lu
Ninina bako, Vi ste jedan anđeo user posted image
Radovi su vam prekrasni, već sam imala prilike da vidim user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:40:41   
Sanjica26 RR
Gagice, nema vec duze vreme. Nadam se da neko ima njen broj telefona, pa da je kontaktira i prenese vasu poruku.

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:41:08   
ninina baka
Moram da napomenem da ću se potruditi da i još ponekoj bebi ili detencetu sa Ringeraje ispletem bar po jedne patofnice na poklon. Samo tamo od jeseni kad budem slobodnija sa obavezama.

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:44:46   
ninina baka
Ovo na slikama nisu moji radovi ali umem da napravim identično. Moje rukotvorine su u temi o ručnim radovima i o šemama za štrikanje pa možete da vidite kako mi je Nina moderna. user posted image
Hvala vam puno na lepim rečima. Mnogo ste mi sve drage.

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:45:40   
dunja RR
Bako divni ste i radovi su prelepi!

Ako se gagica ne javi skoro, kontaktiraću je da se javi. Mislim da imam njen broj telefona jer sam joj pre nekih 20-ak dana prosledila paket koji joj je Impamil darovao:) Hvala Impamilu na tome!

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:45:48   
Ana RR
Ninina bako, ovo je toliko lepo da nemam reči user posted image i moja baka je meni i sestri plela svašta nešto lepo, heklala haljinice za barbike i lutke, jaooo kad se samo setim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 19:49:33   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image za Nininu baku,veliko user posted image imate! a mogu misliti kako lepe radove pravite!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 20:00:35   
ninina baka
Deco moja ne zamerite što vas zovem "deco" jer ste mi sve kao moja Mira. Pročitala sam ja još ranije ovu tešku priču i baš mi se knedla u grlu skupila. Kao da moje dete gledam u teškoj situaciji. Nisam mogla ništa da napišem jer nisam znala ni kako ni koje slike da stavim ni o čemu da pišem a evo sad sam tu kod Mire pa mi je ona pokazala kako i šta. Vremena su takva kakva su pa se ne može mnogo pomoći, ali ono što se može biće od srca.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 21:52:54   
gaggica
Izvinjavam se ali ne stizem da se javim,imam nekih problema u braku,itd...zahvaljujuci Dunji i impamilu sad imamo 8100grama za par dana cemo imati 11 meseci sve smo kase poruckali.
ninina bako vi ste divni nemam reci koliko ima dobrih ljudi svi vi mi mnogo znacite a sta bismo Tara i ja bez vas?nama ce bilo sta znaciti sta god da ispletete mozda neki prslucic tako nesto mnogo vam hvala od Tare i mene.
Snjeska planiram krstiti Taru pa sam htela da pitam da li bi smela da joj obucem vasu roze cipkastu haljinicu?Ne znam bolje da pitam nemam joj nista za tu priliku,hvala vam svima od srca.

(odgovor članu ninina baka)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 21:55:28   
dunja RR
gaggice neka ste živi i zdravi, srećno da raste i srećno vam krštenje!

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 21:55:52   
Anoniman
Gagice, pozdravlja te moja mama (Ninina baka je moja mama) i rekla je da će smisliti nešto slatko za tebe pa će ti se javiti oko detalja. user posted image

(odgovor članu gaggica)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:06:19   
vonavoj
svaka vam cast devojke! indy,carica si!user posted image
prosto sam dirnuta..divna tema!posecivacu je..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:13:07   
Anoniman
Btw, meni nedostaje Indy user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here