|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
7.4.2013 23:08:54   
tea87bgd
Stvarno ne znam kako to ide sa cr ali ne brini nece ti proci termin znaju oni sta rade,nemoj panicit.Bice sve ok,videcesuser posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: GAK Višegradska
7.4.2013 23:23:07   
buba.marica
hvala draga nadam se da hoce user posted image

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: GAK Višegradska
8.4.2013 23:12:28   
Mizzy
Ja sam se porodila na carski 2011, i jeste Plecas bio u konzilijumu ( divan covek), ali nije bio petkom konyilijum, ja sam primljena u nedelju, i negde u sredu je bio konzilijum, u petak sam imala CR (7 dana posle termina).

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: GAK Višegradska
8.4.2013 23:42:27   
Sanchy
Sredom je konzilijum..ja sam primljena u sredu ,odbijena na konz.jer je radjena kasna amnioc.da se vidi jesu li pluca bebina zrela pa posto nisu bila prebacena sam u VRT i u petak porodjena na carski...

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: GAK Višegradska
27.4.2013 19:53:18   
Jeja0905
Konzilijum je ponedeljkom, sredom i petkom ;)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: GAK Višegradska
27.4.2013 22:08:27   
Sanchy
Jedino ako nisu nesto promenili,petkom u junu prosle godine nije bio konzilijum,proverenouser posted image

(odgovor članu Jeja0905)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: GAK Višegradska
2.5.2013 11:29:07   
NadjaS
Cao svima :) , ja sam u 38. nedelji i prebacila sam se iz Narodnog fronta u Visegradsku. U N.front sam radila Uz preko uputa koji sam dobila u Domu zdravlja ali na poslednjem pregledu u DZ sam samo dobila uput za porodjaj u Visegradskoj ali ne i uput za preglede pa me sada interesuje da li preko ovog uputa za porodjaj mogu da zakazem pregled u Visegradskoj jer sam tek naknadno saznala da moja doktorka u Dz tek radio od 15.maja a meni je termin 18.?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: GAK Višegradska
2.5.2013 18:15:20   
Sanchy
Na zalost ne mozes,to ti je zeleni uput za lezanje a tebi treba plavi za pregled,ja sam odmah uzela oba jedan za ctg drugi za porodjaj...,,

(odgovor članu NadjaS)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: GAK Višegradska
7.5.2013 18:49:32   
Tina79
Da li neko zna da li je u Visegradskoj odobrena spinalna anestezija? Jer pre dve godine pouzdano znam da nije bila.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: GAK Višegradska
13.5.2013 21:19:16   
forumname
ima li koja clanica iskustva ili informacije o nemanji stojanovicu, lekaru iz visegradske? ja sam manje vise cula/procitala da je OK pa se razmisljam da pocnem da ga "jurim" po priv klinikama :) ako neko ima neke informacije, bile bi korisne. hvala puno

(odgovor članu Tina79)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: GAK Višegradska
22.5.2013 17:41:00   
drudi
@forumname

Ja sam jutros bila kod njega prvi put na pregledu privatno, po preporuci drugarice. A raspitivala sam se o njemu i kod nekih lekara iy VIsegradske i cula samo najbolje. Covek je fenomenalan. Pisala sam o njemu na temi o ultrazvuku pa pogledaj

(odgovor članu forumname)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: GAK Višegradska
24.6.2013 15:38:36   
Natalie018
Zene, kakva je sad situacija sa epiduralom u Visegradskoj? Da li se placa?

(odgovor članu drudi)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: GAK Višegradska
28.6.2013 18:52:43   
reve84
KOliko je meni poznato epidural se vise ne placa. :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: GAK Višegradska
29.6.2013 23:33:29   
nink
Ja sam se porodila u oktobru u Visegradskoj i plaatila sam epidural...

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: GAK Višegradska
30.6.2013 15:11:52   
peca
forumname jedno veliko DA za Nemanju Stojanovica, meni je vodio trudnocu a I pre tog drugog stanja smo se sretali, nece zvucati previse ako kazem da ga volim :-)

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: GAK Višegradska
29.7.2013 1:11:28   
bigmama
Ja sam se porodila u maju u Visegradskoj i epidural se ne placa mada ga ja nisam dobila jer sam se porodila za pola sata tako da nisu stigli ni nalaze da mi uradeuser posted image Kada te prime u porodiliste kazes da si zainteresovana za epidural i ako imas analize koje nisu stare vise od 10 dana ok je ako ne onda ti oni uzmu krv pa cekas da budu gotovi rezultati.

Prema mom iskustvu (2 porodjaja u GAK Visegradska) sve preporuke za ovu ustanovu!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: GAK Višegradska
1.8.2013 10:47:59   
lea84
Da li neko moze nesto vise da mi kaze o dr Vrzic Petronijevic, isto radi u Visegradskoj? Ona treba da mi vodi trudnocu, a cula sam tako malo o njoj...

(odgovor članu bigmama)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: GAK Višegradska
1.8.2013 10:53:24   
reve84
Cula sam ja za nju...cini mi se da je njoj i muz ginekolog u Visegradskoj...Cula sam samo pohvale za njih!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu lea84)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: GAK Višegradska
31.8.2013 0:04:36   
srna001
Ne znam da li sam već postavljala ovo pitanje ali evo još jednom.Kada sam prošli put išla na porođaj malo sam se sporečkala sa gospođom iz garderobe koja je tražila od mene da sve stvari iz torbe prebacim u kesu.Ja sam to naravno između dve kontrakcije odbila pošto je torba bila razumne veličine.Naravno ona je tvrdila da je to pravilo novo, na kraju smo otišle otimajući se o torbu pošto sam ja iz protesta htela sama da je nosim a ona to nije mogla da dozvoli.S ove vremenske distance deluje komično ali tada mi uopšte nije bilo.Naravno niko mi u porođajnoj sali ništa nije rekao, torba je leo stala u njihov ormarić.E sad ono što me interesuje je da li još uvek važi to suludo pravilo?

U nekim porodilištima sad traže venčani list i koprokulturu ili kako se već to zove, ima li neko informaciju o tome?Ja sam nosila sve nalaze, uput, knjižicu, krvnu grupu i ličnu kartu.

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: GAK Višegradska
31.8.2013 0:59:15   
bigmama
Ja sam se u maju porodila u Visegradskoj i nije mi trebala koprokultura ni vencani list. A sto se tice torbe, ja sam nosila kesu :-) mada mi se cini da sam vidjala zenice sa torbama!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: GAK Višegradska
31.8.2013 15:31:26   
tea87bgd
Ja sam se porodila u aprilu i pomenuta gospodja je bas bila nervozna jer je imala puno prijema taj dan.Ja sam imala kesu i ranac bas zato sto sam cula da ne moze torba,a moja cimerka koja je primljena nocu imala je poveliki kofer!Vidjala sam i zene sa torbama.To "pravilo" zavisi od raspolozenja doticne,a ona je obavezna da ti nosi stvari ne smes sama.Kao sto meni ona zena sto nas vozi u sobu iz porodilista nije dala da joj pridrzim vrata da se ne muci preko mene.Inace za Visegradsku sve pohvale pogotovo za sestre sa 3.sprata.Kad bih se treci put poradjala bez dileme bih otisla tamouser posted image
I od papira samo su mi trazili licnu kartu knjizicu i krvnu grupu.Ono sto se vadi u 9.mesecu (antigeni ili antitela,pojma nemam) mi nisu ni pogledali.

< Poruku je uredio tea87bgd -- 31.8.2013 15:34:07 >


_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu bigmama)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: GAK Višegradska
31.8.2013 17:22:10   
gociska
Sve pohvale za dr.Kontic . Moju cerku je porodila i bas je zadovoljna

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: GAK Višegradska
31.8.2013 23:02:57   
srna001
Hvala za info!Meni će ovo biti treći put da se porađam u VIšegradskoj ali se od prvog puta i davne 2004. dosta toga promenilo.Poslednji put sam se porađala 2011. pa sam se ponadala da su te kese do sad ispale iz priče.Ja ću spakovati moju torbicu pa ćemo videti...

Inače svaki put su bili zaista korektni i ljubazni tako da nemam primedbi na ponašanje.Jedino što mi je bilo grozno jeste hrana, i bubice kojih ima na odeljenju Visoko rizične trudnoće (VRT)

(odgovor članu gociska)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: GAK Višegradska
3.9.2013 12:49:22   
cvećka
Joj bre Srna hvala ti za te bube, u sredu idem da legnem na Kontrolu fertiliteta koja je preko puta VRTa, svisnucu user posted image hrana mi nije problem, ali bube... aaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: GAK Višegradska
3.9.2013 14:37:30   
reve84
Cvecka ne sekiraj se za bube..:)
Ja idem u utorak 10. na isto odeljenje tako da cu te docekati 11.-og tamo. Nema buba ovamo tj. meni ce ovo biti neka 5-6 hospitalizacija i stvarno nisam videla bubu ni jednom tako da samo polako.
Hrana kao bolnicka...nije nesto al dobro..u prodavnici gore imas prepodne i sendvice, peciva i svasta nesto tako da mozes da kupis.

Vidimo se tamo :)
P.S. Kako da te prepoznam?


_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here